Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Inter Milán - 9. července 2020   21:45

Verona
2' Lazović (Dimarco) • 86' Veloso (Rrahmani)
2:2
(1:0)
Inter Milán
49' Candreva   • 55' Dimarco (vl.)
Verona
Silvestri – Rrahmani, Günter, Kumbulla (84. Empereur) – Faraoni, S. Amrabat, Veloso (C), Dimarco (66. Adjapong) – Pessina, Lazović (83. Verre) – Stępiński (54. Di Carmine).
Irrati – Passeri, Lo Cicero
Venue Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Inter Milán
Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Škriniar – Candreva, Gagliardini, Brozović (70. Vecino), Young – Valero (88. Eriksen) – R. Lukaku (77. Lautaro Martínez), Alexis Sánchez.

Po 31. kole Serie A je tak Inter na čtvrté pozici, když nedokázal zareagovat na výhru Atalanty nad Sampdorií Janov. Hellas se nachází na deváté pozici. V příštím zápase hraje Inter doma s FC Turín, Hellas se představí na stadionu Fiorentiny.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Inter se bude asi po zápase zlobit na to, že nebyl vyloučený Ambrbata, který byl dnes trnem v oku hostujícím fotbalistům. Za jeho šlapák na Younga u lajny zřejmě měl dát sudí Irrati žlutou kartu. Ostatně těch tvrdých zákroků Amrabata bylo opravdu dost.
Hostům docela uškodilo stažení Lukakua, protože po jeho odchodu z hrací plochy už nebyl Inter směrem dopředu tak nebezpečný. Nakonec Veloso využil toho, že Rrahmani prošel přes dva hráče a Handanovič se při jeho střele z vápna ani nepohnul. Závěr už patřil spíše Hellasu, kdy za zmínku ještě stojí nástřel Di Carmineho, jenž o fous minul vzdálenější šibenici.
Nálada na obou stranách je diametrálně odlišná. Hellas bod bere, Inter nikoliv. Pravda je ta, že si ho domácí hlavně za výkon v prvním poločase zasloužili. V úvodním dějství měli podstatně více šancí, zapomenout nesmíme hlavně na tyč kapitána Velosa. To ve druhém poločase se Hellas většinu času bránil. Hosté srovnali dorážkou Candrevy, kdy skvělou práci odvedl od Lukaku. I na druhém gólu hostů měl velký podíl Candreva, jehož centr si srazil Dimarco nohou do vlastní sítě.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 19:11.
90+6'
90+6'
Silvestri skočil po balónu, Empereur ho pochválil a domácí brankář bude zdržovat.
90+6'
Inter se nemůže dostat pořádně do šance, naopak útočí domácí mužstvo levou stranou.
90+5'
Sánchez měl na levé straně dál k balónu než Faraoni.
90+4'
Sánchez dostal na levé straně nahrávku od Eriksena na paty a do toho upadl, Hellas nebude spěchat před vhozením míče. Bod by viditelně bral.
90+4'
Godín se vzteká, ale prostě se píská faul rukou do obličeje na Di Carmineho a sudí Irrati svůj výrok nezmění. Kontakt tam byl a je to dle všeho správný verdikt.
90+3'
Martínez se otočil na levé straně kolem Amrabata, ale domácí se ubránili na hranici vápna.
90+2'
Young a Eriksen spolupracovali na levé straně. Následně poslal Sánchez zajímavý centr zleva na zadní tyč, ten ovšem vyboxoval brankář Silvestri.
90+1'
Young přišel o balón a po jeho hrubce centroval Di Carmine z pravé strany o fous vedle vzdálenější šibenice. Vypadalo to spíše jako centr než střela, ale Interu muselo zatrnout.
90'
Adjapong výborný hlavou na bližší tyči proti Vecinovi.
89'
Roh zprava proti domácím.
89'
Sánchez faulovaný ve středovém kruhu při nákopu Handanoviče, Hellasu se to vůbec nelíbilo.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Christian Eriksen.
86'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Ta přišla a hned je z toho to, po čem Hellas toužil! Rrahmani prošel na pravé straně přes dva hráče, vnikl do šestnáctky a posunul míč na střed, kde MIGUEL VELOSO vystřelil do levého dolního rohu ze svého pohledu. Handanovič se ani nepohnul – 2:2.
86'
Hosté se brání a domácí se snaží vypracovat si vyloženou šanci, která by vedla ke srovnání.
85'
Dobrý balón pravačky Sáncheze na bližší tyči, ale Silvestri nemusel zasahovat. Míč se přesto zajímavě točil přímo do brány, ale někdo z obránců mu zamezil v cestě do sítě.
84'
Zase emoce. Ne, že by to vadilo! Inter správně reklamoval ruku Amrata při nahrávce Alexise Sáncheze z levé strany.
84'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Alan Empereur.
83'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Valerio Verre.
82'
Nepřesná nahrávka hostů na pravé straně končí v autu.
81'
Martínez nabral rychlost a zbavil se na pravé straně Kumbully. Bylo poznat, že Martínez před chvílí vystřídal, Silvestri ovšem vyrazil jeho křižný pokus.
81'
Vecino přišel do souboje jako třetí hráč a fauloval z pravé strany, hra prostě nemá spád.
80'
Také Pessina poznal důraz Godína z levé strany, ale tentokráte hlavní rozhodčí Irrati do hry nezasahuje.
79'
Godín byl na pravé straně důraznější než útočící Di Carmine, navíc vynikající tělem a rozehrává tak Handanovič.
79'
Valero odkopl míč zleva, souhra Velosa se spoluhráčem moc nezafungovala.
78'
Godín šel zleva proti Pessinovi, tohle byl jednoznačný faul a sudí Irrati nařídil standardku.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Lautaro Martínez.
76'
Výborně Young v obraně, když ve své šestnáctce nastavil hlavu proti centru na Rrahmaniho.
75'
Young seběhl na levou stranu do druhé vlny a přihrál Sánchezovi, ten se neprosadil v souboji s Amrabatem. Následuje Youngův aut.
74'
Gagliardini posadil centr z levé strany na hlavu Valera u vzdálenější tyče, ale ten mířil vysoko nad bránu.
73'
Inter měl výhodu kvůli faulu na Lukakua, centr Younga z levé strany na přední tyč na Vecina odvrátila obrana mimo hrací plochu.
72'
Rozhodčí Irrati už zapískal.
71'
Pauza na doplnění energie.
70'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Matías Vecino.
69'
V levé polovině vápna nebyl nikdo z fotbalistů v hostujícím dresu a Hellas je tak na balonu.
69'
Po faulu na Candrevu u pravé lajny rozehraje Inter standardní situaci.
68'
Kumbulla byl nejprve včas u Lukakua a následný centr nepustil Günter k Valerovi v prostoru u první tyče.
67'
Faraoni nahrál po pravé straně Youngovi, což neplánoval.
66'
Zraněný Dimarco přepouští místo Adjapongovi.
65'
Young (Inter) viděl kartu za faul na polovině hřiště, Dimarco ještě bude ošetřovaný a zdá se, že ho vzala křeč.
65'
Sánchezův centr z pravé strany přes Dimarca nebyl úplně povedený a na zadní tyči zasáhl Veloso svou hlavou.
64'
Druhý poločas nabízí dost emocí, což je jedině dobře. Inter převzal iniciativu a jeho výkon je čím dál lepší.
63'
Faraoni si šel na pravé straně pro faul Gagliardiniho a jeho snaha byla tak evidentní, že mu na ni Irrati neskočil.
60'
Zajímavé! Za šlapák Amrabata (Hellas) zprava u lajny na kopačku Younga se dožadoval Inter druhé žluté karty pro domácího fotbalistu. Místo toho Irrati trestal kartou někoho z realizačního týmu hostů, a sice za protesty.

Na obranu fotbalistů Interu – tohle bylo na žlutou kartu.
60'
Sánchez viděl na levé straně Lukakua, ten sklepával zhruba na střed, ale našel jen nohu Velosa.
59'
Zatímco gól na 1:2 byl oficiálně označený jako vlastní.
58'
Hellas vysunul presink, ale zatím bez úspěchu.
57'
Za tvrdý faul Rrahmaniho zprava na Sáncheze chtěl Inter žlutou kartu a rozhodně se dala a možná i měla tahat karta z kapsy hlavního rozhodčího.
56'
Faraoni byl asi překvapený, že k němu propadl míč zleva až k zadní tyči z malého vápna překopl bránu.
55'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Rozběhnutý Gagliardini přihrál z osy hřiště na pravou stranu Candrevovi a jeho centr si srazil FREDERICO DIMARCO nohou k bližší tyči vlastní brány – 1:2.
54'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Samuel Di Carmine.
52'
Zase se dal zákrok na Luakua pískat, tentokráte ten v podání Kumbully ve středovém kruhu. Belgický snajpr jako kdyby kulhal a byl zasažen do nohy. Nicméně rozhodčí nepískal.
51'
Pro Inter to je úplně ideální start druhého poločasu a můžeme se jenom těšit na souboje Lukakua s domácí defenzivou.
50'
Následně Young poslal nahrávku do levé části šestnáctky, kde za práci rukama bránícího Güntera proti Lukakuovi chtěl Inter penaltu.
49'
Lukaku má velký podíl na srovnávací trefě! Valero nahrál zleva pod sebe Godínovi, ten na střed Lukakuovi. Belgičan se otočil a vypálil přes Kumbullu do pravé tyče, od té se balón odrazil a dorážka ANTONIA CANDREVY do vzdálenějšího spodního rohu brány už byla mimo možnosti Silvestriho.
48'
Ještě ani nedopadl míč ve vzduchu a Irrati už pískal zákrok Kumbully rukama na Lukakua.
47'
Po rohu Sáncheze zleva nedosáhl Valero na balón na středu a Brozovič v pravé polovině vápna promáchl.
46'
Pěknou střelu ze střední vzdálenosti vytáhl Silvestri rukama, Candreva se držel za hlavu.
46'
Na druhé straně se činil Silvestri pravou rukou proti standardce Alexise Sáncheze. Ale jinak zkrátka má Hellas zatím více vyložených příležitostí a jeho výkon je hodně sympatický.
Hellas vede po poločase 1:0 a nutno říci, že zaslouženě. Jako jediný se prosadil Lazovič, a to již ve druhé minutě, když obešel Škriniara a následným zakončením překvapil Handanoviče. Domácí byli následně nebezpečnější s velice nebezpečnou levou stranou, se kterou si zatím Inter moc neví rady. Lazovičovi dodal vstřelený gól spoustu sebevědomí a společně s Dimarcem zaměstnávají hostujícího brankáře, co to jde. Druhý zmiňovaný měl na noze vedení o dva góly, ale jeho volej skončil vedle zadní tyče. Kapitán Veloso zakončil ze střední vzdálenosti do brankové konstrukce.
Fauly – 9.5
45+2'
45+2'
Amrabat (Hellas Verona) vystoupil z levé strany a byl z toho faul na Valera (Inter). Oběma hráčům se to vůbec nelíbilo až se jejich čela přilepila k sobě. Irrati musel trestat žlutou kartou.
45+1'
Silvestri se zapojil nohama do kombinace, poslal míč na pravou stranu a od hlavy Stepinskiho na polovině hřiště putoval balón k hostům.
45+1'
Irrati nastavil dvě minuty.
45'
Teď naopak sudí pustil zákrok na Sáncheze, který byl podle mínění hostů z kategorie nedovolených.
45'
Domácí byli pod velkým tlakem, po centru Sáncheze z pravé strany si Young překážel se spoluhráčem jeden druhému a to bylo vysvobození pro Hellas.
44'
Hellas odehrál míč po levé straně až na kopačku Handanoviče.
43'
Hezký centr Velosa z levé strany, balón propadl až na zadní tyč a tam se někdo z domácích fotbalistů chytil za hlavu, protože moc nescházelo, aby ve skluzu překonal Handanoviče.
42'
Handanovič rozehrál na hlavu Lukakua. Následně přežili domácí centr Valera z pravé strany.
41'
Brozović si pomohl faulem na pravé straně na Pessinu a ani neprotestoval proti výroku Irratiho.
40'
Romelu Lukaku byl v ofsajdu na ose hřiště.
40'
Pessina přihrál nepřesně po pravé straně a balón tak sebral Handanovič, který začíná protiútok Interu.
39'
Hosté měli výhodu po faulu na Lukakua, Valero postrčil balón na pravou stranu Candrevovi, jeho centr zablokoval Dimarco. Nicméně hosté se s velkou pravděpodobností dopustili ofsajdu, protože to nebude roh podle signalizace hlavního arbitra.
38'
Po posunutí Lukakua z pravé části vápna pod sebe neměl Škriniar vůbec špatnou pozici, ale balón trefil nečistě.
37'
Günter (Hellas Verona) byl na pravé straně pomalejší, stáhl Sáncheze na zem a vyfasoval právem žlutou kartu.
36'
Lukaku nejprve držel za dres Kumbullu a potom vzteky zakopl balón. Žlutá karta to evidentně nebude...
35'
Silvestri toho moc neviděl proti pokusu Brozoviče z levé strany vápna, domácí brankář se přesouval k přední tyči, ale zasahovat nemusel, balón dopadl o trávník vedle brány.
34'
Lazovič si u levé lajny předkopl míč a nahrál Baduovi, ten odcentroval do malého vápna, kde zakročil zřejmě Gagliardini.
33'
Sánchez faulovaný, to znamená tedy konec pobytu domácích na obranné polovině protivníka.
32'
Dimarco netušil, že má za zády Valera, včas ovšem napravil svou chybu a i hlavně kvůli tomu je těžiště hry nadále na útočné polovině domácího mužstva.
31'
Brozović si navedl balón a ze třetího doteku umístil svou střelu po zemi vedle levé tyče brankáře Silvestriho.
30'
Výborný Silvestri pravou rukou pod horní tyči, Sánchezova standardka zahraná pravačkou rozhodně měla šanci na úspěch!
29'
Dimarco (Hellas Verona) se diví tomu, že dostal kartu za zásah do nohy Candrevy z levé strany.
29'
Znovu se bude hrát, Hellas vhazuje z levé strany.
27'
Rozhodčí Irrati dává oběma celkům pauzu na občerstvení.
26'
Lukaku sklepl Gagliardinimu, jeho střelu bez přípravy vyrazil rukama připravený Silvestri.
26'
Domácí byli úspěšní na přední tyči, ale na balónu zůstává Inter, navíc poblíž vápna.
25'
Candrevův centr z pravé strany na střed posílá hlava Faraoniho na roh.
24'
Handanovič stačil odkopnout míč na pravou stranu před presujícím hráčem, přitom Brozovićova přihrávka pod sebe jen dostala pod tlak. Následně jsme zaznamenali faul na Sáncheze, kdy si Günter počínal nedovoleně.
23'
Hlavně Dimarco a Lazovič jsou při chuti, Lazovičově sebevědomí hodně pomohla první branka.
22'
Hellas je střelecky aktivnější, Lazovič centroval zleva, Stepinski se odpoutal od Gagliardiniho, ale hlavičkoval vedle pravé tyčky.
21'
Milánští mají velký problém s levou stranou Hellasu, kterou vůbec nezachytávají. Nyní zakončoval Dimarco křížem zleva doprostřed branky a rukou Handanoviče, který si připsal zákrok v malém vápně.
20'
Inter si koleduje! Všechno to začalo hezkou nahrávkou dlouhou nohou do běhu na Amrabata, ten zvedl hlavu a naservíroval míč na levou stranu, kde volej Dimarca skončil těsně vedle delší tyče!
19'
Hosté měli štěstí! Veloso si hodil míč na ose hřiště na levou nohu a vypálil do pravé tyče ze svého pohledu, k té skákal Handanovič.
19'
Hellas se vymanil z tlaku Interu a drží balón na útočné polovině.
18'
Opět velice dobrá levá strana Hellasu s Lazovičem, ale ten neuspěl při souboji jeden na jednoho v šestnáctce.
17'
Antonio Candreva se na pravé straně nacházel v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího Passeriho.
16'
Lazovič posunul balón na Stepinskiho, jeho zakončení z vápna bez razance směřovalo přes nohu beka vedle kratší tyče.
15'
Lazovič poslal centr z levé strany na zadní tyč, kde byl pouze Handanovič. Hostující brankář ještě komunikoval se svými obránci, aby náhodou nedošlo ke nedorozumění.
15'
Brozovičova narážečka se spoluhráčem na středu před vápnem domácích končí odkopem Velosa na levou stranu do autu.
14'
Candreva křikl na Gagliardiniho na levé straně, ten mu nepřihrál. Následoval centr na vzdálenější tyč, kde se k balónu nedostal Valero.
13'
Candreva centroval z pravé strany přes obránce vedle branky a Silvestri bude rozehrávat na Kumbullu.
12'
Hra se docela kouskuje a nemá spád. Nyní fauloval zleva Kumbulla a na zem šel nevlastní vinou Lukaku.
11'
Odpískaný faul na Pessinu na levé straně na polovině hřiště, Veloso rozehraje nakrátko pod sebe.
10'
De Vrij získal míč presinkem na středu, ale vzápětí se domácí obránili proti souhře, kdy zase zlobil defenzivu Lukaku.
9'
Balón letěl do vápna na Lukakua, ten si dělal prostor tělem, ale následně podrazil Amrabata.
8'
Dva fauly v krátkém sledu, nejprve na Sáncheze, poté na Valera a oba udělal Amrabat. Hlavně za ten první zákrok se dalo trestat žlutou kartou.
8'
A zase jakmile Lukaku přebíral balón na pravé straně, tak okamžitě měl na zádech bránícího fotbalistu.
7'
Domácí defenziva hned přistoupila k Lukakuovi, konkrétně Günter a belgický útočník se tak neprosadil.
6'
Zřejmě Škriniar prodloužil na levé straně centr Gagliardiniho a na zadní tyči chyběly Valerovi centimetry, aby nohou uklízel do prázdné brány.
5'
Obrana domácího celku signalizovala, že Lukaku vybíhal z ofsajdu, rozhodčí Irrati takový názor nesdílel. Nicméně Silvestri potom stáhl balón ve vzduchu do rukavic.
4'
Hellas udělal na pravé straně taktický faul na Candrevu, vrátil se obrany a čelí kombinaci soupeře.
2'
DARKO LAZOVIČ převzal na levé straně nahrávku do běhu, obešel Škraniara a ve velkém vápně překvapil křižnou střelou přes de Vrije brankáře Handanoviče – 1:0.
2'
Výborný presink Valera z pravé strany donutil domácí obránce k chybě a následuje tím pádem autové vhazování pro domácí celek.
1'
Sánchez prohrál hlavu na ose hřiště a Hellas rozehrává po levé straně Dimarcem.
1'

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Günter, Kumbulla – Faraoni, S. Amrabat, Veloso (C), Dimarco – Pessina, Lazović – Stępiński.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Empereur, Terracciano, Lucas Felippe, Di Carmine, Badu, Lovato, Adjapong, Verre.

Inter Milán: Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Škriniar – Candreva, Gagliardini, Brozović, Young – Valero – R. Lukaku, Alexis Sánchez.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – S. Esposito, Eriksen, Vecino, Asamoah, Agoume, Pirola, Lautaro Martínez, Ranocchia, Biraghi.

Rozhodčí: Irrati – Passeri, Lo Cicero.
Inter Milán

Na opačné straně stojí Inter Milán, který se propadl na průběžnou třetí pozici. Inter momentálně ztrácí na vedoucí Juventus propastných jedenáct bodů, avšak milánský celek má utkání k dobru. Hostující tým tohoto zápasu v minulém kole senzačně padl na vlastním trávníku, kde nestačil na Boloňu výsledkem 1:2. Inter se tak potřebuje dostat zpět do lepší formy, z posledních pěti zápasů totiž přišel o body hned ve dvou případech. Interu se ale na venkovních stadionech celkem daří, v tabulce hostujících celků mu patří druhá pozice. Lépe je na tom už jen Atalanta, které se povedlo nasbírat o dva body více.
Hellas Verona FC

Fotbalisté Hellasu Verona se po třiceti kolech nacházejí na sympatické deváté pozici, což značí horní polovinu tabulky. Veroně se do této chvíle povedlo nasbírat dvaačtyřicet bodů, stále tak může pomýšlet nad pohárovou Evropou. Domácí celek tohoto zápasu ale ztrácí na šestou Neapol už devět bodů, což bude hodně složitý úkol. Veroně se navíc v posledních duelech zrovna moc nedaří, poslední čtyři zápasy přinesly pouze jednu výhru, a sice v souboji proti Parmě. Hellas však nedokázal na toto vítězství navázat v minulém kole, podlehl totiž předposlední Brescii, jenž na vlastním stadionu slavila vítězstvím výsledkem 2:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Hellas Verona FC a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62