Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Fiorentina - 10. září 2017   15:00

0:5
(0:3)
Fiorentina
2' Simeone   • 11' Veretout   • 24' Astori   • 62' Veretout   • 90' Simeone
Verona
Nícolas – Bessa, Marcel Büchel, Cáceres, Fares – A. Ferrari (46. Kean), Heurtaux, Souprayen (46. Rômulo) – Verde, Pazzini, B. Zuculini (71. Valoti).
Damato A. (Ita)
Stadio Marc'Antonio Bentegodi
Fiorentina
Sportiello – Astori, Badelj, Benassi, Biraghi – Gaspar, Chiesa – Simeone, Ge. Pezzella, Eysseric – Veretout (86. Cristóforo).

Hosté celý zápas kontrolovali hru a Veronu nepustili k žádné gólové situaci. Fiorentina konečně po čtyřehc zápasech vybojovala vítězství. Hned v úvodu se favorit dokázal prosadit po dorážce Simeoneho. O osm minut později hosté navýšili vedení z penaltového kopu. Od té doby si hráči vypracovali další střelecké příležitosti a vyvíjeli tlak na domácí. Na konci prvního poločasu Viola zvýšila na 3:0. V druhé půli hosté přidali další branku a ujali se vedení 4:0. Domácí působili odevzdaným dojmem a v poslední minutě si nechali vstřelit ješte jednu branku.
90+2'
90'
Fiorentina právě vstřelila branku!

Hosté přidávají pátou branku utkání. Bruno Gaspar nahrávkou přesně našel SIMEONEHO a ten se v pokutovém území ujal střely, která přesně zamířila do branky.
89'
Fiorentina stále nemá dost a vyvíjí tlak na domácí fotbalisty.
86'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Sebastián Cristóforo.
84'
Simeone se dostal ke střele na hraně pokutového území. Jeho rána mířila na tribunu.
83'
Astori se ujme volného přímého kopu uprostřed hřiště.
81'
Ofsajdové postavení útočníka Fiorentiny. Brankář bude odkopávat.
78'
Sportiello předvádí špičkový zákrok. Verde se dostal ke střele v pokutovém území. Brankář hostů přesně nastavil nohu do rány a likviduje ji.
75'
Domácí zahrávají rohový kop. Centr ovšem nenašel žádného ze spoluhráču.
72'
Domácí se snaží rychle přejít na útočnou polovinu.
71'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bruno Zuculini, přichází Mattia Valoti.
70'
Hráči Fiorentiny kombinujou uprostřed hřiště.
67'
Nepřesný centr Pazziniho znamená, že hostující brankář ujme odkopu od branky.
66'
Simeone se provinil faulem před brankou soupeře.
65'
Domácí zahráli rohový kop na krátkou vzdálenost.
62'

JORDAN VERETOUT si připravil míč k volnému přímému kopu. Rána mu narámně sedla a zamířila přímo do levé šibenice. Brankář se natahoval, ale neměl nejmenší šanci.
60'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
60'
Chiesa se opřel do míče z velké vzdálenosti a jeho střela mířila mimo tři tyče.
56'
K Chiesovi se odrazil míč ve vápně a ocitl se před brankářem. Z ostrého úhlu vystřelil na Nicolase. Ten si poradil na výbornou.
55'
Centr Veretout letí do vápna, ale obránce Buchel dokázal míč odpálit daleko od své branky.
54'
Odkop od brány domácího týmu.
52'
Po nepřesném centru Biraghiho si pro míč vyběhl Nicolas.
52'
Odkop od brány Fiorentiny.
50'
Rohový kop domácího týmu.
48'
SImeone se objevil v postavení mimo hru. Domácí budou zahrávat volný kop.
47'
Pazinni se pokoušel z voleje překvapit branáře, ale jeho střela letí daleko nad branku.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alex Ferrari, přichází Moise Kean.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Samuel Souprayen, přichází Rômulo.
46'
45'
První poločas ukázal jednoznačnou převahu Fiorentiny. Hosté celou první půli ovládali hru a nedali Veroně nejmenší šanci. Hned ve druhé minutě se dostali do vedení. V malém vápně se míč udrazil přímo k noze Simeonemu a ten už neměl problém balón doťuknout do prázdné branky. O osm minut později hosté navýšili vedení z penaltového kopu. Od té doby si hráči vypracovali další střelecké příležitosti a vyvíjeli tlak na domácí. Po prvním poločase vedou hosté 3:0 a v kabině Verony bude určitě hlučno.
45'
Rozhodčí se rozhodl nastavit jednu minutu.
44'
Verona se snaží vymyslet nebezpečnou situaci v závěru prvního poločasu.
42'
Simeone obdržel druhou žlutou kartu za zdržování hry.
41'
Veretout se provinil faulem uprostřed hřiště.
39'
Hráči Fiorentiny už delší dobu drží míč na svých kopačkách a snaží se vytvořit útočnou akci.
36'
Zuculini dostává první žlutou kartu utkání po ostrém skluzu. Hráč si uvědomil své provinění a ani neprotestoval.
34'
Astori odkopává míč ze svého pokutového území. Domácí budou zahrávat rohový kop.
33'
Simeone si naskočil na přesný centr Biraghiho. Jeho hlavička míří pouze do náruče brankáře.
32'
Fiorentina se snaží kombinout uprostřed hrací plochy.
29'
Ojedinělý útok Verony. Pazzini se dostal ke střele, ta letí daleko nad bránu.
27'
Verona se nedokáže vymanit z tlaku.
26'
Další rohový kop pro hostující tým.
24'

Hosté se potřetí prosazujou v zápase ! Po skvělé zahraném rohovém kopu méíč propadnul až k DAVIODVI ASTORIMU. Ten jenom nastavil nohu a trefil levou stranu branky.
23'
Odkop od brány Sportiella.
21'
Pěknou kombinaci domácích překazil Benassi.
20'
Vhazování Verony uprostřed hřiště.
17'
Veretout se z velké rány opřel do míče a Nicolas předvádí skvělý zákrok. Hosté budou zahrávat rohový kop.
15'
Simeone se dostal do slibné příležitosti a objevil se osamocen před brankářem. Jeho střela letěla pár centrimetrů od levé tyče.
14'
Domácí jakoby nevěděli co hrát a nemůžou se vymanit z obrany.
13'
Rohový kop hostujících hráčů.
11'

VERETOUT si připravil míč k puntíků a jeho rána letěla do levé strany branky. Brankář neměl šanci reagovat.
10'
Hráči Fiorentiny budou zahrávat pokutový kop !
9'
Biraghi se provinil faulem na útočné polovině.
7'
Odkop od domácí branky.
6'
Chiesa si našel prostor k centru, ale ten nenašel žádného ze spoluhráču.
4'
Hráči Fiorentiny kontrolujou hru a snaží se o další útočnou akci.
2'

Po dvou minutách hry vysřelil Benassi na domácí branku. Nicolas ránu vyrazil pouze před sebe. Ve výborném postavení se nacházel GIOVANNI SIMEONE a dorazil míč do odkryté branky.
2'
Domácí kombinují se svým brankářem.
1'
Zápas každou chvíli začne.

Hellas Verona FC: Nícolas – Bessa, Marcel Büchel, Cáceres, Fares – A. Ferrari, Heurtaux, Souprayen – Verde, Pazzini, B. Zuculini.
Náhradníci: Coppola, Silvestri – Bearzotti, Caracciolo, Fossati, Kean, Laner, Rômulo, Tupta, Valoti, Zaccagni.

ACF Fiorentina: Sportiello – Astori, Badelj, Benassi, Biraghi – Gaspar, Chiesa – Simeone, Ge. Pezzella, Eysseric – Veretout.
Náhradníci: Drągowski – Babacar, Cristóforo, Hagi, Milenković, Hugo, Olivera, Ca. Sánchez, Zekhnini..
ACF Fiorentina
Hostující Fiorentina zažívá hrozivý vstup do sezóny. Za dvě kola hráči nevybojovali ani jeden bod a mají negativní skóre 1:5. V úvodním zápase tým odcestoval do Milána, kde se potkal s Interem. Inter celé utkání diktoval tempo a roztřílel Fiorentinu 3:0. Ve druhém kole doma uvítali Sampdorii. Hráči měli územní převahu a vyprudkovali 25 střel. I přesto nedokázal zvítězit a podlehl Sampdorii 1:2. V dnešním zápase budou hráči plnit roli favorita i přes dosavadní nepřiznivé výsledky.
Hellas Verona FC
Domácí tým se v tabulce hájí třináctou příčku tabulky. Za dvě úvodní kola si Verona připsala jednu výhru a jednu remízu. V prvním kole doma uvítala Neapol. Proti nabitému týmu Neapole ovšem domácí neměli nejmenší šanci. Podlehli 1:3. Ve druhém kole si venku zahráli proti Cotrone a odvezli si od nich jeden bod za remízu 1:1. Nejlepším střelcem týmu je ital Giampalo Pazzini. Tým bude plnit roli mirného outsidera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62