Ligue 1 - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Montpellier - 2. října 2022   15:00

Toulouse
18' Spierings (Chaibi) • 24' Abúchlál (van den Boomen) • 31' Chaibi (van den Boomen) • 48' Dejaegere (Abúchlál)
4:2
(3:1)
Montpellier
7' Cozza   • 68' Wahi  (Chotard)
Toulouse
Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Abúchlál (72. M. Diarra), Spierings, van den Boomen, Dejaegere (C) (63. Keben Biakolo), Chaibi (79. Onaiwu) – Dallinga (72. Genreau).
Haug – Birmančević, Flemmings, Zandén, Tsingaras.
Montpellier
Kamara – Jullien, Cozza, Tchato, Souquet (62. Sacko) – Chotard (82. L. Leroy), Ferri (62. Germain), Savanier – Chazrí (C) (62. Mavididi), Nordin, Wahi.
Carvalho – Delaye, Gueguin, Makouana, Sakho.

Montpellier se prosadil jako první, pak čtyřmi góly domácí otočili zápas. Hosté pak sice snížili, ale zdramatizovat zápas nedokázaly. Body bere Toulouse.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:6.
90+4'
90+4'
Valère Germain měl dobrou příležitost, ale trefil jen brankáře soupeře.
90+2'
Na nějakou výraznější šanci nyní marně čekáme, domácí fotbalisté kontrolují hru a míří za výhrou.
90'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Hosté mohli nyní zdramatizovat zápas, ale Stephy Alvaro Mavididi, který z poza vápna vypálil, trefil prostor nad brankou.
86'
Elye Wahi měl dobrou střeleckou příležitost, ale jeho rána z hranice velkého vápna končí kousek nad brankou.
85'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí. Následně minul branku po rychlé akci Stephy Alvaro Mavididi.
84'
Hostující celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Do výraznější šance se tým nedostal.
82'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Léo Leroy.
82'
Enzo Tchato se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky, nechybělo moc.
81'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté drží dvoubrankový náskok.
79'
Hosté měli možnost volného kopu, to se do zakončení dostal Enzo Tchato, ale jeho rána míří nad branku. Následně bude vykopávat Maxime Dupé.
79'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Fares Chaibi, přichází Ado Onaiwu.
78'
Domácí trenéři přichystali další střídání, brzy půjde do hry nový hráč.
77'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
75'
Domácí celek rozehrává od své branky, Moussa Diarra hledal spoluhráče před brankou, ale nedokázal si poradit se soupeřem.
73'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Denis Genreau).
72'
ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Denis Genreau,
ze hřiště odchází Zakarjá Abúchlál, přichází Moussa Diarra.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí vedou o dva góly.
69'
Thijs Dallinga se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil končí vedle branky.
68'
Montpellier právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se prosazuje hostující celek, krásnou ránou na vzdálenější tyč uspěl ELYE WAHI. Asistence: Joris Chotard.
67'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Elye Wahi).
66'
Maxime Dupé tak tak dokázal vytáhnout střelecký pokus soupeře na rohový kop.
65'
Přerušení zápasu přišlo v době, kdy hosté začali hrát lépe. Nyní se znovu vrací domácí k dobré hře.
63'
ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Kévin Keben Biakolo.
62'
ze hřiště odchází Arnaud Souquet, přichází Falaye Sacko,
ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Stephy Alvaro Mavididi,
ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Valère Germain.
61'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Stijn Spierings).
61'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Toulouse FC (Mikkel Desler).
60'
Issiaga Sylla měl obrovskou šanci, dostal se až před branku, ale trefil jen gólmana. Bingourou Kamara se vyznamenal.
59'
Brecht Dejaegere měl zajímavou šanci, ale nedokázal nic vymyslet
59'
Utkání pokračuje dál. Předpokládám, že tento incident bude mít dohru.
Podle aktuálních informací bude utkání pokračovat, ale více zatím nevíme.
Podle prvotních informací mělo jít o fanoušky hostujícího týmu, kteří vyslali na domácí fans slzný plyn.
Utkání je přerušeno z důvodu použití slzného plynu. Podle všeho fanoušci použili pyrotechniku, což poznamenalo hráče.
59'
Hra je přerušena, hráči jdou do kabin.
57'
Branco van den Boomen si nabíhal do volného prostoru za obranu, ale nedokázal přesněji zpracovat přihrávku.
54'
Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
53'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Téji Savanier). Po jednom ze soubojů si na půlce počínal hostující hráč nedovoleně, za což vidí kartu.
52'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
50'
Pět minut hry z druhého poločasu je pryč a domácí fotbalisté dokázali navýšit své vedení. Naopak hosté to budou mít velmi těžké.
49'
Toulouse udělalo důležitý krok k tomu, aby mohlo hrát v klidu a kontrolovat hru. Montpellier od první branky v zápase na výraznější šanci čeká.
48'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Tento zápas se proměnil v jednoznačnou záležitost. Krásnou přihrávku dostal BRECHT DEJAEGERE. Naběhl si před branku a dokázal tvrdou ránou prostřelit brankáře. Asistence: Zakarjá Abúchlál.
48'
Zakarjá Abúchlál na zajímavou přihrávku spoluhráče nedosáhl, domácí ale zůstanou u míče.
47'
I po přestávce pokračují domácí fotbalisté v aktivní hře, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.
46'
Utkání pokračuje dál, zdá se, že ani jeden celek nestřídal, sledujeme stejné sestavy.
46'
45+2'
45+1'
Montpellier vybojoval volný kop. Pokus o přímou střelu byl rychle zblokovaný.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
44'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Issiaga Sylla).
42'
Uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat, nebo bude střídat. Jako pohyb není stoprocentní.
41'
Jeden z hostujících hráčů he zraněný, zdá se, že mimo hru je Elye Wahi.
40'
Rohový kop měli k dispozici fotbalisté Toulouse. Centr se sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
38'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Montpellier se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale nedaří se.
37'
Domácí měli možnost volného kopu z velké dálky. Jejich akci chyběla zajímavější myšlenka a případné zakončení.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce poločasu, čtyři branky a několik dalších šancí. Diváci se rozhodně nenudí.
34'
Po úvodní dobré hře Montpellieru se hra hostů hodně rozpadla, naopak domácí hrají ve velké pohodě a dokázali se prosadit už třikrát.
33'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Joris Chotard).
31'
V pohodě hrající celek se dostává do vedení o dva góly. Krásnou ránou do horní části branky poslal míč neobsazený FARES CHAIBI. Asistence: Branco van den Boomen.
29'
Domácí Maxime Dupé rozehrál od své branky, akce pokračovala rychle dál a najednou se domácí dostali do zakončení. Rána končí vedle.
28'
Brecht Dejaegere si počínal nedovoleně v souboji se soupeřem, Téji Savanier byl tím, koho fauloval.
27'
Zakarjá Abúchlál poslal zajímavý centr do předbrankového prostoru, ale nedokázal najít nikoho ze spoluhráčů.
25'
Fanoušci mohou být spokojení, už viděli tři branky a domácí fotbalisté dokázali otočit vývoj zápasu.
24'
Po bleskové akci domácí otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení, krásnou přihrávku do běhu dostal ZAKARJÁ ABÚCHLÁL. Měl trochu času a dokázal překonat brankáře.
23'
Hra se postupně vyrovnává a souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.
23'
Optickou převahu mají hosté, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře. Ale zatím mají problémy s koncovkou.
20'
Rohový kop pro Montpellier. Centr se snesl před branku, ale rána byla hodně nepřesná.
18'
Domácí celek měl možnost rohového kopu, centr se snesl před branku a přes několik tečí se k balonu dostal STIJN SPIERINGS. Ve skluzu dokázal usměrnit míč do branky.
17'
U míče je domácí celek, který se usadil na polovině soupeře.
17'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Jordan Ferri).
16'
Volný kop pro hosty, Arnaud Nordin poslal centr před branku, ale rána byla zblokovaná.
15'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Mikkel Desler). Domácí hráč fauloval soupeře, za což vidí kartu.
14'
Souboje o balon probíhají především na polovině hrací plochy, sledujeme atraktivní fotbal.
13'
Domácí Brecht Dejaegere hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale následně se k míči dostal hostující celek.
12'
Enzo Tchato se zapojil do kombinace svého celku na útočné polovině, hraje se převážně na polovině hostů.
10'
Úvodní pasáž hry máme za sebou, hostující celek se dokázal prosadit jako první.
9'
Toulouse tahá za kratší konec pomyslného provazu, hosté jsou aktivnější, ale nedaří se jim přesnější přihrávky.
8'
Po vstřelené brance pokračuje Montpellier v aktivní hře a Toulouse se musí bránit.
7'
Hostující celek se dostává do vedení, po rohovém kopu se hosté dostali k zakončení, ale první střelu brankář vyrazil. Následná dorážka už byla nechytatelná. Prosazuje se tvrdou ránou NICOLAS COZZA.
5'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, na míči jsou častěji hosté, ale nedaří se jim koncovka.
3'
Toulouse se pokouší něco vymyslet na své polovině a rychle přejít do útoku.
2'
Enzo Tchato se dopustil útočného falu, hrát tak budou domácí na své polovině.
1'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance. Hraje se spíše na polovině.
1'
Toulouse FC je v tabulce na dvanácté pozici s bilancí 2-2-4 a ziskem 8 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Reims 1:0. Nestačilo na Nantes 1:3, PSG 0:3 a Clermont 0:2 a Lille 1:2.
Montpellier HSC je v tabulce na deváté pozici. Má bilanci 4-0-4 a získal 12 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Brest 7:0, AC Ajaccio 2:0 a Štrasburk 2:1. Nestačil na Lille 1:3 a na Angers 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toulouse FC a Montpellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.