Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Cagliari - 26. ledna 2020   12:30

Inter Milán
29' Lautaro Martínez (Young)
1:1
(1:0)
Cagliari
78' Nainggolan  (L. Castro)
Inter Milán
Handanovič (C) – Bastoni, de Vrij, Škriniar (17. Godín) – Biraghi (85. Dimarco), Sensi (82. Alexis Sánchez), Valero, Young, R. Lukaku – Lautaro Martínez, Barella.
G. Manganiello
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Cagliari
Cragno – Faragò, Walukiewicz, Klavan, Pellegrini (76. Mattiello) – Nández, Ch. Oliva (74. L. Castro), Ionita – Nainggolan (C) (86. Cigarini), João Pedro – Simeone.

Cagliari si připisuje druhou cennou remízu po sobě. Stejně i milánský celek, pro kterého je to třetí remíza v řadě za sebou. Hosté ve druhém poločase zlepšili ještě více svou hru a po zásluze se dočkali branky. Inter dělal vše možné, aby zvrátil vedení zpět na svou stranu, ale i Cagliari dokázalo být před brankou Handanoviče nebezpečné.

Pro Inter určitě bodová ztráta, navíc se jim v začátku zápasu zranil Milan Škriniar a v úplném závěru neudržel nervy na uzdě Lautaro Martínez, který po faulu na svou osobu, který nebyl odpískán v jeho prospěch, něco od plic řekl hlavnímu rozhodčí, který mu udělil červenou kartu! Klíčový útočník bude pravděpodobně chybět svému celku po další dva následující zápasy.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:10.
90+4'
90+4'
Červenou kartu dostává Lautaro Martínez (Inter Milán).
90+2'
Romelu Lukaku se dopustil na půlící čáře faulu.
90+1'
Alexis Sánchez se dostal s míčem do vápna, ale čas ke střele prováhal.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zakončení Dimarca se nevešlo mezi tři tyče a jeho pokus šel hodně vysoko nad branku. Nedávno střídající hráč tedy nebude hrdinou dnešního střetnutí, který by rozhodl zápas.
88'
Nyní se na hřišti mnoho neděje a oba celky si půjčují míč uprostřed hrací plochy.
87'
Dokonce zápasu už nám mnoho minut nezbývá a uvidíme, jestli někdo z týmů zvrátí vedení na svou stranu.
86'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Luca Cigarini.
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Federico Dimarco.
84'
Žlutou kartu dostává Stefan de Vrij (Inter Milán).
82'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Alexis Sánchez.
82'
Hostující celek si vyrovnání rozhodně zasloužil, neboť byl aktivnější směrem dopředu.
81'
Romelu Lukaku se pokoušel o opětovné vedení pro svůj celek. V rychlém sprintu trefuje mimo pravou tyčku.
80'
Před Handanovičem bylo opět horko, ale tentokrát nemusel zasahovat. Simeone se nedostal k míči.
78'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Na San Siru je vyrovnáno. RADJA NAINGGOLAN se pěknou střelou prosazuje a vyrovnává. Asistence: Lucas Castro.
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Federico Mattiello.
75'
Tvrdý souboj mezi Youngem a Pellegrinim. Míč přisouzen pro domácí celek.
74'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Christian Oliva, přichází Lucas Castro.
73'
Míč v pokutovém území Interu, kde se zajímavě pohyboval. Nakonec byl odkopnut některým z obránců Interu a domácí zažehnali další vznikající nebezpečí.
70'
Dvacet minut před koncem zápasu. Inter nyní podnikal útok po levé straně, ale centr byl přetažený a Cragno může zůstat v klidu.
69'
Luca Pellegrini dobře posílal míč před branku Interu. Nakonec se jeho spoluhráčům už nepodařilo dostat do zakončení.
68'
A hra opět sklouzla ve snaze hostů o vytvoření si další brankové šance.
66'
Nyní nebezpečné akce na obou stranách. Nejprve hráči Interu nedokázali souhru dovézt do zdárného zakončení. Na druhé straně zajímavý centr, kde se dva hráči střetli hlavami a muselo proběhnout krátké ošetření.
65'
Cagliari je v posledních minutách tvořivějším týmem, jejich soupeř se snaží využít následných rychlých protiútoků.
64'
Roh se hostům moc nepovedl, centrovaný míč odráží jeden z hráčů na přední tyči.
63'
Prudký centr od Pellegriniho trochu mohl vystrašit domácí příznivce na stadionu San Siro.
62'
Hosté u míče a opět se pokouší dostat k brance Handanoviče.
61'
Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Inter Milán).
60'
A zase Sensi v akci, který opět nedokázal trefit míč mezi tři tyče. Následovala ještě dorážka Martíneze, ale i on se nyní trefuje mimo!
58'
Stefano Sensi se výborně prokličkoval obrankou Cagliari a udělal si prostor pro svou střelu. No, a jeho přízemní ráně k levé tyčce chybělo jen kousek.
57'
A dobrá rána Radji Nainggolana, míč se odrážel ještě od Simonea a nakonec míří mimo tři tyče.
56'
Standardní situace pro Cagliari a Handanovič musí být nyní ve stavu nejvyšší pohotovosti.
55'
Druhý poločas se zatím nese v opatrnějším duchu. Inter se snaží o druhou branku, jejich soupeř rozvážnou a trpělivou hrou o vyrovnání.
54'
Rychlý útok Interu, centr propadl na Martíneze, ale nebyl v ideální střelecké pozici. Přenechal míč Sensimu, jehož střela levačkou neměla razanci a obránce vykopává míč z pokutového území.
51'
Opatrná a postupná hra Cagliari směrem k brance soupeře. Přinese nějaké vážnější zakončení?
50'
Zakončení od Martíneze už bylo nebezpečnější a přízemní střela k pravé tyčce končí v rukavicích brankáře.
50'
Zakončení k pravé tyčce bylo dobře myšlené, ale míč jde mimo branku.
49'
João Pedro nedokázal z hranice vápna trefit míč, ale trefil přesně nohy Sensiho.
48'
Přihrávka na střed šestnáctky neoslovila nikoho z útočících hráčů a Cagliari vyváží míč.
47'
Rohový kop hostujícího celku, Artur Ionita se pokoušel dostat k míči, ale nakonec neprošel skrze obránce.
46'
První poločas byl poměrně vyrovnaný od obou stran! Oba celky se dostávaly ke střelám na branku. Inter dokázal dvakrát dostat míč do branky, avšak jen jedna trefa byla uznána. Ta první padla z ofsajdové pozice. Cagliari nehraje špatně a uvidíme, jestli dokáže vyrovnat ve druhém poločase.
45+4'
45+3'
Standardní situace Cagliari mohla nakonec znamenat vyrovnání! První centr byl odražen, ale k hlavičce se dostal Paolo Faragò a Samir Handanovič ukázal reflexivní zákrok a vyrazil míč!
45+3'
Žlutou kartu dostává Romelu Lukaku (Inter Milán).
45+2'
Inter měl nyní tlak v pokutovém území Cagliari a to se s vypětím všech sil nakonec dokázalo ubránit a neinkasují v samotném závěru prvního poločasu.
45'
První poločas je nastaven o tři minuty!
44'
Paolo Faragò vyslal střílený centr do vápna, obránce hlavičkou dokázal odrazit míč do bezpečí.
43'
U míče hostující celek, který se snaží kombinací na své polovině uklidnit hru a pokusit se ještě zaútočit.
41'
Lautaro Martínez mohl přidat svou dnešní druhou branku, kličkou se zbavil obránce a střílel na branku. Alessio Cragno vyrazil míč svou levou nohou a zamezil ve skórování!
40'
Do závěru prvního poločasu nám zbývá poslední pětiminutovka, uvidíme, jestli se nám ještě změní stav ve skóre.
39'
Luca Pellegrini nacentroval míč do šestnáctky, kde se jeho spoluhráči pokoušeli o zakončení, ale míč byl odražen.
37'
Hosté mají více míč a operují s ním na polovině Interu. Ten však zatím nepouští soupeře do vážnějšího zakončení.
36'
A tak to následně zkusil střelou Radja Nainggolan, který zamířil nad branku.
35'
Cagliari se pokouší o vyrovnání, nicméně obrana Interu se nyní postarala o nebezpečného Simeoneho.
34'
Menší faul ze strany hostujícího hráče a míč je přizná pro Milán.
31'
Branka nakonec platí! A hostující trenér dostává žlutou kartu za své protesty.
30'
Avšak přichází ještě stížnost k dané brance. Nejspíše kvůli menšímu postrčení od Martinéze a čekáme na rozhodnutí!
29'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter se dostává do vedení! Young vyslal přesný centr na střed vápna a LAUTARO MARTÍNEZ hlavičkou dává svou patnáctou branku v sezóně. Asistence: Ashley Young.
27'
Další kombinace domácího celku, která zatím neslaví úspěch.
26'
Rohový kop hostujícího celku nám nepřinesl ohrožení milánské branky.
25'
Milán v posledních minutách hry převzal otěže zápasu a aktivně se snaží o vstřelení své první branky zápasu.
23'
Do dobré příležitosti se dostal po pěkném pasu Borja Valero, který však z pravé strany trefil dobře postaveného brankáře Cagliari.
22'
Nyní se nechtěně vložil do hry hlavní rozhodčí, od kterého se odrazil míč ve prospěch milánských a přerušuje hru.
21'
Další roh pro domácí celek, který jej rozehrál na krátko do strany. Následoval centr do pokutového území, který byl odražen obránci.
20'
Z rohového kopu se Interu nepodařilo nic vážného vymyslet, hra se nyní odehrává na polovině hřiště.
19'
Do zakončení se dostával po rychlé akci Stefano Sensi, kterého však doběhl soupeř a těsně před ním odkopává míč na roh.
18'
Míč je u Handanoviče, který rozehrává za půlku dlouhým míčem.
17'
Nejspíše z důvodu zdravotních komplikací sahá Inter k brzkému střídání. Milan Škriniar je nahrazen Godínem.
16'
Nyní jsme mohli sledovat snahu hostujícího celku, který se však nedostal k přímému ohrožení.
14'
Nicoló Barella se dostal k hlavičce po dobrém centru a o břevno dostal míč do branky. Avšak Barella se nacházel v ofsajdu a branka nemohla být uznána!
13'
Jejich snaha však tentokrát nevyšla a dlouhý míč končí až u brankáře Cragna.
13'
Milán u míče a rozehrávkou na svého brankáře přemýšlí, kudy se vydat k brance Cagliari.
11'
Giovanni Simeone se pokoušel na hrudi zpracovat dlouhý míč a vynutil si faul na svou osobu. Z poloviny budou hosté rozehrávat svou další útočnou snahu.
10'
V úvodních deseti minutách se oba celky dostaly ke střelám na branku. Hostující celek se zatím jeví mírně aktivnějším přístupem.
9'
Z pravé strany se do zakončení dostal Giovanni Simeone, který zamířil nad branku!
8'
João Pedro se pokoušel dostat do blízkosti branky, Milan Škriniar jej nepustil dál ke své brance a odehrává míč do autu.
7'
Romelu Lukaku v pokutovém území adresoval míč na Younga, který nastřelil blízko stojícího soupeře.
6'
Náznak šance pro hráče Cagliari, který už šel skoro sám na brankáře. Nakonec Bastonio dokázal uhasit vznikající nebezpečí.
5'
Z pravé strany přišel dobrý centr, Milan Škriniar nepustil Simeoneho k zakončení, respektive k hlavičce.
4'
Útok středem hřiště se domácím nepovedl a hostující celek se snaží rychle otočit hru.
3'
Stefano Sensi zvolil přímou střelu na branku. Jeho pokus zamířil nad horní tyčku.
2'
Cristiano Biraghi byl před šestnáctkou faulován Nándézem a uvidíme první zajímavou standardní situaci pro Inter.
1'
K první kombinační souhře se dostali hosté, kteří si přihrávají na vlastní polovině hřiště.
1'

Inter Milán: Handanovič (C) – Bastoni, de Vrij, Škriniar – Biraghi, Sensi, Valero, Young, R. Lukaku – Lautaro Martínez, Barella.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Agoume, D'Ambrosio, Dimarco, S. Esposito, Godín, Moses, Ranocchia, Alexis Sánchez.

Cagliari Calcio: Cragno – Faragò, Walukiewicz, Klavan, Pellegrini – Nández, Ch. Oliva, Ionita – Nainggolan (C), João Pedro – Simeone.
Náhradníci: Rafael, Olsen – Birsa, L. Castro, Cigarini, Lykogiannis, Mattiello, Porru, Gagliano.

Rozhodčí: G. Manganiello.

Inter Milán
Druhý celek Serie A se zatím marně snaží dohnat první Juventus. Inter na Starou dámu ztrácí čtyři body a za tento rozdíl si mohou víceméně sami, neboť v posledních pěti kolech celkem třikrát remizovali. Poslední dvě remízy se zrodily v posledních dvou kolech – 1:1 s Atalantou a stejným výsledkem skončil i zápas proti Lecce, kde se očekávaly povinné tři body pro milánský celek, vzhledem k tomu, že Lecce čeří spodní vody tabulky.

Cagliari Calcio
Celek ze Sardinie se nachází těsně pod první šestkou týmů, pro něž znamená účast v evropských pohárech. Na šestý AC Milán ztrácí jeden bod! Nicméně forma Cagliari není zrovna nejlepší. Ač v minulém kole uhráli remízu s Bresciou 2:2, tak se Cagliari pyšní pěti zápasovou sérií proher (včetně jednoho zápasu v rámci poháru). Se svým soupeřem se právě nedávno utkali v osmifinále Coppa Italia (italský pohár) a Inter zvítězil na svém hřišti přesvědčivě 4:1! Dokáže Cagliari zapomenout na tento nepodařený zápas a oplatit Interu nedávnou porážku a vyřazení z poháru?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62