Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Brescia - 3. listopadu 2019   15:00

Verona
50' Salcedo Mora (Veloso) • 81' Pessina (Zaccagni)
2:1
(0:0)
Brescia
85' Balotelli  (Rômulo)
Verona
Silvestri – Rrahmani, Kumbulla (17. Dawidowicz), Empereur – Faraoni, S. Amrabat, Veloso (C) (54. Pessina), Lazović – Verre, Zaccagni – Salcedo Mora (73. Stępiński).
M.Mariani
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Martella (86. Curcio), Rômulo, Matějů – Mangraviti (46. Ndoj), Bisoli, Tonali – Al. Donnarumma (71. Matri), Balotelli.
Alfonso – Ayé, Curcio, Gastaldello, Matri, Ndoj, Špalek, Zmrhal.

Po bezbrankové první půli se hráči v té druhé probudili a nakonec jsme mohli vidět tři přesné zásahy. Za domácí otevřel skóre hlavou po rohovém kopu Salcedo Mora. Po brance Pessiny šest minut před koncem se zdálo být rozhodnuto, proti však byl Balotelli který krásnou ranou do šibenice ještě snížil. Hosté se však již k ničemu nedostali a tři body tako zůstávají na domácím hřišti.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:17.
90+6'
90+4'
Sandro Tonali fauluje Zaccagniho a za svůj zákrok je oceněn žlutou kartou.
90+4'
Alessandro Matri šel v pokutovém území hodně ochotně k zemi a rozhodčí mu na to skočit nemohl.
90+2'
Balotelli z první narážel za obránce Romulovi, ti jej však ještě dostihli a míč odehráli od své branky.
90+1'
Rozhodčí zápas nastaví o šest minut.
89'
Dlouhý centr do pokutového území končí v rukavicích Silvestriho.
88'
Hosté se nemohou dostat do tlaku a domácí v pohodě drží míč na jejich polovině.
86'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Bruno Martella, přichází Felipe Curcio.
85'
Brescia právě vstřelila branku! Domácí nevyužili brejk pět na dva a hosté trestají! Rômulo přihrál míč MARIO BALOTELLIMU a ten krásnou ranou do šibenice dává hostům ještě naději! Asistence: Rômulo.
83'
Hosté chtějí okamžitě snížit, jenomže křížný míč na Ndoje je příliš dlouhý.
81'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
A zřejmě máme rozhodnuto! Hosté si v obraně nerozuměli a proti Zaccagnimu nikdo nevystoupil. Ten se tak dostal do pokutového území kde přihrál nabíhajícímu MATTEU PESSINOVI, který střelou k tyči nedal Joronenovi šanci! Asistence: Mattia Zaccagni.
80'
Mario Balotelli měl dost prostoru na značce pokutového kopu, jenomže míč netrefil a chytá jej Silvestri.
79'
Darko Lazović dostal opět hodně prostoru na levé straně, ale svým centrem žádného ze spoluhráčů nenašel.
76'
Na přímý kop si na zadní tyči naběhl Amir Rrahmani a jeho hlavička skončila jen těsně vedle pravé tyče branky Joronena.
75'
Romulo si naběhl na sklepnutý míč ze druhé vlny, jenomže z voleje střílí nad.
74'
Mariusz Stępiński se uvolnil v pokutovém území jenomže Joronen s jeho střelou neměl potíže.
73'
Darko Lazović nacentroval před branku kde mu nabíhali dva spoluhráči. Ale jejich hlavičku obrana ustála a hrát tak opět mohou hosté.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Eddy Anthony Salcedo Mora, přichází Mariusz Stępiński.
72'
Ndoj hezky obešel protihráče a přihrál do dobré pozice Balotellimu, jeho pokus však obránci sráží a Silvestri míč chytá.
71'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Alfredo Donnarumma, přichází Alessandro Matri.
70'
Valerio Verre se dostal do rychlého protiútoku a mohl navýšit vedení domácího celku, jeho pokus však letí vedle zadní tyče.
68'
Balotelli opět u míče, tentokrát jeho střela letí vysoko nad branku.
67'
Balotelli však svůj pokus poslal jen do středu branky. Silvestri sice míč jen vyrazil, jeho spoluhráči jej však dokázali odkopnout alespoň do autu.
66'
Balotelli je faulován zhruba osmnáct metrů od branky Verony a to bude velice zajímavá standartní situace pro hosty.
65'
Zaccagni se sice rozčiluje, je to však marné a Joronen může rozehrát od branky.
64'
Hezká akce domácích na pravé straně hřiště bohužel končí nepřesným centrem do pokutového území.
62'
Matteo Pessina zahrál ve skluzu míč na rohový kop.
61'
Alfredo Donnarumma se uvolnil na hranici pokutového území, jeho pokus však Silvestri bez potíží kryje.
60'
Zaccagni poslal před branku ostrý centr z levé strany, Joronen jej vyrazil jen do Mory, naštěstí pro něj se však míč odrazil mimo branku.
59'
Již se opět hraje a hosté neuspěli svým útokem po pravém křídle.
58'
Hra je stále přerušena, zřejmě se celá strkanice rozebírá ještě na videu a sudí tak nemůže pokračovat ve hře.
54'
Balotelli zbytečně chytil míč do rukou a nesmslně jej napálil na tribunu za
což vidí žlutou kartu. Následně se na hřišti strhla mela a uvidíme, zda bude jediným hříšníkem.
54'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Matteo Pessina.
53'
Domácí si neporozuměli a tak lob za obranu končí až v rukavicích Joronena.
52'
Sabelli je na polovině hřiště faulován a hosté mohou pokračovat v útoku.
50'
Na rohový kop kapitána Velosa si nejvýše naskočil EDDY ANTHONY SALCEDO MOR a přesnou hlavičkou posílá svůj tým do vedení! Asistence: Miguel Veloso
50'
Valerio Verre vystřelil velmi slabě, obránce však míč tečoval a bude to alespoň rohový kop pro Hellas.
49'
Těžký terén dělá oběma týmům neplechu a zatím vidíme hodně přihrávek, které jsou příliš dlouhé a končí mimo hřiště.
47'
Salcedo Mora byl v souboji později než Matějů a stihl jen faulovat.
46'
Bisoli dlouhý míč na hřišti nestihl a poprvé tak ve druhé půli mohou hrát domácí.
46'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Massimiliano Mangraviti, přichází Emanuele Ndoj.
46'
Pauza se nám trochu protahuje. Kvůli silnému dešti museli pořadatelé znovu nalajnovat hřiště. Teď již však oba týmy nastupují na hrací plochu.
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Máme za sebou úvodní dějství, ve kterém jsme v hustém dešti neviděli špatný fotbal. Blíže k úvodní brance měli hosté, když domácí jednou vykopávali míč z brankové čáry a Mario Balotelli z přímého kopu trefil tyč Silvestriho branky.
45+4'
45+4'
Hosté se dožadují pokutového kopu, rozhodčí se však rozhodl zákrok nepískat.
45+3'
Dimitri Bisoli střílí v těžké pozici z voleje pouze nad branku.
45+2'
Jesse Joronen měl co dělat aby rohový kop na zadní tyči vytěsnil do bezpečí!
45+1'
Sudí v úvodním dějství nastaví čtyři minuty.
45'
Salcedo vystřelil ze dvaceti metrů zajímavý pokus a Joronen se musel hodně natahovat, aby míč vytěsnil na rohový kop.
44'
Matějů je faulován Zaccagnim a zajímavý útok domácích tím končí.
43'
Rohový kop domácím příliš nevyšel, Joronen jen dokázal vyboxovat mimo pokutové území.
42'
Přetažený centr na zadní tyč Martella raději odehrává na rohový kop.
40'
Alan Empereur trefil Stefana Sabelliho a oba hráči budou muset být ošetřeni.
38'
Hosté se opět zatáhli na svou polovinu a nechají hrát domácí. Ti se však dosud nedokázali k žádné šanci propracovat.
36'
Aleš Matějů byl v souboji pozdě a za svůj šlapák je dalším požluceným hráčem .
35'
Jesse Joronen byl v pozoru a střílený centr do svého pokutového území boxuje do bezpečí.
33'
Romulo napřáhl z dobrých dvaceti metrů, jenomže jeho pokus letí hodně vysoko.
32'
Pokutový kop to však nebude! Sudí na videu shlédl záznam. Odpískaný faul zrušil a tím pádem i červenou kartu pro hostujícího beka.
31'
Jesse Joronen zaspal a nevyběhl na dlouhý míč! Massimiliano Mangraviti poté trefil Moru a sudí píská pokutový kop a hostujícího hráče po druhé žluté kartě vylučuje!
29'
Sufján Amrabat faulem na polovině hřiště přerušuje kontr hostujícího celku.
28'
Na druhé straně si na centr naskočil Zaccagni a hlavičkou netrefil ve velké šanci branku!
27'
A Balotelli se do míče opřel opravdu povedeně, bohužel pro Brescii trefuje jen tyč. Dobíhající Cistana poté hlavou netrefil prázdnou branku!
25'
Tonali se po faulu Velosa ocitl na zemi a hosté budou zkoušet štěstí z přímého kopu.
24'
Hosté se po rohovém kopu dostali do rychlého protiútoku, avšak celá akce končí pouze odpískaným ofsajdem.
23'
Domácí se útokem po levé straně dostali až do pokutového území a získávají rohový kop.
22'
Tempo hry trochu upadlo a domácí drží míč na svých kopačkách.
20'
Balotelli zahrál v pokutovém území rukou a tímto hasne naděje hostů na skórování.
19'
Alan Empereur nevybíravě poslal k zemi Bisoliho a je prvním karetním hříšníkem na domácí straně.
19'
Mora si sice dobře zabíhal za obranu na průnikovou přihrávku, u míče však byl rychleji brankář Joronen.
17'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Paweł Dawidowicz.
16'
Hosté mohli jít do vedení! Bisoliho hlavičku jeden z obránců vyhlavičkoval z brankové čáry. Balotelli svou dorážkou trefil jen obránce a Tonaliho pokus letěl nad branku!
14'
Maraš Kumbulla zůstává ležet nezaviněně na zemi a bude potřebovat ošetření.
13'
Hráči Hellasu se dostali do slibné pozice v pokutovém území, kde si však nedokázali přesně přihrát.
12'
Marco Davide Faraoni se také ocitá v ofsajdu a rozehrávat může opět hostující brankář.
11'
Darko Lazović si nabíhal na přihrávku mezi obránce z ofsajdového postavení.
9'
Massimiliano Mangraviti se snažil tento rychlý brejk přerušit a sestřelil soupeře, za což po dohrání akce vidí žlutou kartu.
9'
Domácí se dostali do rychlého protiútoku, který však Mora zakončil hodně nepovedenou střelou.
8'
Eddy Anthony Salcedo Mora si při napadání počínal nedovoleně a rozehrát může Joronen.
7'
Dlouhý aut hostů domácí v poklidu ubránili a dlouhým míčem se dostávají do hry.
5'
Bruno Martella zahrál svou kopačkou příliš vysoko a kopl protihráče do hlavy. Po zásluze je prvním hráčem se žlutou kartou v zápase.
5'
Hosté rozehrávali standartní situaci ze středu hřiště, ale kop se jim vůbec nepovedl a dopředu mohou domácí.
2'
Mario Balotelli ve středu hřiště podklouzl a podrazil při tom soupeře, domácí tak mohou pokračovat v kombinaci.
1'
V silném dešti vstupují do utkání s míčem na kopačkách domácí, ale hosté dokázali centr z levé strany odvrátit do bezpečí.
1'

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Empereur – Faraoni, S. Amrabat, Veloso (C), Lazović – Verre, Zaccagni – Salcedo Mora.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Adjapong, Danzi, Dawidowicz, Wesley, Henderson, Pazzini, Pessina, Stępiński, Tutino, Vitale.

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Martella, Rômulo, Matějů – Mangraviti, Bisoli, Tonali – Al. Donnarumma, Balotelli.
Náhradníci: Alfonso – Ayé, Curcio, Gastaldello, Matri, Ndoj, Špalek, Zmrhal..
Hellas Verona FC
I domácí Hellas je letošním nováčkem, přeci jen se mu ale daří o něco lépe. V deseti odehraných duelech se mu podařilo nasbírat hned dvanáct bodů za tři výhry a stejný počet remíz. Sklonit se před dnešním hostitelem museli v Lecce, Sampdorii Janov a v Parmě. I domácí celek je spíše týmem vyznávajícím defenzivní styl hry. Skóre 7:8 po deseti kolech ostatně mluví za vše.
Brescia Calcio

Brescia zatím v Serii A příliš neexceluje a jako nováček je na sestupové pozici se ziskem sedmi bodů v devíti utkáních. Tým nepatří zrovna mezi ofenzivní a může se pyšnit skóre 9:14. Zatím hosté zvládli vyhrát ve dvou zápasech, když dokázali porazit Cagliari a Udinese na jejich hřištích shodně 1:0.
Vítejte u sledování dvou defenzivně zaměřených týmů ze Serie A Hellasu Verona a Brescie. Utkání začíná v 15 hodin a hosté se v něm budou snažit dostat ze sestupového pásma,
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62