Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Sassuolo - 15. prosince 2019   15:00

0:0
(0:0)
AC Milán
G. Donnarumma – Hernández, A. Romagnoli (C), Musacchio, Conti – Bonaventura, Binnásir, Kessié (56. Paquetá) – Çalhanoğlu, K. Piątek (78. Leao), Suso (85. Castillejo).
G. Manganiello
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Sassuolo
Pegolo – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari (75. Romagna), Kiriakopoulos – Magnanelli (C), Locatelli (79. Obiang) – Boga, Djuričić (69. Traorè), D. Berardi – Caputo.

Ani druhý poločas nám nepřinesl branku a zrodila se nám bezbranková remíza! Milán měl tlak, který sílil v závěru druhého poločasu, avšak nepodařilo se mu podruhé rozvlnit síť. Jednou se jim to podařilo v prvním poločase, ale VAR branku neuznal. Nutno říci, že oprávněně. Domácí si tedy po dvou výhrách připisují bod za remízu.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:16.
90+7'
90+7'
Již běží sedmá minuta nastavení a hlavní rozhodčí nejspíše zapomíná sledovat hodinky.
90+5'
Ani tentokrát se nic nestalo vážného. Míč na polovině hrací plochy a to bude nejspíše vše z dnešního zápasu.
90+4'
Nejspíše poslední možnost, jak změnit stav ve skóre. Domácí mají možnost posledního rohu.
90+3'
Centr ze standardní situace bezpečně lapil brankář a rychle posílá své spoluhráče na zteč.
90+2'
Lucas Paquetá zastavuje pronikajícího soupeře a je tu další žlutá karta zápasu. V pořadí devátá! Dočkáme se i té jubilejní?
90+1'
Další rohová možnost z dílny AC Milán, ale ani nyní se jim nepodařilo tuto podobu standardní situace využít.
90'
Čtyři minuty přidává hlavní arbitr.
90'
Jeremie Boga se pokoušel projít sám a dostat se do šance. Přes jednoho hráče prošel, ale na dalšího si už nepřišel.
89'
Vysoký centr na zadní tyč vyráží jednou rukou Gianluigi Donnarumma směrem do hřiště.
88'
Nyní šance pro hosty, kteří jdou zahrávat roh!
87'
Tak teď byli domácí hodně blízko ke své brance! Přízemní střela se otřela o pravou tyčku a míč se odkutálel mimo hrací plochu!
85'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Samuel Castillejo.
83'
Na druhé straně však musel být pozorný i brankář domácích, avšak nic extra vážného.
82'
Jejich další střelecký pokus skončil nad horní tyčkou branky Calcia.
81'
Domácí i deset minut před koncem mají více ze hry a snaží se rozlousknout bezbrankový stav průběhu zápasu.
80'
Marlon nevybíravě zajel pod nohy soupeře a tohle byla jasná žlutá karta!
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Pedro Obiang.
78'
Ani další rohový kop z pohledu domácích nevedl k výraznému ohrožení branky Calcia. Centr na zadní tyč se pokoušel tečovat jeden z hráčů, ale nedokázal dostat míč do sítě.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Rafael Leao.
77'
Sassuolo na hranici vápna vyslalo přízemní střelu, která však neznamenala výraznější nebezpečí pro brankáře AC a ten v poklidu chytá míč.
75'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Gian Marco Ferrari, přichází Filippo Romagna.
74'
Centr z pravé strany měl najít nabíhajícího hráče na levé straně, avšak brankář Calcia správně přečetl hru a chytá vysoký míč.
73'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (US Sassuolo Calcio).
72'
Žlutou kartu dostává Giacomo Bonaventura (AC Milán).
72'
Nyní souboj a další vlna nevole z tribun. Rozhodčí nakonec ukazuje další žluté napomenutí. Pro Locatelliho a Bonaventuru za nesportovní chování.
70'
Brankář Sassuola nyní předvedl důležitý zákrok proti dobíhajícímu soupeři a drží bezbrankový stav i dvacet minut před koncem zápasu.
70'
Giorgos Kiriakopoulos nešťastně před brankou srazil hlavičkou míč přesně na hráče AC. Ten však z první netrefil ideálně a poslal míč nad horní tyč.
69'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Hamed Traorè.
67'
Domácí se i nadále snaží. Nyní museli překazit počínající útok soupeře, který zastavují kousek za půlkou.
65'
Z toho se však domácím nepodařilo dostat do nějaké slibné šance. Andrea Conti rychle sbírá míč za autovou čarou a vhazuje aut.
64'
Jeremy Toljan dokázal odvrátit zajímavý centr před brankou a je z toho roh pro AC.
62'
Nakonec se jim podařilo dostat míč až před šestnáctku, ale zde o něj přišli.
61'
Hosté se již delší dobu nedostali před branku Milánu. Nyní se o to pokouší.
60'
Hodina hry je za námi a my stále máme na ukazateli dvě nuly. Uvidíme, který z celků se dokáže prosadit, jestli vůbec...
58'
Častěji posílají míče na branku. Nyní další střela, která zamířila mimo tři tyče.
57'
I druhý poločas mají domácí více ze hry, alespoň nyní v posledních pár minutách.
56'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází Lucas Paquetá.
56'
Hakan Çalhanoğlu se dobře uvolnil v pokutovém území a vystřelil k pravé tyčce. Jeho přízemní pokus zastavil brankář!
53'
Dobrý centr od rohového praporku a z vápna přišla pohotová hlavička, kterou pohotově vyrazil Gianluca Pegolo!
52'
Oba celky si rychle půjčují míč, ale ani jeden jej nedokáže na delší dobu podržet.
50'
Míč byl odcentrován před branku. Defenzíva domácího celku měla chvíli problémy s odkopnutím míče, nakonec si však poradila.
49'
Sassuolo si vybojovalo rohový kop a má šanci ohrozit branku soupeře.
48'
Klasický centr do šestnáctky soupeře zůstal nevyužit. Na druhé straně se pokoušel míč zatočit k tyčce Jeremie Boga, ale zamířil asi o metr mimo.
47'
Faul na hráče AC a domácí budou hned na úvod druhého poločasu zahrávat standardní situaci z větší dálky.
46'
V závěrečných minutách nebylo na hrací ploše nic k vidění. Opticky byli domácí aktivnějším týmem a snažili se tvořit hru. Podařilo se jim vstřelit i branku, která však byla na základě videa odvolána kvůli hře rukou. AC mělo ještě jednu dobrou šanci ke skórování v závěru poločasu, avšak Ismaël Binnásir neprovedl akci ideálně. Hosté se taky dostávali do před brankového prostoru Milána, ale žádnou extra šanci neměli.
45+1'
45'
Jedna minuta se nastavuje v prvním poločase.
43'
Žlutou kartu dostává Franck Kessié (AC Milán).
43'
Zajímavý centr do šestnáctky Calcia. Rozhodčí nakonec píská útočný faul, který zvedl velkou nevoli domácích tribun.
42'
A po něm se hráč AC dostal do brejku. Gianluca Pegolo vystartoval proti dlouhému míči, ale Ismaël Binnásir byl u něj dříve a obehrál jej. Před Ismaëlem Binnásirem byla prázdná branka, ale nevystřelil nejlépe a vracející se Domenico Berardi stačil míč tečovat.
41'
Domácí dokázali v poklidu ubránit zajímavou standardní situaci a zahajují rychlý protiútok.
40'
Mateo Musacchio se vrhl pod nohy Bogy, který se pokoušel s míčem dostat před branku! Žlutá karta na místě.
39'
Žlutou kartu dostává Francesco Caputo (US Sassuolo Calcio).
38'
Po něm míč chytá brankář Gianluigi Donnarumma do svých rukavic.
37'
S tou však nenaložili zrovna nejlépe, nicméně míč byl nejspíše sražen a uvidíme rohový kop hostů.
36'
Faul a Calcio nyní bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
35'
Domácí se tak musí snažit dále o vstřelení regulérní branky.
34'
Theo Hernández napřáhl ke střele, která zapadla k pravé tyčce, avšak jejich radost byla předčasná a video skutečně ukázalo předchozí hru rukou Kessiého.
33'
VAR v akci! Rozhodčí nyní kontroluje, zda Franck Kessié nezasáhl v pokutovém území míč rukou! No, možná daná branka nakonec nebude platit.
31'
AC Milán si vytvořil tlak po rohovém kopu a vstřelil branku, která však nejspíše nebude uznána, uvidíme!
30'
AC Milán bude zahrávat rohový kop!
29'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán).
28'
Milán opět v posledních minutách zesílil tlak na defenzívu Calcia.
27'
Křižná rána domácího Hakana Çalhanoğlu, který střílel z levého úhlu a míč nakonec nedokázal vtěsnat k pravé tyčce!
25'
Nakonec se míč pohyboval vzduchem a obrana soupeře jej dokázala uzmout a vyvézt od své branky na polovinu.
24'
Domácí kombinují a postupně zatlačují soupeře k jeho šestnáctce. Dočkáme se nějaké šance?
22'
Nyní se domácí pokoušeli dostat do útočné akce skrze pravou stranu hřiště, leč neuspěli.
21'
Šancí je stále poskrovnu a spíše sledujeme časté souboje o míč, než nějaké pohledné útočné akce.
19'
Jeremy Toljan se pokoušel prosadit z pravé strany od autové čáry, ale na Hernándéze si nepřišel. Ten byl záhy faulován při snaze vyvézt míč.
18'
Giorgos Kiriakopoulos byl faulován Kessiém na polovině hrací plochy. A hodně najevo to dal vědět, i když se zase tolik nestalo.
17'
Centr z levé strany se hráči AC nepodařilo posadit na hlavičku nabíhajícího spoluhráče.
16'
U míče se nyní zdržují hosté, kteří však mají problémy se hladce dostat do před brankového prostoru soupeře.
14'
A ta přišla záhy. Pěkná střela ze střední vzdálenosti protáhla brankáře Pegolu, který ještě dokázal reagovat na dorážku, ta už však byla z ofsajdové pozice!
13'
Sassuolo vyrovnalo hru a nyní sledujeme vyrovnaný herní projev od obou stran. Na první vážnější šanci zápasu čekáme.
12'
Gianluigi Donnarumma si nyní nerozuměl se svým spoluhráčem, nakonec míč nekončí na rohu, ale v autu.
10'
Theo Hernández ve své snaze o zpracování vysokého míče byl doslova zbourán Toljanem a ten vidí první žlutou kartu.
9'
Hráč Calcia si hezky zpracoval míč na levé straně pokutového území a to vypadalo na tvrdou a přesnou ránu, kterou dokázal zablokovat soupeř v pravý čas!
8'
Úvod zápasu se nese ve znamení snahy domácích o první rozvlnění brankové sítě.
7'
Milán zkoušel projít před branku středem šestnáctky, ale přes zhuštěné místo se nedokázali prosadit.
6'
Andrea Conti se dopustil menšího faulu na středu a musí přenechat míč soupeři.
5'
Hosté delší dobu kombinovali uprostřed hrací plochy. Nakonec se jim nepodařilo najít cestu do útoku.
3'
Další nadějný útok ze strany domácího celku. Jeden z hráčů dobře prostrčil míček na svého spoluhráče, kterého zradilo, v malém pokutovém území, zpracování.
2'
První útočná hrozba ze strany milánských. Piatek střílel z pravé strany jen do boční sítě. Koneckonců byl signalizován i ofsajd.
1'
Utkání na San Siru započalo!
1'

AC Milán: G. Donnarumma – Hernández, A. Romagnoli (C), Musacchio, Conti – Bonaventura, Binnásir, Kessié – Çalhanoğlu, K. Piątek, Suso.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Biglia, Calabria, Caldara, Castillejo, Gabbia, Krunić, Leao, Paquetá, Rebić, Ricardo Rodríguez.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Magnanelli (C), Locatelli – Boga, Djuričić, D. Berardi – Caputo.
Náhradníci: Turati – Bourabia, Duncan, L. Mazzitelli, Müldür, Obiang, Rogério, Peluso, Raspadori, Romagna, Traorè, Tripaldelli.

Rozhodčí: G. Manganiello.
AC Milán
Milánský celek se nachází přesně v polovině tabulky, tj. na desátém místě s 20 body! V posledních dvou zápasech dokázali vyhrát. Nejprve porazili Parmu na jejich hřišti těsným výsledkem 1:0. V posledním zápase pak zvládli těžký duel na hřišti Bologni, kterou porazili 3:2. Proti dnešnímu soupeři budou chtít přidat další vítězství na svou stranu.
US Sassuolo Calcio
Hostující celek se nachází na čtrnácté příčce s celkovým počtem patnácti bodů. V posledních dvou duelech remizovali – 2:2 s Juventusem, proti kterému dokonce ve druhém poločase vedli 2:1! Stejným poměrem dopadl i jejich poslední zápas a to proti Cagliari, kde Sassuolo nebylo daleko od vítězství, když Cagliari vyrovnávalo v poslední minutě zápasu. Calcio tedy dokázalo v posledních zápasech potrápit celky nacházející se v předních místech tabulky a proti Milánu nejsou zcela bez šance na nějaký další bodový zisk!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62