Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Atalanta - 27. srpna 2018   20:30

AS Řím
2' Pastore (Ünder) • 60' Florenzi (Džeko) • 82' Manolas
3:3
(1:3)
Atalanta
19' Castagne   • 22' Rigoni  (D. Zapata) • 38' Rigoni  (Pašalić)
AS Řím
Olsen – Florenzi (73. Schick), Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante (46. N´Zonzi), De Rossi, Pastore – Ünder, Džeko, Pellegrini (46. Kluivert).
Fabbri – Alassio, Lo Cicero
Stadio Olimpico (Řím)
41 725 diváků
Atalanta
Gollini – Djimsiti, Mancini (64. Tolói), Palomino – Castagne, Valzania (54. de Roon), Pessina (50. Hateboer), Adnan – Pašalić, D. Zapata, Rigoni.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 10:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 9:13.
Je dobojováno. Domácí nakonec zvedli svůj výkon ve druhém poločase a dokázali v šedesáté minutě snížit na rozdíl jediné branky, když se trefil Alessandro Florenzi. A nakonec se jim podařilo své manko i smazat zásluhou Konstantinose Manolase. Další gólový příspěvek jsme už nezaznamenali, i když nejblíže vedoucí brance měl Patrik Schick, kterému v cestě stál zákrok kopačky hostujícího brankáře. Utkání tak skončilo dělbou bodů.
90+4'
90+4'
Atalanta vybojovala autové vhazování na polovině Říma a ještě se pokusí hosté ohrozit Olsenovu branku.
90+3'
Federico Fazio dostal míč pod kontrolu a v poklidu zakládá další akci domácího celku. Ten má v posledních minutách hry herní převahu, ale kýžené vedoucí branky se zatím nedočkali.
90+2'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní už mají míč zase domácí hráči a míří s ním co nejblíže k brance Atalanty.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.
88'
Zápas jde do koncovky a na ukazateli skóre stále svítí nerozhodný stav. Hosté by určitě bod z Říma brali, domácí nikoli. Prahnou po vítězství a snaží se opět dostat se do blízkosti hostující brány.
87'
Na druhé straně si museli domácí dávat pozor na další střelu Rigoniho, jenž na levé straně střílel na domácí branku. Opět zasáhla pozorná obrana.
85'
Patrik Schick se mohl stát hrdinou zápasu. Naběhl si až do těsné blízkosti Pierluigiho Golliniho, tváří v tvář mu ale neuspěl. Brankář Atalanty dokázal míč zachytit špičkou kopačky a zabránil tak pohromě v podobě vedoucí branky Říma!
84'
A domácí publikum ožilo a tlačí svými hlasivkami své hráče do další akce a dožadují se vedoucí branky.
82'
AS Řím právě vstřelil branku!
A je to tady. Domácí po tom, co nesložili své zbraně po poločasovém výsledku 1:3, se dočkali asi zaslouženého vyrovnání. Po zahrání volného přímého kopu se dobře u brankoviště postavil KONSTANTINOS MANOLAS, který pravačkou klepl míč za záda Golliniho – 3:3.
81'
Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Atalanta Bergamasca Calcio).
80'
Rigoni si naběhl na levou stranu uvnitř pokutového území, jeho zakončení prošlo přes obránce Říma a skončilo za zadní čárou. Hosté budou zahrávat rohový kop.
79'
Edin Džeko se vystavil ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. Další akce domácích tak končí zmarem. U míče budou znovu hosté, jenž se už přemisťují na druhou stranu.
78'
Patrik Schick se prodral skrze obranu hostů a snažil se projít až před branku Atalanty. Byl ale sražen k zemi a pokračovat nemohl. Nicméně jeho tým stále drží míč na svých kopačkách.
76'
Nutno podotknout, že Patrik Schick hru oživil a nyní znovu rozhýbal své spoluhráče. Ti se však v blízkosti Golliniho nedokázali trefit.
75'
Edin Džeko byl tísněn obranou hostů a raději balon rozehrál za sebe na Danieleho De Rossiho. Poté si hlasitě o míč řekl Schick a v pokutovém území vyslal střelu, která byla příliš vysoká.
74'
A hned byl český útočník vidět. Vysunul se na polovině hřiště a dostal se až na hranici velkého vápna, jeho pokus však srazila obrana hostů do bezpečí.
74'
A ten už se honem rychle zapojil do hry, aby pomohl po zbytek zápasu svému celku s utkáním něco udělat.
73'
Florenzi nemůže pokračovat ve hře a dochází tak na avizované nucené střídání. Na hřiště se tak dostane český útočník Patrik Schick.
73'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Patrik Schick.
72'
Hosté zahráli autové vhazování, na polovinu Říma se však nedostali. Míč sebrali domácí hráči a míří s ním na opačnou stranu.
71'
Florenzi se ocitl na zemi s bolestivou grimasou a potřebuje ošetření. Nevypadá to s ním dobře a bude tak muset zřejmě vystřídat. Nyní je už za postranní čárou.
70'
Steven N´Zonzi byl sice tísněn obranou hostů, přesto dokázal přihrát balon na Pastoreho. Druhý jmenovaný ale svou střelu poslal jen vedle branky Atalanty.
69'
Edin Džeko z levé strany u malého vápna střílel z voleje, ovšem Golliniho branku minul. Další tlak si domácí vynutili, ale nevytěžili z něho nic.
68'
Nestalo se a hned přišli o míč, u kterého jsou zase hráči Atalanty. A směřují nebezpečně před domácí branku.
67'
Domácí museli zahrát balon na malou domů. Olsen pak vzal míč a odkopl ho až na polovinu hostů. Domácí tak mohou založit další akci.
66'
N´Zonzi nebezpečně střílel kus před velkým vápnem a míč zaletěl jen těsně nad břevno hostující branky. Znovu se tak domácím nepodařilo srovnat.
65'
Gianluca Mancini centroval balon z levé strany do pokutového území, kde však byla připravena obrana domácího celku. Ta hned na to poslala míč daleko od vlastní branky.
64'
Domácí v poklidu zastavili další pokus hostů a hned obrana AS zakládá další akci na druhé straně. Domácí mají stále hodně času na to, aby srovnali či zápas otočili. V posledních chvílích jsou mírně lepším týmem.
64'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Mancini, přichází Rafael Tolói.
62'
Domácí notně ožili a po vstřeleném gólu je jich plné hřiště. Po další střele zasahovala hostující obrana a hráči Atalanty šli do rychlého protiútoku, ten však zakončit nedokázali.
61'
A hned na to se hráči AS Řím dostali do další slibné akce, Džeko chtěl střílet z podobného místa jak Florenzi, jenž ztratil rovnováhu i díky srážce s protihráčem a z akce nebylo nic.
60'
Po hodině hry se domácí dočkali dalšího, velmi důležitého gólu a jsou tak hostům na dostřel jediné branky. ALESSANDRO FLORENZI převzal míč od Džeka, vysunul se až k hranici velkého vápna, odkud pak pěknou přízemní střelou překonal hostujícího brankáře – 2:3. Asistence: Edin Džeko.
59'
N´Zonzi se sice směrem k rozhodčímu zlobí, ale zákrok to byl opravdu tvrdý a žlutá karta tak byla na místě. Hned na to pak zahrávali hosté volný přímý kop z dálky, branku Olsena ale neohrozili.
58'
N´Zonzi se dopustil ostrého faulu, svého soupeře poslal k zemi a za to dostává žlutou kartu. Vůbec první v dnešním utkání.
57'
S dalším útokem přispěchali hráči domácího týmu, po pravé straně se snažil uvolnit Pastore, ale v cestě mu stál jeden z hostů, který ho dále nepustil.
56'
Na opačné straně nebezpečně pálil Djimsiti, ale i ten si počínal ne příliš dobře. Následuje tak jen odkop od domácí branky, který provede Robin Olson.
55'
Edin Džeko předvedl slalom a dostal se opět až do blízkosti hostující branky, jeho pokus byl ovšem zase hodně nepřesný.
54'
Po další nepřesné střele na straně domácího AS Řím se do akce vydali zase hosté a opět z toho byla nebezpečná akce. Ta končí střelou Zapaty mimo tři tyče.
54'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Valzania, přichází Marten de Roon.
53'
Další střelu vyslal na hostující branku Justin Kluivert, znovu to však bylo hodně nepřesné.
51'
Konstantinos Manolas založil akci na domácí straně, poté našel N´Zonziho, jenž celou akci ještě vyšperkoval na volného Pastoreho, posledně jmenovaný však trefil jen obranu hostů.
50'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Matteo Pessina, přichází Hans Hateboer.
48'
Pašalić našel Rigoniho, který se poté protancoval na levou stranu pokutového území, jeho zakončení však přesné nebylo a hattricku se tak záložník Atalanty nedočkal.
47'
Mancini poslal míč za postranní čáru a domácí celek bude mít k dispozici další autové vhazování.
46'
Dle předpokladů domácí trenér hned na začátku druhého poločasu vystřídal, aby oživil domácí hru. A Džeko se dostal hned do zakončení, jenže proti byl brankář hostů.
46'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Justin Kluivert.
46'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Steven N´Zonzi.
46'
Střely na branku: 3 – 5
První poločas tohoto utkání je za námi a bylo se na co rozhodně dívat. Už ve druhé minutě hry poslal domácí celek do vedení Javier Pastore, to však bylo ze strany AS Řím vše. Hosté poté převzali zápas do svých rukou a v devatenácté minutě se dočkali vyrovnání zásluhou Timothyho Castagneho. A otři minuty později se mohli radovat z vedoucí branky, když strhl vedení na hostující stranu Emiliano Rigony. Stejný hráč pak ještě přidal třetí branku hostů v závěru poločasu a jeho tým tak má zatím zápas rozehrán více než dobře. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně ve 21:35.
45'
45'
Vypadá to, že hlavní sudí nebude nastavovat ani minutu navíc, nebylo ani potřeba. První část hry je tak za námi a rozhodně mohou být spokojenější hosté.
44'
Blíží se koncovka prvního poločasu a domácí by rádi snížili aspoň na rozdíl jediné branky. Zatím se jim to příliš nedaří.
42'
Hosté na vlastní polovině ztratili míč a toho mohli využít domácí k dalšímu průniku na jejich polovinu. Ovšem nestalo se tak, agilní hráči Atalanty v klidu míč získali zase na svou stranu.
40'
Domácí se nemohou vůbec dostat na polovinu Atalanty, zatímco hosté procházejí obranou domácího celku mnohdy jako nůž máslem. A další střelu vyslal Zapata, balon však skončil jen vedle.
39'
Pastore skluzem chtěl sebrat míč hostům, ovšem poslal ho za postranní čáru a následuje tak autové vhazování pro Atalantu.
38'
Bergamo právě vstřelilo branku!
A s domácími to nevypadá už vůbec dobře. Další střela končí v síti Olsena a AS prohrává už o dva góly. Pašalić našel nabíhajícího EMILIANA RIGONIHO, který kousek před malým vápnem vystřelil a umístil míč za Olsenova záda – 1:3. Asistence: Mario Pašalić.
36'
Hosté jsou opět nastěhováni v pokutovém území, kde několika střelami ohrožují domácí branku. Pro římské hráče to zatím dopadlo dobře.
35'
Tentokráte však hosté nepředvedli nic a do zakončení se vůbec nedostali.
34'
Ali Adnan střílel na branku domácích a obrana AS Řím míč srazila na rohový kop. Další nebezpečí před Olsenem tak může vzniknout.
33'
No hosté převzali otěže zápasu do svých rukou, jsou lepším týmem a mají i více procent co se držení míče týče. Domácí trenér tak zatím nemůže být spokojen s výkonem svých svěřenců.
32'
Naopak s lehkostí sobě vlastní se hosté dokázali bleskově dostat na druhou stranu a Rigoni pak střílel na branku domácích. Míč skončil jen vedle Olsenovy branky.
31'
Aleksandar Kolarov se pokusil uvolnit na levé straně, dostal přihrávku od Pastoreho, jenže první jmenovaný nakonec na míč nedosáhl. Znovu se tak hráči AS nedostali do blízkosti Golliniho.
30'
Třicet minut hry je za námi a viděli jsme už tři branky. Domácí sice brzy vedli, hosté však během tří minut strhli vedení na svou stranu, které dosud drží.
29'
Domácí si vysloveně koledují. Svou laxností opět dopustili, aby hosté založili další nebezpečnou akci, při níž z pravé strany střílel Zapata. Jenže balon poslal jen do boční sítě.
28'
Pastore našel nabíhajícího Edina Džeka, jenž se okamžitě uvolnil, nicméně proti němu stála zase obrana hostů. Ta nedopustila, aby Džeko šel do samostatné akce.
27'
Rigoni se dostal na hranici velkého vápna a nikým nehlídán vyslal pohotovou střelu, která ovšem končí pouze vysoko nad domácí brankou. Hráči AS si tak mohli hodně oddychnout.
26'
Cengiz Ünder se dostal přes obránce hostů až před pokutové území, ovšem Djimsiti se stihl vrátit a sebral mu balon z kopačky. Rodící se akce na straně AS Řím je tak záhy u konce.
25'
Domácí hráči nepolevují a opět se snažili před hostující brankou o nějakou střelu, která by Golliniho ohrozila. Nakonec se však znovu prezentovala dobrým zákrokem obrana Atalanty.
24'
Domácí hráči tak musejí najednou dohánět jednobrankovou ztrátu a hned se pokusili ohrozit Golliniho, který zlikvidoval další domácí pokus.
22'
Tak to je pro domácí velký šok. Hosté totiž bleskově otáčejí stav zápasu na svou stranu. Zapata našel dobře postaveného v pokutovém území EMILIANA RIGONIHO, který míč dobře trefil a prostřelil domácího brankáře – 1:2. Asistence: Duván Zapata.
21'
Hosté ožili a znovu se tlačí před domácí branku. Obrana Říma tak musí být opět na pozoru.
19'
A máme vyrovnáno. Hosté se po chvilce dočkali a začíná se znovu od začátku. TIMOTHY CASTAGNE si naběhl na míč odražený od tyče a dorazil ho do prázdné branky – 1:1.
19'
Na druhé straně musel jistit akci domácích Pierluigi Gollini, který zachytil míč po nebezpečné střele Říma a poté ho rukou okamžitě poslal mezi své spoluhráče.
18'
Z levé strany v pokutovém území střílel Duván Zapata, ovšem míč poslal jen těsně vedle tyče domácí branky!
16'
Mancini se vracel s míčem před vlastní branku, domácí totiž mířili před tu jejich. Nakonec balon poslal na malou domů Gollinimu, který ho odkopl od svého zařízení.
16'
Bryan Cristante se nyní tvrdě opřel do soupeře a srazil ho k zemi. Vyslechl si důraznou domluvu hlavního sudího a asi může být rád, že nedostal žlutou kartu.
15'
Hosté zahrávali další rohový kop, po němž se ke střele dostal Luca Valzania, ovšem bylo to příliš vysoko a míč skončil jen na tribuně za domácí brankou.
14'
Domácí se na opačné straně vrhli do další útočné akce, ale také hostující obrana předvedla dobrou práci.
14'
A postavili si ji velmi dobře, neboť rozehrávající hráč trefil přímo hruď jednoho z domácích hráčů a akce je tak opět u konce.
13'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop z celkem slibné pozice. Domácí si tak rovnají zeď tak, aby hosté nemohli ohrozit jejich branku.
12'
Zapata dostal centr z pravé strany, bylo to ovšem na paty a další slibně se rodící akce na straně Atalanty končí bez úspěchu.
11'
Ale také oni příliš hostující branku neohrozili. Následuje tak odkop od ní, který provede Pierluigi Gollini.
10'
Na druhé straně pak budou rohový kop zahrávat také domácí hráči, kteří se už staví v pokutovém území.
9'
Až nyní se jim povedlo dostat se před domácí branku, jenže střelu Djimsitiho srazil hlavou mimo znovu domácí obránce.
8'
Rigoni se opět dostal ke střele před brankou Říma, tu však Florenzi srazil na rohový kop. Hosté poté z této standardní situace znovu neudeřili.
7'
Po pěkné rozehrávce AS Řím se mohl uvolnit Cengiz Ünder, ale nakonec ho dokázala pokrýt také obrana Atalanty. Hosté se bleskově přemisťují na druhou stranu.
6'
Nyní si hosté vytvořili další slibnou šanci, uvnitř pokutového území vyslal střelu Duván Zapata, míč však poslal jen vedle levé tyče z pohledu domácího brankáře.
5'
Emiliano Rigoni se proháčkoval obranou až do pokutového území, tam ho však k žádné střele nepustila domácí obrana. Ta poté sebrala míč a opět ho posílá pryč od vlastní branky.
4'
Z této standardní situace ale nezapršelo a u míče tak budou opět domácí hráči. Ti nabuzeni o brzký gól jdou znovu směrem dopředu.
3'
Hosté jsou zaskočeni a hned na druhé straně zaútočili, aby se pokusili ohrozit domácí branku a vybojovali alespoň rohový kop.
2'
Domácí jdou hned ve druhé minutě do vedení. Ünder se skvěle uvolnil na pravé straně a poté nacentroval míč do pokutového území, kde ho patičkou trefil k protější tyči JAVIER PASTORE – 1:0. Asistence: Cengiz Ünder.
1'
Poté na vlastní polovině vybojovali autové vhazování a mohou tak pokračovat ve svém útočném tažení dále.
1'
Domácí fotbalisté zahájili toto utkání úvodním výkopem a už se dostávají na polovinu soupeře. Poprvé se tak vrhají do útočné akce.
1'
Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu a utkání tak za malý okamžik bude moci začít. Český útočník Patrik Schick, jenž hájí barvy domácího AS Řím, je připraven naskočit do zápasu na lavičce.

AS Řím: Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante, De Rossi, Pastore – Ünder, Džeko, Pellegrini.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Karsdorp, Juan Jesus, Schick, Marcano, Santon, Zaniolo, Kluivert, Ćorić, N´Zonzi, El Shaarawy.

Atalanta Bergamasca Calcio: Gollini – Djimsiti, Mancini, Palomino – Castagne, Valzania, Pessina, Adnan – Pašalić, D. Zapata, Rigoni.
Náhradníci: Beriša, F. Rossi – Tolói, A. Masiello, Reca, Gosens, Cornelius, A. Gómez, Freuler, de Roon, Hateboer, Barrow.

Rozhodčí: Fabbri – Alassio, Lo Cicero.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Česká stopa v utkání

Patrik Schick (AS Řím)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně si oba celky výhry rozdělily. Nejprve doma Atalanta prohrála s Římem těsně 0:1. Ovšem poté na hřišti AS dokázala zvítězit 2:1. Kdo se bude radovat dnes ze tří bodů? Nebo skončí zápas nerozhodně? Každopádně nás čeká zajímavé utkání, tak si ho nenechte ujít.
Atalanta Bergamasca Calcio

Hosté z Atalanty taktéž vstoupili do sezóny výhrou. Na svém hřišti porazili Frosinone vysoko 4:0 a zatím jim po prvním kole patří třetí příčka, zatímco domácí celek je sedmý. Samozřejmě to ale nejde ještě srovnávat, dnes se odehraje teprve druhé kolo. Navíc fotbalisté Atalanty v týdnu sehráli důležitý zápas o postup do základní skupiny Evropské ligy. V prvním duelu s dánskou Kodaní doma remizovali 0:0. Naděje, že si zahrají v pohárové Evropě jim tak ještě žije. Dnes by však rádi brali body v Římě.
AS Řím

Fotbalisté z hlavního města Říma zvládli první kolo nové sezóny a na půdě celku Turín FC brali tři body po výhře 1:0. Tu ovšem vydřeli, neboť o jedinou branku se až v devětaosmdesáté minutě postaral Edin Džeko, který tak favoritovi utkání zařídil tři body. Dnes by na tuto výhru hráči AS Řím rádi navázali a také proti Atalantě budou rozhodně favorité. Představí se v základu český útočník Patrik Schick nebo začne znovu na lavičce? To se nechme překvapit.
Hezký pondělní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu dohrávka druhého kola italské nejvyšší soutěže Serie A a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy AS Řím a Atalanta Bergamasca Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62