Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Stade Brest - 21. srpna 2022   15:00

Angers
70' Búfál (Salama)
1:3
(0:2)
Stade Brest
10' Le Douaron  (Belaili) • 38' Le Douaron   • 65' Darí  (Belaili)
Angers
Bernardoni – Šabanović, Hountondji, Blažič, S. Doumbia – Capelle (C) (61. Búfál), Ba. Mendy – Thioub (61. Taïbi), Únáhí (86. Bobichon), Hunou (42. Bamba I) – Diony (61. Salama).
Ya. Fofana – Abdelli, Camara, Šettí.
Stade Brest
Bizot – Duverne, Chardonnet (C), Darí, Brassier – Magnetti (89. H. Mbock), Lees-Melou, Belqebla – Belaili (66. Honorat), Le Douaron (86. Cardona), Pereira Lage (86. K. Dembélé).
Blázquez – Camblan II, Hérelle, Uronen.

8'
Brestois vyhrává tento zápas, ve kterém bylo tým střelecky aktivnější, 3:1. Domácí byli horším týmem a zaslouženě prohráli.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 9:10.
90+3'
90+2'
Hostující celek měl dobrou šanci, ale brankář vytáhl velmi dobrý zákrok. Karamoko Dembélé byl tím, kdo zakončoval.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut ještě sudí nastaví.
89'
Střídání v týmu Stade Brestois 29:
88'
V poklidném tempu se utkání dohrává, sledujeme souboje o balon především na polovině hrací plochy.
86'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Azzáedín Únáhí, přichází Antonin Bobichon.

ze hřiště odchází Jérémy Le Douaron, přichází Irvin Cardona.
ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Karamoko Dembélé.
85'
Sufján Búfál měl velkou šanci, sám mířil na brankáře, ale gólman soupeře skvělým zákrokem vychytal.
84'
Lilian Brassier kombinuje se svými spoluhráči na polovině soupeře, pokouší se zápas dohrávat co nejdál od své branky.
82'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí mají balon častěji pod kontrolou, ale na velkou šanci čekají.
80'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí hráči se snaží hrát sympaticky, ale na výraznější zdramatizování zápasu nemají momentálně sílu.
78'
Hosté měli možnost rohového kopu, ale následný centr před branku byl hodně nepovedený. Obrana si v pohodě dokázala poradit.
76'
Rohový kop vybojovali domácí fotbalisté. Sufján Búfál centroval před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
75'
Angers sice kombinují na útočné polovině, ale nemohou se protlačit do střelecké pozice, ze které by šlo ohrozit branku.
73'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy momentálně nesledujeme. Hosté drží náskok.
71'
Angers se znovu po chybě soupeře dostalo k míči a přesouvá směr hry k brance soupeře. K té se však nemůže prokombinovat.
70'
Angers právě vstřelilo branku!
Krásně do sehráli domácí a i v deseti se prosazují a snižují. Amine Salama nádherně oklamal obránce a přihrávkou našel volného spoluhráče. Tím byl SUFJÁN BÚFÁL a pohodlně skóroval k tyči. Asistence: Amine Salama.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, nyní vyrážejí do útoku domácí.
69'
Hostující Brestois hraje aktivně, dál se tlačí do zakončení. Domácí musí být pozorní.
66'
ze hřiště odchází Youcef Belaili, přichází Franck Honorat.
65'
Brest právě vstřelil branku!
Další úspěšný rohový kop a hostující celek navyšuje své vedení. Zaslouženě přidávají hráči Brestois další branku. Nyní uspěl hlavou ACHRAF DARÍ. Asistence: Youcef Belaili.
61'
ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Sufján Búfál.
ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Waniss Taïbi.
ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Amine Salama.
61'
Dlouhou dobu nyní drželi domácí fotbalisté balon, ale do zakončení se Angers nedostalo.
60'
Hodina hry je pryč, Brestois vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.
58'
Hostující celek vedl zajímavou akci, po dlouhé kombinaci se do zakončení dostal Youcef Belaili. Jeho pokus poměrně snadno kryje brankář.
57'
Youcef Belaili rozehrával rohový kop, ale jeho spoluhráči se následně do výraznější šance nedostali.
54'
Domácí hráči se jen těžko dávají do střeleckých pozic, velmi dobře hrají hosté, kteří kontrolují hru.
52'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.
50'
Loïs Diony zůstává po faulu soupeře ležet na hrací ploše. Lilian Brassier hrál vysokou nohou, což odhalil opakovaný záběr.
49'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Loïs Diony).
47'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Sada Thioub).
46'
Zdá se, že ani jeden celek během přestávky nestřídal, sledujeme stále stejné hráče na hrací plochy.
46'
Hostující celek má v tomto zápase dvoubrankový náskok, domácí hrají navíc jen v deseti.
45+2'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Obrázek hry je v závěru poločasu stále stejný. Domácí celek se musí bránit aktivní hře soupeře. Angers je pod tlakem.
42'
ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Abdoulaye Bamba.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hostující fotbalisté mají převahu, tlačí se do zakončení. Další jejich akci zastavil ofsajd.
39'
Hostující fanoušci jsou velmi spokojení s průběhem zápasu, naopak domácí příznivci jsou zklamaní.
38'
V přesile hrající hostující celek navyšuje své vedení. Mathias Pereira Lage centroval před branku, kde byl JÉRÉMY LE DOUARON. První jeho pokus výborně zastavil brankář a vyrazil balon. Tam byl ale znovu hostující hráč, který v pohodě zakončoval.
37'
Teď už to budou mít domácí fotbalisté hodně komplikované.
35'
Domácí fotbalisté nejen, že prohrávají o jednu branku, ale také hrají bez vyloučeného hráče. Velká příležitost pro hosty na kontrolování zápasu.
34'
Červená karta pro tým Angers SCO (Halid Šabanović). Domácí hráč v souboji na své polovině hodně nevybíravě skluzem dojel soupeře. Vidí červenou.
32'
Fotbalisté v černém, tedy domácí, kombinují na útočné polovině. Cédric Hountondji hodně nepřesně hlavičkoval, a tak balon končí mimo branku. Marco Bizot bude rozehrávat.
31'
Po delší době se Angers dostali do střelecké pozice, ale obrana si poradila.
30'
Marně se domácí fotbalisté pokouší získat územní převahu, velmi dobře si počínají fotbalisté hostujícího celku, kteří mají dobrou defenzivní činnost.
27'
Velkou šanci měl hostující celek, ale Mathias Pereira Lage svou příležitost neproměnil. Z dobré pozice před brankou trefil jen brankáře.
25'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
23'
Azzáedín Únáhí se dostal do zakončení, jeho ránu výborně vytáhl brankář na rohový kop. Následně se centr snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
21'
Jen těžko se fotbalisté Angers dostávají do zajímavých střeleckých pozic, velmi dobře hraje obrana hostujícího celku.
20'
Dvacet minut hry je pryč. Optickou převahu mají fotbalisté Brestois, jsou aktivnější a snadněji se dostávají do šancí.
18'
Youcef Belaili centroval před branku, ale domácí brankář Paul Bernardoni si v pohodě pro balon vyskočil.
18'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, domácí musí čelit dalšímu rohovému kopu.
17'
Cédric Hountondji si počínal v souboji se soupeřem nedovoleně, fauloval Jérémy Le Douarona. Hrát tak budou hosté.
15'
Domácí se dostávali do střelecké pozice, ale Loïs Diony byl v ofsajdu, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, hostující celek se z první výraznější šance dokázal prosadit. Na další šanci čekáme.
13'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
12'
Miha Blažič rozehrává na své obranné polovině, sledujeme klidnější pasáž hry.
10'
Youcef Belaili centroval před branku, kde byl dobře postavený JÉRÉMY LE DOUARON, který hlavou dostal míč do sítě. Asistence: Youcef Belaili.
9'
Rohový kop pro hostující celek.
7'
Harís Belqebla se dostával do střelecké pozice, ale nedokázal přesněji vypálit. Akci zastavila domácí obrana.
6'
Harís Belqebla rozehrává po přihrávce brankáře od své branky, následně se akce zastavila.
5'
Angers jsou v úvodu zápasu aktivnější, sledujeme domácí dobrou hru.
4'
Budeme sledovat rohový kop. Pierrick Capelle centroval před branku, ale obrana si poradila.
2'
Lilian Brassier Achraf Darí kombinují na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
1'
Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž hry.
1'

Angers SCO: Bernardoni – Šabanović, Hountondji, Blažič, S. Doumbia – Capelle (C), Ba. Mendy – Thioub, Únáhí, Hunou – Diony.
Náhradníci: Ya. Fofana – Abdelli, Bamba I, Bobichon, Búfál, Salama, Taïbi.

Stade Brestois 29: Bizot – Duverne, Chardonnet (C), Darí, Brassier – Magnetti, Lees-Melou, Belqebla – Belaili, Le Douaron, Pereira Lage.
Náhradníci: Blázquez – Camblan II, Cardona, K. Dembélé, Hérelle, Honorat, H. Mbock, Uronen.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 20. července a Brest vyhrál 2:0.
Angers SCO je v tabulce o jedno místo před svým soupeřem, z úvodních dvou zápasů má dva body za dvě remízy. S Nantes 1:1 a Auxerre 2:2.
Stade Brestois 29 je v tabulce na čtrnácté pozici. První zápas prohrál, nestačil na Lens 2:3, ve druhém pak remizoval s Marseille 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského ligového fotbalu. V tomto zápase třetího kola proti sobě nastoupí Angers SCO a Stade Brestois 29.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.