Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : AC Milán - 20. dubna 2019   12:30

Parma
87' Alves
1:1
(0:0)
AC Milán
71' Castillejo  (Suso)
Parma
Sepe – Gazzola, Iacoponi, Alves, Gagliolo, Dimarco (73. Siligardi) – Kucka, Scozzarella (90+2. Štulac), Barillà – Ceravolo (77. Sprocati), Gervinho.
Frattali, Brazão – Ciciretti, L. Rigoni, Siligardi, Sprocati, Gobbi, Bastoni, Pepín, Dezi, Štulac, Diakhatè.
Valeri – Caliari, de Meo
Stadio Ennio Tardini, Parma
AC Milán
G. Donnarumma – Conti (67. Castillejo), C. Zapata, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko (59. Cutrone), Çalhanoğlu (75. Biglia) – Suso, K. Piątek, Borini.
Reina – Abate, Paquetá, Laxalt, Bertolacci, Castillejo, Musacchio, Cutrone, Caldara, Calabria, Biglia.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 14:13.
Je konec! Parma po skvělém výkonu uhrála s AC Milán remízu 1:1. Aktivnějším celkem byla překvapivě domácí Parma, která si vypracovala šance! V 19. minutě zakončoval akrobaticky Barilla,ale jeho možnost minula branku! Krátce před přestávkou pak měl dobrou šanci Ceravolo, ale Donnarumma předvedl dobrý zákrok. Po změně stran překvapivě udeřil hostující celek, když se hlavou trefil střídající Samuel Castillejo! Vedení však AC neudrželo! Chvíli před koncem zahrávala Parma přímý kop, ze kterého jí vystřelil bodík Bruno Alves!
90+7'
90+6'
Kessié odcentroval z pravé strany na hranici velkého vápna, jenže tam nebyl nikdo v černočerveném dresu AC. Vypadá to, že Parma už bod vybojuje.
90+5'
Hosté zahrávali ještě jeden rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde kraloval dobře postavený obránce v bíločerném dresu.
90+4'
Suso si na hranici velkého vápna přehodil míč na levačku a zakončil ke vzdálenější tyči. Jeho technický pokus nabral opačnou rotaci a minul branku.
90+3'
Franck Kessié poslal centr na hranici pokutového území. Hostující středopolař našel Romagnoliho, který hlavičkoval zády k brance a minul.
90+2'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Leo Štulac.
90+1'
Nastavuje se šest minut!
90'
Simone Iacoponi prošel po pravém křídle do pokutového území, odkud odcentroval na značku pokutového kopu. Obrana AC Milán raději odehrála míč na roh.
89'
Suso okamžitě zrychlil hru hostujícího celku. Španělský šikula odcentroval do pokutového území, kde si faulem pomohl útočník Cutrone.
87'
Parma právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Parma měla k dispozici přímý kop z blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal BRUNO ALVES, který technickou střelou uklidil míč mimo dosah brankáře!
86'
Bruno Alves u postranní čáry nedovoleným zákrokem poslal k zemi Susa a může být rád, že za svůj faul nevyfasoval žlutou kartu. Rozehrávat budou hosté.
85'
Franck Kessié opět ustál souboj na polovině hřiště a vybojoval míč pro hostující celek. AC Milán se koncentruje hlavně na udržení svého těsného vedení.
84'
Žlutou kartu dostává Lucas Biglia (AC Milán).
83'
Juraj Kucka se zpoza hranice pokutového území položil do odraženého míče, jenže rána nártem mu zrovna nesedla a míč prolétl vysoko nad břevnem,
82'
Parma se nyní nemůže dostat na polovinu svého soupeře. Domácí sice kombinují s míčem na kopačkách, ale jsou hodně daleko od branky.
81'
Další ofsajd také na straně AC Milán! Své postavení si tentokrát nepohlídal obránce Romagnoli. Parma může rozjet útočný výpad.
80'
Franck Kessié dostal přihrávku na polovinu Parmy, prosmýkl se mezi dvojicí zadáků, jenže levačkou si netroufl na zakončení. Hosté však drží balón na kopačkách.
79'
Právě Sligardi se nyní v pokutovém území dopustil nedovoleného zákroku, když fauloval Cutroneho. Střídajícímu hráči AC se na nohy zrovna nechce.
78'
Luca Siligardi zahodil obrovskou možnost na vyrovnání! Hostující hráč si už obhodil brankáře, jenže z ostrého úhlu nedokázal zakončit do sítě!
77'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Fabio Ceravolo, přichází Mattia Sprocati.
76'
Fabio Ceravolo si v souboji v pokutovém území pomohl nedovoleným zákrokem a povolil jednoho z hostujících obránců na zem.
75'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Lucas Biglia.
74'
Hosté sice přidali druhou branku, jenže ta nemůže platit! Skórující Cutrone se totiž v době přihrávky pohyboval za hranicí ofsajdu!
73'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Luca Siligardi.
71'
AC Milán právě vstřelil branku!
Hostující celek se nakonec dostává do vedení! SAMUEL CASTILLEJO si naběhl na prudký centr z pravé strany a fantastickou hlavičkou otevřel skóre!
70'
Conti operoval s míčem na pravé straně, jenže nikdo v černočerveném dresu se mu pohybem nenabídl do volného prostoru. Hráči Parmy brání v pevném bloku.
69'
Federico Dimarco po pravém křídle prošel do blízkosti pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu se mu nenabídl a hosté vypíchli míč do autu.
68'
Ani z dalšího útoku domácího celku nebezpečí pro branku AC nepřišlo. Hráči v bílém se sice dokázali uvolnit, ale asistent rozhodčího viděl ofsajd.
67'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Samuel Castillejo.
66'
Hra je přerušena! Domácí hvězda Gervinho schytala na polovině soupeře ostrým zásah do holeně a zůstává ležet na trávníku.
65'
Antonio Barillà se z levého křídla snažil prosmýknout do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, jenže placírkou trefil jen obránce.
64'
AC Milán zahrávalo další rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, jenže nikdo v černočerveném dresu nedokázal trefit branku.
63'
Piatek si řekl o přihrávku za obranu Parmy, jenže spoluhráč mu adresoval příliš prudkou pobídku, kterou polský střelec nedohnal na hrací ploše.
62'
Ricardo Rodríguez přenesl hru na pravé křídlo, kde byl Zapata, jenže ten měl velké problémy s převzetím míče a málem pustil domácího Gervinha do úniku.
61'
Franck Kessié se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale rána levačkou se mu vůbec nepovedla. Balón skončil daleko vedle branky.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Další útočnou akci Parmy nyní zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
59'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Patrick Cutrone.
58'
Conti dostal přihrávku na pravé křídlo, přenechal míč Susovi, který odcentroval do pokutového území, ale nikdo z hráčů AC nedokázal zakončit.
57'
Hostující celek se opět usadil na polovině Parmy a hráči v červenočerných dresech si hledají cestičku do pokutového území. Obrana Parmy však působí pevným dojmem.
56'
Antonio Barillà se prodral vpřed a pokusil se odcentrovat. Vracející se obránce Cristián Zapata jeho pobídku zablokoval jen na rohový kop.
55'
Suso si v blízkosti pokutového území přehodil míč na levačku a vyslal nadýchaný centr na malé vápno. Brankář domácích jeho úmysl přečetl a míč vyboxoval.
54'
Andrea Conti dostal prostor na pravém kraji hrací plochy, jenže jeho narážečka s Borinim neměla šanci na úspěch. Parma se může uklidnit.
53'
Cristián Zapata se z pozice obránce zjevil na hranici pokutového území, odkud zakončil levačkou, ale jeho pokus mířil přímo do rukavic brankáře.
52'
Antonio Barillà napadal rozehrávku AC na jeho polovině. Nikdo v červenočerném dresu opět nedokázal odcentrovat. Hráči v bílém se skvěle pohybují.
51'
Cristián Zapata rozjel útočnou akci AC Milán. Hosté se snad poprvé po změně stran usadili na polovině soupeře, jenže nikdo v červenobílém nedokázal odcentrovat.
50'
Andrea Conti se na levé straně snažil pustit přetažený centr do zámezí, jenže krajní obránce AC Milán se míče dotkl a daroval Parmě rohový kop.
49'
Franck Kessié se na vlastní polovině dopustil nedovoleného zákroku a daroval Parmě další přímý kop. Domácí celek bude mít další slušnou možnost.
48'
Exekuce rohového kopu se ujal Federico Dimarco, který odcentroval na malé vápno, jenže jeho centr dokázala obrana AC Milán odehrát ven ze šestnáctky.
47'
Fabio Ceravolo se dral za centrem z levé strany hrací plochy, jenže musel hlavičkovat v těžké pozici a vybojoval pro Parmu pouze rohový kop.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. AC Milán se ihned vydalo do útoku, jenže Késsie svým nákopem našel jen obránce.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka dnešního souboje nám nabídla hodně zajímavou podívanou! Aktivnějším celkem byla překvapivě domácí Parma, která si vypracovala šance! V 19. minutě zakončoval akrobaticky Barilla,ale jeho možnost minula branku! Krátce před přestávkou pak měl dobrou šanci Ceravolo, ale Donnarumma předvedl dobrý zákrok. AC Milán je směrem dopředu bezzubé. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V závěru prvního poločasu se domácí usadili na polovině AC Milán, jenže nikdo v bílém si tentokrát netroufl na zakončení. AC teď brání skvěle.
44'
Andrea Conti podpořil útok AC Milán náběhem do pokutového území. Hbitý krajní obránce AC poté vyslal přízemní centr, na který nedosáhl nikdo v černočerveném.
43'
Marcello Gazzola centroval z pravé strany, ale právě Ricardo Rodríguez proti němu stačil včas vystoupit a srazil nepovedený centr do autu.
42'
Alessio Romagnoli našel krásnou přihrávkou Rodrígueze, který mohl odcentrovat do velkého vápna, ale zbytečně ještě vrátil míč do postupné kombinace.
41'
Parma je v závěru prvního poločasu hodně aktivní a tlačí se do pokutového území soupeře. Hosté se z tlaku nemohou vymanit.
40'
Další obrovská šance Parmy! Po dalším rohovém kopu hlavičkoval Fabio Ceravolo, jehož pokus Donnarumma prodloužil na Gervinha, který v pádu netrefil branku!
39'
Další centr od rohového praporku přiletěl přesně na hlavu Ceravola, jenže jeho pokus mířil přímo do míst, kde stál připravený brankář Gianluigi Donnarumma.
38'
Parma zahrávala rohový kop. Matteo Scozzarella poslal nádherný centr na malé vápno, jenže Federico Dimarco v souboji s Romagnolim neuspěl.
37'
Andrea Conti prošel po pravém křídle až na hranici pokutového území, odkud vyslal zpětnou přihrávku, ale nikdo v černobílém dresu se do zakončení nedostal.
36'
Fabio Borini si při napadání rozehrávky Parmy pomohl nedovoleným zákorokem, když si za dres přidržel Dimarca. Rozehrávat bude domácí celek.
35'
Hakan Çalhanoğlu si navedl míč na střed hrací plochy a zakončil levou nohou. Jeho ránu srazil hned první obránce v dresu domácího mužstva.
34'
Do rozehrávky Parmy se musel zapojit také domácí brankář. Hostující ofenziva rozehrávku soupeře skvěle atakovala a vybojovala vhazování.
33'
Juraj Kucka operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, jenže v tísni odcentroval jen do prvního hráče AC Milán. Zadáci hostujícího celku nyní uklidňují hru.
32'
Krzysztof Piątek svedl souboj o míč s domácím obráncem Iacoponim. Zadák Parmy se před polského dravce dostal tělem a nenechal jej rozehrát.
31'
Ricardo Rodríguez dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, podpořil útok náběhem na polovinu soupeře, ale z těžké pozice nestačil odcentrovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Zatím sledujeme obrovskou bitvu o každý metr hrací plochy. O něco aktivnější je možná trošku překvapivě domácí Parma.
29'
Gervinho se vydal na průnik po levém křídle, jenže obránci AC Milán stáli blízko u sebe a nenechali rychlonohého hráče projít až do pokutového území.
28'
Alessio Romagnoli si dal pozor na rozběhnutého Gervinha a pohlídal cestu míče do zámezí. V posledních minutách se hraje spíše nakopávaná.
27'
Fabio Borini se v pokutovém území natahoval po stříleném centru z pravé strany, jenže v pádu si nedokázal seřídit svá mířidla a poslal míč nad břevno.
26'
Franck Kessié v blízkosti pokutového území soupeře zakopl o míč a pořádně si natloukl. Zaplněný stadion jeho kousek doprovodil posměchem.
25'
Na stadionu zatím panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou Parmu proti zvučnému soupeři do útoku. Jejich oblíbenci se snaží hrát hodně aktivně.
24'
Antonio Barillà si navedl míč na levačku, jenže z dobrých dvaceti metrů si netroufl na zakončení a raději přenesl hru na levé křídlo. Parma následně ztratila míč.
23'
Krzysztof Piątek se tentokrát prodíral do pokutového území individuálním způsobem. Polský útočník však neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi.
22'
Borini poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, jenže Piatek si nástřel nedokázal zpracovat. AC však pokračuje v obléhání velkého vápna.
21'
Franck Kessié si nabíhal na oblouček za obranu domácího celku, jenže přihrávka z kopačky Romagnoliho byla příliš dlouhá a propadla do zámezí.
20'
Další útočnou akci AC Milán zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal polský útočník Piatek.
19'
První obrovská šance domácí Parmy! Antonio Barillà si v pokutovém území nůžkami naskočil na centr z pravé strany a efektním zakončením jen těsně minul branku!
18'
Fabio Ceravolo neuspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Bakayoko byl u míče mnohem dříve a odehrál jej na levou stranu hřiště.
17'
Tiemoué Bakayoko poslal prudkou přihrávku do pokutového území. Piatek se však k přihrávce nedostal. Bruno Alves totiž odkopl míč na rohový kop.
16'
Piatek se hnal do pokutového území, kam přiletěl prudký centr z pravé strany. Obránci Parmy však byli dobře postavení a nenechali polského hráče zakončit.
15'
Antonio Barillà chtěl projít vpřed po pravém křídle, jenže Alessio Romagnoli se mu včas postavil do cesty a získal míč pro hostující celek.
14'
Celá situace se ještě zkoumala na videu, nicméně záběry pouze potvrdily, že mladý brankář hostujícího AC skutečně nefauloval.
13'
Fabio Ceravolo si v pokutovém území chtěl obhodit hostujícího brankáře. Gianluigi Donnarumma však stačil vyběhnout a před domácím útočníkem míč udržel.
12'
Hostující celek zahrával přímý kop na polovině Parmy. Rozehrávky standardní situace se zhostil Calhanoglu, jehož centr odhlavičkoval první zadák.
11'
Federico Dimarco podpořil útočnou snahu Parmy náběhem po levém křídle. Jeho centr do vápna byl hodně nepřesný a obrana AC Milán si hravě poradila.
10'
Tiemoué Bakayoko se dopustil dalšího nedovoleného zákroku. Důrazný středopolař AC Milán by si měl dávat pozor, aby se brzy nezapsal na listinu potrestaných hráčů.
9'
Marcello Gazzola si pohybem řekl o přihrávku na pravé křídlo, jenže dostal příliš prudkou pobídku, kterou už nedokázal udržet na hrací ploše.
8'
Hakan Çalhanoğlu napřáhl ke střela zpoza hranice pokutového území. Rána mu však vůbec nesedla a míč skončil vysoko na tribuně za brankou Parmy.
7'
Tiemoué Bakayoko se nyní zapojil do defenzivní činnosti v pokutovém úzeí. Hostující středopolař si dal pozor na centr z levé strany a odhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
6'
Tiemoué Bakayoko ostrým zákrokem na vlastní polovině zastavil Gervinha a může být rád, že za nedovolený zákrok nedostal žlutou kartu.
5'
Ricardo Rodríguez se krásnou zasekávačkou zbavil svého strážce a odcentroval do pokutového území. Piatek se sice dostal do zakončení, ale jeho hlavička byla nepřesná.
4'
Bakayoko už je zpátky na nohou a podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře. Parma mezitím rozehrála přímý kop, který nebezpeční nepřinesl.
3'
Hra je přerušena! Hostující Tiemoué Bakayoko zůstává ležet po jednom ze soubojů s bolestivou grimasou v obličeji. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
2'
Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval dobře postavený Hakan Çalhanoğlu, který míč odhlavičkoval mimo velké vápno.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Parma se ihned vydala do útoku a nákopem na levé křídlo vybojovala roh.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Parma bude hrát v černobílém, zatímco AC Milán přijelo v červenočerném.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na začátku prosince. AC Milán doma vyhrál 2:1.
Parma Calcio 1913

Parma je na tom mnohem hůře. Dosud sehrála třicet dva ligových zápasů, ve kterých nasbírala třicet pět bodů a zatím drží čtrnáctou pozici ligové tabulky Serie A. Parma je však silná hlavně na hřištích soupeřů. Na svém stadionu body spíše pravidelně rozdává. Naposledy uhrála bezbrankovou remízu na půdě Sassuola.
AC Milán

Italský celek letos zažívá jednu z lepších sezón za poslední roky. AC zatím odehrálo třicet dva zápasů, ve kterých vybojovalo padesát pět bodů a patří mu čtvrtá pozice Serie A. Celek z Milána navíc dotírá na třetí Inter. Na městského rivala ztrácí pět bodů a potřebuje každý bodík. V minulém utkání AC na San Siru přehrálo 1:0 Lazio Řím.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou Calcio a AC Milán. Výkop je stanoven na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62