Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Bologna - 11. listopadu 2018   15:00

Chievo
Chievo
20' Meggiorini  • 45' Obi (Meggiorini)
2:2
(2:1,0:1)
Bologna
4' Santander  (Danilo) • 56' Orsolini  (Krejčí)
Chievo
Sorrentino – Depaoli, Bani, Rossettini, Barba, Kiyine – Radovanović, P. Hetemaj (68. Léris), Obi (87. Pellissier) – Meggiorini (64. Birsa), Stępiński.
Šemper, Seculin – Pellissier, Léris, Grubac, Cesar, Burruchaga, Birsa, Juwara.
Orsato D
Marco Antonio Bentegodi, Verona
Bologna
Skorupski – Calabresi (46. Orsolini), Danilo (71. G. González), Helander – Pulgar, M'Baye, Džemaili (46. A. Poli), Svanberg, Krejčí – Palacio, Santander.

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu!
Dnešní zápas nakonec končí remízou. I když v prvních minutách vše nasvědčovalo k tomu, že dnes bude tempo hry udávat Bologna, kterou hned v 5. minutě poslal do vedení Santander tak nakonec právě hosté měli co dělat, aby hru vyrovnali. Ve 20. minutě proměnil penaltu Meggiorini a těsně před koncem prvního poločasu poslal Chievo do vedení Obi. Bologna o poločase prostřídala dva hráče, což se vyplatilo protože o 10 minut později se střídající Orsolini po centru Krejčího trefil a vyrovnal tak na 2:2. Ke konci utkání už žádné obrovské šance k vidění nebyly a tak si dnes oba týmy odnášejí jeden bod.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:18.
90+4'
90+2'
Oba týmy zápas spíše dohrávají a vypadá to jako kdyby jim stačila remíza.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty!
87'
Domácí jsou nuceni střídat! Ze hřiště odchází zraněný Obi místo kterého na hrací plochu nastupuje Pellissier.
85'
Stepinski měl na kopačce rozhodující branku utkání! V pokutovém území vystřelil na branku, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokován jedním z obránců.
84'
Kiyine nacentroval před branku míč, ale jeho centr byl přetažený a tak si s ním obrana poradila bez sebemenších problémů.
81'
Standardní situaci z levé strany vyboxoval pryč z vápna Sorrentino. Hosté ale i tak vybojovali rohový kop.
80'
Na zemi v bolestech leží Palacio. Vypadá to ale, že nejde o nic vážného.
78'
Oběma dvěma celkům již docházejí síly. Je to vidět hlavně díky několika nepřesnostem na polovině hřiště, které předvádějí jak domácí tak i hosté.
77'
Santander teď skvěle vybojoval u vápna míč, který posunul Orsolinimu, který vypálil těsně vedle pravé tyče.
76'
Pozemní centr z pravé strany si pohlídal brankář hostí Skorupski.
74'
Nyní se hra odehrává na středu hřiště, kde můžeme vidět několik tvrdých soubojů.
73'
Jen těsně teď minul levou tyčku Stepinski.
71'
Bologna musí střídat! Odstupuje zraněný Danilo a na jeho místo přichází González.
70'
Hráč Bologny Danilo si nyní žádá o ošetření.
68'
Trávník opouští hráč Chieva Hetemaj a jeho místo zaujme Léris.
66'
Palacio se teď pokoušel odcentrovat z pravé strany, ale jeho pozemní centr končí na kopačkách obránců Chieva.
66'
Centr z levé strany si pohlídal Sorrentino.
64'
Domácí se rozhodli využí dalšího střídání. Ze hřiště odchází střelec první branky Chieva Meggiorini a na jeho místo nastoupí Birsa.
62'
Stepinski teď jen změnil ve vápně trajektorii centrovaného balónu, který bez problémů chytá Skorupski.
61'
Kiyine předvedl teď ostrý zákrok za který nemůže čekat nic jiného než žlutou kartu.
60'
Další faul Chieva. Stepinskiho hraniční zákrok rozhodčí posoudil jako nedovolený.
59'
Meggiorini pravě fauloval a standardní situaci mají tak k dispozici hráči Bologny.
56'
Bologna právě vstřelila branku!
Ladislav Krejčí poslal do vápna nádherný centr na který si nejvýše vyskočil RICCARDO ORSOLINI a trefil hlavou pravý dolní roh branky.
55'
Rohový kop nepřinesl žádnou šanci ,protože obrana Bologny centr bez problémů zneškodnila.
54'
Následuje rohový kop pro Chievo.
52'
Svanberg měl k dispozici skákavý balón ve vápně soupeře. Následná střela mu ale vůbec nesedla, míč končí za brankou.
51'
Ladislav Krejčí dostává žlutou kartu za skluz na polovině hrací plochy.
50'
Velká šance Chieva teď málem skončila brankou! Na centr si nabíhalo několik hráčů, ale ani jeden z nich ho nedokázal usměrnit na branku a rozehrávat tak bude brankář hostí.
48'
Útočný výpad Bologny zastavuje odkopem jeden z obránců Chieva.
48'
Bologna bude zahrávat volný kop.
46'
Hosté střídají ještě jednoho hráče. Odchází Džemaili a nastupuje místo něho Poli.
46'
Střídání hostů! ze hřiště odstupuje Calabresi a na jeho místo nastoupí Orsolini.
46'
První poločas mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Hra byla v několika pasážích dost nepřesná a hráči těžili z chyb obrany. V 5. minutě poslal do vedení Bolognu Santander. Ve 20. minutě proměnil Meggiorini pokutový kop a vyrovnal tak skóre utkání. Vypadalo to, že do konce poločasu už ani jeden tým nic nevymyslí, ale nakonec přece jen! Ve 45. minutě poslal Chievo do vedení Obi svojí střelou k levé tyči a jeho tým tak nastoupí do druhého poločas s náskokem jedné branky.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase 1 minutu.
45'
Chievo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JOEL OBI. Meggiorini vyskočil a nůžkami trefil svého spoluhráče, který nastavil nohu tak, aby míč skončil v levém dolním rohu branky.
43'
Řada nepřesností teď vede k dalšímu odkopu od brankáře Chieva.
41'
Kiyine teď zkoušel obstřelit brankáře Skorupskiho z pravé strany, ale jeho pokus končí metr nad břevnem. Rozehrávat budou hosté.
41'
Faul na polovině hřiště. Standardní situace pro hráče Chieva.
40'
Oba dva týmy se teď nikam nehrnou. Hosté si přihrávají na polovině hřiště.
39'
Hráči Bologny teď mají problém s rozehrávkou, následuje autové vhazování pro Chievo.
37'
Žlutá karta pro tým hostů! Filip Helander fauloval loktem v hlavičkovém souboji na polovině hřiště.
36'
Ladislav Krejčí poslal míč z přímého kopu mimo hrací plochu. Rozehrávat bude Sorrentino.
36'
Standardní situace ze zajimavé pozice pro Bolognu.
35'
Depaoli posílal vysoký centr do vápna hostů, kteří ho ale bezproblémově posílají až za polovinu hřiště.
34'
Kiyine teď na polovině fauloval. Bologna bude rozehrávat standardní situaci.
33'
Rozehraný roh nakrátko se odrazil někam na polovinu, kde ho opět vybojovali hráči Chieva.
32'
A máme tu další rohový kop. Nyní ho ale budou rozehrávat hráči domácího celku.
31'
I druhý rohový kop končí za brankou, tentokrát bude ale rozehrávat brankář Sorrentino.
31'
Míč po rohovém kopu končí opět za brankou a Bologna tak má k dispozici ještě jeden roh.
30'
Následuje rohový kop pro Bolognu.
29'
Meggiorini teď nezpracoval nakopnutý balón a míč mají tak na kopačkách hosté.
27'
Nyní hrají opět hráči Chieva na svojí polovině.
26'
Centr z rohového kopu žádné nebezpečí nepřinesl. Celou situaci ve vápně si pohlídal Skorupski, který míč chytá.
25'
22'
Hráči domácího celku po vstřelené brance ožívají a zakládají další útok.
22'
Meggiorini se po proměněné penaltě hnal opět dopředu, ale zastavuje ho zdvižený praporek rozhodčího a ofsajd.
20'
Autorem branky z pokutového kopu je RICCARDO MEGGIORINI, který svojí střelou přesně k pravé tyči nedal brankáři sebemenší šanci.
19'
Žlutou kartu za diskutování dostává Calabresi. Následuje penalta.
18'
Je tu penatla pro Chievo, pokutového kopu se ujme Meggiorini.
17'
Nakrátko rozehraný roh končí na kopačkách hráčů Chieva, kteří teď můžou jít dopředu.
16'
15'
První žlutou kartu v dnešním zápase kvůli svým průpovídkám obdržel Bani z Chieva.
13'
Hráči Chieva drží míč na svojí polovině, ale dopředu se zatím nepouštějí.
12'
Útok Chieva teď zabránil jeden z obránců Bologny.
12'
Sám před brankou teď byl Palacio, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a končí tak v rukavicích brankáře Sorrentina.
10'
Meggiotini vypálil míč, ale střela se mu vůbec nepovedla a míč tak končí daleko za brankou.
9'
Žlutou kartu za skluz dostává také Riccardo Meggiorini.
7'
Nyní hrají opět hráči Bologny.
4'
Autorem branky je FEDERICO SANTANDER, který hlavičkou trefil spodní roh branky a posílá Bolognu do vedení 1:0!
2'
Rohový kop pro Bolognu vybojoval Santander.
2'
Krejčí posílal pozemní centr do vápna, ale obrana domácích ho skvěle odvrátila.
1'
První nepřesný nákop hostů končí až u brankáře domácích.
1'
Obě mužstva právě nastupují na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!
Utkání dvanáctého kola italské Serie A mezi Chievem a Bolognou startuje již za 5 minut!

Chievo Verona: Sorrentino – Depaoli, Bani, Rossettini, Barba, Kiyine – Radovanović, P. Hetemaj, Obi – Meggiorini, Stępiński.
Náhradníci: Šemper, Seculin – Pellissier, Léris, Grubac, Cesar, Burruchaga, Birsa, Juwara.

Bologna FC: Skorupski – Calabresi, Danilo, Helander – Pulgar, M'Baye, Džemaili, Svanberg, Krejčí – Palacio, Santander.
Náhradníci: A. Da Costa, Santurro – De Maio, Destro, Donsah, Falcinelli, G. González, Á. Nagy, Okwonkwo, Orsolini, Paz, A. Poli.

Rozhodčí: Orsato D.
BOLOGNA FC

Tým hostů se nachází těsně za sestupovými příčkami, tedy na příčce sedmnácte. V lize zatím dokázali za 11 utkání vstřelit pouze 9 branek a stejně jako Chievo se dost střelecky trápí. Pozitivní statistku oproti soupeři mají v obdržených brankách, kterých inkasovali 16, což by se dalo srovnávat i s týmy z vrcholu tabulky.

Poslední 3 ligová utkání:
Bologna – Atlanta 1:2
Sassuolo – Bologna 2:2
Bologna – Turín FC 2:2
CHIEVO VERONA

Domácí Chievo se v tabulce Serie A nachází na posledním místě a v kolonce počtů bodů svítí hodnota -1, díky podvodům v účetnictví, za které jim svaz strhl 3 body. Za 11 zápasů dokázali vstřelit pouze 8 branek a inkasovali jich 28, což je nejvíce z celé ligy. Chievo je tak ve velkých problémech a pokud nechce sestoupit budou muset dnes dát do zápasu všechno.

Chievo – Sassuolo 0:2
Cagliari – Chievo 2:1
Chievo – Atlanta 1:5
Dobrý den všem fanouškům kopané! Italská Serie A má na programu další utkání a mi dnes budeme společně sledovat utkání mezi Chievem a Bolognou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62