Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Juventus - 12. května 2021   20:45

Sassuolo
59' Raspadori (Locatelli)
1:3
(0:2)
Juventus
28' Rabiot  (Chiesa) • 45' Ronaldo  (Rabiot) • 66' Dybala  (Kulusevski)
Sassuolo
Consigli – Toljan (56. Chiricheş), Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos (77. Rogério) – Obiang (56. Maxime López), Locatelli – D. Berardi (C), Traorè (56. Defrel), Boga (77. Djuričić) – Raspadori.
Giacomelli – Baccini, Galetto
MAPEI Stadium - Città del Tricolore
Juventus
Buffon – Danilo, de Ligt, Bonucci (C), Sandro – Kulusevski, Arthur (61. Bentancur), Rabiot, Chiesa (81. J. Cuadrado) – Ronaldo, Dybala (81. McKennie).

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 10:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:12.
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které jsme se dočkali dalších dvou branek. Nejprve na rozdíl jediného gólu snížil Giacomo Raspadori, ovšem poslední slovo měl o několik minut později Paulo Dybala. Domácí sice byli častěji v držení míče a neprezentovali se vůbec špatným výkonem, ovšem Juventus prokázal kvalitu v zakončení, kdy několik příležitostí stačilo ke vstřelení tří branek. Sassuolu dnes tedy sympatický výkon na body nestačil, když hosty podržel i zkušený Buffon v brance, který v první půli chytil penaltu a zakročil i proti několika těžkým střelám. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+3'
90+2'
Razantní odkop z pokutového území v podání Juventusu. Následně se na druhé straně ještě do zakončení dostal Rabiot, ale hlavičku poslal vedle branky.
90+1'
Domácí se ještě snaží vymyslet kontaktní branku, ovšem obrana Juventusu si dává pozor.
90'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě další 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Juventus dohrává závěr utkání na polovině soupeře a v poklidu si přihrává. Vypadá to na zisk tří bodů pro turínský celek.
87'
Domenico Berardi dnes nemá svůj den. Jeho střela míří hodně mimo tři tyče.
86'
Ve středu hřiště došlo k nedovolenému zákroku Adriena Rabiota, který Giacomelli nemohl přehlédnout.
85'
Ronaldo očekával náběh Kulusevského, jenže ten se zastavil, takže Portugalec pouze ukazuje spoluhráči rukou, kam si měl doběhnout pro přihrávku.
84'
Maxime López poslal k zemi Kulusevského, hosté zatím dohrávají zápas poměrně v klidu.
83'
Volný přímý kop rozehrál Cuadrado, jehož centr vyletěl mimo hrací plochu. Ve vápně se jeden z hostů bouřil, že byl faulován, ovšem Giacomelli nechává pokračovat.
82'
Dejan Kulusevski skončil na zeleném pažitu po nedovoleném zákroku soupeře, uvidíme standardní situaci na útočné polovině Juventusu.
81'
Chiesa s Dybalou opouští hrací plochu, na kterou přichází Cuadrado s McKenniem.
80'
Sassuolo opět kombinuje na polovině soupeře, ale střela následně mířila mimo branku.
78'
Ronaldo na levém křídle perfektně obešel Chiricheşe, který následně upadl. Portugalec zamířil k tyči, leč trefil jen brankovou konstrukci.
77'
Ze hry jdou Kiriakopoulos a Boga, které nahrazují Rogério a Djuričić.
76'
Locatelli poslal k zemi Dybalu, takže se píská faul a chystá se střídání v domácím dresu.
75'
Exekuce rohového kopu v podání Dybaly nebyla příliš nebezpečná, takže skóre zůstává neměnné.
74'
Po delší době se k míči dostali také hosté, Kulusevski poslal na Dybalu, jehož zakončení na zadní tyč Consigli vyrazil na rohový kop.
72'
Sassuolo si sice přihrává v poklidu, ale stále se příliš nepřibližuje k brance Juventusu.
71'
Když už se domácí dostali k hraně pokutového území Juventusu, zastavila je pozorná obrana.
70'
Sassuolo si i nadále přihrává, ale zatím se drží relativně daleko od soupeřovy branky.
68'
Domácí se snaží o rychlou odpověď a kombinují s míčem u kopaček na polovině soupeře.
66'
Juventus právě vstřelil branku!
Povedená rychlá akce Juventusu končí brankou PAULA DYBALY, který si počíhal na ofsajdové linii, načež skvělým zakončením lobem poslal míč do sítě.
65'
Zákrok doslova na poslední chvíli předvedl Sandro, který před dobíhajícím Berardim odpravil na roh. Po něm se hosté ubránili.
64'
Rodrigo Bentancur si nepohlídal ofsajdovou linii, takže krátce po jeho zakončení je máván přestupek proti pravidlům.
63'
Ronaldo přistrčil na Chiesu, který střílel na zadní tyč, ale o kousek Consigliho branku minul.
62'
Hosté měli k dispozici výhodu rohového kopu, ovšem žádným zásadním způsobem soupeřovu branku neohrozili.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Arthur, přichází Rodrigo Bentancur.
60'
Útočné snažení domácích pokračuje a Sassuolo se snaží o zasazení dalšího úderu slavnému týmu.
59'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
GIACOMO RASPADORI dává svou šestou branku v sezóně po pohledné kombinaci, kdy si narazil míč s Locatellim a přesnou ranou neminul.
57'
Hosté se dostali ke střele, nicméně Federico Chiesa nevměstnal tvrdou ránu mezi tři tyče.
56'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Vlad Chiricheş.
56'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Grégoire Defrel.
56'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Maxime López.
55'
Oba celky se nyní poměrně často střídají v držení míče a sledujeme boj daleko od branek.
53'
Centrovaný míč od rohového praporku obstaral Paulo Dybala, leč našel pouze prvního bránícího protihráče.
52'
Kulusevski přihrával do vápna, ovšem trefil pouze Marlona. Ten odvrátil na rohový kop.
50'
Cristiano Ronaldo pronásledoval Marlona, který ale dokázal využít spoluhráče a uklidnil situaci.
49'
Střelecký pokus domácích byl zablokován obranou hostů, takže Buffon mohl zůstat v naprostém klidu.
47'
Tvrdou střelu likviduje Andrea Consigli, který míč vyráží. Naštěstí pro něj nebyl poblíž nikdo z hostů na případnou dorážku.
47'
Paulo Dybala si počínal nedovoleně v osobním souboji s Obiangem, takže rozhodčí přerušuje hru.
46'
Cristiano Ronaldo nezachytil prudkou přihrávku, kterou mu adresoval Dejan Kulusevski.
46'
Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut, ve kterých jsme sledovali velmi dobré napadání Sassuola, se kterým si obrana Juventusu naprosto nevěděla rady. Vše eskalovalo pokutovým kopem, který však Berardimu zlikvidoval Buffon. Poté se v 28. minutě prosadil přesnou střelou Adrien Rabiot. Ovšem domácí nesložili zbraně a nevedli si vůbec špatně, nicméně branku se jim vstřelit nepodařilo, takže v závěru poločasu mohl zakončit Cristiano Ronaldo, který si s nabídnutou příležitostí věděl rady. Uvidíme, čeho se dočkáme ve druhé půli, která začne přibližně v 21:47.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Jako blesk z čistého nebe udeřil CRISTIANO RONALDO, který si prohodil míč přes Marlona a zakončil přesně k tyči, kde Consigli nemohl zasáhnout.
44'
Ovšem rozehrávka rohového kopu se do historie nijak významně nezapsala, protože obrana Juventusu spolehlivě odvrátila.
43'
Na levé straně centroval Traorè, ale trefil jen soupeře, nicméně vybojoval tím alespoň rohový kop.
42'
V zakončení opět domácí, ale hlavička letěla mimo tři tyče. Následně se hosté dostali do rychlého útoku zakončeného Ronaldem. Hvězdný Portugalec trefil prostor, kde zasáhl Consigli.
41'
Sassuolo je i nadále lepší a snaží se vyrovnat nepříznivý stav. Obrana Juventusu momentálně neví, kam dříve skočit.
40'
Krásná utajená střela Obianga letěla na zadní tyč, kde skvěle zasáhl Gianluigi Buffon.
39'
Po centru Juventusu z levé strany musel zasáhnout rybičkou jeden ze zadáků Sassuola a odvrátil mimo vápno.
38'
Domácí kombinují s míčem u kopaček na útočné polovině a hledají prostor, jak se dostat k Buffonově brance.
37'
Hamed Traorè si počínal až příliš důrazně v souboji s Chiesou, takže sudí Giacomelli píská faul hráče z Pobřeží slonoviny.
35'
S přihrávkou Juventusu před branku na Kulusevského si obrana Sassuola poradila a razantně odkopla.
34'
Domácí dobrým presinkem připravili soupeře o míč, načež se Boga dokonce dostal do střeleckého zakončení, ale ránu poslal vysoko nad branku.
33'
Gian Marco Ferrari se s křikem svalil na zem, načež vidí žlutou kartu Federico Chiesa, který se zřejmě provinil faulem loktem.
32'
Hamed Traorè se pokusil přelobovat Buffona, ale ten měl dobře vypočtené, že nemusí zasahovat.
31'
Po kratičké pauze pokračujeme ve hře, kdy sledujeme další útočné snažení hostů, kteří vhazují ve středu hrací plochy.
30'
Na zemi zůstává ležet Danilo po střetu s Kiriakopoulosem nedaleko pokutového území Juventusu.
28'
Už to vypadalo, že ADRIEN RABIOT prováhal nejlepší okamžik ke střele, když naznačil a dostal se do horšího úhlu, nicméně Francouz precizní střelou trefil naprosto přesně a jelikož Consigli mnoho neviděl, míč končí v síti.
27'
Buffon už byl na zemi, když byla střela tečována, takže se musel hodně rychle dostat na nohy, což se mu povedlo a nedopustil další rohový kop.
26'
Rohový kop v podání domácích neznamenal žádné větší ohrožení hostující defenzivy.
25'
Cristiano Ronaldo prokázal, že má stále velmi slušnou rychlost, nicméně těsně před pokutovým územím byl čistě obrán o míč Ferrarim.
23'
Leonardo Bonucci si zblízka prohlédl žlutou kartu, takže hostující kapitán bude dohrávat pod hrozbou červené karty.
22'
Domácí jsou i nadále o něco lepším celkem a dělají soupeři značné problémy.
21'
Nejvýše si vyskočil Andrea Consigli a opět ukryl míč do rukavic, takže nikdo z nabíhajících hráčů neměl nárok.
20'
S centrem zleva si domácí obrana poradila trochu s problémy, když Obiang netrefil zrovna šťastně a odkopl na roh.
19'
Domácí opět při chuti, ale Jeremie Boga nedokázal přejít přes lépe postaveného protivníka.
18'
Marlon rukou ve vzduchu nepříjemně zasáhl Ronalda, za což dostává žlutý trest.
16'
Domenico Berardi však s nabídnutou příležitosti naložil mizerně a nechal vyniknout velezkušeného Buffona! Ten vyrazil míč do strany a drží svůj tým nad vodou.
15'
Obrana Juventusu si neví rady s napadáním a výsledkem je penalta! Nejprve Rabiot se štěstím ještě odehrál, ale poslal jen na Raspadoriho, jehož ve vápně podkopl Bonucci.
14'
Pokus o přepuštění míče v pokutovém území se hostům nepovedl, protože obránce se k němu dostal jako první a odpravil do bezpečí.
12'
Napadání Sassuola vytažené opět na maximum – obránce Juventusu se s míčem dostal obtěžován až k rohovému praporku, odkud se mu podařilo nakopnout směrem vpřed.
11'
Po několika přihrávkách se ke střele zpoza vápna odhodlal Federico Chiesa, jenže pod nohy mu skočil soupeř a zablokoval ránu hned v počátku.
10'
Opět je v úzkých defenziva Juventusu, která nemá ani kousek prostoru na rozehrávku. Nakonec se z nepříjemné situace hosté dostali.
9'
Další nepříliš povedený centr v podání Juventusu přilétl z pravé strany od Danila a vyletěl mimo hrací plochu.
9'
Nepřesnou přihrávku nedokázali domácí na pravé straně zpracovat, takže vhazovat může Alex Sandro.
8'
Po přihrávce se k centru dostal Paulo Dybala, jenže míč poslal pouze do míst, kde pohodlně zasáhl Andrea Consigli a ukryl míč v rukavicích.
7'
Před dobíhajícím Chiesou raději domácí obránce Kiriakopoulos odhlavičkoval na rohový kop.
6'
Další střelecký pokus domácích obstaral kapitán Domenico Berardi. Jeho povedená rána se zakroutila jen o kousek mimo.
5'
Domácí velmi dobře napadají, takže fotbalisté Juventusu mají problém se dostat z vlastní obranné poloviny. Nyní to Marlon přehnal, když k zemi poslal Dybalu, takže se píská faul Brazilce.
3'
První zajímavá akce v podání rychlého Toljana končí nepřesným zakončením Traorèho z hranice pokutového území. Z této pozice šlo vytěžit určitě více než ránu mimo tři tyče.
3'
Po levé straně chtěli hosté postupovat vpřed, nicméně Marlon jim vystavil stopku.
2'
Brankářův dlouhý nákop byl k vidění i na druhé straně, ale situace skončila obrannou hlavičkou do rukavic Buffona.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří do kombinace zapojili právě veterána v brance, po jehož nákopu získávají fotbalisté Juventusu autové vhazování.
1'
Ke svému osmému utkání v letošním ročníku Serie A nastupuje třiačtyřicetiletý veterán Gianluigi Buffon, který oznámil svůj konec v Juventusu po vypršení smlouvy, takže je to zřejmě jeden z posledních zápasů v barvách slavného klubu.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – D. Berardi (C), Traorè, Boga – Raspadori.
Náhradníci: Pegolo – Haraslín, K. Ayhan, Bourabia, Djuričić, Defrel, Chiricheş, Caputo, Maxime López, Müldür, Peluso, Rogério.

Juventus FC: Buffon – Danilo, de Ligt, Bonucci (C), Sandro – Kulusevski, Arthur, Rabiot, Chiesa – Ronaldo, Dybala.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Chiellini, J. Cuadrado, Demiral, Bentancur, McKennie, Ramsey, Bernardeschi, Morata, Correia.

Rozhodčí: Giacomelli – Baccini, Galetto.
Juventus FC

Pro turínské fotbalisty, klubové vedení i fanoušky je letošní sezóna obrovským zklamáním. Juventus najdeme totiž až na průběžné páté příčce, což je pro elitní klub v posledních letech něco naprosto nevídaného. Juventus získal 69 bodů za 20 výher, 9 remíz a 6 porážek se skóre 67:34. Pátá příčka je pro Juventus pohroma, protože tato pozice ani nezaručuje postup do Ligy mistrů. Ovšem na druhou příčku má „Stará dáma“ ztrátu pouhých tří bodů, což určitě není nesmazatelný náskok. Nejlepším kanonýrem celé soutěže je Cristiano Ronaldo, který soupeřova konta zatížil 27 brankami, ovšem to je mezi elitními střelci ze strany Juventusu všechno a to je žalostně málo. Mimo první dvacítku kanonýrů Serie A pak najdeme španělského forvarda Moratu s devíti góly.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo se nachází před startem kola na průběžné 8. pozici se ziskem 56 bodů za 15 výher, 11 remíz a 9 porážek s poměrně vyrovnaným skóre 58:52. Hůře už celek z regionu Emilia-Romagna skončit v tabulce nemůže, protože před devátou Sampdorií má náskok jedenácti bodů. Sassuolo navíc prožívá poměrně dobré časy, když z posledních šesti ligových zápasů hned pětkrát vyhrálo a remizovalo pouze se silnou Atalantou. V dubnu tak přišla také výhra na horké půdě milánského AC v poměru 2:1. Cesta o příčku výše je pro Sassuolo stále otevřená, protože na sedmý AS Řím ztrácí pouhé dva body. Nejlepším střelcem týmu je šestnáctigólový Berardi, jedenáct branek zaznamenal Caputo.
Italská Serie A se blíží ke svému konci, když týmy absolvují 36. kolo. V rámci něho se utkají US Sassuolo Calcio a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62