Torino - Milán | ONLINE | 16.1.2017 20:45 | Serie A 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a u dalšího sportovního utkání na shledanou.
Máme za sebou parádní utkání dvacátého kola mezi Turínem a AC Milánem! Domácí si v prvním poločase vytvořili komfortní náskok 2:0 a to dokonce ještě neproměnili jeden pokutový kop. Ve druhé půli se ale hra hodně vyrovnala a Milánu se podařilo během chvíle vstřelit dvě branky. V závěru utkání jsme byli svědky dokonce červené karty, kterou si vysloužil Alessio Romagnoli. Na všechny zajímavé momenty se můžete zpětně podívat v našich animacích.
90+4
Konec zápasu.
90+4
Utkání už se pouze dohrává ve středu hřiště. Za předvedený výkon obou týmů je bod více než spravedlivý.
90+3
Ignazio Abate se snažil svým centrem najít nějakého ze svých spoluhráčů, ale marně. K balónu se tak opětovně dostávají domácí a rychle se ženou kupředu.
90+2
Juraj Kucka se snažil ohrozit domácí bránu z rychlého protiútoku, ale rána mu vůbec nesedla a míč skončil pouze na tribuně.
90+1
Domácí kombinují s balónem na polovině soupeře. Utkání se bude dohrávat pravděpodobně na půlce milánského AC.
90
Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem čtyři minuty navíc!
90
Alessio Romagnoli zajel hodně ostře do pronikajícího soupeře ve středu hřiště a po druhé žluté přichází pochopitelně červená karta! Hosté tak budou dohrávat o deseti!
90
O rozehrávku rohového kopu se postaral Iago Falqué. Jeho centr ale skončil pouze na hlavě jednoho z obránců, který jej odklidil do bezpečí.
90
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Davide Calabria, přichází Leonel Vangioni.
89
Adem Ljajić utekl obraně milánského AC po pravé straně a zhruba z hranice pokutového území se odhodlal ke střele. Ránu musel hasit až gólman Donnarumma, který balón vyrazil na rohový kop.
88
Na trávníku teď po jednom ze soubojů zůstává ležet Davide Calabria, ale nevypadá to na nějaké vážné zranění.
87
Domácí se mohli opětovně hnát do rychlého přečíslení, jenže ani tahle přihrávka Juana Manuela Iturbeho se nezařadí mezi povedené.
86
Gianluigi Donnarumma si výborně poradil s centrovaným míčem Adema Ljajiće. Mladý gólman ani na moment nezaváhal a bez větších problémů lapil míč.
85
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází M´Baye Niang.
84
Juan Manuel Iturbe nedotáhl do konce svůj rychlý protiútok, neboť bránící Rodrigo Paletta mu doslova odkopl míč od kopačky do autu.
83
Hosté toho už moc s míčem nevymýšlejí a pouze nakopávají dlouhé míče na polovinu soupeře. Tam je většinou sbírá dnes výborná obrana Turína.
82
Tak tuhle přihrávku si Juraj Kucka za rámeček rozhodně nedá. Nepřesná přihrávka slovenského reprezentanta skončila pouze v zámezí.
81
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Daniele Baselli.
80
Hosté v držení balónu moc dlouho nevydrželi. Přihrávka Adema Ljajiće totiž byla hodně nepřesná a skončila pouze u kopaček jednoho z bránících hráčů.
79
Iago Falqué si v souboji mírně přidržel pronikajícího soupeře, což hlavní sudí pochopitelně ocenil žlutým kartónkem.
78
Takhle taktika ale domácím přináší ovoce, neboť Milán se s míčem nedostane dále než za polovinu hřiště, což Turínu vyhovuje.
77
Fotbalisté Turína přechází po ztrátě balónu okamžitě do celoplošného napadání, čímž hodně znepříjemňují rozehrávku hostům.
76
V posledních minutách hrajou s míčem na kopačkách převážně hráči Turína. Do nějakého vážnějšího zakončení se ale nedostávají.
75
Nepřesná přihrávka Carlose Baccy skončila pouze v zámezí. Domácí si okamžitě berou míč a vhazují na polovině soupeře. Tempo hry se stále stupňuje.
74
Andrea Belotti se propracoval k míči v pokutovém území, jenže jeho rána z voleje zamířila pouze do boční sítě. Na stadionu to teď jenom zahučelo.
73
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Juraj Kucka.
72
Fotbalisté AC Milán nyní mají poměrně dost velký problém s přechodem na útočnou polovinu. Domácí dnes brání opravdu výborně.
71
Adem Ljajić to teď vzal hodně sebevědomě přes střed hřiště, ale na jeho následnou přihrávku si hráči Milánu výborně počíhali.
70
Máme před sebou poslední dvacetiminutovku dnešního duelu. Stav je stále vyrovnaný, ale utkání nabírá na obrátkách.
69
Luca Rossettini zablokoval centrovaný míč Rodriga Paletty. Míč tak končí pouze v zámezí a hosté budou vhazovat z poloviny soupeře.
68
Adem Ljajić se odhodlal ke střele z poměrně velké vzdálenosti a hodně protáhl mladého gólmana AC Milán. Míč ale nakonec skončil mimo.
67
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Saša Lukić.
65
Následná rozehrávka se ale určitě nezapíše mezi povedené momenty dnešního utkání. Balón skončil pouze v rukavicích gólmana Gianluigiho Donnarummy.
64
Iago Falqué výborně prošel přes dva bránící borce hostí a vybojoval tak pro svůj tým rozehrávku rohového kopu.
63
Mario Pašalić se snažil utéct bránícímu hráči Turína, jenže zcela zbytečně. Postranní sudí zdviženým praporkem signalizuje ofsajd.
62
Mirko Valdifiori zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a rozhodčí raději přerušuje hru. Domácí fotbalista ale bude zřejmě v pořádku a bude moct pokračovat v zápase.
61
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Juan Manuel Iturbe.
60
AC Milán právě vstřelil branku!
Máme zaděláno na pořádné drama! CARLOS BACCA totiž hodně suverénně proměňuje pokutový kop a stav utkání je tak nerozhodný. Na koni teď ale budou jednoznačně hráči milánského AC!
59
Luca Rossettini v pokutovém území poměrně zbytečně stáhl jednoho z hráčů AC Milán. Rozhodčí uděluje žlutou kartu a nařizuje pokutový kop.
59
Byla nařízena penalta pro AC Milán!
58
Žlutou kartu dostává Joel Obi (Turín FC).
57
Marco Benassi vrátil domácímu celku dvoubrankové vedení, jenže branka nakonec není uznána! Domácí se sice hodně zlobí, ale útočník ve službách Turína se opravdu nacházel v ofsajdové pozici.
55
AC Milán právě vstřelil branku!
Po obrovském tlaku se hosté přeci jen dočkali kontaktní branky! ANDREA BERTOLACCI doslova dotlačil míč za brankovou čáru a až po dohodě s brankovým rozhodčím se rozhodl hlavní arbitr branku uznat. Máme tak zaděláno na pořádné drama!
53
Domácí už opětovně kombinují s míčem na polovině hřiště. Do druhého poločasu měli lepší vstup jednoznačně fotbalisté AC Milán.
52
Alessio Romagnoli zůstal zcela zapomenutý za obranou Turína, jenže obránce milánského AC si se situací absolutně neporadil a pouze poslal míč do rukavic brankáře.
51
Rána nakonec ani neohrozila bránu, neboť míč skončil pouze ve zdi hráčů. Joe Hart teď své spoluhráče může jenom pochválit.
50
AC Milán bude rozehrávat standardní situaci z nějakých osmadvaceti metrů. Balón si k rozehrávce staví Giacomo Bonaventura.
49
Andrea Belotti zbytečně zajel do soupeře a kromě žluté karty se teď budou muset domácí bránit nebezpečné standardní situaci.
48
Domácí se poprvé ve druhém poločase dostávají k míči. Ze začátku se nikam neženou a v klidu si přihrávají na vlastní polovině.
47
Andrea Belotti se propracoval k hlavičce, jenže jeho pokus byl zablokován dobrým obranným zákrokem.
46
Začal druhý poločas.
Máme za sebou poměrně divoký první poločas po kterém vedou domácí 2:0. V úvodních pětačtyřiceti minutách jsme viděli dva góly, tři žluté karty, několik ostrých soubojů, neproměněnou penaltu a mnoho dalšího. Na ty nejzajímavější momenty se můžete zpětně podívat v našem online přenose. Turín po dvou vstřelených brankách na hřišti hodně kraloval a musela by nastat velká změna, aby se s výsledkem zápasu ještě něco stalo.
45+1
První poločas skončil.
45
Rozhodčí nakonec nastavil pouze jednu minutu navíc.
44
Alessio Romagnoli nechal v souboji Iagovi Falquému nastavenou nohu, za což byl po zásluze odměněn žlutou kartou.
43
Z následného rohového kopu ale hosté vůbec nezahrozili. Balón se od rohového kopu snesl pouze na hlavu jednoho z obránců.
42
Andrea Bertolacci se dostal do hodně zajímavé příležitosti, ale trestuhodně poslal míč pouze doprostřed brány. Joe Hart jeho pokus vyrazil na roh.
41
Do míče se z rozehrávky opřel Suso, jenže míč se stočil jen o pár centimetrů mimo bránu. Balón jen mírně lízl boční síť a zamířil mimo.
40
Emiliano Moretti měl ruce na svém soupeři a po právu tak dostává žlutou kartu. Hosté budou kromě toho zahrávat také standardní situaci z nějakých osmnácti metrů od brány.
38
Centr Giacoma Bonaventury byl až příliš dlouhý. Míč se zakroutil pouze za brankovou čáru, což pochopitelně ocenili všichni domácí příznivci.
37
Suso se opřel do míče z poměrně velké vzdálenosti a po dlouhé době pořádně protáhl Joa Harta. Hosté budou zahrávat rohový kop.
36
Giacomo Bonaventura se skácel hodně ochotně k zemi v pokutovém území soupeře. Na tohle mu ale rozhodčí v žádném případě nemohl skočit.
35
Domácí nyní drží míč na polovině hřiště a vůbec nikam nepospíchají. Hra je nyní poměrně dost rozkouskovaná.
34
Nepovedená rána Carlose Baccy skončila pouze v reklamních panelech vedle brány Joa Harta.
32
Adem Ljajić si postavil míč na značku pokutového kopu, jenže nenachytal mladého gólmana AC Milán! Gianluigi Donnarumma zůstal uprostřed brány a s jeho střelou si tak poradil. Následná dorážka už mířila nad bránu.
31
Ignazio Abate fauloval pronikajícího Iaga Falquého na hranici pokutového území a rozhodčí bez váhání nařizuje pokutový kop pro domácí.
31
Byla nařízena penalta pro Turín FC!
30
AC Milán se dostával do poměrně zajímavé příležitosti, jenže Giacomo Bonaventura si zpracoval míč pomocí ruky. Rozehrávka pro domácí.
29
Domácí fotbalisté jsou po dvou vstřelených brankách v krátkém časovém intervalu hodně na koni. Na hřišti si nyní dělají opravdu co chtějí.
28
Rodrigo Paletta se snažil přenést hru rychle na druhou stranu, jenže přihrávka hostujícímu hráči vůbec nesedla a míč tak skončil pouze v zámezí.
26
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí jdou do dvougólového trháku! Po velkém závaru v šestnáctce AC Milán se k míči dostal Iago Falqué, který se odhodlal vypálit. Do míče se ale ještě vložil MARCO BENASSI, který nádhernou patičkou usměrnil míč do sítě. Jeden z obránců se sice ještě snažil vyškrábnout míč na brankové čáře, ale marně. Asistence: Iago Falqué.
24
Manuel Locatelli to teď trochu přehnal s agresivitou na útočné polovině a po právu vidí od rozhodčího žlutý kartónek.
21
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí jdou po poměrně přímočaré akci do vedení! Iago Falqué nádherně obešel dva bránící hráče AC Milán a poté předložil míč volnému Ademovi Ljajićovi, který se opřel do míče z hranice šestnáctky. Do jeho střely se ještě výborně vložil ANDREA BELOTTI, čímž poslal míč zcela do protipohybu gólmana. Gianluigi Donnarumma byl na tento gól opravdu krátký. Asistence: Adem Ljajić.
20
Utkání se zatím odehrává v hodně bídném tempu. Ani jeden z celků se příliš nežene dopředu.
19
Antonio Barreca si počínal v souboji s Manuelem Locatellim až příliš za hranicí pravidel. Hlavní sudí píská faul a hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
18
Emiliano Moretti čistě odzbrojil od míče pronikajícího Carlose Baccu, který se už chystal ke střele. Útočník hostí sice ještě reklamoval faul, ale marně.
17
Fotbalisté AC Milán už nějakou dobu drželi míč na polovině soupeře, jenže po přihrávce Rodriga Paletty je celá akce u konce. Postranní sudí správně odmával ofsajd.
16
V úvodních minutách zápasu sledujeme poměrně dost nepřesností na obou stranách. Hráči se zatím hodně hledají.
15
Luca Rossettini nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl nebezpečný balón do zámezí. Milán tak stále zůstane v držení míče.
14
Do centrovaného míče od rohového praporku se z voleje opřel Iago Falqué. Hodně tvrdá rána ale pouze prosvištěla nad horní tyčí.
13
Adem Ljajić pronikl po pravé straně a poté se snažil míč odcentrovat. Jeho pokus ale srazil kapitán Ignazio Abate na další rohový kop.
12
Luca Rossettini reklamuje hru soupeře rukou, jenže rozhodčí zůstává klidný a pokračuje se ve hře. U míče tak znovu hosté.
11
Rodrigo Paletta se snažil najít svou dlouhou přihrávkou některého z útočníků, jenže balón doplachtil pouze ke zkušenému Joe Hartovi.
10
Po nepřesné přihrávce Joela Obiho se ale k míči dostávají opět hráči AC Milán. Úvodní minuty utkání jsou poměrně nervózní.
9
Fotbalisté Turína rozehráli rohový kop nakrátko a už opětovně kombinují s balónem kolem pokutového území soupeře.
8
Andrea Belotti napálil míč pouze do bránícího Alessia Romagnoliho. Rozehrávku rohového kopu si tak vyzkouší také domácí.
7
Na druhé straně se do rychlého přečíslení hnal Andrea Belotti. Gianluigi Donnarumma si ale dobře vyběhl a bez větších potíží ránu lapil.
6
Centrovaný míč Giacoma Bonaventury od rohového praporku nenašel žádného z jeho spoluhráčů a k balónu se tak dostávají opětovně domácí.
5
Antonio Barreca srazil centrovaný míč Ignazia Abateho za brankovou čáru. Hosté tak budou zahrávat rohový kop.
4
Mladý gólman ve službách AC Milán znovu neodhadl situaci úplně nejlépe, ale i tentokráte mu to vyšlo.
3
Rodrigo Paletta trošičku podcenil situaci a Gianluigi Donnarumma si hodně oddychl, že balón nesměřoval do prázdné brány.
2
Balón se odrazil do zámezí od Iaga Falquého. Míč si tak bere Davide Calabria a bude vhazovat zhruba na polovině hřiště.
1
Fotbalisté AC Milán se postarali o úvodní rozehrávku dnešního duelu.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy již nastupují na hrací plochu. Utkání mezi Turínem a AC Milánem zanedlouho začne!
Úvodní sestavy:

Turín FC: Hart – Zappacosta, Rossettini, Moretti, A. Barreca – Benassi, Valdifiori, Obi – Falqué, Belotti, Ljajić.
Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Baselli, Maxi López, Samuel Gustafsson, Iturbe, Lukić, De Silvestri, Boyé, Ar. Ajeti, Carlão.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, Paletta, A. Romagnoli, Calabria – Pašalić, Locatelli, Bertolacci – Suso, Bacca, Bonaventura.
Náhradníci: Plizzari – Ely, Lapadula, Honda, Niang, G. Gomez, C. Zapata, Vangioni, J. Sosa, Kucka, Cutrone.
Turín FC

Fotbalisté Turína na tom jsou o trochu hůře. Po odehraných devatenácti zápasech mají na svém kontě devětadvacet bodů a v tabulce jim patří deváté místo. V případě výhry by se ale posunuli na osmou pozici před Fiorentinu. V dnešním zápase se tak máme na co těšit!
AC Milán

Hosté z Milána jsou momentálně na páté pozici s třiašedesáti body, jenže oproti svým soupeřům mají dva zápasy k dobru a pokud by v obou utkáních uspěli za tři body, tak se mohou posunout až na třetí příčku!
Nádherný pondělí večer při sledování textového online přenosu z nejvyšší italské fotbalové soutěže. Serie A má dnes na programu dohrávku dvacátého kola mezi Turínem FC a AC Milánem. Oba celky se nacházejí v horní polovině tabulky, takže se určitě máme na co těšit. Na sledování textového přenosu vás zve Štěpán Hladký, který vás bude zároveň zápasem provázet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
24. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 24 18 3 3 46:23 57
2. Lazio 24 17 5 2 55:21 56
3. Inter Milán 24 16 6 2 49:22 54
4. Atalanta 24 13 6 5 63:32 45
5. AS Řím 24 11 6 7 43:32 39
6. Verona 24 9 8 7 28:24 35
7. Parma 24 10 5 9 32:30 35
8. Neapol 24 9 6 9 37:34 33
9. Bologna 24 9 6 9 37:39 33
10. Cagliari 24 8 8 8 38:36 32
11. Milán 23 9 5 9 25:31 32
12. Sassuolo 24 8 5 11 38:39 29
13. Fiorentina 24 7 7 10 31:35 28
14. Torino 23 8 3 12 27:42 27
15. Udinese 24 7 5 12 20:36 26
16. Lecce 24 6 7 11 32:45 25
17. Sampdoria 24 6 5 13 26:43 23
18. Janov 24 5 7 12 27:43 22
19. Brescia 24 4 4 16 21:44 16
20. Spal 8 2 0 6 6:15 6
Články odjinud