Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Neapol - 6. října 2019   18:00

Sirigu – Izzo, N'Koulou, Lyanco – Laxalt, Baselli (71. Meïté), Rincón, Lukić (83. Aina), Ansaldi – Verdi (89. Falqué), Belotti.
Daniele Doveri – Alessandro Giallatini, Matteo Passeri
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Neapol
Meret – Di Lorenzo, Manolas, Luperto, Hysaj (34. Ghoulam) – Ruiz, Allan, P. Zieliński, L. Insigne (67. F. Llorente) – Lozano (61. Callejón), D. Mertens.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:12.
Utkání je u konce a vítěze jsme nepoznali. Po přestávce byl domácí Turín hodně aktivní, koncovka však nebyla z nejlepších. Belottiho nůžky skončily kousek vedle a i další akce nebyly pro Mereta natolik nebezpečné, že by měl velké problémy. No a když na druhé straně neuspěl s prudkou hlavičkou střídající Llorente, skončil duel remízou 0:0.
90+4'
90+3'
Neapol se už nikam nežene, vypadá to, že jsou hosté s bodem naprosto spokojeni.
90+2'
Nakonec to tak žhavé nebylo, obraně Neapole se povedlo akci hned v zárodku ukončit.
90+1'
Po zákroku na Belottiho je tu přímý kop pro Turín, před Mereta přiletí prudký centr.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Falqué se ihned zapojil do útočení a připsal si i střelecký pokus. Ránu po zemi mu ale Meret na brankové čáře pokryl.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Iago Falqué.
88'
Domácí budou naposledy střídat, dolů půjde Verdi, který se drží za naražený loket.
87'
A další nepřesnost... Centr na hranici vápna domácích byl odvrácen odvážnou rybičkou.
86'
Trocha nepřesností na obou stranách, ani jeden z týmů se teď nemůže dostat do pořádného zakončení.
85'
Tentokrát se Llorente, ani žádný z jeho spoluhráčů k hlavičce nedostal, turínští mohou vyrazit do protiútoku.
84'
Vypadá to, že Neapol přidává v závěru na tempu, před Sirigua létá jeden centr za druhým. A je tu další roh.
83'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Ola Aina.
82'
Roh pro Neapol. Na vysoký centr si naskakoval Llorente a dostal se i k hlavičce, ta však šla přesně do rukavic brankáře Sirigua.
81'
Ghoulam byl v pokutovém území atakován Izzem, vypadalo to na stažení a penaltu, rozhodčí však byl jiného názoru a nechal pokračovat ve hře.
80'
Prudký centr prolétl pokutovým územím Neapole, je tak po možné šanci turínských.
79'
Do rychlého přechodu do útoku se dostával Ansaldi, těsně před vápnem byl ovšem tvrdě, ale čistě od míče odstaven.
78'
Útočí však i Neapol, zakončení je ale z větších vzdáleností a to dokáže obrana Turína blokovat.
77'
Od Sirigua zahajují domácí další postupnou akci, cítí, že dnes nejsou tři body nemožné.
75'
Nakonec z toho byly rohy dva a po druhé rozehrávce přišlo i zakončení. To šlo ale nad Meretovu bránu.
74'
Po sražené střele z pravé strany budou domácí rozehrávat rohový kop, byť reklamovali ruku a tedy penaltu.
73'
Kličky domácích na levé straně nevyšla, obraně Neapole se ovšem odkopnout nepovedlo.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Soualiho Meïté.
69'
Llorente nebyl daleko od toho, aby se zapsal do střelecké listiny, když si naskočil na centr z pravé strany a hlavičkoval pouze těsně nad Siriguovo břevno! Tohle byla velká šance.
68'
Domácí rozehráli roh, míč se dostal na levou stranu, kde se do nůžek položil Belotti, mířil ovšem o kousíček vedle Meretovy tyče.
67'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Fernando Llorente.
65'
Snaha Fabiána Ruize překvapit obranu Turína vyšla vniveč, Sirigu si již chystá míč k odkopu od své branky.
63'
Lukić potáhl akci domácích po pravém křídle, následná střela po zemi se ale nedostala přes houštinu nohou.
61'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází José María Callejón.
61'
Ještě předtím ale střelecký pokus Lozana. Po rychlé akci pálil z hranice vápna, šlo to ale vysoko nad.
60'
Hosté budou na zatím nepříliš vyvedený výkon reagovat střídáním, do hry půjde José María Callejón.
59'
Turínští vládnou i v obraně, Sirigu tak má velice ulehčenou práci ve své šestnáctce.
57'
Také to domácímu hráči vysvětlil, žlutou kartu za nafilmování pádu mu ale neudělil.
56'
Po střetu s Ghoulamem upadl v pokutovém území domácí Izzo, tohle ale na penaltu nebylo a rozhodčí také jasně ukazoval, že pískat nebude.
55'
Turín pokračuje v aktivním výkonu, Neapol se ve druhé půli zatím pouze brání.
53'
Manolas trochu přibrousil Belottiho, faul se ale nepískal, pouze autové vhazování pro domácí.
51'
Domácí se chvíli radovali z vedení, když si za obranu naběhl Belotti a prostřelil Mereta, jenže poté si všichni všimli, že vzhůru letěl praporek asistenta – ofsajd.
50'
Už tu ale byl kontr Neapole, zprava zakončoval Lozano a nemyslel to zle. Tlačil míč na zadní tyč, blok na poslední chvíli znamenal roh.
49'
Další míč před Mereta, Turín vstoupil do druhé půle velmi aktivně a gólman Neapole musel zasahovat.
48'
Vysoký pas mířil na Belottiho, obrana Neapole ale zvládla tuto přihrávku zastavit a zabránit zakončení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:07.
Je za námi první poločas, který ze startu přinesl několik šancí na obou stranách, nicméně jak Sirigu, tak i Meret ukázali své kvality. Poté tempo trochu pokleslo, přibylo nepřesností, což se zlepšilo až při konci půle. Nakonec mohli jít do šaten s vedením domácí, Ansaldiho ránu však v nastaveném čase Meret vyrazil a stále tak tedy panuje bezbrankový stav.
45+3'
45+3'
Ou, málem jsme tu měli gól do šatny. Po rohovém kopu se míč odrazil za pokutové území hostů a Ansaldi vyslal tvrdou střelu ke vzdálenější tyči. Meret měl co dělat, aby tuto dělovku vyrazil!
45+2'
Ještě jedna žlutá karta. Dostal ji hostující Sebastiano Luperto za zastavení rodícího se brejku.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
Verdiho střela z velké dálky nebyla pro Mereta nebezpečná, ten si připsal snadný zákrok u své levé tyče.
45'
Fauloval i Ghoulam, ten u pomezní čáry přistrčil Rincóna. Dlouhý pas dopředu pošle Salvatore Sirigu.
43'
Moc se to ale nepovedlo, neboť prakticky vzápětí fauloval Luperto a bylo po akci Neapole.
42'
Ghoulam se chystal k dlouhému auto až do vápna Turína, poté si to ale rozmyslel a zvolil konzervativnější způsob.
40'
Manolasův centr z pravé strany skončil u připraveného Sirigua, ten měl dost prostoru pro poklidný zákrok.
39'
Turín začíná přidávat na tempu a častěji se dostává k vápnu. Verdi teď ale přehnal důraz a ve výskoku fauloval Manolase.
37'
Žlutá karta se udělovala i na straně Neapole, za faul na unikajícího hráče ji dostal Hirving Lozano.
37'
Zprava centroval domácí Ansaldi, Meret už během tohoto pasu signalizoval, že míč opustil hrací plochu. A měl pravdu.
35'
Je tu první žlutá karta utkání, za nedovolený zákrok na Allana ji dostal domácí Saša Lukić.
34'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Faouzi Ghoulam.
33'
No a vypadá to, že, zápas pro Hysaje končí, na lavičce Neapole se chystá rychlé střídání.
31'
Po vzdušném souboji spadl z výšky na záda hostující Hysaj, Ansaldi mu ale okamžitě pomohl a ujistil se, že je v pořádku. Stejně ale probíhá jeho ošetření a na hrací ploše jsou i nosítka.
29'
Sledujeme obléhání Siriguovy branky, Neapol hledá cesty do jeho šestnáctky.
28'
Ten se teď musel natahovat proti Mertensově střele a určitě si oddechl, že míč prolétl vedle jeho branky.
26'
Po delší době se předvedli i domácí, stále ale platí, že Meret nemá tolik práce, jako jeho kolega na druhé straně.
24'
A platilo to i po rychlém pasu do vápna, na který si naběhl Ruiz. Jeho popíchnutí špičkou kopačky skončilo v rukavicích domácího brankáře.
23'
Teď už Zieliński vystřelil a trefil i prostor branky, Sirigu si připsal snadný zákrok.
22'
Nevyšlo to ani hostům při akci pravou stranou, vysoký oblouček pak nedokázal Mertens zpracovat a případně vystřelit
21'
Nepřesný pas na pravou stranu, poměrně nadějná akce Turína tak skončila bez zakončení.
19'
Po akčnějších minutách je tu menší útlum na obou stranách, sledujeme hru ve středu hrací plochy.
17'
Verdiho faul na vlastní polovině, obětí byl Fabián Ruiz. Neapol má přímý kop.
15'
Chybná rozehrávka Neapole vedla k rychlému kontru domácích, zleva pálil Verdi, jenže trefil pouze boční síť Meretovy brány.
15'
Neapol podnikla rychlý výpad ve třech hráčích, ale koncovka nebyla z dobrých, sražená rána skončila u připraveného Sirigua.
14'
Tvrdý zákrok Allana u středové čáry, obešlo se to zatím bez karty, pouze s přímým kopem.
12'
Meret je zatím stále bez práce, jeho obránci pokutové území dobře hlídají a hráče Turína vůbec nepouští na dostřel.
10'
No vida, už jsme se dočkali pěkné střely. Hostující Ruiz dostal hodně prostoru pro přiblížení se k vápnu a tvrdé střele. Tlačil míč na levou Siriguovu tyč, ten zvládl prudký pokus vyrazit.
9'
Allan přehnal svůj důraz, když se chtěl probít k vápnu, okamžitě se mu pískal útočný faul.
8'
Insignemu vůbec nevyšla akce po křídle, míč mu odskočil od kopaček. Turín může začít vymýšlet protiakci.
7'
Snad poprvé se turínští dostali do útoku, pas k vápnu ale skončil u Mereta a ten hned rozehrál na spoluhráče.
6'
Turín se zatím nemůže dostat ani za půlku, Neapol vstoupila do utkání aktivně v obou směrech.
5'
Nízký pas skončil hned na hranici pokutového území, tohle měla obrana Turína jednoduché.
4'
Hosté si dají přímý kop, u míče je nachystán Insigne a bude centrovat z pravé strany.
3'
Ansaldi teď svému gólmanovi docela zatopil obtížnou malou domů, ten si musel poradit rázným odkopem.
První pokus hostů šel o velký kus vedle Meretovy branky, ten se už chystá k rozehře.
1'

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Lyanco – Laxalt, Baselli, Rincón, Lukić, Ansaldi – Verdi, Belotti.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Bonifazi, Falqué, Berenguer, Meïté, Millico, Aina, Djidji.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Manolas, Luperto, Hysaj – Ruiz, Allan, P. Zieliński, L. Insigne – Lozano, D. Mertens.
Náhradníci: Ospina, Karnezis – Younes, Callejón, Milik, Ghoulam, F. Llorente, Malcuit, Gaetano, Elmas, Tonelli.

Rozhodčí: Daniele Doveri – Alessandro Giallatini, Matteo Passeri.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
SSC Neapol

Hostující tým je po šesti odehraných kolech na čtvrtém místě tabulky se ziskem dvanácti bodů. Dnes bude chtít Neapol navázat na úspěch v minulém kole, kdy si poradila Bresciou Calcio 2:1 na svím hřišti. Navázala tak na dobré výkony z úvodu soutěže, kdy měla sérii tří výher v řadě, než prohrála ve vloženém kole s Cagliari.
Turín FC

Domácí tým tohoto zápasu okupuje sympatickou devátou pozici, navíc v případě vítězství může proniknout až na páté místo. a bodově dorovnat právě Neapol. Turínu se v posledních týdnech výsledkově nedaří, prohrál totiž tři z posledních čtyř zápasů. Ve vyrovnaném duelu proti Parma Calcio se mu nepodařilo navázat na skvělý výkon proti AC Milán a podlehli domácímu celku 2:3. Turín má za sebou tři venkovní zápasy, přičemž jednou vyhrál a dvakrát pocítil hořkost porážky. Ta poslední se uskutečnila v souboji proti Parmě.
Hezký den všem příznivcům italského fotbalu! Italská Serie A má na programu zápasy sedmého kola, my budeme společně sledovat souboj mezi Turín FC a SSC Neapol. Utkání bude zajímavým soubojem dvou celků, které dělí v tabulce pouhé tři body!
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62