Serie A - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Spal - 4. května 2019   18:00

Chievo
0:4
(0:1)
Spal
8' Felipe   • 48' Floccari  (Kurtić) • 56' Felipe   • 81' Kurtić  (Schiattarella)
Chievo
Šemper – Andreolli, Cesar, Frey, Depaoli (31. Karamoko) – P. Hetemaj (46. Dioussé), N. Rigoni, Ndrecka – Vignato (73. Stępiński) – Meggiorini, Grubac.
Ros – Caliari, Di Iorio
Marco Antonio Bentegodi, Verona
Spal
Viviano (85. Poluzzi) – Bonifazi, Felipe, Cionek, Fares – Lazzari, Missiroli (68. Schiattarella), Murgia, Kurtić – Floccari (75. Antenucci), Petagna.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Spal dnešní zápas naprosto opanoval. Nejhorší tým ligy nebyl pro hostující výběr soupeřem, Chievo působilo hodně chaotickým dojmem, domácím se nedařilo v podstatě vůbec nic... byl to opravdu zoufalý pohled na domácí tým. Spal zůstává veledůležité tři body, k němuž dokráčel po velmi dobrém výkonu.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 5:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
90+1'
90'
Adrian Šemper (Chievo) rozehrává, dal si trochu na čas a měl to jen tak tak, před dotírajícím Faresem.
88'
Razantním odkopem řeší obránce Spalu situaci na vlastní polovině.
85'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Emiliano Viviano, přichází Giacomo Poluzzi.
83'
Ano, gól platí, hosté vedou již 4:0!
82'
Stále se čeká na rozhodnutí sudího, zda gól bude platit.
81'
Spal právě vstřelil branku!
Není co řešit, chaoticky a velmi zmatečně hrající domácí inkasují čtvrtý gól poté, co Pasquale Schiattarella poslal z pravé strany parádní pas na JASMINA KURTIĆE, který nasměroval míč do branky. Vše ještě ověřuje rozhodčí před VAR.
80'
Čeká nás posledních deset minut zápasu, v němž jde zatím vše podle not hostujícího mužstva a zdá se, že tomu tak bude i v závěrečných minutách.
78'
Ne, ani čestný úspěch není domácí zatím přán... nyní, po volném kopu z levé strany, zdá se, parádně zasáhl gólman Emiliano Viviano (Spal).
77'
Thiago Cionek (Spal) fauluje u vlastní šestnáctky, domácí získávají standardku z levé strany.
75'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Mirco Antenucci.
74'
Mohamed Fares (Spal) odcentroval z levé strany, míč nakonec končí na kopačkách domácích.
73'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Mariusz Stępiński.
72'
Manuel Lazzari (Spal) dostihl míč na levém křídle na hrací ploše, místo dopředu ale hraje zpět dozadu.
70'
Posledních dvacet minut zápasu před námi, Spal jde neochvějně za třemi body, domácí nemají vůbec protihru.
68'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Pasquale Schiattarella.
66'
Hosté se již dopředu moc neženou, Spal má nahráno, hrát by měli domácí, kteří mají ale problémy sami se sebou...
65'
Emiliano Viviano (Spal) pochopitelně nespěchá s rozehrávkou od své branky.
64'
Nakonec domácí vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.
63'
Chievo se samo zahání s míčem za půlící čáru, až na svou polovinu.
62'
Jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován, vypadá to na Jasmina Kurtiće.
60'
Žlutou kartu dostává Assane Dioussé (Chievo Verona).
60'
Je za námi hodina hry, hosté vedou již o tři góly a kráčí k vítězství, Chievo je naprosto neškodné a těžko bude s tímto výsledkem něco dělat.
59'
Chievo s míčem na své polovině, na domácích je vidět, pod jak velkou dekou jsou...
57'
Žlutou kartu dostává Riccardo Meggiorini (Chievo Verona).
56'
Gól hostů je nakonec uznán! Alessandro Murgia rozehrál přímá kop, míč vyrazil gólman Šemper před sebe, kde se dokázal z dorážky prosadit FELIPE.
55'
Hosté sice dopravili míč do branky, ale gól neplatí pro ofsajd.
54'
Jasmin Kurtić (Spal) se skácel na zem, na vlastní polovině, po souboji s útočícím Karamokem.
53'
Přesto se Nicola Rigoni (Chievo) dostal ke střele z levé strany, Emiliano Viviano (Spal) musel zasahovat.
52'
Chievo se nyní snaží na polovině soupeře, ale Spal hraje ve velké pohodě.
51'
Lepší vstup do druhé půle si hosté přát nemohli, dvoubrankový náskok by již měl být dostatečný k tomu, aby si hosté odvezli všechny body.
50'
Volný kop pro Chievo, domácí rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.
48'
Assane Dioussé (Chievo) chybuje při rozehrávce na své polovině, hosté se dostali k míči a po přesné přihrávce Kurtiće skóruje SERGIO FLOCCARI.
46'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Assane Dioussé.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
V závěru první půle se strhla ještě menší potyčka mezi hráči obou mužstev, po zákroku na Lazzariho, který tam nyní rozhazuje rukama směrem k domácím borcům... sudí vše ukončil hvizdem a odchází s ledovým klidem do šatny. Spal hraje zatím velmi dobře a zaslouženě vede o gól.
45+3'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45+1'
Manuel Lazzari (Spal) se po rychlém brejku dostal do vápna ke střele, ale trefil jen před sebou stojícího obránce.
45'
Volný kop domácích, na polovině Spalu... ale hodně špatně rozehraný.
44'
Andrea Petagna (Spal) fauluje v pokutovém území soupeře a tím také útočná akce hostů končí.
42'
Akce domácích končí hlavičkou Sergeje Grubace, která letí nad branku Spalu.
41'
Volný kop Chieva, z pravé strany, na polovině soupeře, u pravé postranní čáry.
40'
Poslední pětiminutovka první půle před námi, Spal zatím naprosto v poklidu drží své těsné vedení.
38'
Sergej Grubac (Chievo) poslal míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
36'
Hraje se na polovině Spalu, který má ale míč ve svém držení, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře.
35'
Po rohovém kopu se Andrea Petagna (Spal) natahoval po míči, na vzdálenější tyči, měl před sebou prázdnou branku, ale na míč nedosáhl.
34'
Manuel Lazzari (Spal) vybojoval roh pro svůj tým, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
33'
Marco Andreolli (Chievo) nezachytil pas na levém křídle, míč skončil v autu.
31'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Ibrahim Karamoko.
30'
Je za námi první půl hodina hry, který zatím lépe vyznívá pro hostující tým. Spal udává tempo zápasu a po zásluze vede o gól.
28'
Emoce na trávníku musí krotit hlavní sudí Ros.
27'
Hosté rozehráli roh z levé strany, žádné velké nebezpečí pro domácí branku.
26'
Spal získává roh, hosté ho rozehrají z levé strany.
25'
Míč putuje k brance Spalu, Emiliano Viviano trochu zariskoval při rozehrávce.
24'
Hosté rychle vhazují, vzápětí ale Sergio Floccari fauluje, takže míč získávají domácí.
23'
Manuel Lazzari (Spal) odcentroval z pravé strany, ve vápně odkopává Boštjan Cesar (Chievo) míč do autu.
22'
Manuel Lazzari (Spal) zkusil střelecké štěstí z pravé strany, tečovaná střela končí nad brankou, roh pro Spal.
21'
Chievo je zatím pod tlakem lépe hrajícího Spalu, který se i nyní snaží zaútočit.
20'
Prvních dvacet minut nabídlo zatím lepší výkon Spalu, který také po zásluze vede o gól.
18'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Chievo Verona).
18'
Sergej Grubac (Chievo) neměl moc prostoru na střelu, uvnitř vápna Spalu, nakonec vystřelil a trefil jen před sebou stojícího obránce.
17'
Hlavičkové souboje u půlící čáry, úspěšnější jsou domácí.
16'
Dlouhý pas hostů končí u brankáře Chieva Šempera, který rozehrává na levou stranu.
15'
Akce hostů ale končí útočným faulem, provinil se Alessandro Murgia.
14'
Hosté jdou dopředu, zkouší to po levé straně.
13'
Spal zkouší rychlý brejk, který ale celkem rychle končí.
12'
Chievo kombinuje na své polovině, domácí jsou viditelně zaskočeni dosavadním průběhem.
10'
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč na svých kopačkách.
8'
A hosté se po rohové kopu dokázali gólově prosadit, jmenovitě FELIPE, který hlavou poslal míč přesně k tyči.
8'
Jasmin Kurtić (Spal) netrefuje z levé strany branku soupeře, ale jeho střela byla tečována, takže hosté získávají roh z pravé strany.
7'
Tentokrát zamířil centr do vápna Chieva z levé strany, míč však končí v náruči Adriana Šempera.
6'
Spal získává další volný kop na polovině Chieva.
5'
Centr Simone Missiroliho (Spal) postrádal přesnost, skončil na prvním bránícím hráči domácích.
4'
Hosté budou moci rozehrávat volný kop na polovině Chieva.
3'
Adrian Šemper (Chievo) má míč a bude moci rozehrávat od své branky.
2'
Zatím se hraje převážně na polovině hostů.
1'

Chievo Verona: Šemper – Andreolli, Cesar, Frey, Depaoli – P. Hetemaj, N. Rigoni, Ndrecka – Vignato – Meggiorini, Grubac.
Náhradníci: Caprile – Jaroszyński, Tanasijević, Stępiński, Tomović, Karamoko, Kiyine, Pucciarelli, Piazón, Pellissier, Burruchaga, Dioussé.

Spal: Viviano – Bonifazi, Felipe, Cionek, Fares – Lazzari, Missiroli, Murgia, Kurtić – Floccari, Petagna.
Náhradníci: Fulignati, A. Gomis, Poluzzi – Valoti, Paloschi, Regini, F. Costa, Šimić, Schiattarella, Valdifiori, Antenucci, M. Janković.

Rozhodčí: Ros – Caliari, Di Iorio.
Vzájemná utkání

První vzájemné měření sil v probíhající sezóně skončilo bezbrankovou remízou. Uvidíme, zda i dnes bude zápas vyrovnaný, nebo se jeden z týmů bude radovat z výhry.
Spal

Hosté ze Spalu jsou na tom mnohem lépe. Jsou na třináctém místě se ziskem devětatřiceti bodů a na sestupové místo mají náskok bodů deseti. Zatím tak drží naděje, že se v nejvyšší italské soutěži udrží. Je třeba ale ještě sbírat body, které jsou potřeba. Dnes by tedy rádi na hřišti Chieva nejlépe plně bodovali. Naposledy doma remizovali 1:1 s Janovem. Na bodový zisk budou chtít navázat i dnes.
Chievo Verona

Domácí Chievo je beznadějně poslední. Na dvacáté pozici má na svém kontě patnáct bodů a už nyní je jasné, že se nezachrání a je prvním jistým sestupujícím týmem do druhé italské ligy – Serie B. Hráči Chieva nasbírali dvě výhry, dvanáct remíz a dvacet proher. V dalším ročníku tak už bude sbírat body o patro níže a vynasnaží se o návrat zpět mezi elitu. Naposledy uhrálo Chievo doma remízu 1:1 s Parmou. Uvidíme, jak se domácím povede dnes a zda se jim podaří bodovat, aby potěšili zejména své fanoušky.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu italská Serie A a její pětatřicáté kolo. Prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Chievo Verona a Spal.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62