Serie A - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Verona - 22. července 2020   21:45

Torino
67' Zaza (Ansaldi)
1:1
(0:0)
Verona
56' Borini
Torino
Sirigu – Lyanco (66. Berenguer), N'Koulou, Bremer – De Silvestri (14. Aina), Rincón, Meïté, Ansaldi – Verdi – Zaza, Belotti (C).
Valeri – Alassio, Rossi
Stadio Olimpico, Turín
Verona
Silvestri – Rrahmani, Günter, Empereur – Faraoni, Veloso (C), Pessina, Lazović (79. Dimarco) – Verre (50. Eysseric), Borini (79. Stępiński) – Salcedo Mora (64. Zaccagni).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:16.
Je konec. Turín v domácím prostředí remizoval s Veronou poměrem 1:1. První poločas nenabídl vůbec žádnou větší šanci, jen pouze malé náznaky, které nebyly nijak nebezpečné. Druhá polovina utkání už byla atraktivnější a v 56. minutě hosté po přezkoumání u videa získali penaltu, kterou proměnil Borini. Následně se ale Turínští vzchopili a v 67. minutě srovnal Zaza. Posléze už ale gól nepadl, i když byl k němu velice blízko v 90+1. minutě Belotti, který napálil břevno.
90+4'
90+3'
Ovšem s rohovým kopem si Turín poradil a vydal se do protiútoku, kde se dopustil faulu.
90+2'
Verona se sice dostala dopředu po pravé straně, ale následný centr byl odvrácen do zámezí.
90+1'
Andrea Belotti měl na hlavě rozhodující branku, ale jeho pokus po centru z rohu pouze orazítkoval břevno!
90+1'
Domácí celek získal rohový kop z levé strany a může tak rozhodnout o vítězi.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
88'
Znovu je hra přerušená pro faul Valentina Eysserica.
86'
Centr hostů z pravé strany nic nepřinesl a skončil bezpečně v rukou brankáře Salvatore Sirigua.
85'
Federico Dimarco to vzal na sebe a vypálil z dálky, ovšem jeho pokus letěl jen vedle pravé tyče.
84'
Posléze se Verona znovu dostala do šestnáctky soupeře, ale obrana si poradila.
82'
Faul hostů zastavil útočnou akci a domácí mužstvo Turín tak bude u míče.
81'
Po rohovém kopu sice přišlo zakončení Andrea Belottiho, ovšem jeho hlavička letěla nad bránu.
80'
Zbývá posledních deset minut a Turín získal rohový kop z levé strany.
79'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Mariusz Stępiński.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Federico Dimarco.
77'
Poté přišel protiútok Turína, který byl zakončen hlavičkou, ale ta šla hodně vedle brány.
76'
S následným centrem do vápna si ovšem soupeř dokázal poradit bez větších problémů.
75'
Tentokrát se domácí mužstvo dopustilo faulu na své polovině a Verona má k dispozici standardní situaci.
73'
Nakonec se hosté procpali také ke střele, ovšem ta byla zblokována.
72'
Verona se nyní pokouší něco vymyslet z levé strany vápna, kde drží míč krátkými přihrávkami.
70'
Turínští to nakonec zkusili po pravé straně, ovšem následná přihrávka byla zblokována.
69'
Domácí mužstvo momentálně dominuje na hrací ploše a opět se cpe směrem dopředu.
67'
FC Turín právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! Cristian Ansaldi poslal z levé strany fantastický pas do vápna, kde si sběhl SIMONE ZAZA, který umístil svou hlavičku k levé tyči. Asistence: Cristian Ansaldi.
66'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Álex Berenguer.
64'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Eddy Anthony Salcedo Mora, přichází Mattia Zaccagni.
62'
Tomás Rincón zůstal po souboji s Mattem Pessinou ležet na trávníku, ale po chvíli se zvedl a bude moct pokračovat.
61'
Alan Empereur se sice procpal do zakončení, ovšem to skončilo jen v zámezí vedle brány.
60'
Hodina hry je u svého konce a Verona vede nad Turínem poměrem 1:0.
59'
Simone Zaza tvrdým zákrokem zezadu poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu. Následně okamžitě uviděl žlutou také Verdi, jenž vyjel na sudího se svými řečmi.
57'
Turín chtěl okamžitě odpovědět, ovšem útočná akce z levého křídla nepřinesla nic vážnějšího.
56'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Máme tady úvodní branku utkání, kterou dávají hosté! K pokutovému kopu se postavil FABIO BORINI, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil do protipohybu na levou stranu.
56'
Nicolas N'Koulou navíc uviděl od sudího žlutou kartu za faul na Boriniho.
55'
Rozhodčí nařídil pokutový kop pro Hellas Veronu!
54'
Ovšem hlavní rozhodčí Valeri se jde podívat na video!
53'
Fabio Borini sice šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ovšem rozhodčí tuto situaci jako penaltu nevyhodnotil.
52'
Fabio Borini chtěl zakončit po náběhu z pravé strany, ale jeho pokus neměl razanci a brankář si s ním poradil bez problémů.
50'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Valentin Eysseric.
49'
Pro změnu se k míči dostala Verona, ale balón se ocitl v zámezí a následuje tak autové vhazování Turína.
47'
Turín drží míč na své polovině a postupnou kombinací z pravé strany na levou chce něco vymyslet.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:48.
První poločas je u svého konce a bohužel jsme se zatím nedočkali žádné větší šance, nýbrž gólu. Utkání je velice vyrovnané a k vidění byly nějaké menší náznaky, ale gólmani zatím žádnou větší práci neměli. Doufejme, že druhá polovina zápasu přinese atraktivnější podívanou.
45+2'
45+2'
Domácí celek zkoušel něco vymyslet nákopem, ale obrana soupeře jej zachytila.
45'
Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
44'
Domácí mužstvo získalo rohový kop z levé strany, ale ten po centru nic nepřinesl.
43'
Tentokrát se do zakončení dostal Darko Lazović, ale jeho rána letěla kolem levé tyče.
41'
Matteo Pessina se ocitl v dobré pozici, ale jeho pokus ohrožení brány nepřinesl.
40'
Následně je potrestán také Lyanco, jenž skluzem sejmul protihráče a před očima se mu zažlutilo.
39'
Alan Empereur posléze uviděl žlutou kartu za svůj faul.
37'
Znovu jsou to hosté, kteří se snažili prokombinovat po levém křídle, ovšem tam nebylo místo.
36'
Poté Verona založila rychlý protiútok, ovšem Darko Lazović si nedokázal poradit s obránci soupeře.
34'
Nyní to chtěl změnit Turín, ovšem centr z levé strany skončil pouze na hlavě obránce soupeře.
33'
Ne, bohužel toto utkání vůbec nic nenabízí a hraje se především ve středu hrací plochy.
32'
Hosté se snažili prokombinovat po levém křídle, ovšem balón skončil pouze v zámezí.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a bohužel jsme se nedočkali žádné větší šance, nýbrž gólu.
28'
Stále toho není moc k vidění a potom co míč přešel do zámezí bude mít Verona autové vhazování na polovině soupeře.
25'
Opět byla k vidění pouze nepřesná přihrávka hostů a do hry se tak zapojil gólman Sirigu.
23'
Hosté ale jsou o něco aktivnějším týmem směrem dopředu, ale tentokrát sudí hru přerušil pro útočný faul Hellasu.
22'
Ovšem obrana Turína dostala balón mimo vápno a posléze přišel ofsajd ze strany Verony.
21'
Hellas Verona získala rohový kop z levé strany a může tak otevřít brankový účet tohoto utkání.
19'
Znovu to Turín zkoušel nákopem za obranu, po kterém se sice dostal ke střele Simone Zaza, ale ta se mu moc nepovedla.
17'
Valerio Verre se dostal do střelecké příležitosti uvnitř vápna, ovšem jeho přízemní pokus zblokoval domácí obránce a míč se tak dokutálel k brankáři Siriguovi.
16'
Nový hráč na hrací ploše Ola Aina tentokrát stáhl k zemi soupeře Mattea Pessinu, což rozhodčí viděl a také odpískal.
14'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Ola Aina.
13'
Domácí obrana se při rozehrávce ocitla v úzkých, ale nakonec daleký odkop vše vyřešil.
12'
Fabio Borini si skvěle sběhl za obranu, ale s míčem si nedokázal ve složité situaci poradit a Salvatore Sirigu tak bude mít odkop od své svatyně.
11'
Nyní navíc sudí Valeri přerušil hru, jelikož Lorenzo De Silvestri se chytá za rameno a nevypadá to s ním dvakrát dobře.
10'
Ovšem zatím nám toho zápas moc nenabízí a o míč se bojuje především ve středu hrací plochy.
8'
Ovšem dlouho u míče hostující hráči nezůstali a Turín tak bude mít příležitost si vytvořit nějakou šanci.
7'
Verona se dostala k balónu na své polovině hrací plochy a může tak něco vymyslet.
5'
Ovšem po nepřesném nákopu směrem dopředu se k míči dostala Verona, konkrétně je to brankář Marco Silvestri.
4'
Turín se pomalou kombinací snaží něco vymyslet a do hry zapojil také svého gólmana Salvatora Sirigua.
3'
Na začátku zápasu vidíme celkem tvrdou hru, kterou ale sudí zatím poměrně pouští a nepřerušuje.
2'
Následně je hra přerušená, neboť si Andrea Belotti z předešlého souboje odnesl nějaké menší zranění, ale vypadá to, že bude moct pokračovat bez ošetření.
1'
Domácí mužstvo se na začátku utkání snažilo projít po levé straně, ale k míči se dostal soupeř.
1'

Turín FC: Sirigu – Lyanco, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Rincón, Meïté, Ansaldi – Verdi – Zaza, Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Aina, Adopo, Celesia, Berenguer, Ghazoini, Edera, Millico, Greco, Singo.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Günter, Empereur – Faraoni, Veloso (C), Pessina, Lazović – Verre, Borini – Salcedo Mora.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Bocchetti, Badu, Dimarco, Di Carmine, Lucas Felippe, Eysseric, Lovato, Stępiński, Terracciano, Zaccagni.

Rozhodčí: Valeri – Alassio, Rossi.
Hellas Verona FC:

Hellas Verona je aktuálně na 9. pozici se 45 body a skóre 42:42. Na Evropské poháry to moc nevypadá, protože na 6. Neapol ztrácí jedenáct bodů. Forma Verony není moc dobrá. Po prohře 1:2 na půdě AS Řím přivítala Verona na své půdě Atalantu, se kterou ovšem remizovala 1:1. Nejlepším střelcem je se sedmi brankami Pessina.
Turín FC:

Turín je momentálně na 15. místě se 37 body a skóre 41:62. Nad 18. Lecce má náskok osm bodů a prakticky už tak je zachráněn. Po výhře 3:0 nad Janovem zavítali hráči Turína na půdu Fiorentiny, ovšem odtamtud si odvezli prohru 0:2. Nejlepším střelcem je se šestnácti góly Belotti.
Ve 35. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Turín FC a Hellas Verona FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Verony, kde se zrodila gólová remíza 3:3. Dnes se ovšem bude bojovat Stadio Olimpico v Turíně. Úvodní výkop je naplánován na 21:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62