Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Sassuolo - 16. prosince 2018   15:00

0:2
(0:1)
Sassuolo
44' Ariaudo (vl.)  • 58' D. Berardi  (Duncan)
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano (46. Cassata) – F. Zampano, Chibsah (64. Pinamonti), Maiello, Beghetto – Ciano, J. Campbell (64. Soddimo) – Ciofani (C).
Abbattista E. (ITA)
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Sassuolo
Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Sensi (75. Bourabia), Locatelli, Duncan – D. Berardi (C), Babacar (80. Brignola), Di Francesco (88. Magnani).

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek nedělního večera. Na viděnou.
V dalším kole zavítají hráči Frosinone na hřiště sedmnáctého Udinese. Sassuolo přivítá v domácím prostředí turínský FC.
Hosté ze Sassuola si díky triumfu polepšili v tabulce Serie A na šestou pozici. Frosinone zůstává nadále s pouhými osmi body předposlední.
Sassuolo ukončilo čtyřzápasové čekání na výhru a na půdě předposledního Frosinone zaslouženě vítězí 2:0. Hosté měli po celý zápas herní převahu, kterou dokázali korunovat i dvěma brankami. O tu první se postarali v závěru úvodního dějství, kdy si Duncanovu střelu z úhlu srazil nešťastně do vlastní klece Ariaudo. Druhý zásah přidal krátce po dovršení hodiny hry kapitán Berardi. Sassuolo následně polevilo a přenechalo aktivitu domácím, ti se ale do zakončení dostávali přes veškerou snahu pouze sporadicky.
90+4'
90+4'
U postranní čáry byl poslán k zemi Lirola, Soddimo je potrestán žlutou kartou. Nic dalšího se již zřejmě nestane.
90+4'
Fotbalisté Sassuola si nahrávají na vlastní polovině, hráči ve žlutém už ani nenapadají. Ví, že dnes body nezískají.
90+3'
Frosinone rozehrává útočnou akci ze své poloviny. Domácí už každopádně nevypadají, že by měli síly alespoň na zdramatizování utkání.
90+1'
Duncan bojoval poblíž rohového praporku o balon s přesilou, nakonec získal pro své barvy autové vhazování a tím pádem i cenné vteřinky.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Ti si v době, kdy se rozběhla poslední minuta čisté hrací doby, vysloužili roh. Ten rozehráli nakrátko.
89'
Domácí už se chystali vhazovat, rozhodčí ale píská faul na Duncana, a tak budou moci hrát hosté.
88'
Poslední změna v sestavě hostů. Na několik posledních minut si zahraje Magnani, jemuž předal pomyslnou štafetu Di Francesco.
87'
Závěr patří domácím, kteří již sází vše na jednu kartu. Frosinone se daří držet míč na polovině Sassuola, jejich snaze ale zoufale schází střelba.
86'
Po něm se ale žádné nebezpečí nezrodilo.
85'
Přízemní ránu Pinamontiho musel likvidovat Consigli, jenž si tak po delší době připisuje obtížnější zákrok. Frosinone bude kopat roh.
83'
Frosinone bude vhazovat poblíž hostující svatyně. Ještě se chvíli čeká, neboť dochází k drobným protestům.
81'
Střídající Bourabia zkoušel po vracečce spoluhráče zakončení placírkou, balon ale proletěl vedle levé tyče.
80'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Enrico Brignola.
79'
Sporná situace okolo rohu Frosinone. Kopat se od praporku nakonec nebude.
78'
V akci opět Babacar. Tentokrát zkoušel vypálit z hranice šestnáctky, jeho pokus byl ale zablokován.
76'
Babacar se hnal do úniku, neměl již zřejmě ale dostatek sil, a tak byl dostižen hned dvojicí obránců ve žlutých dresech.
75'
Hosté poprvé střídají, Sensiho nahrazuje Bourabia.
74'
Ciano upadl na polovině hřiště, sudí Abbattista píská nedovolený zákrok ve prospěch Frosinone.
73'
Frosinone je sice v posledních minutách na polovině Sassuala častěji než dříve, k zakončení ale jeho snaha nevede.
70'
Domácí se snaží směrem dopředu něco vymyslet, jejich snaha se však ve druhém poločase jeví jako bezzubá.
68'
Střelecký pokus Di Francesca skončil v rukavicích Sportiella. Brankář Frosinone se dnes rozhodně nenudí.
66'
Po standardce přišel rohový kop. Krátce po něm hlavičkoval Ferrari o zem do břevna! Mohlo být rozhodnuto.
65'
Domácím, kteří již mají kompletně vystřídáno, je pískán další nedovolený zákrok.
64'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Danilo Soddimo.
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raman Chibsah, přichází Andrea Pinamonti.
63'
Frosinone se hnalo do rychlého protiútoku, rozhodčí ale píská diskutabilní faul na Duncana. Z opakovaného záběru se přitom zdálo, že proti pravidlům se prvně provinil hráč Sassuola.
62'
Druhý poločas je jednoznačně v režii Sassuola, které vede nad předposledním celkem Serie A naprosto zaslouženě. A hosté se balonu nevzdávají ani za stavu 2:0...
60'
Do míče se z velké dálky opřel Ferrari, zamířil ale až někde do pětadvacáté řady tribuny za brankou.
58'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Frosinone navíc vzápětí podruhé inkasuje! Duncan našel přihrávkou ve vápně úplně volného DOMENICA BERARDIHO a ten poté neměl problém uklidit míč k levé tyči.
57'
Domácí vzdušný balon odvrátili, opět ale o míč záhy přišli. Frosinone by potřebovalo hrát za nepříznivého stavu na úplně jiných místech, než ve vlastním vápně.
56'
Locatelli byl u krajní lajny povalen k zemi. Sassuolo bude kopat další standardku.
55'
Teď se hosté dostali k centru z pravé strany, balon si ale stáhl do náručí pozorný Sportiello.
54'
Centr Rogeria na Locatelliho byl příliš vysoký, druhý jmenovaný musel pro míč spěchat až k postranní čáře. Útočí však nadále Sassuolo.
53'
Tomu se Frosinone ubránilo a po sporném zákroku vyrazilo do přečíslení pěti proti třem, celá akce byla ale zbrzděna a následně ztroskotala i na špatné přihrávce.
52'
Centr do vápna odehráli domácí na rohový kop.
51'
Po faulu střídajícího Cassaty bude Sassuolo zahrávat standardní situaci.
49'
Zakončení hlavou v podání Goldanigy mířilo metr vedle brány.
47'
Sensi zneškodnil startující protiútok Frosinone pouze za cenu žluté karty.
46'
Locatelliho centr domácí vyhlavičkovali k nohám dalšího z hostů, rána z voleje byla ale nepřesná.
46'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Marco Capuano, přichází Francesco Cassata.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Sassuolo bylo v úvodním poločase lepším týmem, svou převahu však hosté korunovali vedoucí trefou až těsně před odchodem do kabin. Duncan se šikovně uvolnil na pravé straně a vyslal střelu, kterou si do vlastní sítě srazil Ariaudo. I Frosinone však mělo své šance, domácí dokáží zahrozit zejména po rohových kopech. Před druhým poločasem je tak stále vše otevřené.
45+1'
45+1'
Poslední akci obstarají domácí, kteří rozehrávají z vlastní poloviny.
45'
Rozhodčí nastaví první půli o jednu minutu.
44'
Hosté jdou v závěru úvodního dějství do vedení! Duncan se prosmýkl po přihrávce Berardiho kolem bránícího Capuana a vyslal z úhlu střelu, kterou nešťastně tečoval za Sportiellova záda LORENZO ARIAUDO.
43'
Na zemi je Sensi, útočit bude Sassuolo.
42'
Z penaltového puntíku hlavičkoval Di Francesco o zem vedle pravé tyče.
41'
Centr doplachtil pouze do rukavic připraveného Sportiella, jenž okamžitě posílá spoluhráče dopředu a rozehrává.
41'
Po nedovoleném zákroku na Berardiho mají hosté k dispozici standardní situaci, kterou rozehrají z pravé strany.
40'
Balon se dostal až před bránu Frosinone, kde jej uvede do hry brankář Sportiello.
38'
Daleký nákop domácích se již zdál být ztracen, jeden z hráčů ve žlutých dresech ale předvedl bojovný sprint a vykřesal z celé situace autové vhazování. Fanoušci mu aplaudují.
36'
Ten už hosté odvrátili. Frosinone se sice k míči následně znovu dostalo, byl ale pískán ofsajd.
35'
Po velké skrumáži se k odraženému míči natahoval Goldaniga, sám před bránou jej ale těsně minul. Další střelecký pokus domácích byl zblokován na další roh.
35'
Consigli vytěsnil konečky prstů Maiellovu dělovku nad břevno! Frosinone bude kopat další roh.
34'
Rogério si pomohl po autovém vhazování v souboji s Capuanem rukama a vidí žlutou kartu.
33'
Ten rozehráli domácí nakrátko. Posléze přeci jen přišel centr z levé strany, Ciofani jej ale špičkou kopačky tečoval daleko vedle tyče.
32'
Na druhé straně bude moci Frosinone zahrozit z rohového kopu.
31'
Duncan zvolil místo střely přihrávku na pravou stranu vápna, kde nabíhal Berardi, hostující kapitán ale nezvládl přejít přes bránícího protihráče a o balon přišel.
30'
Náznak šance na domácí straně, balon ale končí po nepřesné přihrávce u Consigliho.
29'
K odraženému míči se dostal jedem z fotbalistů Sassuola, jenž dobíhal ze druhé vlny, jeho dělovka vyslané před hranicí velkého vápna ale skončila pouze v chumlu těl před brankou.
28'
Přízemní přihrávku z pravé strany odvrací Maiello skluzem na roh.
27'
Hosté se teď dvakrát drali do zakončení, pokaždé byl ale u míče dříve brankář Sportiello.
26'
S míčem hraje aktuálně Sassuolo, které kombinuje v okolí středového kruhu.
24'
Prvním karetně potrestaným hráčem tohoto střetnutí je domácí Chibsah, jenž fauloval Di Francesca.
22'
Centr mířil na zadní tyč, kde si nabíhal Locatelli, balon ale netrefil.
21'
Sassuolo bude zahrávat standardku, hráči se stěhují do vápna.
20'
Sassuolo ostřeluje bránu Frosinone takřka ze všech pozic, Sportiello ale zasahovat nemusí ani tentokrát. Do balonu se opřel Sensi, i on ale svou dělovku poslal znatelně vedle.
19'
Hosté vzdušný míč v pohodě vyhlavičkovali a přešli do protiútoku. Na jeho konci byl Duncan, který mířil vysoko nad.
18'
Centr Beghetta byl tečován na rohový kop.
17'
Babacar hlavičkoval po centru ze strany jen vysoko nad břevno.
15'
Po čtvrthodině se probouzejí také fanoušci. Uvidíme, nakolik jejich podpora dnes trápícímu se Frosinone pomůže.
14'
Jeden z hráčů v zelenočerných dresech zkusil štěstí z větší dálky, rána ale končí vysoko nad brankou Frosinone.
12'
Babacar zkoušel něco mezi střelou a přihrávkou, těžko říct, jaký byl jeho záměr. Každopádně mu hodně nevyšel, míč končí u Sportiella.
11'
Na druhé straně domácí ubránili akci hostů, přihrávka na rozběhnutého hráče skončila až v zámezí.
10'
Zampano táhl míč po pravém křídle, balon mu ale nakonec utekl za brankovou čáru. Následuje tedy odkop Consigliho.
9'
S centrem z prvé strany hrací plochy si fotbalisté Frosinone poradili. Aktuálně již operují s míčem kousek od půlící čáry.
8'
Sassuolo vybojovalo svůj první rohový kop.
6'
Ciano to zkusil přímo! Domácí hráč obstřelil zeď, balon ale zakroutil těsně vedle pravé tyče.
5'
Nyní mají možnost zahrozit domácí, kteří budou zahrávat přímý kop ze solidní pozice.
4'
Sassuolo si vypracovalo první velkou možnost! Di Francesco poslal z levé strany na zadní tyč střílený centr, na který jen o několik čísel nedosáhl rozběhnutý Babacar!
3'
S míčem hrají od úvodu převážně hosté, zatím se ale do jejich hry vkrádá příliš nepřesností. Přenesení hry na levou stranu nyní skončilo míčem v autu.
1'
Sassuolo rychle získalo míč a poslalo dopředu první vzdušný nákop, ten ale skončil jen u brankáře Sportiella.
1'
Hráči obou celků už jsou na hrací ploše. O úvodní výkop se postarají domácí.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano – F. Zampano, Chibsah, Maiello, Beghetto – Ciano, J. Campbell – Ciofani (C).
Náhradníci: F. Bardi – Brighenti, Cassata, Ghiglione, Gori, Krajnc, Molinaro, Perica, Pinamonti, Salamon, Sammarco, Soddimo.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Sensi, Locatelli, Duncan – D. Berardi (C), Babacar, Di Francesco.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Bourabia, Brignola, Dell'Orco, Lemos, Magnani, Magnanelli, Matri, Peluso, Trotta.

Rozhodčí: Abbattista E. (ITA).
V posledních pěti vzájemných utkáních se hned čtyřikrát radovalo Sassuolo. Jednou se zrodila remíza. Papírovým favoritem budou hosté i tentokrát.
Na straně Sassuola figurují dva čtyřbrankoví střelci z Afriky. Jsou jimi senegalský útočník Khouma Babacar a ghanský záložník Kevin-Prince Boateng, jenž je však momentálně na seznamu zraněných. Frosinone příliš branek nedává, její nejlepší střelec Camillo Ciano se letos prosadil třikrát.
Na výhru je pořádně nažhaveno také Sassuolo, na tři body čeká už dlouhá čtyři kola. Devátý celek tabulky naposledy absolvoval divokou domácí přestřelku s Fiorentinou, s níž se rozešel po výsledku 3:3 smírně.
Frosinone zatím posbíralo v patnácti zápasech pouhých osm bodů za jednu výhru nad Spalem, k níž přidalo pět remíz. Na další vítězství zatím fotbalisté tohoto týmu už pět kol čekají, když naposledy odjeli s prázdnou ze hřiště favorizované Neapole, kde slízli debakl 4:0.
Příjemné nedělní odpoledne. V rámci 16. kola italské Serie A přivítá o záchranu bojující Frosinone soupeře ze středu tabulky, a sice deváté Sassuolo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62