No, Jovetičovi se asi spát dobře nebude. V 87. minutě neproměnil penaltu - a jak to tak bývá. Nedal, dostali. Na druhé straně proměnil v 93. minutě penaltu Valdes a srovnal na konečných 1:1.
90+3
Parma právě vstřelila branku!
JAIME VALDES proměňuje pokutový kop. Domácí srovnávají krok za pět minut dvanáct!
90+3
Byla nařízena penalta!
90+2
Luca Toni fauluje ve vápně - žlutá karta.
90
Sudí nastaví 240 vteřin.
88
Stevan Jovetič ale nepotvrdil roli nejlepšího střelce Serie A a penaltu trestuhodně zahazuje!
87
Byla nařízena penalta.
87
Alesandro Rosi podkosil Jovetiče a dostává červenou.
84
Stevan Jovetič míří těsně vedle.
82
Domácí Parma se nadechuje k závěrečnému náporu. Za vyrovnávací brankou je žene i domácí publikum.
79
Toni v ofsajdu.
78
Odchází potrestaný Juan Cuadrado, nahrazuje ho Giulio Migliaccio.
77
Juan Cuadrado vidí žlutou kartu. Moc se mu to nelíbí.
75
Gobbi střílí nad. Při pokusu o střelu podklouzl a vyslechl si posměch publika.
73
Alesandro Rosi dostává žlutou.
69
Odchází Seferovic, nahradil do sniper Luca Toni.
65
Ze hřiště odchází Pabon, nahradí ho Amauri.
66
Hřiště opouští také Ishak Belfodil, kterého nahrazuje Raffaele Palladino.
62
Daniele Galloppa dostává žlutou kartu.
61
Domácí se snaží oživit hru střídáním. Odchází Matias Fernandez a místo něj si zahraje Romulo
60
Zbytečná kosa na kraji hřiště. Žlutou vyfasoval Jovetič.
57
Jaime Valdes vidí žlutou kartu. Domácím už tečou nervy. Prohrávají, nedali penaltu...
55
Valdes střílí po zemi k pravé tyči a neproměňuje!
55
53
Hra se teď odehrává povětšinou ve středu hřiště v bezpečné vzdálenosti od obou branek.
51
Viviano si na míč z přímého kopu počíhal.
50
Valero byl faulován a Fiorentina bude mít možnost rozehrát volný přímý kop.
49
Fiorentina zakládá protiútok.
48
Viviano si míč stáhl ze vzduchu a vykopává.
48
Parma bude zahrávat rohový kop.
46
Benalouane stáhl k zemi jednoho z hráčů Fiorentiny a vidí po zásluze žlutou kartu.
46
Máme za sebou pětačtyřicet minut hry. Fiorentina se zásluhou Roncagliy raduje z vedení 1:0. Povede se domácím otočit vývoj utkání? Sledujte nás onlajn přenos.
42
První poločas se chýlí ke konci.
40
Belfodil čechral míč do vápna. Ten ale skončil v rukavicích Viviana.
38
S Valdesovým pokusem z veliké dálky neměl Viviano nejmenší problémy.
37
V ofsajdu nachytán Haris Seferovic.
35
Rohový kop pro hosty.
34
Roncaglia je při chuti. Naběhnul si do vápna na centr a z první míří do tyče!
31
David Pizarro dostává žlutý kartonek.
30
Alessandro Lucarelli pálí do tyče!
28
Fiorentina drží míč na kopačkách a postupnou kombinací se prokousává směrem k soupeřově bráně.
26
Cassani se šikovně uvolnil a vypálil. Střela zamířila vysoko nad branku.
23
Valero sténá. Parolo mu řádně přejel kotník.
20
Fiorentina právě vstřelila branku!
Snad první střela na bránu. A rovnou gólová. FACUNDO RONCAGLIA natáhnul, zamířil, vypálil a uplně přesně trefil cíl! Hosté vedou 1:0.
18
Míč do zdi.
17
Faul, jasná věc. Těsně před vápnem zfaulován Seferovic. Velká příležitost pro domácí.
15
Na stadionu Ennia Tardiniho vládne krásné počasí. Sluníčko svítí, vítr nefouká. K úplnému ideálu sobotního podvečera chybí pouze kvalitní fotbal.
12
Benalouane zastavil rychlý brejk Fialek. Skvělý obranný zákrok.
10
Ofsajd domácích.
8
Mirante si vyskočil a chytil míč do rukavic.
7
Odhlavičkoval Pelatta. Následuje další roh.
1
Čtyřgólový Stevan Jovetič, podporovaný Luca Tonim, se jistě těší, že přidá další kousek do své střelecké sbírky a upevní si tak vedení v tabulce střelců Serie A. Povede se mu to?
Za posledních 15 let viděli diváci v soubojích mezi fialkami a Parmou bezbrankovou remízu pouze jednou. Začátkem října roku 2004. I proto se čeká atraktivní ofenzivní duel.
Duel šestého celku s dvanáctým nabízí při sobotním večeru italská Serie A. Na Stadion Ennia Tardiniho přijíždí sebevědomá Fiorentina, která je mnohými odborníky pasována za černého koně nejvyšší italské soutěže.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62