Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stade Brest : Reims - 17. října 2021   15:00

Stade Brest
74' Honorat
1:1
(0:1)
Reims
12' Faes  (Kebbal)
Stade Brest
Bizot – Faussurier, Chardonnet, Brassier, Duverne (87. Uronen) – Magnetti, Mbock (35. Belkebla) – Honorat, Faivre (87. Saïd), Le Douaron (60. Cardona) – Mounié (87. Y. Badji).
Larsonneur – Y. Badji, D. Bain, Belkebla, Cardona, Saïd, Sow, Uronen.
Reims
P. Rajković – Faes, Gravillon, J. Abdulhamíd, Konan – Lopy (46. F. Doucouré), Matusiwa, Flips (71. Sissoko) – Kebbal (75. Valon Beriša), Touré (46. Koffi), Mbuku (66. van Bergen).
Penneteau – Valon Beriša, Cassama, Donis, F. Doucouré, Koffi, Locko, van Bergen, Sissoko.

Utkání mezi Brestois a Reims končí remízou 1:1. Hostující celek se dostal v prvním poločase do vedení, ale domácím bod vystřelil krásnou ránou Franck Honorat.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:5. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:13.
90+6'
90+5'
V poklidném tempu se dohrává tento zápas, ve kterém zatím platí vyrovnaný stav. Navíc následně domácí akci ukončil ofsajd.
90+4'
Ve čtvrté minutě nastavení mají domácí možnost rozhového kopu. Franck Honorat centroval před branku, ale jeho akce byla hodně přetažená.
90+3'
Irvin Cardona centroval před branku, ale obrana si dokázala v pohodě poradit.
90+2'
Žlutou kartu dostává Gautier Larsonneur (Stade Brestois 29). Domácí hráč na střídačce dostal žlutou kartu za kritiku rozhodčího.
90+2'
Hostující celek vybojoval míč na své polovině, a tak se pokouší něco vymyslet a rychle přejít do útoku.
90+1'
Žlutou kartu dostává Mitchell van Bergen (Stade de Reims).
90+1'
Šest minut uvidíme navíc.
90'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Rafiki Saïd kombinoval se spoluhráči, ale nedokázal vypracovat výraznější šanci.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, tento duel podle aktuálního obrazu hry míří k remíze.
88'
Souboje o míč probíhají spíše na polovině hrací plochy.
87'
Predrag Rajković rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale do šance se jeho spoluhráči nedostali.
87'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Youssouph Badji.
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Rafiki Saïd.
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Jean-Kévin Duverne, přichází Jere Uronen.
86'
Podle všeho chystají domácí několik střídání.
85'
Dostáváme se do závěru druhého poločasu, sledujeme aktivní hru ze strany domácích. Julien Faussurier to vzal na sebe, jeho rána končí vedle.
84'
Irvin Cardona rozehrával rohový kop, ale do výraznější šance se jeho tým nedostal.
82'
Andrew Gravillon rozehrává od své branky.
80'
Predrag Rajković rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
76'
Po vstřelené brance pokračují domácí v aktivní hře.
75'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Ilan Kebbal, přichází Valon Beriša.
74'
Brest právě vstřelil branku!
Krásná rána a je vyrovnáno. Parádní ránou se do horní části branky trefuje neobsazený FRANCK HONORAT. Predrag Rajković na tento pokus nedosáhl.
73'
Mitchell van Bergen dostal míč před branku, ale obrana a následně i brankář si dokázali poradit.
73'
Mitchell van Bergen centroval před branku, ale jeho balon odvrátil jeden z obránců na rohový kop.
72'
Jean-Kévin Duverne hledal dobrou přihrávkou spoluhráče. Následně se dostával do zakončení Irvin Cardona, ale na míč nedosáhl.
71'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Sambou Sissoko.
70'
Brestois se pokouší hrát aktivně, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.
69'
Marco Bizot rozehrává od své branky, rozhodl se pro přihrávku na obránce, kteří kombinují na své polovině. Následně teprve přenášejí hru.
68'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Proti prvnímu poločasu domácí výrazně zlepšili hru.
66'
Žlutou kartu dostává Ndri Koffi (Stade de Reims).
66'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Mitchell van Bergen.
66'
Hugo Magnetti stál v dobré pozice, ale při pokusu trefit míč promáchl.
65'
Romain Faivre vybojoval rohový kop. Následně jej také sám rozehrát. Centr se snesl před branku, obrana si poradila a následná rána byla zblokovaná.
64'
Domácí se propracovali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale na výraznější šanci čekají. Obrana hostů je zatím pozorná.
63'
Franck Honorat pokračoval v zajímavé akci, ale fauloval ho Fode Doucouré .
62'
Predrag Rajković kryje míč po zajímavém centru před branku. K zakončení se ale Brestois nedostal.
61'
Žlutou kartu dostává Andrew Gravillon (Stade de Reims).
61'
Hugo Magnetti to zkoušel individuálně, ale do šance se po faulu soupeře nepropracoval.
60'
Hodina hry je pryč, hostující celek stále vede o jednu branku z úvodu zápasu. Ve druhém poločase jsme zatím výraznější šanci neviděli.
60'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Jérémy Le Douaron, přichází Irvin Cardona.
59'
Vypadá to, že domácí budou střídat, do hry přijde Irvin Cardona.
58'
Franck Honorat je ošetřovaný na hrací ploše. Uvidíme, zda bude v zápase pokračovat. Doošetřen bude mimo hrací plochu.
56'
Júnis Abdulhamíd velmi dobře zapracoval v obraně, zastavil akci soupeře a ještě vyslat do šance spoluhráče, ale Azor Matusiwa na míč nedosáhl.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.
54'
Rems získalo míč a kombinuje na útočné polovině soupeře. Po rychlé akci nabíhající hráč zakončit nedokázal. U míče byl první brankář.
53'
První pokus o domácí ránu byl zblokovaný, k dorážce se přes obranu Reims domácí nedostali.
52'
Alexis Flips vybojoval pro svůj tým autové vhazování, ale on ani jeho spoluhráči se do střelecké pozice nedostali.
51'
Reims získali míč na své obranné polovině, následně to zkoušel Ndri Koffi, ale jeho pokus končí vedle.
51'
Po nepřesné domácí akci na míč nedosáhl Franck Honorat. Vykopávat bude hostující brankář.
50'
Domácí to zkoušeli podél postranní čáry, ale Haris Belkebla nedokázal přesněji najít spoluhráče.
49'
Po nepříliš povedeném úvodu druhého poločasu rozehrávali domácí rohový kop, ale obrana si poradila celkem snadno.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází Fode Doucouré.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Ndri Koffi.
Po prvním poločase, který nabídl minimum šancí, vede hostující celek o jednu branku.
46'
45+3'
45+2'
Domácí se pokouší vyrovnat, Julien Faussurier individuální akci k zakončení nedovedl.
45+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, ale uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Reims kombinuje na útočné polovině, Azor Matusiwa centroval před branku, následně zakončoval Dion Lopy, jehož hlavička končí vedle.
43'
Mnoho fotbalové krásy tento zápas zatím nenabízí, sledujeme podprůměrnou fotbalovou podívanou.
42'
Domácí se propracovali do šance, ale Ilan Kebbal nedokázal svou individuální akci proměnit, hrát tak může hostující brankář Predrag Rajković, ke kterému se dostal míč.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím na nějakou výraznější šanci kromě gólové akce čekáme.
38'
Brestois začíná hrát aktivně, dostává se do střeleckých pozic, ale hodně střel dokáže obrana zblokovat. Následně domácí rozehrávali rohový kop, ale v pohodě si poradila obrana.
36'
Azor Matusiwa získal míč na polovině hrací plochy a rychle otočil směr hry. Hrát tak mohou hosté.
36'
Domácí celek vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale v pohodě hrající obrana si dokázala poradit.
35'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Hianga'a Mbock, přichází Haris Belkebla.
33'
Romain Faivre byl v souboji se soupeřem hodně důrazný. Jeho řádění odnesl Azor Matusiwa, který padl k zemi.
33'
Žlutou kartu dostává Romain Faivre (Stade Brestois 29).
32'
Dion Lopy se vrací do hry, zdá se, že jeho zranění nebylo nikterak závažné. Hostující celek tedy hraje už kompletní.
31'
Hra pokračuje dál a hostující fotbalista je ošetřovaný mimo hrací plochu.
30'
Dion Lopy má podle všeho zdravotní problémy, vyžadal si ošetření na hrací ploše. Míří k němu lékaři.
29'
Stade de Reims dál hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale zatím je obrana domácího celku pozorná.
27'
Franck Honorat velmi dobře vyhodnotil situaci a dokázal dobrým pohybem zastavit akci soupeře.
27'
Azor Matusiwa to zkoušel podél postranní čáry, dostal se k centru před branku, ale obrana si dokázala poradit a akci zastavila.
26'
Žlutou kartu dostává El Bilal Touré (Stade de Reims).
24'
Jean-Kévin Duverne neží na hrací ploše po tvrdém středu se soupeřem.
23'
Dobrá rána, kterou vyslal El Bilal Touré . S jeho pokusem si dokázal domácí brankář poradit.
21'
Predrag Rajković se zapojil do rozehrávky a rychle přenechal míč obráncům, kteří se pokouší otočit hru.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím sledujeme aktivní hru hostů. Další rohový kop nedokázali proměnit, míč vyboxoval brankář.
18'
Hosté díky aktivní hře vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
16'
Bleskově to zkoušeli domácí, ale finální přihrávka nebyla přesná, a tak míč končí u brankáře.
15'
Hostující hráči pokračují v aktivní hře a tlačí se dál do zakončení, obrana domácích má plné nohy práce s akcemi soupeře.
12'
Reims právě vstřelilo branku!
Hostující celek se dostává do vedení, hlavou se po centru před branku prosazuje neobsazený WOUT FAES. Asistence: Ilan Kebbal.
11'
Žlutou kartu dostává Hianga'a Mbock (Stade Brestois 29).
10'
Ilan Kebbal zůstal ležet na hrací ploše, fauloval ho jeden z domácích hráčů dost nevybíravým způsobem.
10'
Brestois má míč pod kontrolou, tlačí se do zakončení, ale nemůže se dostat do výraznější šance. Predrag Rajković míč získal po nepřesné akci domácích.
8'
Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
7'
Hosté vybojovali vhazování na polovině hrací plochy, ale do střelecké pozice se nyní nedostali.
6'
Domácí se prokombinovali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Hosté ale vybojovali míč a El Bilal Touré otočil hru.
4'
Jean-Kévin Duverne se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak budou hosté. Mnoho šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli.
3'
Julien Faussurier to sehrál dobře, dostal se do šance, ale místo střely se rozhodl pro centr před branku, ale jeho spoluhráči byli obsazení.
2'
Sledujeme klidný úvod zápasu, spíše se hraje na polovině hrací plochy.
1'

Stade Brestois 29: Bizot – Faussurier, Chardonnet, Brassier, Duverne – Magnetti, Mbock – Honorat, Faivre, Le Douaron – Mounié.

Stade de Reims: P. Rajković – Faes, Gravillon, J. Abdulhamíd, Konan – Lopy, Matusiwa, Flips – Kebbal, Touré, Mbuku..
Poslední vzájemný zápas vyhrál tým Reims na své půdě 1:0.
Reims jsou v tabulce s deseti body na patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů tým získal sedm bodů za remízu a dvě výhry.
Tým Brestois je v tabulce soutěže se čtyřmi body s předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů tým získal dva body za dvě remízy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí  Stade Brestois 29 a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.