Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Sassuolo - 25. října 2019   20:45

0:1
(0:0)
Sassuolo
50' Djuričić  (Boga)
Verona
Silvestri – Rrahmani, Kumbulla (82. Stępiński), Günter (55. Dawidowicz) – Faraoni, Pessina, S. Amrabat, Lazović – Zaccagni, Verre (73. Salcedo Mora) – Di Carmine.
Luca Pairetto – Alessandro Giallatini, Varerio Vecchi
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Sassuolo
Consigli – Toljan, Marlon, Romagna, Peluso – Duncan, Magnanelli, Djuričić (62. Obiang) – D. Berardi, Defrel (79. Müldür), Boga (83. Caputo).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 18:13.
Utkání je u konce a hosté se mohou radovat z výhry a tří bodů. Rozhodující okamžik zápasu přišel v 50. minutě, kdy se po Bogově přihrávce trefil krásnou křížnou ranou Filip Djuričić a nedal Silvestrimu šanci na zákrok. Hellas se samozřejmě snažil o vyrovnání, jenže koncovka dnes nebyla silnou stránkou klubu, spousta akcí skončila mimo, či na brankové konstrukci. Dalšího gólu jsme se tak už nedočkali a utkání tak skončilo výsledkem 0:1.
90+3'
90+2'
Verona už dopředu posílá pouze dlouhé nákopy, na postupnou kombinaci už není prostor.
90+1'
Narážečka v pokutovém území měla skončit u Caputa, ten si ale míč píchl daleko od nohy. Chviličku před ním mohl navíc definitivně rozhodnout Duncan, z úhlu ale trefil tyč.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Už je po akci, Consigli má míč ve svém držení a žene spoluhráče na útočnou polovinu.
88'
Od Pelusa šel míč mimo hrací plochu a to znamená jediné – další rohový kop pro Veronu.
87'
Amrabat se sice hlásil, že by měli vhazovat domácí, rozhodčí byl ovšem jiného názoru.
86'
Domácí už mají trochu pootevřenou obranu, Sassuolo se toho snaží využít k rychlým brejkům.
85'
Jakmile hosté vybojují míč, přichází jediné – rázný odkop co nejdál od Consigliho.
84'
Další rohové kopy pro Hellas Verona, k rozehrání pospíchá Salcedo Mora.
83'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Francesco Caputo.
82'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Mariusz Stępiński.
81'
Hosté naopak při svém držení míče nikam nepospíchají a rozvážně kombinují u středu.
80'
Hellas Verona začíná přidávat na tempu, jenže obrázek je stále stejný, akce končí před alespoň trochu přesným zakončením.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Mert Müldür.
77'
Jenže Veroně to prostě nejde. Po rohu se hráči ke střele nedostali, po pokračování akce pálil Pessina zcela mimo.
76'
Peluso srazil míč na další rohový kop pro domácí tým.
76'
Obrana Sassuola míč pouze lízla, i to však stačilo k tomu, aby se hra posunula mimo pokutové území.
75'
Přímý kop pro Veronu, bude z toho nebezpečný centr z levého křídla.
74'
Rohový kop pro Hellas, před Consiglim začíná být živo.
73'
Zápas je opravdu hodně rozkouskovaný, k čemuž svým poněkud úzkostlivým řízením pomáhá i hlavní rozhodčí.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Eddy Anthony Salcedo Mora.
71'
Silvestri sledoval zakončení zpoza pokutového území, zasahovat nemusel, neboť míč letěl vysoko nad břevno.
69'
Ofsajd domácí barev, v nedovoleném postavení se ocitl Di Carmine.
68'
Za faul na unikajícího Zaccagniho dostal žlutou kartu hostující Francesco Magnanelli.
67'
Boga se snažil uvolnit na levém křídle, což se mu sice nepovedlo, přesto vybojoval alespoň odpískaný faul.
66'
Po rohovém kopu vznikl před Silvestrim mírný závar, několik pokusů o zakončení ale na jeho bránu nešlo.
64'
Hellasu nepomohlo ani přenesení hry z pravé strany na levou. Následovalo pouze zablokování střely.
63'
Faraoniho centr nevypadal úplně zle, přesto jej hostující obrana zvládla celkem bez potíží odhlavičkovat.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Pedro Obiang.
60'
A znova karta. Za ostrý skluz na Faraoniho byl potrestán hostující Federico Peluso.
59'
Filip Djuričić šel až zbytečně ostře do skluzu a za faul byl potrestán žlutou kartou.
58'
Verona jde za vyrovnáním, akce však zhusta končí ještě před pokutovým územím.
56'
Rychlý brejk domácích s přihrávkou na levou stranu. Amrabat to ale měl trochu na dlouhou nohu a zakončil zcela mimo.
55'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Koray Günter, přichází Paweł Dawidowicz.
54'
Sassuolo se teď snaží o mírné uklidnění situace na hrací ploše, kombinuje tak na vlastní polovině a vyčkává.
52'
Verona mohla vzápětí srovnat, to by se ale další střela z vápna nesměla odrazit od Consigliho tyče! Dorážka už poté šla z ofsajdu.
50'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Na pravé straně byl chviličku volný FILIP DJURIČIĆ a táhlou ranou ke vzdálenější tyči nedal Silvestrimu žádnou šanci na zákrok.
50'
Další akce Verony, centr z levé strany ale skončil v rukavicích brankáře Consigliho.
48'
Domácí byli blizoučko úvodnímu gólu. Po kombinaci u pokutového území přišla přihrávka doprava na Faraoniho a ten křížnou ranou trefil tyč!
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Máme za sebou první poločas, který přinesl hlavně boj. Oba celky si nic nedarovaly, šly do sebe s plnou vervou a výsledkem bylo hned šest žlutých karet, po třech na každé straně. Ale byly tu i šance, za domácí byl nejblíže úspěchu Faraoni, za hosty hrozil zejména Berardi. Ani jeden však se svými šancemi neuspěl a do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
Hosté mohli uspět s gólem do šatny, když zprava zaútočil Berardi, jenže jeho střelu z úhlu vykopl gólman a dorážka, tečovaná domácí obranou skončila mimo.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
43'
Trochu divoká malá domů na Silvestriho, ten ale nechtěl dopustit zbytečný roh a ve skluzu odkopl alespoň na aut.
42'
Několik nepřesných přihrávek z obou stran, je to teď taková překopávaná ve středu hrací plochy.
40'
O chviličku později ale zahrál Sufján Amrabat rukou, rozhodčímu to neuniklo a domácímu hráči ukázal žlutou kartu.
40'
Konečně zase fotbalovější moment. Po náběhu z pravé strany pálil z úhlu domácí Amrabat, Consigli jeho pokus vykopl.
38'
Opět nám planou vášně, rozhodčí řeší strkanice, hádky a protesty.
37'
K přímáku se po dlouhých přípravách postavil Berardi, hezky obstřelil zeď, ale Silvestri se u své pravé tyče zvládl natáhnout a vyrazit na roh!
36'
Zároveň bude následovat přímý kop z opravdu nebezpečné vzdálenosti. Rozhodčí ale nejprve musí uklidnit rozvášněné hráče ve zdi, strkanice nehodlá tolerovat.
36'
Zase se nám žlutilo, za faul poblíž pokutového území ji dostal domácí Matteo Pessina.
34'
No, tohle bylo slibné. Do vápna si naběhl Di Carmine, měl to ale na dlouhou nohu a míč skončil u Consigliho.
32'
Hellas v útoku, zleva chtěl centrovat Lazović. Jeho pas se však zastavil hned o prvního bránícího hráče.
31'
Hosté začínají přebírat iniciativu, aktivní je hlavně Filip Djuričić. Zase si ale dal míč daleko od nohy a sám se zbavil šance.
30'
Po rohu letěl na domácí branku volej zpoza vápna, šlo to však o poměrně velký kus mimo.
29'
Oj, teď měli domácí hodně štěstí. Berardi si totiž stáhl míč na střed a vyslal technickou střelu, která ale byla tečována a letěla nakonec na opačnou stranu, než skočil Silvestri. Míč prolétl těsně vedle jeho tyče!
27'
Verre poslal do vápna centr z pravé strany, po míči se natahoval Di Carmine, jako první však zasáhl gólman Consigli.
25'
Není to zatím kdovíjak pohledný zápas, převládají tvrdé souboje o míč, nepřesnosti a také fauly.
23'
Filip Djuričíć se na levé straně ocitl v náběhu do pokutového území, jenže si dal míč daleko od nohy a ten mu utekl do zámezí.
21'
A zase... Tentokrát se skluzem provinil hostující Grégoire Defrel a i on spatřil žlutou kartu.
20'
Další žlutá karta, za potažení protivníka dostal domácí Valerio Verre.
19'
Hostující Boga se prosmýkl kolem bránícího Amrabata a rázem se ocitl před Silvestrim. Gólman Verony střelu po zemi dokázal vykopnout.
18'
Domácí Verre centroval z levé strany, jeho prudký pas ale trefil pouze Marlona do hlavy.
17'
V náběhu na centrovaný míč se domácí dopustili v pokutovém území faulu na Magnanelliho. Rozehrává se od Consigliho branky.
15'
Hraje se tvrdě a teď to žlutou kartou za faul uprostřed hřiště odnesl Filippo Romagna.
13'
Faul na hostujícího Marlona, domácí se verdiktu diví, nic s ním však neudělají.
12'
Sassuolo v útoku, akce však šla do plných a ke střele se hosté vůbec nedostali.
10'
Opět sudí vytáhl žlutou kartu, nyní pro domácího Koraye Güntera.
10'
Ani z této akce ale nic nebylo, obrana Sassuola centr bez potíží odvrátila.
9'
Po centru z levé strany se do zakončení cpal Di Carmine, v pádu mu to ale nevyšlo podle představ a hosté vzápětí pro jistotu odkopli na roh.
8'
Po rohu následovaly dva centrované míče, Consigli už ale vše ukončil jistým zákrokem.
7'
No, tohle bylo nebezpečnější. Domácí potáhli akci, brejk zakončoval na pravé straně Faraoni, gólman Consigli ale jeho ránu k tyči vyrazil na roh.
6'
Rozhodčí se ještě vrátil k zákroku na Djuričiće a Maraš Kumbulla za něj dostal žlutou kartu.
5'
Už je zase vše připraveno ke hře a hosté kopali roh. Přetažený centr nebyl pro branku Verony nebezpečný.
4'
Djuričić leží na trávníku a ne vlastní vinou. Schytal bolestivý kopanec do kolene a nyní je v péči lékařů.
3'
Na druhé straně zpracovával centr Verre, provinil se ovšem proti pravidlům a rozhodčí okamžitě pískal.
2'
I druhý útok hostů skončil nepřesností, centr šel za branku. Silvestri už odkopává od své branky.
1'
Sassuolo v první akci, na pravé straně se snažil o zpracování Berardi, míč mu však uskočil do zámezí.
1'

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Pessina, S. Amrabat, Lazović – Zaccagni, Verre – Di Carmine.
Náhradníci: A. Berardi – Adjapong, Dawidowicz, Salcedo Mora, Tutino, Henderson, Lucas Felippe, Empereur, Vitale, Danzi, Stępiński, Wesley.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, Romagna, Peluso – Duncan, Magnanelli, Djuričić – D. Berardi, Defrel, Boga.
Náhradníci: Russo, Turati – Müldür, Traorè, Obiang, Locatelli, Kiriakopoulos, Piccinini, Ghion, Caputo, Raspadori.

Rozhodčí: Luca Pairetto – Alessandro Giallatini, Varerio Vecchi.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Marc'Antonio Bentegodi začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
US Sassuolo Calcio

Hostům patří až 17. místo, v sedmi odehraných zápasech tým vybojoval pouze šest bodů. Momentálně drží nepříjemnou sérii tří porážek v řadě a v posledních dvou utkáních dokonce na svém trávníku dostal po čtyřech gólech. Minulou neděli sehrálo Sassuolo velkou bitvu proti Interu, trefili se Berardi, Djuričić a Boga, jenže ani tohle nestačilo a duel skončil 3:4.

Hellas Verona FC

Domácí tým je v tuto chvíli na 14. místě tabulky, když vybojoval pouze devět bodů. Forma je u klubu střídavá, poslední zápas nevyšel podle představ, neboť Verona prohrála na půdě silné Neapole 0:2, když je dvěma góly sestřelil Milik. Šance na reparát je dnes, proti se postaví tým, který je na tom ještě o něco hůře.

Juventus – Hellas 2:1
Hellas – Udinese 0:0
Cagliari – Hellas 1:1
Hellas – Sampdoria 2:0
Neapol – Hellas 2:0
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání devátého kola mezi týmy Hellas Verona a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62