Léon – Jeanvier, Jubal, I. Touré – Raveloson, M'Changama, B. Touré (C), Mensah – Hein (75. G. Perrin), Niang (82. Abline) – Da Costa (74. Autret).
Chevalier – Žegrova, Alexsandro, Fonte (C), Ismaily (87. Bayo) – And. Gomes, Ang. Gomes (90+1. Baleba) – J. Bamba (78. Weah), Cabella, B. Diakité – David.
Costil, Jakubech – Yoro, Gudmundsson, Martin, Virginius.

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12.
O remíze 1:1 rozhodli proměněné penalty Davidem a Niangem! pro Lille OSC bod z venku solidní, AJ Auxerre ukázalo a potvrdilo velmi solidní dubnovou formu bez porážky.

Vedení se marně na stranu hostí snažil strhnout výtečně hrající Jonathan David, ale třináct minut před koncem nebyl úspěšný!
90+5'
90+4'
Domácí lavička řve vzteky, jelikož chce konec utkání a cenný bod.
90+3'
Po krátkém ošetření obou se pokračuje dále ve hře.
90+2'
Po centru z rohu svedli neskutečně urputný souboj brankář León s jedním soupeřem z Lille.
90+2'
Sražená střela obráncem končí rohovým kopem pro Lille OSC.
90+1'
Střídání v týmu Lille OSC:
ze hřiště odchází Angel Gomes, přichází Carlos Baleba.
89'
Angel Gomes po rohovém kopu ze třinácti metrů posílá míč pouze mezi diváky místo do branky.
89'
Po skvělém zásahu Mensaha to bude rohový kop pro Lille OSC.
88'
Skvělý obranný zásah vyústil brejk Ablineho na jehož centr nedosáhl před brankou jeho spoluhráč. Pozvdvižení bylo zbytečné, Ablinemu byl odmáván ofsajd.
87'
ze hřiště odchází Ismaily, přichází Mohamed Bayo.
86'
Dalším hříšníkem co se dopustil faulu byl Diakité.
85'
Několik osobních soubojů proběhlo za hranou fotbalových pravidel.
83'
Několik nečekaných odrazů míče velmi povedlo Mensahovi, jenž následně neuspěl v souboji jeden na jednoho. Ani Abline si nevedl o nic lépe.
82'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Matthis Abline.
81'
Jonathan David se zatím bez dostatečného úspěchu snaží vsítit svou druhou branku.
80'
Útok soupeře muslel hasit faulem před pokutovým územím Sulejmane Isaak Touré.
79'
Hráči Auxerre své dovednostní nedostatky dostatečně nahrazují neskutečnou bojovností.
78'
ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Timothy Weah.
77'
Jonathan David skvěle v pádu hlavičkoval a u brankáře Léona stáli všichni svatí!
75'
ze hřiště odchází Gauthier Hein, přichází Gaëtan Perrin.
74'
ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Mathias Autret.
73'
Razance pasu kterou vylsal Žegrova byla příliš velká.
72'
Centrovaný míč s menšími obtížemi dokázal pod svou kontrolu brankář Chevalier.
70'
Centr z rohu byl odvrácen do bezpečí, ale následně Hein se dopustil útočného faulu.
69'
Mensah poblíž pokutového území tentokráte fauloval Davida.
67'
Žegrova prošel přes čytři protivníky, ale toho vůbec nedokázal jeho spoluhráč Cabella patřičně využít formou přesné přihrávky v pokutovém území.
65'
Po vyrovnání skóre jsou hráči Auxerre netradičně skoro všude. A vystrkují pořádně ostré zoubky.
64'
Malý hráč vzrůstem Hein pořádně zahrozil obraně Lille, kterou na poslední chvíli zachránil od gólové pochromy Alessandro – rohový kop.
62'
Auxerre právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je M'BAYE NIANG s velkým přehledem poslal brankáře na druhou stranu a srovnává na 1:1!
61'
Penaltu po protestech bude zahrávat Niang.
59'
Povedená klička M'Changami končí faulem Cabelly – pokutrový kop pro Auxerre!
58'
Divoký centr zprava více ohrozil diváky za brankou než brankáře Chevaliera.
57'
Akci Cabelly včas překazil zasahující stoper Jubal.
56'
Následný kontr Auxerre končí díky nepřesnosti finální přihrávky neúspěchem.
55'
Před Jonathanem Davidem včas sebral míč brankář Léon.
54'
Cabella vyslal centr se kterým si s přehledem poradil brankář Léon.
53'
Jonathan David se velmi špatně brání, i když je udiven byl mu odpískán útočný faul.
52'
Remy Cabella se dle sudí Frappartové provinil faulem v osobním souboji.
51'
O ofsajd nešlo ale centr hráčů Auxerre zleva pouze prosvištěl napříč pokutovým územím soupeře.
50'
Ismailyho nedovoleně atakoval u postranní čáry M´Changama.
48'
K odraženému míči se dostal Angel Gomes, který napřáhl až s příliš velkou razancí a branku dosti přestřelil.
47'
Následný centr do pokutového území se k adresátovi nedostal, jelikož byl na hranici fotbalových pravidel uhlídán hned dvojicí obranců.
46'
Skvělý pas hostí ochromil obranu a následný pas Gomese vyzval ke skórování Davida jehož bomba byla zablokována skluzujícím obráncem.
46'

Fauly: 6:8
Jonathan David sice v desáté minutě nastřelil tyč, chuť si napravil proměněnou penaltou ve třicátéšesté minutě hry. Žegrova a opakovaně ani David neproměnili další gólové šance Lille.
45+1'
45+1'
Nepříliš kamarádsky se tváří Niang vůři Frappartové poté co mu byl odpískán faul ve vzdušném souboji.
44'
Nečekaná a nepříliš podařená malá domů vůbec nerozhodila brankáře Chevaliera.
43'
Hráči Auxerre přelstili obranu Lille, jenže se to rozhodli hrát jako Real Madrid což neodpovídá příliš jejich kvalitám a vše končí pouze propagační střelou Da Costy pouze do brankáře.
42'
První klička u postranní čáry vyšla, druhá již nikoliv, autové vhazování pro zástupce AJ Auxerre.
41'
Cabella připravil výbornou pozici pro zakončujícího Jonathana Davida, ale bude to opět pouze rohový kop pro Lille OSC!
40'
Hráč Lille ukazuje, že hrál ramenem, ale je mu odpískána hra rukou.
39'
Po delší době hráči Auxerre v držení míče, ale pouze na vlastní polovině hřiště.
38'
Diakité zboural soupeře v souboji u postranní čáry. A sudí Frappartová má jako většinou velké problémy ukočírovat utkání.
36'
Lille právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je JONATHAN DAVID, který zvolil pomalý rozběh a mazácky umístil balon mimo dosah brankáře – 0:1!
35'
Sudí Frappartová si vše raději půjde zkontrolovat k monitoru. A je to tak pokutový kop pro LIlle!
34'
Po zahrání rohu došlo v pokutovém území hře rukou!
33'
Ani natřikrát Hráči Lille neuspěli. Po akci na jeden dotek kouzlil brankář León a odražený míč napálil Žegrova pouze do skluzujícího obránce u tyče – rohový kop!
33'
Útočník Jonathan David spíše známý svým fotbalovým umem ukázal, že umí hrát pořádn ěod podlahy.
32'
Prohraný osobní souboj otvíral volný prostor na pravé straně pro ofenzivně laděného Žegrovu.
30'
Hráči Lille volí postupný útok připravovaný z oblasti středového kruhu.
28'
Hráči AJ Auxerre nedokázali nebezpečně zahrát ani další z mnoha svých rohů.
27'
Žlutá karta pro tým Lille OSC (José Fonte) za faul.
27'
Prvním držitelem žluté karty v tomto utkání bude zkušený kapitán Lille OSC.
26'
Podražením se provinil v souboji jeden na jednoho Bafode Diakité.
25'
Po jehož rozehrávce od rohového praporku se následně dostal k zakončení M´Baye Niang, ale balon míří pouze těsně vedle tyče mimo hrací plochu.
24'
Rohový kop Auxerre bude rozehrávat Gauthier Hein.
22'
Jonathan Bamba svým projektilem nad břevno rozhodně neohrozil domácího brankáře Léona.
21'
Příliš důrazu dle rozhodčí Frappartové vložil do osobního souboje M´Baye Niang.
20'
Jonathan David se snažil uvolnit své spoluhráče přihrávkou pod sebe, což nebyl v této situaci zrovna nejlepší nápad.
18'
Lille OSC předvádí typickou kombinační hru, ale zatím bez většího úspěchu.
15'
Birama Touré se snažil nalézti někoho ze svých spoluhráčů, ale to se mu přes veškerou snahu nepodařilo.
13'
Alessandro se dopustil nedoovleného přestupku.
10'
Jonathan David se rozhodl vystřelit a trefil možná přímo tyč, ale s určitostí rozvlnil boční síť!
9'
Auxerre zahrávalo roh, který mířil na bližší tyč, ale jeden z hráčů domácích, nejspíš Fonte, míč odvrátil.
8'
Auxerre nedokázalo gólově udeřit po dobře rozehraném rohovém kopu.
6'
Nebezpečným centrem se prezentoval Žegrova.
3'
Hráči Lille OSC jsou v úvodních minutách hry aktivnější na míči.
1'

AJ Auxerre: Léon – Jeanvier, Jubal, I. Touré – Raveloson, M'Changama, B. Touré (C), Mensah – Hein, Niang – Da Costa.
Náhradníci: De Percin – Pellenard, S. Dembélé, Sinayoko, Autret, Sakhi, G. Perrin, Danois, Abline.
Trenér: Christophe Pélissier

Lille OSC: Chevalier – Žegrova, Alexsandro, Fonte (C), Ismaily – And. Gomes, Ang. Gomes – J. Bamba, Cabella, B. Diakité – David.
Náhradníci: Costil, Jakubech – Yoro, Gudmundsson, Baleba, Martin, Weah, Virginius, Bayo.
Trenér: Paulo Fonseca

Rozhodčí: Frappartová – Berchebru, Torregrossa.
Předpokládané absence:

AJ Auxerre

Boto, Dugimont, Massengo, Mensah (všichni nespecifikované zranění)