Lazio - Parma | ONLINE | 22.9.2019 20:45 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Parma - 22. září 2019   20:45

Parma
Parma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Parma Calcio 1913:

Parma je aktuálně na 16. pozici se třemi body a skóre 4:5. Hned v prvním zápase přivítala na své půdě obhájce titulu Juventus a prohrála těsně 0:1. Posléze si ale chuť zpravili v Udinese, kde zvítězila 3:1. V posledním utkání přivítala Parma na své půdě před 14 068 diváky Cagliari. Hosté ale vstoupili do zápasu skvěle, když ve 23. minutě otevřel brankový účet Ceppitelli, který se prosadil také o šestnáct minut později a stav byl tak po poločase 2:0 pro hosty. V 58. minutě sice snížil Barilla, ale v 77. minutě poslal Cagliari zpět do dvoubrankového vedení Simeone. Parma tak prohrála 1:3.
S. S. Lazio:

Lazio je momentálně na 10. místě se čtyřmi body a skóre 5:3. V úvodním zápase sezóny vyhrálo na půdě Sampdorie jasně 3:0. Posléze dokázalo v římském derby remizovat s AS 1:1. V posledním zápase Lazio zavítalo na Stadio Paolo Mazza, kde se před 13 650 utkalo se Spal. V 17. minutě poslal hosty do vedení z penalty Immobile, ale v 63. minutě srovnal Petagna a v 90+2. minutě rozhodl o výhře domácích Kurtič. Lazio tak odjelo s prohrou 1:2. Nejlepším střelcem je se třemi góly Immobile.
Ve 4. kole Italské Serie A se proti sobě střetnou týmy S. S. Lazio a Parma Calcio 1913. Naposled se spolu tato mužstva utkala v březnu na půdě Lazia, které ale jasně dominovalo a přehledem vyhrálo 4:1. Parma dokázala nad dnešním soupeřem vyhrát naposled v roce 2012. Římské Lazio si nad Parmou připsalo už šest výher v řadě. Dnes se navíc bude bojovat na Stadio Olimpico v Římě. Tento stadion nabídne kapacitu pro 72 698 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Rosario Abisso a jeho asistenti Tarcisio Villa a Lorenzo Gori. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.