Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Fiorentina - 25. září 2018   21:00

Inter Milán
45' Icardi  • 53' Chiesa(vl.)  • 78' D'Ambrosio (Icardi)
2:1
(1:0)
Inter Milán
Handanovič – Asamoah, D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Brozović, Nainggolan – Vecino (68. Baldé), Candreva (58. Politano), Icardi (C) – Perišić (88. Gagliardini).
Paolo Mazzoleni
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Fiorentina
Lafont – Milenković, Pezzella (C), Hugo, Biraghi – Benassi (85. Vlahović), Veretout, E. Fernandes (64. Gerson) – Chiesa, Simeone (55. Pjaca), Mirallas.

Tak a jsme u konce dnešního zápasu. Inter nakonec dokázal urvat tři body, i když se pořádně nadřel. Fiorentina totiž nehrála vůbec špatný fotbal a místy dokonce byla lepší. O celém utkání rozhodl gól, který padl několik minut před koncem zápasu, nejvíce se o něj zasloužil autor úvodní branky, tedy Mauro Icardi, který opět dokázal, že patří mezi nejlepší útočníky světa. Inter tedy zvítězil 2:1 a připsal si cenné tři body do tabulky. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou
90+5'
90+3'
Federico Chiesa se provinil faulem a ztrácí tak míč.
90+2'
Obránci Interu se snaží míč poslat daleko od své svatyně a daří se jím to na jedničku.
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat dlouhých pět minut!
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Roberto Gagliardini.
86'
Fiorentina se snaží vyvinout tlak, ale všechny kombinace končí u kvalitní obrany.
85'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Dušan Vlahović.
84'
Žlutou kartu dostává Kevin Mirallas (ACF Fiorentina).
80'
Je před námi posledních deset minut dnešního utkání.
80'
Inter to zkouší dále! Balde Keita si našel prostor ke střele a ze střední vzdálenosti mířil pouze pár centimetrů nad horní tyč!
78'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Zničehonic se Inter ujímá vedení a je dost možné, že rozhoduje o tomto utkání! Mauro Icardi byl tentokrát v roli přihravajícího hráče , velice přesně našel kopačku DANILA D' AMBROSIA, který dokázal využít šance a poslal míč z blízkosti do sitě!
75'
Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.
72'
Icardi to dneska bere hodně vážně a znovu se mu to vymstilo, další útočný faul.
72'
Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Inter Milán).
70'
Máme tady před sebou posledních dvacet minut dnešního utkání. Inter je v posledních minutách sice o trošku více aktivnější, ale nic nebezpečného z toho zatím nebylo.
69'
Čerstvý nováček na hřišti Balde Keita se rovnou zapojil do kombinace, jeho dlouhá přihrávka nakonec spoluhráče nenašla.
68'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Keita Baldé.
67'
A další roh pro Inter, znovu bude rozehrávat Politano, ani tentokrát z toho není nic nebezpečného.
65'
Rohový kop pro domácí Inter. Politano vyslal poměrně dobrý centr, ale Icardi se k němu nakonec nedostal, protože míč dříve zasáhla obrana Fiorentiny.
64'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Edimilson Fernandes, přichází Gerson.
62'
Hra se začíná poněkud přiostřovat. Ani jeden hráč si nenechává nic líbit a dochází k menších výměně názoru mezi Nainggolanem a Benassim.
59'
Kombinace Fiorentiny končí špatným zpracováním jednoho z útočníků.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Matteo Politano.
58'
Tohle je jasný ofsajd, nachytat se nechal Brozovič.
55'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Marko Pjaca.
53'
Fiorentina právě vstřelila branku!
A skóre dnešního utkání je vyrovnáno! Fiorentina dostála výhodu rohového kopu a tentokrát s ní vytěžila maximum! Po centru se k míči za hranici pokutového území dostal Federico Chiesa a rovnou mířil na branku, do jeho rány se ale nešťastně opřel obránce MILAN ŠKRINIAR, který dává vlastní gól.
50'
Nainggolan a jeho rána, tentokrát ale neprokázal své střelecké dovednosti a touto střelou se rozhodně pyšnit nebude, míč končí nad.
47'
Rohový kop pro Fiorentinu. Centr sice nebyl vůbec špatný, ale nebezpečná šance z toho nakonec nebyla, Handanovič míč vyboxoval.
47'
Federico Chiesa se snažil hned v úvodu hledat své spoluhráče v pokutovém území, jeho centr byl ale přetažený.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
Tak a je tady konec prvního poločasu. Vypadalo to, že se úvodní branky nedočkáme, ale nakonec přišla díky proměněné penaltě Icardiho v samém závěru úvodního dějství. Fiorentina si prohrávat nejspíš nezasloužila, protože předváděla slušný fotbal, nejvíce trápil domácí obranu Kevin Mirallas. Uvidíme, zda se fialkám povede reagovat v druhém dějství.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
A hlavní rozhodčí nakonec penaltu po zkontrolování odpískl! Změnil tak svůj názor. K penaltě se postavil MAURO ICARDI a nedal brankáři vůbec žádnou šanci! Inter se tak dostává do vedení těsně před koncem poločasu.
43'
Pár minut před koncem prvního poločasu nás čeká hodně dramatická situace! Jeden z obránců Fiorentiny totiž zahrál v pokutovém území rukou ! Rozhodčí nejprve penaltu neodpískal, teď si jde ale situaci zkontrolovat na video!
41'
Veconi a jeho pokus o kličku, do míče se ale spíš zamotal a poté mu byl odpískán faul.
40'
Hra se v posledních minutách poněkud uklidnila, ani jeden z celķů se moc daleko nehrne.
37'
Candreva a jeho rána z hodně velké vzdálenosti, míč ale skončil vysoko na tribuně, tato rána neměla nejmenší šanci na úspěch.
36'
Veretout a jeho centr, obrana ale byla na svém místě a Handanovič tak mohl zůstat v naprostém klidu.
33'
Simeone je znovu ve vápně. Tentokrát jeho akci ale přerušil čárový rozhodčí, který odmávl jasný ofsajd.
32'
Handanovič dokázal, že je označován jako jeden z nejlepších brankářů právem! Jeho zákrok byl velmi důležitý a drží remízový stav! Simeone si našel ve vápně místo a vypálil přízemní ránu k levé tyči, na brankáře byl ale krátký.
31'
Icardi to trošku přehnal s iniciativou a při svém snažení se dopustil útočného faulu, rozhodčí si toho moc dobře všiml.
28'
Giovanni Simeone úplně nesouhlasil s verdiktem rozhodčího a dává do jasně najevo, bohužel s tím už nic neudělá, byl mu odpískán faul.
27'
Další šance pro domácí Inter v podobě rohového kopu. Ani tentokrát se nenechala obrana Fiorentiny zahanbit a předvedla naprostou zeď, míč se prakticky ihned dostal z malého vápna.
26'
Antonio Candreva se pokusil najít své spoluhráče dlouhým centrem do pokutového území, míč se nakonec dostal k Icardimu, ale zamotal se mu mezi nohama a z akce nic nebylo.
25'
Nainggolan to nemyslel vůbec zle, jeho přihrávka na Icardiho měla oči, bohužel do ní dal záložník mnoho síly.
23'
Ivan Perišič se pokusil zrychlit hru dlouhým centrem do vápna, jeho nabídka ale byla příliš dlouhá a nenašla svého adresáta.
20'
Další roh pro Inter, tento roh se ale vůbec nepodařil, centr přeletěl naprosto všechny, poté se dostal jen k jednomu obránci Fiorentiny.
19'
Federico Chiesa dostává první žlutou kartu dnešního duelu za svůj ostrý skluz z prostředka hrací plochy.
19'
18'
Ivan Perišíč na sebe poprvé v utkání upozornil, po rohovém kopu si totiž našel místo ke střele a mířil pouze pár centimetrů od pravého dolního rohu.
17'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
15'
Icardi a jeho další pokus, míč ale neměl dostatečnou razanci a navíc letěl pouze doprostřed branky, brankář tak neměl nejmenší problém zasáhnout.
14'
Marcelo Brozovič teď může být rád, že jako první neobdržel žluté napomenutí, protože se prezentoval opravdu ostrým faulem, obdržel zatím jen varování.
11'
I Inter na sebe upozornil! Konkrétně to byl Candreva, který se po zmatku v pokutovém území dostal k dorážce, ale nedokázal míč namířit mezi tři tyče.
11'
Icardi a jeho první zakončení v zápase, tento skvělý zakončovatel se dokázal prodrat k centru, jeho hlavičkový pokus ovšem neměl gólové parametry.
10'
Jordan Veretout se provinil proti pravidlům a bude z toho volný kop.
8'
A opět Kevin Mirallas, tento rychlý útočník dává obraně opravdu zabrat, tentokrát mu ale moc nevyšel krok a nedokázal míč doběhnout, nebezpečná situace z toho tedy nakonec nebyla.
6'
Úvodní rohový kop utkání, z této situace ale nakonec nic nebylo, protože dokázal dobře zasáhnout jeden z domácích obránců.
6'
Fiorentina je v posledních chvílich rozhodně aktivnější a dostává domácí celek pod značný tlak.
4'
Už jsme málem byli svědky prvního gólu zápasu! Kevin Mirallas se dostal k ráně z bezprostřední blízkosti a vypálil na brankáře, Handanovič měl velké štěstí, že míč skončil na tyči!
3'
První zakončení v tomto duelu. Marco Benassi to zkusil ze střední vzdálenosti, jeho rána ale byla hned několikrát odražená, bude se vhazovat.
3'
Zápas je zatím opatrný, ani jeden z celků se vůbec nikam nežene a nedochází k žádnému zrychlení hry.
Domácí se pokusili o první zajímavou akci utkání, ale hra míč si špatně zpracoval Icardi a kombinace tak nemohla dále pokračovat.
1'
O úvodní rozehrávku se postará domácí Inter v modrých dresech.
Utkání každou chvíli začne.

Inter Milán: Handanovič – Asamoah, D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Brozović, Nainggolan – Vecino, Candreva, Icardi (C) – Perišić.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Miranda, Dalbert, Ranocchia, Mário, Gagliardini, Valero, Lautaro Martínez, Baldé, Politano.

ACF Fiorentina: Lafont – Milenković, Pezzella (C), Hugo, Biraghi – Benassi, Veretout, E. Fernandes – Chiesa, Simeone, Mirallas.
Náhradníci: Drągowski – Hancko, Ceccherini, Diks, Laurini, Gerson, Br. Dabo, Nörgaard, Eysseric, Théréau, Pjaca, Vlahović..
V šestém kole italské ligy budeme svědky hodně zajímavého utkání. Inter Milán totiž doma uvítá Fiorentinu. Hostující celek si vede v lize překvapivě dobře a momentálně hájí třetí příčku s deseti body, soupeř se zatím tak moc nechytá a je až devátý. Fialky jsou rozhodně v dobrém rozpoložení, poslední zápas totiž vyhrály 3:0 v domácím prostředí proti Spalu. Inter má hodně proměnlivou formu, dvě výhry, dvě prohry a jedna remíza. Inter je podle sázkovým kanceláři favoritem, ale hlavní faktor určitě bude domácí prostředí. Podíváme-li se na střeleckou tabulku, tak je na tom lépe Fiorentina, tři přesné zásahy má Ital Marco Benassi, dvakrát se trefil i krajan Federico Chiesa. Na druhé straně to je Ivan Perišič, který se také prosadil dvakrát. Tento zápas tedy předpovídá velkou bitvu a můžeme se na něj jenom těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62