To je z dnešního zápasu vše. Nashledanou u dalších zápasů z Premier League.
Dnešní utkání nabídlo divákům hned pět branek! V prvním poločase byl jasně lepším týmem domácí W.B.A., ale ve druhém poločase diktoval tempo hry Q.P.R., který na konci zápasu doplatil na nevyužité šance. Domácí tak pokračují ve výborném startu do Premier League, naopak hosté zůstanou na posledním místě tabulky.
90+5
Míč propadl na zadní tyč, kde stál Bosingwa, ale ten trestuhodně nedal!
90+4
Rohový kop pro Q.P.R. - to je poslední šance.
90+4
Mulumbu zdržoval hru, a tak dostává žlutý trest.
90+3
Čeká nás infarktový závěr utkání!
90+2
QPR právě vstřelili branku!
Další pěkná branka v dnešním utkání! ESTEBAN GRANERO si spracoval míč na hranici pokutového území a následnou technickou střelou nedal brankáři Fosterovi žádnou šanci.
90+1
Rozhodčí Jones nastaví ještě 4 minuty.
90
V další gólovce se ocitl Lukaku. Ten se zakončením dlouho otálel, až ho o míč připravil Nelsen.
88
Hostující záložník Mackie si vybil vztek na unikajícím Yacobovi. Vidí tak po zásluze žlutou kartu.
88
Další rohový kop pro Q.P.R.
87
Hosté se nezdávají. Rohový kop vybojoval Zamora.
85
West Brom právě vstřelil branku!
Tak to byla parádní akce domácích. Ti zcela rozebrali hostující obranu. Na konci této akce stál YOUSSOUF MULUMBU, který pohodlně zakončil do prázdné branky.
84
Q.P.R. stupňuje svůj tlak.
82
Dnešní utkání sleduje 23 987 diváků.
81
Hosté hrají vabank a mají otevřená obranná vrátka. Toho mohl využít Lukaku, když šel zcela sám na brankáře Césara, ale branku nedal.
81
Morrison natáhl z 35 metrů, ale jeho střela jen prosvištěla kolem levé tyčky.
79
Domácí se začínají soustředit hlavně na obranu. Nyní jsou všichni před vlastní brankou. Q.P.R. tak nemá prostor k zakončení.
78
Lukaku vystřelil nepřesně.
77
Centr odvrátil Ferdinand.
76
Morrison faulován u postranní čáry. Domácí rozehrají přímý volný kop. Jmenovitě faulovaný Morrison.
74
Lukaku (WBA) záhy přichází o míč.
74
Domácí W.B.A. je po dlouhé době na útočné polovině.
72
Mackie (QPR) hledal Zamoru, ale před ním odvrátil míč do bezpečí Olsson.
70
Hosté posílí útok. Ze hřiště míří defenzivní záložník Mbia a místo něj se na hřiště podíví Hoilett.
69
Taarabt předložil uvnitř pokutového území míč Granerovi. Ten poslal svou střelu vysoko nad a oprávněně se drží za hlavu.
67
Domácí fotbalisté jsou zatlačeni před vlastním pokutovým územím. Osvobození přinesl až dalekonosný odkop Tamase.
65
Aktivnějším týmem je stále Q.P.R.
63
Dalším střídajícím Odemwingie. Na jeho místo příjde Rosenberg.
63
Na hřiště přichází útočník Lukaku, který nahrazuje Longa.
62
Střídat budou i domácí. Půjde hned o dvojnásobné střídání.
62
Morrison našel jen náruč brankáře Cesara.
61
W.B.A. rozehraje rohový kop.
60
Granerův centr sbíra ze vzduchu Foster.
59
Pro dnešek dohrál krajní záložník Wright-Phillips. Na jeho místo přichází Mackie.
57
Rohový kop pro Q.P.R.
46
Obránce Hill nemohl do druhého poločasu nastoupit kvůli zranění. Na jeho místo přišel Traore.
54
Domácím fotbalistům chybí přesnost a klid.
52
Další útočnou akci hostů pokazil nepřesnou nahrávkou Bosingwa.
50
Ve druhém poločase sledujeme zlepšený výkon Q.P.R. Manažer Hughes měl o poločasové přestávce pravděpodobně velmi zvýšený hlas.
48
Bosingwa to zkusil z velké dálky. Svou střelou nadělal problémy jen divákům v hledišti.
46
Hned na začátku druhé půle vyrobil obránce Popov velký kiks, protože namazal do běhu Taarabtovi. Ten vběhl ze strany do pokutového území, ale jeho střelu vytěsnil brankář Foster.
46
První poločas zvládli lépe domácí fotbalisté, kteří byli na hřišti lepším týmem a zaslouženě vstřelili dvě branky. Jmenovitě Morrison a Gera. Hosty k lepšímu výkonu probudil až Taarabt, který dal kontaktní gól z ojedinělé akce hostů. Zápas tedy ještě není rozhodnutý a my se můžeme těšit na druhý poločas. Ten začne zhruba v 17:02.
45+1
Park předvedl ostrý zákrok na Yacoba. Rozhodčí tento zákrok oceňuje žlutou kartou.
45
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
45
Domácí se z ničeho nic ocitli ve 100% gólovce. Jmenovitě Yacob, ale souboj tváří v tvář zvládl lépe brankář Cesar.
44
Q.P.R. má teď velký tlak.
43
Na druhé straně ho napodobil aktivní Taarabt.
42
Mulumbu (WBA) poslal míč vysoko nad.
41
Gera (WBA) se dobře uvolnil od postranní čáry, ale jeho následnou střelu zblokoval objetavý Ferdinand.
39
Ferdinand poslal k zemi Longa. Domácí rozehrají přímý volný kop.
37
Kontaktní branka hosty nakopla. Nyní po centru ze strany Zamora v nadějné pozici jen těsně nedoskočil.
35
Nádherná akce hostů. Na přesný centr Granera si naběhl za obranu domácích ADEL TAARABT, který si míč zpracoval nejprve na prsa a poté dělovkou málem protrhl síť Fosterovy svatyně.
33
Vypadá to, že Hill utržel tržnou ránu v obličeji. Tu mu nyní zalepují lékaři u postranní čáry. Hill se už hlásí o návrat na hřiště.
32
Po hlavičkovém souboji zůstává na hřišti ležet Hill (Q.P.R.)
31
Yacob (WBA) pronikal pokutovým územím hostů jako nůž máslem. Stopku mu vystavil až Bosingwa.
29
Morrison (WBA) se zamotal do vlastních kliček. U míče jsou nyní hráči Q.P.R.
27
Obránce Tamas měl k rozhodčímu několik poznámek. Ten ho umlčel žlutou kartou.
25
Hostující trenér Hughes není se hrou svého týmu spokojen. Taktické pokyny nyní udílí od postranní čáry velmi emotivně.
23
Domácí fotbalisté jdou do dvoubrankového vedení, do kterého je posílá záložník ZOLTAN GERA. Ten nedal brankáři Césarovi žádnou šanci.
21
Mulumbu (WBA) faulován před pokutovým územím Q.P.R., a tak se domácím naskytla dobrá příležitost v podobě volného přímého kopu.
19
Gera (WBA) vystřelil z poza vápna. Jeho technický pokus zkrotil na brankové čáře Cesar.
17
Nyní jsou aktivnějším týmem hosté.
15
Po rohovém poku Q.P.R. se dostali do rychlého protiútoku domácí. Na zadní tyči chyběl ke vstřelené brance Longovi krok.
14
Granero poslal svůj pokus jen do zdi, ale vybojoval alespoň rohový kop.
13
Tamas (WBA) fauloval unikajícího Taabarta. Hosté rozehrají přímý volný kop z hranice pokutového území.
11
Nebezpečí odvrátil stoper McAuley.
10
Hostující Wright-Phillips si došel pro faul u šestnácky domácíh. Q.P.R. rozehraje přímý volný kop z nadějné pozice.
9
Mulumbu (WBA) hledal dlouhým nákop Longa. Míč má ve své moci Cesar.
7
Hosté se snaží odpovědět zvýšenou aktivitou, ale jejich kombinace zatím vázne.
5
Po postranní lajně utekl zadákům Q.P.R. Long, který následným centrem našel hlavu JAMESE MORRISONA. Druhý jmenovaný se nemýlil a poslal míč zkušeně za záda bezmocného Cesara.
3
Dlouhý nákop Olssona (WBA) nenašel nikoho ze spoluhráčů.
2
Morrison (WBA) poslal do vápna hostů nádherný centr. Ten bohužel pro domácí odvrátil Hill.
1
Rozhodčí Mike Jones právě zahájil dnešní utkání.
1
Úvodní výkop obstarají hosté.

West Bromwich Albion: Foster - Tamas, McAuley, Olsson, Popov - Yacob, Mulumbu, Gera - Morrison, Odemwingie, Long.

Queens Park Rangers: Cesar - Hill, Nelsen, Ferdinand, Bosingwa - Wright-Phillips, Granero, Mbia, Taabart, Park - Zamora.

Rozhodčí: Mike Jones.
Bude domácí celek pokračovat ve výborných výsledcích nebo se hosté z Londýna odrazí k lepším zítřkům? Sledujte náš onlajn!
Loňské měření sil mnoho zajímavého nepřineslo. Nejprve se v Londýně rozežli oba celky remízou 1:1 a na jaře se doma z těsné výhry 1:0 radoval W.B.A.
Queen's Park Rangers přes léto mohutně posílil, ale na výsledcích to zatím vidět není. Tým z Londýna posbíral v probíhající sezóně pouze 2 body a krčí se u dna tabulky. Manažer týmu Mark Hughes může být i přes nepovedený začátek v klidu, neboť mu vedení Q.P.R. vyslovilo důvěru. V minulém kole tým z Londýna podlehl na svém stadińu West Hamu 1:2.
West Bromwich Albion zažívá povedený úvod sezóny. Svěřenci Steva Clarka jsou na 6. místě se ztrátou 5 bodů na první Chelsea. Trenér Clark v probíhající sezóné spoléhá hlavně na dobře fungující obranu, ta zatím inkasovala jen 5x. V minulém kole W.B.A. remizoval s Aston Villou 1:1.
V 7. kole Premier Legue bude West Bromwich Albion hostit Queen's Park Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.