Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Sampdoria - 3. dubna 2019   21:00

Torino
34' Belotti (De Silvestri) • 45+1' Belotti
2:1
(2:0)
Sampdoria
83' Gabbiadini  (Defrel)
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti (82. Djidji) – De Silvestri (69. Parigini), Meïté, Rincón, Baselli, Ansaldi – Berenguer (89. Lukić) – Belotti (C).
Rosati, Ichazo – Damascan, Djidji, Zaza, Lukić, Parigini, Bremer.
Maresca – Costanzo, Tolfo
Stadio Olimpico Grande Torino
Sampdoria
Audero – Bereszyński, J. Andersen, Colley (41. Tonelli), Murru – Praet, Vieira, Linetty (74. Jankto) – G. Ramírez (60. Defrel) – Gabbiadini, Quagliarella (C).

Statistiky zápasu:

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:12.
Fotbalisté Turína porazili Sampdorii 2:1 a připisují si do tabulky Serie A tři body. Domácí nasměroval za výhrou dvěma zásahy v závěru první půle kapitán Andrea Belotti, který mohl na začátku druhého dějství klidně zkompletovat hattrick. V ofenzivě nepříliš výrazní hosté se dočkali kontaktního zásahu až v 83. minutě, kdy se trefil Manolo Gabbiadini. To však bylo z jejich strany také vše.
90+4'
90+4'
Hosté měli vhazovat, ale Parigini jim nechtěl odevzdat míč. Získal tak pro svůj tým další čas.
90+3'
Domácí sbírají cenné sekundy na útočné polovině. Rozehrávali standardku a míč se odrazil k Sašovi Lukićovi. Jeho pokus musel krotit v rukavicích Audero.
90+1'
Manolo Gabbiadini zasáhl protihráče skluzem. Také jemu se před očima zažlutilo. Rozhodčí nastaví zápas o 4 minuty.
90'
Saša Lukić zastavil akci hostí držením za dres. Následuje samozřejmě žlutá karta.
89'
Po centru Pariginiho si míč rovnal zády k bráně Belotti. K zakončení se ale nedostal.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Saša Lukić.
86'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
85'
Útočný faul byl odpískán Ansaldimu. Hosté rozehrávají.
83'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Hosté dramatizují závěr zápasu! MANOLO GABBIADINI obdržel míč od Defrela a přízemní střelou zpoza šestnáctky překonal brankáře Sirigua – 2:1.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Emiliano Moretti, přichází Koffi Djidji.
81'
Vittorio Parigini dostal přihrávku na pravé křídlo a křížnou střelou protáhl brankáře Audera. Ten balón vytěsnil mimo.
80'
Berenguer je zpět na trávníku. Domácí si tak ještě mohou pošetřit další střídání.
78'
Ošetřován je Alejandro Berenguer, který zůstal ležet na hrací ploše. V doprovodu lékaře odchází do zámezí.
78'
Armando Izzo zkusil vystřelit z hodně velké vzdálenosti. Bránu ale netrefil.
76'
Nicola Murru nyní držel rukama Pariginiho. Dostal za to žlutou kartu.
76'
Tentokrát už Andrea Belotti faulován byl. Rukama ho objal Ronaldo Vieira.
74'
Aha. Belotti byl totiž v ofsajdu... Andersenův faul tak byl už jaksi navíc.
74'
Andersen odstrčil Belottiho. Ten se diví, že rozhodčí Maresca nechává hosty pokračovat ve hře.
74'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jakub Jankto.
73'
U hostující střídačky se chystá na nástup do hry český reprezentant Jakub Jankto!
72'
Domácí získali míč a řítili se do přesilové situace 4 na 3. Akce ale skončila u Baselliho, který přihrál míč do země nikoho. Baselli se za své počínání spoluhráčům gestem omlouvá.
70'
Ten si nalezl až Grégoire Defrel. Jeho přízemní pokus jen těsně minul pravou tyč!
70'
Hosté přeci jen asi přidávají. Centr Quagliarelly odklidil před Gabbiadinim N'Koulou. Míč se následně dostal k Dennisovi Praetovi, který si ale na hranici šestnáctky nenašel prostor ke střele.
69'
Tomás Rincón přerušil hostující kombinaci odkopem do autu. Hráči Sampdorie se těžko prosazují středem hřiště.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Vittorio Parigini.
68'
De Silvestri špatně došlápl a signalizuje ke střídačce, že bude muset asi střídat. Odnesl to zřejmě kotník.
67'
Na centr De Silvestriho si naběhl Daniele Baselli. Jeho hlavička se mezi tyče nevešla.
66'
Hráči Turína drží balón na své útočné polovině a nenechávají soupeře hrát.
64'
Gabbiadini fauloval v hlavičkovém souboji Amanda Izza. Míč mají domácí.
63'
Do konce zápasu schází tak půlhodina. Domácí vedou zaslouženě 2:0. Sampdoria bude muset hodně přidat, pokud chce s utkáním ještě něco udělat.
61'
Lorenzo De Silvestri potrestán žlutou kartou za taktický faul ve středu hřiště.
60'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Grégoire Defrel.
57'
Konečně i větší příležitost hostí! Gastón Ramírez to zkusil hodně složitým volejem. Přesto míč trefil velmi dobře a Sirigu ho musel boxovat zpět do pole!
56'
Hostující Bartosz Bereszyński zajel do Cristiana Ansaldiho a vyfasoval za to žlutou kartu.
55'
Pozdravem z velké dálky se prezentoval Manolo Gabbiadini. Domácí brankář Sirigu neměl se zkrocením míče, který směřoval do středu jeho brány, problémy.
54'
Domácí nadále dominují. K dispozici měli roh, po němž moc nescházelo a Belotti se dostal do další šance.
53'
Štiplavá rána Andrey Belottiho už klidně mohla! Domácí kapitán se na hranici šestnáctky uvolnil, navedl si míč na levačku a vystřelil. Hostující gólman předvedl dobrý zákrok a vyrazil míč.
52'
Na hranici šestnáctky se dostal k odraženému míči Daniele Baselli. Jeho slabá střela ale nemohla Audera zaskočit.
51'
Domácí jsou při chuti a drží míč před šestnáctou soupeře. Zajímavou spolupráci hráčů ve vínovém teď zastavil odkopem Andersen.
48'
Andrea Belotti měl na kopačce hattrick! Jeho střela z pravé strany šestnáctky prolétla těsně vedle vzdálenější tyče.
47'
Domácí začali i druhou půli aktivně. K dispozici měli rohový kop, kterým zaměstnali obranu soupeře.
46'
První poločas vyšel domácím výborně. Po úvodním oťukávání postupně přebrali iniciativu a byli lepším týmem. Jejich převahu nakonec vyjádřil dvěma zásahy kapitán Andrea Belotti. Ten si nejprve naběhl na centr De Slivestriho a ve druhém případě se k němu odrazil míč po sražené přihrávce Ansaldiho.
45+5'
45+5'
De Silvestri běžel s míčem dopředu podél pravé postranní čáry. Bránící Murru ho čistě zastavil.
45+3'
Hosté dnes zatím nehrají dobrý zápas. V útoku jsou v podstatě neškodní.
45+1'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí zvyšují na 2:0! Balónu se na útočné polovině chopil ANDREA BELOTTI, který ho dotáhl až k šestnáctce. Poté roztáhl hru doleva na Ansaldiho, který posílal přízemní centr před bránu. Bránící hráč srazil míč právě k Belottimu a ten se nemýlil.
45+1'
Rozhodčí nastaví 5 minut. To je způsobeno především prodlevou při dvojím využití systému VAR.
45'
Rozhodčí Maresca si prohlížel záběry velmi dlouho. Nakonec se rozhodl penaltu neodpískat!
42'
Rozhodčí si ještě prohlédne na monitoru zákrok na Belottiho, kterého držel za dres Andersen. Dočkáme se penalty?
41'
Domácí rozehráli nakrátko a nakonec přišel centr z levé strany. Na ten si naběhl Lorenzo De Silvestri, který hlavičkoval z dobré pozice mimo!
41'
Omar Colley byl před pár minutami ošetřován a přeci jen asi není v pořádku. Nahrazuje ho totiž Lorenzo Tonelli.
39'
Hosté mají s hrou Turína velké problémy. Nyní byl faulován Belotti a domácí budou zahrávat přímý kop tak z 28 metrů.
38'
Hosté zahrávali rohový kop. Nic velkého z něj ale nevytěžili.
36'
Domácí opět zahrozili ze vzduchu. Soualiho Meïté však hlavičkoval mimo.
34'
Domácí jdou asi zaslouženě do vedení! Z pravé strany poslal do šestnáctky centr Lorenzo De Silvestri. Letící míč si našel ANDREA BELOTTI a přesnou hlavičkou nedal Auderovi šanci zasáhnout. Balón zapadl ke vzdálenější tyči.
33'
Colley bude schopen pokračovat, už se opět hraje.
31'
Domácí zahrávali standardní situaci. Na zadní tyči se dostal k hlavičce Andrea Belotti, který chtěl balón ještě sklepávat spoluhráčům, ale odehrál ho mimo pokutové území. Sudí následně přerušil hru, jelikož v šestnáctce zůstal ležet hostující stoper Colley.
30'
Rohový kop De Silvestriho se točil do malého vápna. Audero balón raději boxoval.
29'
Cristian Ansaldi hraje aktivně. Po jeho centru odehrál míč na roh Colley.
27'
Fabio Quagliarella vyrazil dopředu po pravé straně. V šestnáctce však měl jen Gabbiadiniho, jehož domácí ubránili. Následně ještě posílal balón zpátky do pokutového území Gastón Ramírez. Jeho spoluhráč, který mezitím přiběhl akci Sampdorie podpořit, však hlavou nedosáhl.
26'
Tomás Rincón se vrátil na trávník. Zdá se, že asi bude moci pokračovat.
25'
Už se opět hraje. De Silvestri vhodil do hostující šestnáctky dlouhý aut. Obránci Sampdorie dostali míč do bezpečí.
24'
Hra je přerušena, protože domácí Tomás Rincón potřebuje ošetřit. U střídačky Turína se už dokonce rozcvičuje jeden z náhradníků.
22'
Colley ve skluzu vypíchl míč Berenguerovi. Ten se dožaduje faulu nebo alespoň autového vhazování, ovšem rozhodčí přisuzuje aut hostujícímu týmu.
21'
Gabbiadini sklepával hlavou míč za obranu na Fabia Quagliarellu. Před ním dokázal zasáhnout obránce Izzo. Ten si tak připsal důležitý obranný zákrok.
19'
Izzo však neudržel míč na hrací ploše. Hosté budou vhazovat.
19'
Domácí jsou nadále usazeni na své útočné polovině, kde trpělivě kombinují.
17'
Domácí v posledních minutách výborně napadají a hrají aktivně. Dostávají tak celek z Janova pod tlak.
16'
Pokutový kop z toho nebude! Jedeme tedy dál za nerozhodného stavu.
14'
Rozhodčí jde ještě k monitoru systému VAR. Při situaci, která vyvrcholila tyčí hostující brány, totiž možná došlo k faulu v šestnáctce!
13'
Tentokrát to naopak udělal Ansaldi skvěle. Bereszyńského se zbavil a jeho centr našel hlavu nabíhajícího Daniela Baselliho. Jeho hlavičku vytáhl Audero do tyče!
13'
Dlouhý nákop N'Kouloua hledal Ansaldiho. Ten v souboji s Bereszyńskim neuspěl. Nedokázal přes polského beka odcentrovat.
11'
Tu zahrával Murru, ale k jeho centru na zadní tyč se spoluhráči nedostali. Kope se od brány Sampdorie.
11'
Manolo Gabbiadini si došel pro faul a hosté tak budou zahrávat standardní situaci.
10'
Domácí se osmělují a začínají stále častěji kombinovat na polovině soupeře. Teď míč putoval na levou stranu, odkud centroval Ansaldi. Balón si stáhl ze vzduchu brankáře Audero.
9'
Gastón Ramírez si pomohl útočným faulem proti De Silvestrimu. Míč tedy mají domácí.
8'
Teď už Belotti běžel a pořádně prohnal obránce Omara Colleyho. Ten před ním míč odehrál do autu.
8'
Podobný druh přihrávky měl nyní oslovit Andreu Belottiho. Kapitán Turína si byl vědom, že vybíhal z ofsajdu a tak se ani nesnažil míč doběhnout.
6'
Domácí to zkusili přímočaře, dlouhým pasem na Álexe Berenguera. Ten byl dlouhý až příliš a balón tak doputoval k Auderovi.
5'
Hráči Sampdorie zatím drží míč častěji na svých kopačkách. Teď zapojili do kombinace i brankáře Audera.
4'
V tomto prostoru byl teď faulován Gastón Ramírez. Rozehrávat tak budou hosté.
3'
O míč se zatím bojuje především ve středu hrací plochy.
1'

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri, Meïté, Rincón, Baselli, Ansaldi – Berenguer – Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, Ichazo – Damascan, Djidji, Zaza, Lukić, Parigini, Bremer.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, J. Andersen, Colley, Murru – Praet, Vieira, Linetty – G. Ramírez – Gabbiadini, Quagliarella (C).
Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Defrel, Sau, J. Tavares, Jankto, Tonelli, Saponara, Sala, A. Ferrari.

Rozhodčí: Maresca – Costanzo, Tolfo.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na začátku listopadu. Turín na hřišti soupeře vyhrál vysoko 4:1.
Turín FC

FC Turín je na tom naprosto totožně. Dnešní domácí celek má na svém kontě rovněž čtyřicet pět bodů a patří mu devátá pozice Serie A o skóre za svým dnešním soupeřem. Doma však patří mezi nejlepší celky v Itálii. V minulém utkání však Turín uhrál cennou remízu 1:1 na hřišti Fiorentiny.
UC Sampdoria

Sampdoria Janov v letošním ročníku nejvyšší italské soutěže prožívá spíše průměrnou sezónu. Celek z přístavního města odehrál dvacet devět zápasů, ve kterých vybojoval čtyřicet pět bodů a je osmý. Na pohárové pozice však ztrácí jen tři body a rozhodně bude bojovat o každé vítězství. Naposledy doma Sampdoria přehrála 1:0 AC Milán.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Turínem FC a UC Sampdoria. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62