Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Neapol - 10. března 2019   18:00

Sassuolo
53' D. Berardi
1:1
(0:0)
Neapol
87' L. Insigne
Sassuolo
Pegolo – Lirola, Demiral, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan (90+1. Locatelli), Magnanelli, Peluso – D. Berardi (86. Babacar), Djuričić (76. Bourabia), Boga.
Manganiello – Valeriani, Colarosi
MAPEI Stadium, Neapol
Neapol
Ospina – Malcuit, Chiricheş (46. Luperto), Koulibaly, Ghoulam – Ounas (67. Younes), Allan, Diawara, Verdi (66. Milik) – D. Mertens, L. Insigne.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:9.
Je konec! Neapol nedokázal zvládnout utkání na půdě Sassuola a uhrála jen remízu 1:1. Nebezpečnější bylo překvapivě domácí Sassuolo. Ve 23. minutě se do šance dostal Boga, který technickou střelou těsně minul. Pět minut před přestávkou pak Djuričič prudkou dělovkou rovněž netrefil branku. Po změně stran se už domácí dostali do vedení, když se prosadil Domenico Berardi! Od té doby byla Neapol aktivnější, ale nemohla si vytvořit šanci. Tři minuty před koncem však vypálil Lorenzo Insigne a jeho pokus zapadl přesně k tyči.
90+5'
90+4'
Neapol zahrávala ještě jeden přímý kop. Jeho rozehrávky se ujal Lorenzo Insigne, který odcentroval na přední tyč, jenže Kévin Malcuit hlavičkoval nad břevno.
90+3'
Khouma Babacar prošel s míčem u nohy do pokutového území, chytrým naznačením se zbavil obránce, jenže z ostrého úhlu už nedokázal zakončit.
90+2'
Sassuolo drží míč na polovině svého soupeře a sbírá cenné vteřinky k dobru. Pro domácí celek bude bod z dnešního souboje velkým úspěchem.
90+1'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Manuel Locatelli.
90'
Hosté se usadili na polovině Sassuola. Zejména střídající Milik je teď hodně aktivní a říká si o jednu přihrávku za druhou. Sassuolo to bude mít těžké.
89'
Hosté se po vstřelení své úvodní branky nadále tlačí do útoku. Fotbalisté Neapole si postupnou kombinací hledají cestičku do zakončení.
87'
Neapol právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Neapol se nakonec také dočkala branky! Pro domácí je to velká rána! LORENZO INSIGNE se v pokutovém území dostal k odraženému míči a technickou střelou jej uklidil k zadní tyči!
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Khouma Babacar.
85'
Až nyní se hosté po dlouhé době dostali do zakončení. Milik si naskočil na povedený centr z pravé strany, jenže v pádu si nestačil seřídit mířidla.
84'
Kévin Malcuit dostal přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik a raději si pomohl zpětnou přihrávkou na vlastní stopery.
83'
Koulibaly prošel s míčem na polovinu Sassuola a okamžitě rozjel další kombinaci Neapole. Sassuolo však brání v pevném bloku a nepouští soupeře do zakončení.
82'
Hosté se usadili na polovině Sassuola, jenže Mertens na levé straně doslova zpackal přihrávku na levou stranu a odevzdal míč domácímu Sassuolu.
81'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po hlavičkovém souboji ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
80'
Domenico Berardi dostal krásnou přihrávku proti noze, přehodil si míč na pravou nohu, jenže jeho projektil ze záklonu skončil vysoko nad břevnem.
79'
Domenico Berardi dostal povedenou přihrávku do běhu, pohotově ještě přihrál do pokutového území, jenže Rogério z voleje vůbec netrefil branku.
78'
Kévin Malcuit ustál souboj na polovině hrací plochy a nepustil před sebe Magnanelliho. Neapol v posledních minutách stupňuje svůj tlak.
77'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde se do zakončení tlačil Milik, ale zády k brance minul svatyni Sassuola.
76'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Mehdi Bourabia.
75'
Allan prošel s míčem u nohy na hranice pokutového území, hledal Milika, jenže ten byl bráněn dvojicí stoperů v zelenočerném dresu.
74'
Domácí se z tlaku Neapole dostávají jen za cenu dlouhých odkopů na polovinu hostujícího mužstva. Sassuolo ještě čekají hodně těžké časy.
73'
Kalidou Koulibaly prošel s balónem na polovinu domácího celku a rozjel další akci Neapole. Hosté teď obléhají soupeřovu branku házenkářským způsobem.
72'
Mertens se dožadoval žluté karty pro Ferrariho za zákrok na Milika. Sudí měl souboj přímo před očima a rozhodl se hru nepřerušit.
71'
Sassuolo zahrávalo další rohový kop. Filip Djuričić vyslal prudký centr na přední tyč, jenže nikdo v zelenočerném dresu se nedostal do zakončení.
70'
Nakonec ne! Hosté se sice hodně hlasitě zlobí, ale Neapol teď penaltu kopat nebude.
69'
Rozhodčí se radí s kolegou u videa, zda nedošlo k faulu v pokutovém území domácího Sassuola!
68'
David Ospina nakopl míč na polovinu domácího celku, jenže nikdo v modrém dresu v hlavičkovém souboji neuspěl. Neapol alespoň zvýšila centimetry nasazením Milika.
67'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Adam Ounas, přichází Amin Younes.
66'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Arkadiusz Milik.
65'
Rogério uklidňuje hru na polovině Neapole. Domácí fotbalisté si vyměnili krátké přihrávky na levé straně, jenže hosté balón rychle získali.
64'
Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (US Sassuolo Calcio).
63'
Exekuce přímého kopu se ujal Lorenzo Insigne, který rozehrál do kombinace na pravou stranu, ale Kévin Malcuit svým centrem zahnal spoluhráče ven ze šestnáctky.
62'
Gian Marco Ferrari to na vlastní polovině přehnal s důrazem a dopustil se nedovoleného zákroku. Sudí jeho faul dobře viděl a odpískal přímý kop pro Neapol.
61'
Kévin Malcuit dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud odcentroval do pokutového území, jenže nikdo v modrém se do zakončení nedostal.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme skvělý výkon domácího Sassuola. Fotbalisté v černozelených dresech stále brání opravdu fantasticky.
59'
Francesco Magnanelli zabojoval o míč na polovině hrací plochy. Domácí fotbalista se následně dostal před soupeře a vybojoval si nedovolený zákrok.
58'
Neapol zahrávala rohový kop na polovině svého soupeře. Centrovaný míč mířil na Koulibalyho, jenže urostlý stoper v modrém dresu netrefil branku.
57'
Jeremie Boga táhl útok Sassuola po levém křídle. Rychlonohý fotbalista Sassuola se tělem natlačil před soupeře a vracející se Kévin Malcuit jej fauloval.
56'
Neapol se okamžitě usadila na polovině svého soupeře, jenže nikdo v modrém se zatím nemůže dostat do zakončení. Hostům dnes chybí pohyb.
54'
Branku ještě muselo posvětit video! Vše bylo v pořádku a Sassuolo tak vede 1:0!
53'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Sassuolo se dostává do vedení! Domácí celek našel recept na pozornou defenzivu Neapole! Jeden z obránců v modrém sice srazil prudkou přihrávku, ale DOMENICO BERARDI se dostal k odraženému míči a dopravil jej do sítě!
52'
Centr od rohového praporku nebezpečnou situaci nepřinesl. Přetažený centr se snesl na zadní tyč, ale nikdo z hlavičkářů v modrém nestačil zakončit.
51'
Rozhodčí se nyní dorozumíval s kolegou u videa, ale nakonec bylo vše podle pravidel. Neapol tak bude zahrávat jen rohový kop.
50'
Lorenzo Insigne prošel s míčem u nohy až na hranici pokutového území a zajímavým obloučkem hledal Mertense. Domácí brankář si však pro balón došel.
49'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Dries Mertens. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde nebyl nikdo z hlavičkářů v modrém dresu.
48'
Federico Peluso na polovině hrací plochy dojel Mertense a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Neapol zahrává přímý kop.
47'
Neapol se ihned po návratu na hrací plochu usadila na polovině soupeře a vyměňuje si krátké přihrávky. Sassuolo to ve druhé půli bude mít hodně těžké.
46'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Sebastiano Luperto.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Nebezpečnější bylo překvapivě domácí Sassuolo. Ve 23. minutě se do šance dostal Boga, který technickou střelou těsně minul. Pět minut před přestávkou pak Djuričič prudkou dělovkou rovněž netrefil branku. Neapol je zatím směrem dopředu bezzubá. Do kabin se tak odchází bez branek.
45'
45'
Kévin Malcuit táhl další akci hostujícího celku po pravé straně. Do cesty se mu však postavil Francesco Magnanelli, kolem kterého rychlonohý fotbalista neprošel.
44'
Na druhé straně se za centrem do pokutového území hnal Filip Djuričić, jenže jeden ze stoperů Neapole se na poslední chvíli vrátil a ve skluzu odehrál míč na roh.
43'
Faouzi Ghoulam spěchal za centrem do pokutového území, jenže z ostrého úhlu nedokázal hlavičkovat mezi tři tyče domácí svatyně.
42'
Insigne upadl v souboji na polovině hrací plochy. Neapol se tak alespoň na chvíli může udržet na polovině svého soupeře.
41'
Vlad Chiricheş uklidňuje rozehrávku Neapole na vlastní polovině. Stoper hostujícího celku poté našel Allana, ale ten nedostal prostor k přihrávce.
40'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů byl faulován v hlavičkovém souboji a nyní zůstává ležet s bolestivou grimasou na trávníku.
39'
Další dobrá akce Sassuola! Povedenou ránu z hranice pokutového území vyslal Filip Djuričić, jenže jeho skákavý pokus prosvištěl kolem zadní tyče!
38'
Domácí brankář Pegolo znovu vyrazil ven z brankové čáry a došel si pro nepovedený centr. Sassuolo tak může po delší době rozjet útočnou akci.
37'
Allan vybojoval pro hosty míč na polovině hrací plochy, jenže jeho spoluhráči dnes zrovna nehýří aktivitou. Obrana Sassuola nemá moc práce.
36'
Kalidou Koulibaly dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, krásným pasem našel Ounase, nicméně ten celou akci zbrzdil. Obrana Sassuola se už pohybuje v bloku.
35'
Až nyní se ke střele z hranice velkého vápna odhodlal hostující Verdi. Rána levačkou se mu však nepovedla podle představ a míč prolétl kolem zadní tyče.
34'
Adam Ounas prošel po levém křídle na hranici pokutového území, odkud vyslal zajímavý centr na značku pokutového kopu, ale nikdo v modrém nezakončil.
33'
Stopeři Sassuola znovu uklidňují hru na vlastní polovině. Mertens tentokrát rozehrávku soupeře napadal, ale obránce Peluso si jej všiml a odehrál míč do bezpečí.
32'
Kévin Malcuit podpořil ofenzivu Neapole náběhem po pravém křídle. Rychlonohý fotbalista si však nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí.
31'
Lorenzo Insigne si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území, jenže jeho rána mířila jen do míst, kde stál pozorný brankář Sassuola.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. Hostující Neapol je zatím o něco aktivnější, ale celek z jihu Itálie stále čeká na svou první možnost.
28'
Faouzi Ghoulam tentokrát centroval z levé strany do pokutového území, nicméně jeho centr byl příliš krátký a obrana Sassuola míč odehrála do bezpečí.
27'
Faouzi Ghoulam poslal prudkou přihrávku za obranu domácího mužstva, jenže obránce Demiral stačil vystoupit a včas odehrál míč do bezpečí.
26'
Po rohovém kopu se Sassuolu Ospinovu branku ohrozit nepodařilo. Zpoza pokutového území se do balónu opřel Gian Marco Ferrari, jehož pokus skončil nad břevnem.
25'
Jeremie Boga se z levé strany prosmýkl do pokutového území, kde zahrál soupeři na housličky, jenže další zadák v modrém míč zakopl na rohový kop.
24'
Domenico Berardi se v pokutovém území nádherně otočil s míčem u nohy, jenže pod nohy se mu položil Vlad Chiricheş, který střelu zablokoval.
23'
Sassuolo si vypracovalo velkou šanci! Jeremie Boga prošel s míčem z levého křídla na hranici pokutového území a technickou střelou těsně minul zadní tyč!
22'
Pol Lirola si řekl o přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže na vysokou pobídku nedosáhl. Balón tak propadl do zámezí. Vhazovat bude Neapol.
21'
Neapol zahrávala rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Simone Verdi, který odcentroval na zadní tyč, jenže Kalidou Koulibaly z ostrého úhlu netrefil branku.
20'
Kalidou Koulibaly dostal přihrávku na vlastní polovinu, otočil těžiště hry na pravé křídlo, ale obrana Sassuola se zatím pohybuje v pevném obranném bloku.
19'
Kévin Malcuit vyslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu Neapole. Pegolo si tak došel pro balón.
18'
Berardi dostal přihrávku do pokutového území, ale Kalidou Koulibaly jej skvělou poziční hrou vytlačil mimo střeleckou pozici. Nakonec je z toho rohový kop.
17'
Merih Demiral dostal přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik do pokutového území. Obrana Neapole byla dobře postavená.
16'
Jeremie Boga dostal krásnou přihrávku na levé křídlo, odcentroval na malé vápno, ale Ospina se vydal na malé vápno a míč vyboxoval.
15'
Filip Djuričić dostal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, ale nedokázal se otočit kolem svého strážce. Obrana Neapole zatím hraje skvěle.
14'
Berardi si řekl o vysokou přihrávku na polovinu Neapole, nicméně obránce Koulibaly k němu včas přistoupil a v hlavičkovém souboji balón odehrál.
13'
David Ospina se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Neapole našel Malcuita, který nakopl míč na křídlo, jenže tam nebyl nikdo v modrém.
12'
Adam Ounas napadal rozehrávku Sassuola, dostal pod tlak Ferrariho, který v tísni odkopl míč jen do zámezí. Vhazovat tak bude Neapol.
11'
Filip Djuričić si dal tělo do souboje s Allanem, ale podle rozhodčí se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat tak bude Neapol.
10'
Sassuolo uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu Neapole rozehrávku soupeře neatakuje.
9'
Insigne vybojoval míč na polovině hrací plochy, prošel kolem svého strážce, jenže vyslal nepřesnou přihrávku na levou stranu hrací plochy.
7'
Hlavní rozhodčí viděl v souboji na polovině hrací plochy nedovolený zákrok hostujícího hráče a nařídil přímý kop pro Sassuolo.
6'
Dries Mertens si naběhl na vysoký oblouček za obranu domácích, vrátil míč na hranici pokutového území, ale Adam Ounas technickou střelou trefil jen obránce.
5'
Domácí stopeři uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu Neapole rozehrávku Sassuola neatakuje.
4'
Kévin Malcuit si dal pozor na rozběhnutého Rógeria. Domácí fotbalista dostal soupeře pod tlak, jenže autové vhazování vybojovala Neapol.
3'
Insigne si naběhl na prudkou přihrávku na hranici pokutového území, odkud vyslal technickou střelu, jenže jeho pokus prolétl vysoko nad břevnem.
2'
Francesco Magnanelli si ve středu hrací plochy nechtěl komplikovat život riskantní rozehrávkou a raději se otočil a přihrál zpátky na obránce.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Sassuolo se ihned vydalo do útoku, jenže centr z pravé strany byl nepřesný.
1'

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Lirola, Demiral, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Magnanelli, Peluso – D. Berardi, Djuričić, Boga.
Náhradníci: Satalino – Lemos, Sernicola, Locatelli, Di Francesco, Sensi, Matri, Odgaard, Adjapong, Bourabia, Babacar, Magnani.

SSC Neapol: Ospina – Malcuit, Chiricheş, Koulibaly, Ghoulam – Ounas, Allan, Diawara, Verdi – D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Karnezis, D'Andrea – Milik, Nikola Maksimović, Rui, Ruiz, Younes, P. Zieliński, Hysaj, Luperto..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli na začátku října. Neapol doma vyhrála s přehledem 2:0. Obě mužstva navíc sehrály utkání i v lednu v rámci Coppa Italia, kde Neapol rovněž vyhrála 2:0.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je na tom oproti svému soupeři pořádně hůře. Dnešní domácí celek odehrál dvacet šest zápasů, ve kterých vybojoval třicet jedna bodů. S tímto ziskem mu zatím patří průběžná dvanáctá pozice. Sassuolo by tak mohlo být se záchranou relativně v klidu. V posledních pěti zápasech však nedokázalo ani jednou vyhrát. Naposledy prohrálo 1:0 na San Siru s AC Milán.
SSC Neapol

Neapol i v letošním ročníku potvrzuje postavení jednoho z nejlepších italských klubů. Po dvaceti šesti kolech sice na vedoucí Juventus ztrácí propastných devatenáct bodů, ale na třetí AC Milán má k dobru osmibodový náskok. V zimě Neapol opustil dlouholetý tahoun Marek Hamšík. Poslední ligové utkání odehrála Neapol na své půdě s Juventusem a smolně prohrála 1:2. Ve čtvrtek však v rámci Evropské ligy porazila Salcburk vysoko 3:0.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z italské Serie A mezi Sassuolem a Neapolí. Výkop je stanoven na 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62