Dnešní utkání je u konce! Sassuolo navázalo na vítězství v Evropské lize nad Bilbaem a v tomto zápase porazilo Janov 2:0!

Hned v páté minutě dnešního utkání se dostal k nebezpečné střele hostující Laxalt, jehož pokus však mířil těsně vedle. O tři minuty později měl obrovskou šanci Duncan, avšak jeho střelu zastavila tyč hostující svatyně! Domácí celek zahrozil ještě v závěru poločasu, kdy podnikl odvážný průnik Politano, avšak jeho střela mířila nad branku.

Janov vstoupil do druhého poločasu velmi dobře, nicméně do vedení se dostalo Sassuolo po proměněné penaltě Matteo Politana. Hostující celek byl však i nadále lepším týmem, nicméně opět inkasoval, tentokrát se prosadil Grégoire Defrel! Sassuolo již své vedení nepustilo a může se radovat ze zisku tří bodů!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
90+3
90+2
Rohového kopu se ujal opět střídající Ocampos, avšak ani po jeho dalším centru nedošlo k ohrožení domácí branky!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
90+1
Janov měl v závěru ještě velkou šanci na snížení stavu! Z levé strany odcentroval Rincón, jehož centr našel Burdissa, nicméně jeho hlavičku brankář vyrazil na roh!
90
Hostující Janov vybojoval v poslední minutě základní hrací doby rohový kop, kterého se ujal Ocampos, avšak jeho centr dokázala obrana domácího celku odvrátit!
89
Sassuolo vyrazilo v závěru i do útoku. Duncan prostrčil míč na Lirolu, který však nedokázal projít přes Orbána. Ten předvedl povedený a hlavně čistý skluz!
88
Domácí celek momentálně v pohodě kombinuje na vlastní polovině a šetří cenný čas. Tříbodový zisk mají domácí velmi blízko!
87
Sassuolo tak může dohrát závěr zápasu v klidu, neboť pro oslabený Janov nyní bude velmi těžké vstřelit za několik minut dvě branky.
86
Další komplikace pro hostující celek! Ve středu hřiště předvedl velmi ostrý zákrok Miguel Veloso, který poslal k zemi Duncana a dostává rovnou červenou kartu!
84
Laxalt se přesunul na pravou stranu, odkud poslal nebezpečný centr do pokutového území. Antei však kraloval ve vzduchu a dokázal míč odhlavičkovat!
83
Domácí Ricci se pokoušel proniknout po pravé straně do pokutového území, nicméně Orbán si se střídajícím hráčem dokázal poradit.
81
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Alessandro Matri.
80
Hostující celek měl k dispozici zajímavou standardní situaci, které se zhostil Laxalt. Jeho centr však dokázala obrana Sassuola odvrátit!
78
Následně Janov opět hořel ve své obraně. V pravé části vápna operoval s míčem Defrel, který však Perina svou přízemní střelou nedokázal překonat!
77
Sassuolo mělo k dispozici zajímavou standardní siutaci, které se zhostil Defrel. Francouzský forvard namířil svou střelu na branku, nicméně Perin byl na místě a míč vyrazil!
76
Hlavní rozhodčí nyní uděluje první žlutou kartu v tomto zápase! Defrel předvedl parádní průnik středem hřiště, který ve skluzu zastavil Orbán rukou!
74
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Lucas Ocampos.
73
Hostující celek pokračuje v aktivním výkonu, nicméně domácí obrana i nadále odolává a drží čisté konto!
71
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Giovanni Simeone.
70
Sassuolo mohlo zamířit do rychlého protiútoku, avšak průnik Politana dokázal zastavit Orbán!
68
Pro hostující Janov je současný stav poměrně krutý, neboť ve druhém poločase předvádí velmi slušný výkon, avšak takový je fotbal...
66
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Teď už se však Sassolo prosazuje a dostává se do dvoubrankového vedení! Z levé strany odcentroval Politano, který našel ve vápně GRÉGOIRE DEFRELA, a ten hlavičkou dostal míč do branky!
66
Sassuolo teď mělo obrovskou šanci na navýšení skóre! Po centru Politana pálil Ricci a po něm dorážel i Duncan, avšak ani jeden nedokázal dostat míč do branky!
65
Hostující celek teď měl další velkou šanci na vyrovnání! Z pravé části vápna nebezpečně vystřelil Rigoni, nicméně Consigli svůj tým opět podržel!
64
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Davide Biondini.
63
Janov sice inkasoval, avšak pokračuje v aktivním výkonu, který předvádí od začátku druhého poločasu. Ze střední vzdálenosti vystřelil nebezpečně Veloso, avšak jeho střelu Consigli vyrazil!
61
Janov vybojoval rohový kop, kterého se ujal Rigoni. Jeho centr ve vápně našel Burdissa, jehož hlavička nebyla ideální, a tak míč skončil u Consigliho!
59
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Goran Panděv.
58
A domácí celek se dostává do vedení! Exekuce pokutového kopu se ujal MATTEO POLITANO, který poslal míč do dostatečné výšky, a tak Perin nedokázal zasáhnout!
57
Defrel podnikl odvážný průnik do pokutového území, následně ho poslal k zemi Orbán a je z toho penalta!
57
Penalta pro Sassuolo!
54
Laxalt nebezpečně odcentroval z levého křídla a svým centrem hledal ve vápně Lazoviće. Těsně před ním však míč odhlavičkoval Antei!
52
Sassuolo vůbec nezachytilo začátek druhého poločasu! Z pravé strany odcentroval Rigoni, který našel ve vápně Pavolettiho, avšak ten byl tísněn obráncem, a tak nezamířil mezi tři tyče!
51
Teď měl Janov velkou šanci na vstřelení úvodní branky! Gakpé poslal přihrávku před pokutové území, kde vystřelil z voleje Miguel Velosso. Jeho střela však mířila těsně vedle domácí branky!
50
Janov je na začátku druhého poločasu velmi aktivní. Tentokrát se po levé straně pokoušel dostat do pokutového území Gakpé, nicméně Antei svého protihráče do šance nepustil.
48
Sassuolo se pokoušelo dostat do rychlého protiútoku, avšak obrana Janova postup Politana velmi rychle zastavila!
47
Janov vybojoval hned na začátku druhého poločasu rohový kop, kterého se zhostil Lazović. Jeho centr našel ve vápně Burdissa, avšak jeho hlavička mířila mimo branku!
46
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Federico Ricci.
46

Druhý poločas začne přibližně v 16:02!
45+1
45
Duncan vybojoval pro svůj tým rohový kop, kterého se zhostil Duncan. Jeho centr našel ve vápně Acerbiho, avšak jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.
44
Defrel obdržel přihrávku na levou stranu, nicméně si nedokázal poradit s Izzem, který po dobrém obranném zákroku dostal míč do zámezí.
42
Sassuolo opět vybojovalo míč na vlastní polovině a vyrazilo do rychlého protiútoku. Po pravé straně táhl celou akci Politano, nicméně jeho průnik dokázal zastavit obranným zákrokem Orbán!
41
Dlouhý nákop stopera Acerbiho hledal na útočné polovině Defrela, nicméně francouzský útočník byl schovaný za bránícím hráčem a ten míč odkopl!
39
Politano opět prošel do blízkosti pokutového území, kde se mu nabízel Defrel. Ten sice přihrávku obdržel, avšak jeho následná přihrávka na nabíhajícího Pelusa byla zablokována!
37
Brankář Perin poslal odkop na pravou stranu, kam si naběhl Izzo, nicméně centr byl příliš dlouhý, a tak míč skončil v zámezí.
36
Po delší době se do zakončení dostal také domácí celek! Aktivní Politano prošel středem hřiště až do pokutového území, kde byl však pod tlakem napadajícího hráče, i tak se dostal ke střele, ta však mířila nad branku!
35
Aktivní Janov opět kombinoval na útočné polovině. Celou kombinaci však pokazil zbytečnou ztrátou Rigoni, který ještě následně fauloval, a tak budou rozehrávat domácí.
34
Střední záložník Veloso odvedl dobrou práci ve středovém kruhu, když dokázal být v souboji dřív než Politano a odehrál míč ke svému brankáři.
32
Aktivní Izzo se pokoušel opět zahrozit přes pravou stranu, kde dokázal obejít Pelusa, avšak jeho následný centr dokázala obrana Sassuola odvrátit!
31
Na pravé straně dostal hodně prostoru Politano, který naběhl do středu a přízemní přihrávkou hledal před vápnem Defrela, ten byl však střežen Burdissem, a tak se k míči nedostal!
29
Na druhé straně pospíchal vpřed Duncan, který postupoval po pravé straně. Jeho postup však zastavil obránce Burdisso.
28
Hostující Laxalt postupoval středem hřiště, následně si chtěl narazit míč s Pavolettim, avšak do kombinace hostujících hráčů se vložil Politano.
24
Stoper Antei zkoušel najít dlouhým centrem útočníka Ragusa, avšak ten byl dobře pokrytý obráncem, a tak míč skončil u Perina!
23
Domácí celek momentálně kombinuje na vlastní polovině a připravuje se na postupný útok.
22
Následný rohový kop rozehrál Veluso, jehož centr letěl na zadní tyč, kam si nabíhal Izzo, nicméně hra byla přerušena po útočném faulu Gakpého.
21
Hostující celek vybojoval zajímavou standardní situaci ze středu hřiště, kterou rozehrál Pavoletti. Jeho centr nebyl špatný, nicméně obrana Sassuola dostala míč na roh.
20
Lazović se pokoušel o další průnik po pravé straně, nicméně tentokrát už si obránce Peluso dokázal poradit!
19
Domácí celek se následně rozhodl jít do protiútoku, který táhl po pravé straně Lirola, nicméně míč si ukopl do zámezí a vhazovat bude Janov!
18
Lazović podnikl odvážný průnik po pravé straně, dokázal přejít přes obránce a následně také odcentroval, nicméně míč skončil u brankáře Consigliho.
15
Do středu hřiště obdržel přihrávku Rigoni, který si zpracoval míč a rozhodl se vystřelit. Jeho pokus však mířil vysoko nad branku domácího celku!
14
Obránce Izzo se opět zkoušel projít po pravé straně, nicméně tentokrát ho Peluso nepustil do vápna.
12
Obránce Izzo je v dnešním utkání zatím velmi aktivní. Po pravé straně prošel přes Pelusa a nebezpečně odcentroval, nicméně brankář Consigli šel ven z branky a dokázal míč lapit do svých rukavic.
11
Politano se vrátil pomoci obraně, dokázal vybojovat míč a postupoval vpřed. Přes Orbána se nedostal, a tak raději vrátil míč ke stoperům.
10
Janov kombinoval na útočné polovině, následný průnik Izza po pravé straně dokázal domácí celek zastavit.
8
Teď byl domácí celek velmi blízko vstřelení úvodní branky dnešního zápasu! Do vápna pronikl Duncan, který vyslal přízemní střelu, kterou však zastavila tyč!
6
Sassuolo svůj útok táhlo po pravé straně, obránce Lirola dokázal i odcentrovat, nicméně jeho centr skončil pouze u hostujícího obránce.
5
Hostující celek se dostal na útočnou polovinu, z levé strany vhazoval Orbán. Poté se míč dostal za vápno, odkud vystřelil Laxalt, avšak jeho střela mířila těsně vedle!
3
Domácí celek následně rozehrával první rohový kop tohoto zápasu, kterého se ujal Politano. Jeho centr však dokázala obrana Janova odvrátit.
2
Ve středu hřiště se pokoušel prodrat do vápna Pellegrini, nicméně skončil na zemi po zákroku Laxalta. Následně šel do vápna Politano, avšak míč mu na poslední chvilku ukopl Lazović.
1
Úvodní výkop dnešního utkání měli k dispozici hráči hostujícího Janova, kteří začínají kombinací na vlastní polovině.
1
Hlavní rozhodčí právě přivedl oba týmy na hrací plochu. Za malou chvilku začínáme!

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Antei, Acerbi, Peluso – Pellegrini, Magnanelli (C), Duncan – Politano, Defrel, Ragusa.
Náhradníci: Pegolo, Pomini – Biondini, Iemmello, Matri, L. Mazzitelli, Terranova, Ricci, Cannavaro, Dell'Orco, Adjapong, Letschert.

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso, Orbán – Lazović, Rincón, Veloso, Laxalt – L. Rigoni, Pavoletti, Gakpé.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Edenilson, Cofie, Simeone, Ntcham, Ocampos, Biraschi, Muñoz, Panděv, Fiamozzi.

Rozhodčí: Gavillucci – Fiorito, Di Vuolo (vš. Itálie).
Příjemné nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Serie A má dnes na programu zápasy svého 4. kola. My se společně zaměříme na duel US SAssuiola Calcio s Janovem CFC. Úvodní výkop je naplánován v 15:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Pro Sassuolo začala sezona již o něco dříve, neboť díky dobrým výkonu v minulém sezony si tento italský celek zajistil vstupenku do kvalifikace Evropské ligy, ve které vyřadil Lucern a CZ Bělehrad a zajistil si postup do základní skupiny. I start do italské ligy mělo Sassuolo velmi povedený, když uspělo na půdě Palerma. V následném zápase však svěřenci trenéra Di Francesca prohráli na domácí půdě s Pescarou 0:3 a na hřišti Juventusu 1:3. V posledním zápase však hráči Sassuola své fanoušky potěšili, neboť v úvodním zápase skupinové fáze EL v domácím prostředí porazili Athletic Bilbao po velmi dobrém výkonu ve druhém poločas 3:0.

Sasuolo se dnes bude muset vyrovnat se ztrátou Domenica Berardiho, kterého trápí poranění kolean a Stefano Sansi, kterého postihlo svalové zranění.
To Janov má zatím za sebou pouze dvě soutěžní utkání, avšak v obou případech byl úspěšný. Novou sezonu započal tým ze severní Itálie domácím zápasem s Cagliari, nováčkem soutěže. Janov předvedl sympatický výkon a radoval se z vítězství 3:1. Stejným poměrem dokázali zvítězit svěřenci trenéra Juriće i na půdě Crotone, dalšího nováčka italské nejvyšší soutěže.

Janov je zatím sice v lize stoprocentní, avšak až dnes narazí na opravdu těžkého soupeře, který se dokázal probojovat i do Evropské ligy.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62