Serie A - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Janov - 29. července 2020   19:30

Sassuolo
26' Traorè (D. Berardi) • 40' D. Berardi (Bourabia) • 66' Caputo (D. Berardi) • 74' Raspadori (D. Berardi) • 77' Caputo
5:0
(2:0)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério (79. Kiriakopoulos) – Bourabia, Locatelli (73. Obiang), D. Berardi (79. Manzari) – Djuričić (73. Raspadori), Traorè (65. Haraslín) – Caputo.
Maresca – Tegoni, Colarossi
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Janov
Perin – Goldaniga, Romero, A. Masiello – Biraschi (46. Criscito), Lerager, Schöne (72. Falqué), Jagiełło (61. Behrami), Cassata (46. P. Ankersen) – Pandev (72. Favilli), Pinamonti.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:6.
Je konec, dnes to Janovu vůbec nevyšlo a snaha o to, zajistit si již dnes jistotu záchrany, krutě nevyšla. Janovští byli totiž po celý zápas jasně horší, Sassuolo předvádělo velmi dobrý fotbal, na který hosté prostě a jednoduše neměli.
A vzhledem k tomu, že Lecce dokázalo zvítězit v Udinese, bude to v posledním kole opravdu velký souboj mezi ním a právě Janovem o to, kdo z nich doplní dvojici již jistých sestupujících.
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty, takže zápas brzy skončí a ze tří bodů se budou radovat domácí.
90'
Hosté sice trefili břevno, ale na jejich osudu, kdy budou bojovat o udržení až v posledním kole, to již nezmění.
88'
Ve hře obou týmů je obrovský rozdíl – hosté se neskutečně nadřou, než se dostanou do blízkosti vápna soupeře, naopak Sassuolu stačí jedna nebo dvě rychlé a hlavně přesné přihrávky a hned je z toho nebezpečí pro branku Janova.
87'
Sassuolo s míčem na své polovině, následuje rychlá přihrávka na pravé křídlo a následně se domácí dostávají i do zakončení, Giacomo Raspadori ale netrefuje branku.
85'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
85'
V Udinese se Lecce ujalo vedení, to je pro Janov hodně nepříjemná zpráva, rozdíl mezi oběma týmy je nyní již pouze jednobodový!
83'
Tak opět to hosté zkouší po levé straně a je to znovu jako přes kopírák – zpětná přihrávka a tím pádem se Janov sám vrací zpět na svou polovinu.
82'
Nepřesný pas v podání hostů, Andrea Favilli neměl šanci se k míči dostat, ten končí u gólmana Sassuola.
81'
Útočná akce Janova po levé straně, ale místo nějakého centru nebo střely následuje zpětná přihrávka a hosté se tak sami vytlačili zpět až na svou polovinu.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Giacomo Manzari.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Giorgos Kiriakopoulos.
77'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Do již hodně dezorientované a hlavně rozevřené obrany vtrhla dvojici domácích a celou útočnou a rychlou akci zakončuje gólem FRANCESCO CAPUTO.
74'
Tak to je parádní střídání v podání domácích! U půlící čáry sebral míč čerstvý GIACOMO RASPADORI, který nasprintoval až do vápna, kde z pravé strany prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
73'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Pedro Obiang.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Giacomo Raspadori.
72'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Pandev, přichází Andrea Favilli.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lasse Schöne, přichází Iago Falqué.
72'
Přestávka na osvěžení pro oba týmy.
71'
Filip Djuričić (Sassuolo) vystřelil zpoza vápna, ale branku minul.
70'
Poslední dvacetiminutovka zápasu bude již pravděpodobně hlavně o tom, jestli ještě domácí nějaký ten gól přidají, hosté již mohou pouze korigovat výsledek, na obrat v zápase to opravdu dnes není.
68'
Goran Pandev (Janov) dostal míč do branky, ale dle rozhodčího všemu předcházel ofsajd, takže gól neplatí.
66'
Definitivní pojistku na domácí tři body dává FRANCESCO CAPUTO. Domenico Berardi (Sassuolo) vybojoval míč, po nepovedené rozehrávce Janova, lobem ho poslal na Caputa, který si naběhl do vápna, kde i přes snahu bránících hráčů dokázal nechytatelně vystřelit.
65'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Lukáš Haraslín.
65'
Rohový kop pro Janov, hosté rozehrávají z pravé strany, hodně vysoký centr míří do vápna, kde nejvýše vyskočil obránce Marlon, který míč odhlavičkoval pryč.
64'
Mattia Perin (Janov) jde před vlastní šestnáctku a rychle rozehrává, hostům jde o čas.
63'
V souběžně hraném utkání hraje také o záchranu bojující Lecce zatím nerozhodně, o posledním sestupujícím by se tak rozhodlo mezi Janovem a Lecce až v posledním kole.
62'
A znovu jsou to hosté, kdo se žene do útočení, autové vhazování z levé strany, Goran Pandev ale přichází o míč.
61'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Filip Jagiełło, přichází Valon Behrami.
61'
Je za námi hodina hry, Janov se v posledních minutách přece jenom vzchopil a dokázal několikrát zahrozit, nicméně gól hosté zatím vstřelit nedokázali.
60'
Domácí rozehráli roh z levé strany, na konci celé akce je slabá střela Locatelliho, s níž si gólman Perin dokázal poradit.
59'
Roh pro Sassuolo, domácí budou rozehrávat z levé strany.
58'
Domenico Criscito (Janov) hledal z levé strany před brankou Pandeva, který jeho úmysl nepochopil a míč tak prolétl malým vápnem, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
57'
Nebylo to vůbec špatně sehrané, evidentně šlo o nacvičenou akci, kdy si naběhl ve vápně Pandev a z levé strany vystřelil, jenže gólman Andrea Consigli (Sassuolo) dokázal míč chytit.
56'
Marlon (Sassuolo) fauluje na své polovině a hostům se tak nabízí výhoda volného kopu z nějakých třiceti metrů od branky Sassuola.
55'
Bránící Filip Djuričić (Sassuolo) padá k zemi a akce Janova tak končí útočným faulem.
54'
Zatím ne, přihrávka z pravé strany neprošla přes bránícího hráče Sasussola, k míči ale opět dostávají hosté.
53'
Janovští se dostávají na polovinu Sassuola, uvidíme, zda se dostanou alespoň do zakončení.
52'
Francesco Caputo (Sassuolo) tentokrát mohl zakončit ve vápně Janova, ale míč netrefil, takže Mattia Perin bude moci rozehrát.
51'
Goran Pandev (Janov) to zkusil akrobaticky zpoza vápna, ale branku netrefil.
50'
Francesco Caputo (Sassuolo) se dostal za obranu Janova, pot prostřelil i gólmana Perina, ale všemu předcházel ofsajd.
49'
U půlící čáry hosté o míč znovu přicházejí, hrají domácí, kteří zkouší zaútočit středem.
48'
Domenico Berardi (Sassuolo) nepřešel přes bránícího hráče Janova, míč vybojovali hosté.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Domenico Criscito.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Peter Ankersen.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:36.
První půle vyzněla jednoznačně pro domácí, kteří soupeři, bojujícím o záchranu, nasázeli dva gól, přičemž další šance ještě nevyužili, takže rozdíl ve skóre mohl být i vyšší.
Výkon Janova byl hodně nedobrý, vše korunovala červená karta pro trenéra hostujícího mužstva. Dnes to na definitivu záchranu, z pohledu Janova, nevypadá, neboť asi není příliš reálné, že by dnes hosté dokázali skóre otočit a ještě vyhrát.
45+4'
45+3'
Bránící Davide Biraschi (Janov) faulován Traorém, k míči se tak dostávají hosté.
45+1'
Francesco Caputo (Sassuolo) se dostal ke střele uvnitř vápna Janova, ale napoprvé mu střela nesedla, napodruhé pak branku minul.
45'
Nastavují se čtyři minuty.
44'
Veterán Goran Pandev (Janov) se dostal ke střele zpoza vápna, z levé strany vyslal přízemní střelu, s níž neměl gólman Sassuola příliš práce.
43'
Goran Pandev (Janov) sice upadl na ve vápně Sassuola, ale celé akci předcházel ofsajd.
42'
Domenico Berardi (Sassuolo) si tak po přihrávce na první gól připisuje i rovnou gól...
40'
Sassuolo již vede o dva góly poté, co se z pravé strany krásně trefuje DOMENICO BERARDI, který poslal míč zpoza vápna nechytatelně na vzdálenější tyč.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, domácí vedou gólem Traorého a jejich náskok mohl být i vyšší, Janov byl celou dobu pod tlakem.
38'
A pozor, hlavní kouč Janova Davide Nicola dostává od sudího červenou kartu!
38'
K sudímu přicházejí i další hráči Janova, stále se nehraje...
37'
Stále se nehraje, sudí cosi řeší u lavičky Janova, sudímu dělá společnost také Filip Jagiełło, Davide Biraschi a Goran Pandev.
36'
Autové vhazování domácích, z lev strany, na polovině soupeře... následně je hra krátce přerušena a sudí důrazně domlouvá kouči Janova.
35'
O záchranu bojující Janov vyčkává na své polovině, hosté stále pod velkým tlakem.
34'
Andrea Consigli (Sassuolo) rozehrává od své branky a domácí se rychle dostávají dopředu.
33'
Goran Pandev (Janov) se nabízel ve vápně Sassuola, ale pas Cassaty byl hodně nepřesný.
32'
Janovští získávají volný kop, po faulu bránícího Rogéria, z pravé strany, je to na centr do vápna.
31'
První půl hodina zápasu za námi, zatím je to v podstatě jen na jednu branku, o záchranu bojující Janov mohl znovu inkasovat, tentokrát ale Traoré neprostřelil gólmana Perina.
30'
Střelec zatím prvního gólu zápasu Hamed Traorè (Sassuolo) se znovu dral do vápna, ale neprostřelil trojici bránících hráčů.
29'
Již se opět hraje, hosté zkouší zaútočit... po nákopu však o míč přicházejí.
27'
Rozhodčí dává oběma týmům krátkou přestávku na osvěžení.
26'
Obrana Janova se nyní zrovna moc nevyznamenala, když nechala odcentrovat Berardiho a následně i zakončit HAMEDA TRAORÈHO, který se příležitosti chytil parádně a z levé strany poslal míč do branky.
26'
Goran Pandev (Janov) chvíli živil naději, že by se k němu mohl dlouhý nákop dostat, k čemuž ale nedošlo, míč získávají domácí.
25'
Nepřesný centr Traorého do vápna Janova, hosté se zmocnili na chvíli míče, ale nedostali se ani k půlící čáře.
24'
Francesco Caputo (Sassuolo) fauluje, další útočný faul domácích.
23'
Udržet míč se hostujícím borcům ale zatím moc nedaří, po pár přihrávkách míč ztrácejí a hrají tak opět domácí.
22'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté tak budou moci znovu rozehrát.
21'
Francesco Cassata (Janov) faulován na vlastní polovině, míč pro hostující tým.
20'
Janovští pod tlakem, hosté mají i problém s rozehrávkou, domácí jsou jasně lepší.
19'
V první šanci Hamed Traorè (Sassuolo), který ale z levé strany netrefuje v dobré pozici branku.
18'
Další útočná akce domácích, hosté se tak pouze brání před vlastním vápnem.
17'
Rozehrávka domácích od gólmana Consigliho, celkem rychle se domácí dostávají na polovinu soupeře, ale tam vlastní chybou znovu míč ztrácí.
16'
Janovští toho zatím směrem dopředu příliš nepředvedli, domácí jsou zatím v kombinaci přece jenom jistější.
15'
Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
15'
Hosté rozehráli z levé strany, ale ve vápně byl faulován bránící Gian Marco Ferrari (Sassuolo), rozhodčí přerušuje hru, domácí rozehrávají.
14'
Centr z pravé strany zamířil do vápna, kde ale dobře zasáhl bránící hráč, nicméně hosté zabojovali a jsou znovu u míče... a je z toho další roh pro Janov, tentokrát z levé strany.
13'
První roh pro Janov, hosté budou rozehrávat z pravé strany, dokáží poprvé ohrozit branku Sassuola?
12'
Po pravé straně zkusili zaútočit domácí, ale akce končí špatnou přihrávkou k vápnu Janova.
11'
Domenico Berardi (Sassuolo) rozehrál a zkusil to přímo na branku, tu ale minul, byť jen zhruba o metr.
10'
Další volný kop pro domácí, tentokrát ze střední vzdálenosti, je to na centr do vápna.
9'
Francesco Cassata (Janov) z levé strany spíše centroval, než střílel, každopádně míč končí vedle domácí branky.
8'
Hraje se u půlící čáry, zatím mají viditelnou převahu domácí, hosté se moc k míči nedostávají.
7'
Hned ve čtyřech se hosté vydali napadat rozehrávku soupeře, domácí ale zvládli rozehrát.
6'
Z volného kopu domácí nic vytěžit nedokázali a míče se chopili hosté.
5'
Filip Djuričić (Sassuolo) je sražen bránícím Romerem a domácí tak získávají volný kop z levé strany.
4'
Pokus Janova o útok po levé straně končí nepřesným nákopem, míč tak získává gólman Andrea Consigli (Sassuolo).
3'
Centr míří z levé strany přímo do rukavic gólmana Janova.
2'
Francesco Caputo (Sassuolo) vybojoval roh pro svůj tým, vůbec první roh v zápase rozehrají domácí z levé strany.
2'
V první útočné akci domácí, kteří zkouší něco vymyslet z levé strany.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Bourabia, Locatelli, D. Berardi – Djuričić, Traorè – Caputo.
Náhradníci: Russo, Pegolo – Kiriakopoulos, Obiang, Magnani, Magnanelli, Manzari, Müldür, Raspadori, Peluso, Ghion, Haraslín.

Janov CFC: Perin – Goldaniga, Romero, A. Masiello – Biraschi, Lerager, Schöne, Jagiełło, Cassata – Pandev, Pinamonti.
Náhradníci: Marchetti, Ichazo – Criscito, Favilli, Falqué, P. Ankersen, A. Barreca, C. Zapata, Rovella, Behrami, Ghiglione, Destro.

Rozhodčí: Maresca – Tegoni, Colarossi.
JANOV CFC
Jestliže domácí vstoupí do tohoto zápasu předposledního kola v naprostém klidu, hosté naopak budou muset ještě zabojovat, aby si zajistili záchranu v Serii A. Otázka dvou sestoupivších týmů je již delší domu vyřešena – do Serie B sestupuje Brescia a SPAL. Třetím do „party“ pak může být již pouze některý z dvojice Lecce a Janov CFC! Janovští mají před Lecce čtyřbodový náskok a k záchraně jim bude stačit, pokud v souběžně hraném duelu prohraje Lecce na hřišti Udinese. Pokud by se ale nechtěli ohlížet na jiné, pak by jim k definitivní záchraně stačila výhra na hřišti Sassuola, což se Janovu podařilo za poslední roky pouze jednou, v sezóně 2015/2016, kdy na Mapei Stadium vyhrál 1:0. Jinak se mu tam ale moc nedaří a z posledních šesti duelů hned čtyři prohrál s nelichotivým skóre 6: 14.
US SASSUOLO CALCIO
Domácí vstoupí do zápasu v naprostém klidu a pohodě. Již delší dobu jsou zachráněni a byť se aktuálně pohybují na krásném osmém místě a tedy jen příčku od pohárů, mohou si i na ně nechat zajít chuť. Ztráta na sedmou Neapol je již totiž jedenáctibodová, takže domácím v duelu s Janovem tak půjde maximálně o to, aby udrželi aktuální osmou příčku, což by bylo nejlepší umístění týmu za poslední tři roky, kdy Sassuolo skončilo dvakrát jedenácté a jednou dvanácté.
Vítejte u online přenosu předposledního kola italské Serie A, v němž US SASSUOLO CALCIO přivítá na svém stadionu JANOV CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62