Střely celkem: 8 - 12
Přímé kopy: 18 - 16
Fauly: 16 - 15
Rohové kopy: 4 - 4
Je tu konec utkání a pro oba týmy zasloužená remíza. Skóre utkání otevřel v pětačtyřicáté minutě Ibarbo, s vyrovnáním přišel z penalty Mario Balotelli v dvaaosmdesáté minutě.
90+2
Mario Balotelli vyhořel při zakončení a Agazzi se blýskl parádním zákrokem, kterým podržel svůj tým!
90
Mario Balotelli v ofsajdu.
90
Nastaveny jsou čtyři minuty.
89
Po rohovém kopu pálil hlavou z bezprostřední blízkosti Mario Balotelli a dobře postavený gólman jeho ránu lapil.
87
AC Milán se neustále tlačí vpřed a zahlcuje soupeře protiútoky, ten je však proti těmto náporům zatím odolný a uvidíme, jak dlouho toto tempo oběma týmům vydrží.
85
K další střele se propracoval Kevin Prince Boateng a Agazzi se natahoval po jeho ráně, nakonec se však ukázalo, že nemusel, střela šla totiž mimo.
82
AC Milán právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil MARIO BALOTELLI a poslal gólmana na opačnou stranu, než kam poslal míč, čímž srovnává na 1:1.
80
Penalta pro AC Milán!
80
Davide Astori byl vyloučen za faul ve vápně na Balotelliho.
80
AC střídá. Přišel Robinho, odešel Niang.
80
Do konce základní hrací doby zbývá přibližně deset minut a stále čekáme na odpovědět AC, která se marně snaží o vyrovnání.
78
Hra se vyrovnala a AC už nemá tolik navrch. Uvidíme, zda se domácím povede náskok udržet do samotného konce.
76
Další změna v sestavě domácích. Odešel Marco Sau, přišel Pinilla.
75
Z veliké dálky pálil Daniele Conti a Abbiati se měl co natahovat, nakonec však míč ukryl v rukavicích.
73
V případě milánského AC byla k vidění nejedna střela a pokus o srovnání. Nejprve pálil Boateng a posléze Abate, ani jeden z nich však gólmana neohrozil.
71
Domácí střídají. Odešel Murru, přišel Ariaudo.
70
Na jakýkoliv zvrat či změnu vývoje v utkání má AC Milán nějakých dvacet minut, ve kterých se bude určitě snažit srovnat a případně se dostat do vedení.
69
Žlutou kartu vyfasoval Daniele Dessena.
68
Davide Astori dostal žlutou kartu za faul na Maria Balotelliho.
66
Na náběh útočníka si počkal Abbiati a následně míč odkopl pryč. Stále sledujeme bezduchou přebíranou o míč na středu hřiště a na šanci dlouho čekáme.
65
Odešel Massimo Ambrosini, přišel Bojan.
63
Massimo Ambrosini dostal žlutou kartu.
61
AC Milán střídá. Odešel El Shaarawy, přišel Kevin Prince Boateng.
60
Hodina hry je za námi a stále se od úvodního gólu stav skóre neměnil. Usilovně se AC snaží vyrovnat, zatím však bez jakéhokoliv úspěchu, Uvidíme, co přinesou nadcházející minuty.
58
Hra toho v posledních minutách moc nenabízí a na vážnější šance si zatím musíme počkat.
56
Domácí střídají. Odešel Thiago Ribeiro, přišel Cossu.
54
Mírně navrch má AC Milán, se svými příležitostmi však nedokáže patřičně naložit.
52
Ke střele z přímého kopu napřáhl Mario Balotelli, branku však neohrozil.
51
Žlutou kartu uviděl Daniele Conti.
51
Branku svým pokusem netrefil Daniele Conti.
50
Úvod druhé půle je zatím velmi opatrný, avšak dočkali jsme se už střely. Tu měl na svědomí Mario Balotelli.
48
Mbaye Niang se opět vrátil do hry.
48
Hra pokračovala volným přímým kopem Maria Balotelliho , který střílel, ale na gólmana si nepřišel.
47
Hra byla přerušena, zraněný je Mbaye Niang.
47
Nicola Murru dostává za svůj ošklivý faul žlutý kartónek.
46
První půle končí za stavu 1:0 pro domácí a trefil se Victor Ibarbo v pětačtyřicáté minutě. Většinu času se hrálo na středu hřiště s mírným odklonem na polovinu domácích, tam se toho však moc nedělo. Dlouho jsme čekali na první zakončení a ohrožení branky. Jedno z nich přinesl Massimo Ambrosini, poté Mario Balotelli, ale obě jejich střely vykryl Agazzi.
45
Cagliari právě vstřelilo branku!
Na volný přímý kop Daniela Contiho si parádně naběhl VICTOR IBARBO a z bezprostřední blízkosti nedal Abbiatimu šanci.
45
Mexés dostal žlutou kartu.
44
Další akci Milána ukončil Mario Balotelli, který svým pasem nacházel El Sharaawyho, míč na něj byl však příliš dlouhý a skončil v autu. Předtím se na druhé straně střelou blýskl Pisano, ale nebyl přesný.
42
Přišlo hned duo rohových kopů a několik příležitostí pro Cagliari, hráči domácích si však nedokázali patřičně poradit. Posléze se vpřed dral Flamini, ale také neúspěšně.
40
Konec první půle už klepe na dveře a stále se neví, kdo má vlastně převahu. Pokusy o šance byly k vidění na obou stranách hřiště a oba gólmani museli zasahovat, zatím však byli pokaždé úspěšní.
38
Za své nemilé počínání dostal žlutou kartu Mbaye Niang.
38
Parádní pas od Maria Balotelliho, který hledal El Sharaawyho, ten měl namířeno přímo do vápna, kde se také zmocnil míče, ihned mu jej však uzmul gólman Agazzi.
36
AC založilo nové ofenzivní tažení a už se zdálo, že geniální přihrávka skončí u Flaminiho, toho však pozastavil pozorný obránce, který Flaminimu vypíchl míč a odvrátil nebezpečí. Vše mělo dění ve vápně domácích.
34
O první vážnější ohrožení se postaral Mario Balotelli. Mladý Ital se postavil k míči u volného přímého kopu a pořádně protáhl Agazziho, ten však ve výskoku dokázal ukořistit míč a uschovat jej v rukavicích.
32
Začíná se hrát častěji na polovině domácích a u míče se častěji hlásí AC Milán, že by z toho něco těžil se však říci nedá. Nutno dodat, že stále čekáme na vážnější šanci na obou stranách.
30
Máme za sebou půlhodinku hry a stále čekáme na vážnější šanci. V utkání chybí více střel a jiných pokusů o vsítění branky, Převážně se hraje na středu hřiště a jakožto aktivnější celek se zatím prezentuje milánské AC.
28
Na scénu přišel první rohový kop domácích, od toho soupeřova se však nijak nelišil, jelikož nebyla branka nikterak ohrožena.
26
AC Milán se v klidu ubránil a vyvezl míč vpřed. Tam se s ním snažil operovat Mario Balotelli, který k náběhu vyzval Flaminiho, ten však fauloval.
24
Cagliari se vzpamatovalo a už nečelí tlaku. Ze svých šancí však zatím nic netěží a svými protiútoky nepůsobí nikterak efektivně, ba naopak. Pokud chtějí skórovat, něco málo by měli na své taktice změnit.
22
Vpřed se dralo AC a nebezpečně obléhalo branku Agazziho. S míčem operoval Mario Balotelli, po něm se míče ujal El Sharaawy a akci před vápnem uťal Massimo Ambrosini, který míč ztratil a bylo z toho přečíslení. Naloženo dostal Victor Ibarbo a hnal se na Abiatiho, jeho branku však přestřelil.
20
Prvních dvacet minut je úspěšně za námi a k vidění zatím nebyl vážnější šance. Na obou stranách byly k vidění buď odražené či nepřesné střely a pouze Agazzi jednou zasahoval proti střele, ta mu však nedělala žádné vážné problémy.
18
Konečně zahrozil i AC Milán! Dlouhý centr z pravého křídla se nesl na Maria Balotelliho, který padal směrem k míči a snažil se jej usměrnit mezi tři tyče, úspěšný však nebyl a následoval roh, ten však nepřinesl nic závratného.
16
Na vážnější ohrožení jedné z branek stále čekáme, jelikož jsme mohli sledovat pouze dlouhou střelu, která letěla nad branku hostů. To bylo ze střelecké stránky v dnešním utkání zatím vše, snad se toto skromné konto zanedlouho obohatí.
14
Hodně tvrdý zákrok byl k vidění opět u milánské brány, kde k míči dojížděl jeden ze zadáků, Abiati a jeden z útočníků domácích, který se snažil vyzrát na oba hráče AC, to se mu však nepovedlo.
12
První střele čelil také Abiati, zasahovat však nemusel, jelikož střela vyslaná zpoza šestnáctky letěla nad jeho bránu.
10
O protiútok se postaralo i milánské AC a předvedlo hned několik centrů směrem do soupeřova vápna, ani jeden z nich však nebyl přesný a skončil pokaždé u jednoho z obránců. Posléze se střelou z dálky blýskl Massimo Ambrosini a poprvé musel zasahovat Agazii, po jehož zákroku následuje roh.
8
Hra je velmi opatrná, ale s míčem častěji operuje Cagliari. Domácí hráči se prodírají sice vpřed, na střelu však stále čekáme.
6
K vidění už byl nejeden tvrdší obranný zákrok, sudí však zatím nebyl nucen tasit karty. Hraje se převážně na středu hřiště a oba celky si předávají míč.
4
Rohový kop hostů nebyl nikterak zázračně rozehrán a nepůsobil nijak efektivně, domácí se mu dokázali ubránit. Posléze přišel protiútok domácích, ale též bez střeleckého pokusu.
3
Zapata několikráte chyboval v rozehrávce a musel své nemilé hrubky odčinit, což se mu nakonec povedlo. AC se následně dostalo s míčem vpřed a centr Nianga byl zblokován, následuje roh.
2
Ani jeden z gólmanů dnes zatím nemusel zasahovat a na první zakončení stále čekáme.
1
Hra je od úvodu velmi opatrná, u míče jsou domácí. Milánské AC nastoupilo dnes v bílých dresech, domácí v červeno černém.
1

Cagliari Calcio: Agazzi — Pisano, Rossettini, Astori, Murru — Conti, Dessena, Ekdal — Sau, Thiago Ribeiro, Ibarbo

AC Milán: Abiatti — Abate, De Sciglio, Ambrosini, Zapata — Mexés, Flamini, Muntari — Balotelli, El Shaarawy, Niang

Rozhodčí: Giannoccaro — Bianchi, Musolino.
JAK TO VIDÍ BOOKMAKEŘI?

Výhra domácích: 4,5

Remíza: 3,55

Výhra hostů: 1,8

(Unibet.com)
PRAVDĚPODOBNÉ SESTAVY:

CAGLIARI CALCIO: AGAZZI – PERICO, ROSSETTINI, ASTORI, PISANO – DESSENA, CONTI, EKDAL - COSSU – IBARBO, SAU

AC MILÁN: ABBIATI - DE SCIGLIO, MEXES, ZAPATA, ANTONINI – FLAMINI, AMBROSINI, MUNTARI – NIANG, BALOTELLI, EL SHAARAWY
V první polovině sezony na tom byli Rossoneri bídně. Na Ligu mistrů koukali zpovzdálí a asi jen málokdo by si vsadil, že AC skončí do třetího místa. Jenže Allegriho svěřenci vyhrávají jeden zápas za druhým a vzhledem k tomu, že konkurenční týmy jako Lazio, Inter nebo AS Řím klopýtají, posunuli se už na čtvrté místo. Na Ligu mistrů momentálně ztrácejí už jen tři body. V minulém kole AC porazilo nesprávně nařízenou penaltou Udinese 2:1, ovšem vítězství si zasloužilo. Skvělou premiéru si v dresu Rossoneri odbyl Mario Balotelli, ten by měl být velkou hrozbou i pro obranu Cagliari.

Sardiňané budou stále bez Neného a také potrestané dvojice Nainggolana s Avelarem. Na druhé straně rozhodně není překvapením, že hosté nebudou kompletní. Zdravotní potíže mají Bonera, De Jong, nová polská posila Salamon, Pazzini a Constant. Největší ztrátou je ale absence vykartovaného reprezentanta Montoliva.
Domácí ale nesmějí takříkajíc usnout na vavřínech. Před sestupovými vodami mají stále náskok jen čtyř bodů, takže rozhodně nemají vyhráno. Navíc dalším soupeřem bude rozjetý AC Milán, který stoupá tabulkou vzhůru.
AC Milán stoupá tabulkou vzhůru a po tomto utkání se může znovu přiblížit Lize mistrů. Nebude to však mít jednoduché. Duel s Cagliari se nakonec odehraje na sardinské půdě a to i s diváky. Oba celky jsou v dobré formě, Cagliari čtyři kola neprohrálo, AC Milán dokonce kol šest.

Utkání mezi Cagliari a AC Milán provázely potíže ohledně toho, kde se bude hrát. Stadion Cagliari (Is Arena) stále nesplňoval bezpečnostní podmínky, ale nakonec se na něm bude moci hrát a to dokonce za účasti diváků. Pro Cagliari je to určitě výborná zpráva, která ještě více podpoří už tak dobrou náladu v týmu. Sardiňané mohou být v této fázi sezony spokojeni. Čtyři kola v řadě neprohráli a naposledy přestříleli AS Řím na jeho hřišti 4:2, čímž se také podepsali pod Zemanův vyhazov.
Přeji krásný dobrý den a zároveň Vás vítám u sledování online přenosu z italské Serie A, konkrétně u čtyřiadvacátého kola, ve kterém se dnes utká domácí Cagliari Calcio a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62