Serie A - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Janov - 20. srpna 2017   20:45

Consigli – Lirola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Sensi (65. Missiroli), Magnanelli (C), Duncan – D. Berardi, Falcinelli (84. Matri), Politano (65. Ragusa).
Perin (C) – Biraschi, Rossettini, Gentiletti – Lazović, Bertolacci, Veloso, Laxalt – Panděv (74. Omeonga), Galabinov (81. Salcedo Mora), Taarabt (60. Palladino).
Lamanna, Zima – Cofie, Rosi, Palladino, L. Rigoni, Omeonga, Centurión, E. Zukanović, Salcedo Mora, Migliore.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:28.
Ani ve druhé polovině utkání jsme se žádné branky nedočkali. O něco blíže k ní však měli hosté, když dokonce orazítkovali břevno po ráně Biraschiho. I ve druhém poločase jsme však měli k dispozici pouze dietní fotbalovou podívanou, takže nezainteresovaný fanoušek nemůže odcházet spokojen. Remíza je v zásadě spravedlivým vyústěním dění na hrací ploše. Pro dnešek je to ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+3'
90+2'
Hosté měli k dispozici rohový kop, míč propadl na Lazoviće, jenž znovu posílal míč do ohně, ale tam se hosté dopustili faulu.
90+1'
Nastavují se celkově 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Andrea Consigli ještě musel likvidovat nepříjemný střelecký pokus, ale ránu vytěsnil, načež mu spoluhráč z obrany vypomohl.
89'
Omeonga získal míč uprostřed hrací plochy a předal ho spoluhráčům, kteří nikam nespěchají. Janovu by zřejmě bod stačil.
88'
Berardi šikovnou přihrávkou našel Matriho, ten se ve vápně skvěle obtočil kolem soupeře, nicméně jeho následnou ránu dokázal Perin zachytit.
87'
Palladino dokázal udržet míč, rozehrál ho na spoluhráče, jehož centr do vápna však obrana domácích odvrací.
86'
Ani v závěru utkání to na žádnou velkou změnu nevypadá. Ani jeden z celků nikam příliš nespěchá.
85'
Stephane Omeonga fauloval protihráče, takže mohou hrát domácí fotbalisté.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Alessandro Matri.
83'
Diego Laxalt dostal pěknou přihrávku a střelou na zadní tyč se pokusil překvapit Consigliho, ale o kousek minul.
82'
Rozhodčí odpískal další nedovolený zákrok. Tentokrát šlo o útočný faul domácích.
81'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrej Galabinov, přichází Eddy Anthony Salcedo Mora.
79'
Nedovolený zákrok Davideho Biraschiho však znamená přerušení kombinace Janovanů.
78'
Hosté dostali výhodu od rozhodčího, když domácí zbrzdili jejich rychlou akci. Celá situace přešla do pozvolného útoku.
76'
Mattia Perin vyrazil hodně divoce proti centrovanému míči, který dokázal vyboxovat, ale měl hodně štěstí, když Duncan nedokázal s odraženým míčem nic udělat.
75'
Před napadajícím Duncanem dokázal zavčasu odvrátit Mattia Perin.
74'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Stephane Omeonga.
73'
Centrovaný míč od rohového praporku doletěl na hranici malého vápna, kde ho odvrací defenziva Sassuola.
72'
Tečovaný centr z levé strany v podání hostů už Consigli nestačil zachytit na hřišti, takže následuje rohový kop.
71'
Tvrdý projektil zpoza vápna vyslal Duncan, nicméně branku se mu zaměřit nepodařilo.
70'
Federico Peluso si nešťastně zpracovával míč, když se trefil do vlastního obličeje, od nějž balón vyletěl mimo hrací plochu.
69'
Míč v pokutovém území propadl k Duncanovi, který ho ale nedokázal nasměrovat za Perinova záda.
68'
Santiago Gentiletti přistoupil trochu ostřeji k Diegu Falcinellimu a ten zůstal na chvíli ležet na trávníku. Po krátké době se však zvedá a bude pokračovat ve hře.
67'
I nadále sledujeme sotva průměrnou podívanou, kde se míč pohybuje daleko od obou branek.
66'
Hosté kombinovali s míčem u kopaček, ale pak předvedli naprosto triviální ztrátu a hrají domácí.
65'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonino Ragusa.
65'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Simone Missiroli.
64'
Z necelých třiceti metrů přiletěla rána, která však míří mimo tři tyče Perinovy branky.
63'
Santiago Gentiletti se postavil do cesty Diegu Falcinellimu a sudí situaci vyhodnotil jako faul za žlutou kartu.
62'
Standardní situace se však Janovanům příliš nevydařila, takže se domácí ubránili.
61'
Matteo Politano fauloval nedaleko vlastního pokutového území a dostává žluté varování.
61'
Defenziva domácího celku se ocitla pod velkým tlakem. První závar ještě Sassuolo ustálo, ale situace pokračovala a vyústila v ránu Biraschiho do břevna.
60'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Adel Taarabt, přichází Raffaele Palladino.
59'
Centrovaný míč kupředu se domácím vůbec nepovedl, takže vykopávat bude Mattia Perin.
58'
Domácím se podařilo získat míč a kombinují s ním na vlastní polovině hřiště.
57'
Francesco Acerbi se nepříjemně ukopl, takže jeho vysoký míč musel řešit Cannavaro odkopem za postranní čáru, aby se k balónu nedostal soupeř.
56'
Hodně těžký míč na pravou stranu sice ještě hráč Janova udržel na hřišti, ale pak stejně při snaze obhodit soupeře vyslal míč do autu.
55'
Francesco Magnanelli dostává žluté varování po tvrdém zákroku proti Bertolaccimu.
54'
Dobře zformovaná obrana Sassuola si poradila se dvěma míči do pokutového území.
53'
Ani v úvodu druhé půle zatím nesledujeme příliš atraktivní fotbalovou podívanou.
52'
Centr od rohového praporku si sice našel nabíhající domácí fotbalista, jenže tísněn nezamířil přesně.
51'
Domenico Berardi se snažil odcentrovat z levé strany, ale Rossettini jeho míč zblokoval na roh.
50'
Nepříjemný centr Janova z pravé strany doletěl do malého vápna, kde domácí obrana odkopla.
49'
Hlavní rozhodčí musel uklidňovat menší rozmíšku uprostřed hrací plochy, ale zdá se, že se mu hrozící konflikt podařilo zažehnat.
48'
Hostující obrana se dostala pod nepříjemný tlak napadajících hráčů soupeře, ale přihrávka na pravou stranu nakonec letěla na volného hráče v bílém.
47'
Defenziva Sassuola se musela mít na pozoru, protože hosté měli výhodu rohového kopu, ale žádné další nebezpečí pro Consigliho branku nepřišlo.
46'
Máme za sebou nepříliš záživnou první polovinu utkání. Ani jeden z celků si žádnou vážnější příležitost vypracovat nedokázal, takže stav zůstal bezbrankový. Musíme doufat, že ve druhé polovině se přeci jen dočkáme zajímavější fotbalové podívané, kterou okoření třeba i nějaká ta branka. Zatím totiž sledujeme hodně nedovolených zákroků a nepřesností na obou stranách. Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
45+2'
45+1'
Luca Rossettini prohrál rychlostní souboj s Falcinellim, který si kolem něj následně obhodil míč a směřoval do vápna, takže ho Rossettini poslal k zemi, za což dostává žluté varování.
45'
Nastavují se 2 minuty nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45'
Tentokrát se nedovoleného zákroku dopustil veterán Paolo Cannavaro, který nepustil vpřed Andreje Galabinova.
44'
Ošetřování Berardiho proběhlo nejprve na hrací ploše, načež se domácí hráč odebral za postranní čáru, kde mu byla na hlavu přiložena chladicí lahev.
43'
Domenico Berardi se po kontaktu s Biraschim nezvedá. Zdá se, že utržil ránu do oblasti hlavy.
42'
V závěru poločasu se oba celky střídají v držení míče. Na trávníku skončil Berardi, ale žádný faul sudí neviděl.
41'
Míč se v pokutovém území dostal až na hlavu Falcinelliho, nicméně tomu se nepodařilo trefit prostor branky.
40'
Po delší době se domácí dostali na útočnou polovinu. Duncan skončil na trávníku po faulu Bertolacciho, takže uvidíme standardní situaci.
39'
Hosté znovu oblehli pokutové území, avšak další střelecký pokus zblokovala obrana domácích.
38'
Centr od rohového praporku doletěl pouze na hlavu bránícího fotbalisty v zelenočerném dresu, který odvrací mimo vápno.
37'
Povedenou ránu z větší dálky v podání Miguela Velosa vytěsnil brankář Consigli na další rohový kop.
36'
Hosté se v posledních okamžicích osmělují, ale další centr z pravé strany nyní zblokovala obrana Sassuola do autu.
35'
Centr Darka Lazoviće z pravé strany musel Andrea Consigli vyboxovat na rohový kop, protože míč směřoval do branky. Následný roh však hosté nevyužili.
34'
Domenico Berardi se dostal k odraženému míči, který rovnou poslal směrem na branku. Jeho tečovanou střelu však Perin chytil.
33'
Makedonec se sice zvedl, ale viditelně kulhá, takže se rozcvičují náhradníci Janova.
32'
Goran Panděv skončil na trávníku nedaleko pokutového území soupeře poté, co mu byl míč ukopnut ve skluzu. Faul sudí nepíská.
31'
Diego Laxalt si narazil míč se spoluhráčem, využil podklouznutí soupeře a vypálil, jenže trefil pouze dalšího protivníka.
30'
Rychlý akce Janova skončila hodně nepovedeným centrem z pravé strany v podání Lazoviće, kdy míč vyletěl mimo hrací plochu, aniž by na něj kdokoliv mohl dosáhnout.
29'
Domácím se podařilo získat výhodu rohového kopu, ale jeho exekuce nic zajímavého nepřinesla.
28'
Hra plyne poměrně poklidně, aniž by se Sassuolo či Janov dostávali do zajímavých příležitostí.
27'
Bulhar Galabinov je možná lehce přemotivovaný a nyní si opět pomohl faulem v souboji se zkušeným Cannavarem.
26'
Na centr do pokutového území si naskočil jeden z domácích hráčů, ale míč poslal hodně nepřesně.
25'
Miguel Veloso zatáhl za záchrannou brzdu a poslal k zemi rychle mizejícího Sensiho, za což Portugalec vidí zaslouženou žlutou kartu.
24'
Domenico Berardi se proháčkoval až do pokutového území, poslal míč k Duncanovi, ale ten byl tísněn a nemohl vystřelit.
23'
Zatím nesledujeme příliš pohledné utkání. Ani jeden z celků si žádnou vážnější šanci nevypracoval.
21'
Nadějně vyhlížející akce hostujícího celku byla pokažena hodně nepřesnou přihrávkou poblíž pokutového území.
20'
Ve hře obou celků sledujeme řadu nepřesností, které jsou navíc doprovázeny množstvím faulů.
19'
Na druhé straně opět končí na trávníku Laxalt, který motal hlavu soupeři a ten ho poslal k zemi.
18'
Rána z volného přímého kopu byla tečována a míč vůbec k brankáři Perinovi nedoputoval.
17'
Dalšího nedovoleného zákroku se dopustil hostující Andrea Bertolacci a uvidíme zajímavou standardní situaci.
16'
Urostlý bulharský forvard Galabinov si opět vypomohl nedovoleným zákrokem.
14'
Matteo Politano skončil na trávníku po tvrdém střetu se soupeřem, nicméně rozhodčí situaci jako faul nevyhodnotil.
13'
Na centr z levé strany si sice naskočil jeden z nabíhajících hostů, jenže slabou hlavičku pohodlně lapil Andrea Consigli.
12'
Těsně za vápnem se do míče opřel Andrea Bertolacci, nicméně jeho pokus neměl potřebnou přesnost, takže skončil mimo tři tyče.
11'
Ve středovém kruhu se Diego Falcinelli dopustil nedovoleného zákroku. Momentálně sledujeme nepříliš atraktivní úvod utkání.
10'
Hostující fotbalista si nepohlídal ofsajdové postavení, takže se míč přesouvá na stranu domácích.
9'
Nepovedená akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou na hranici pokutového území.
7'
Goran Panděv hledal obloučkem nabíhajícího Galabinova, avšak Bulhar si vypomohl útočným faulem.
6'
Diego Laxalt se neohroženě vrhl mezi dvojici soupeřů, ale ti ho kupředu nepustili. Ovšem hráči Sassuola si vypomohli faulem.
5'
S centrovaným míčem si defenziva Janovanů dokázala poradit a odvrátila do bezpečné vzdálenosti od branky.
4'
Před chvilkou faulovaný fotbalista se dostal k míči za obranu, který rovnou napálil na branku, nicméně o kus minul.
3'
Po nedovoleném zákroku Gentilettiho skončil na hrací ploše Diego Falcinelli, takže se k míči opět dostávají domácí fotbalisté.
2'
První střelecký pokus utkání vytáhl Alfred Duncan, leč jeho rána zpoza vápna zamířila pouze do míst, kde bezpečně zasáhl Mattia Perin.
1'
Hned v úvodní minutě na hrací ploše skončil Andrea Bertolacci a píská se faul na jeho osobu.
1'
Začátek utkání se oproti plánu o malou chvíli zpozdil, ale již je všechno připraveno ke startu.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Sensi, Magnanelli, Duncan – D. Berardi, Falcinelli, Politano.
Náhradníci: Pegolo – L. Mazzitelli, Missiroli, Biondini, Ricci, Iemmello, Matri, Gazzola, Goldaniga, Ragusa, Cassata, Letschert.

Janov CFC: Perin – Biraschi, Rossettini, Gentiletti – Lazović, Bertolacci, Veloso, Laxalt – Panděv, Galabinov, Taarabt.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Cofie, Rosi, Palladino, L. Rigoni, Omeonga, Centurión, E. Zukanović.

Rozhodčí: D'Amato.
Janov CFC

Janované sehráli přátelská utkání s mnohem zvučnějšími soupeři a vedlo se jim náramně. Hoffenheim porazili Italé 3:2, následovala výhra nad francouzským Nantes 1:0 a rozdrcení slabé Savony 8:0. Výprask dostal i Heerenveen, který dostal čtyři branky a žádnou nevstřelil. V italském poháru pak Janov přešel přes Cesenu, nicméně se soupeřem si poradil až po prodloužení.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo v letní přestávce sehrálo několik přátelských zápasů, kdy ve většině případů šlo o utkání s výkonostně slabšími soupeři. Kromě toho má Sassuolo za sebou zápas italského poháru proti Spezii, kde se domácím podařilo zvítězit v poměru 2:0 a postoupili do další fáze. Sassuolo přišlo v létě o několik důležitých opor včetně trenéra Di Francesca a nyní se pokusí opět postavit na nohy pod novým trenérem Cristianem Bucchim.
V úvodním kole italské Serie A se spolu utkávají celky US Sassuolo Calcio a Janov CFC. Můžeme se tedy těšit, v jaké formě se oba týmy představí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62