Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Janov - 19. října 2020   20:45

Silvestri – Ceccherini, Lovato, Empereur (66. Dimarco) – Faraoni (C), Tameze (81. Salcedo), Ilić, Vieira, Lazović – Colley (81. Zaccagni), Favilli (60. N. Kalinić).
Rapuano – Villa, Lombardo
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Janov
Perin (C) – Bani (69. Goldaniga), C. Zapata, A. Masiello – Ghiglione, Badelj (78. Behrami), Radovanović, Rovella (79. Eboa Ebongue), Czyborra – Pandev (79. Parigini), Šomurodov (63. Scamacca).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15.
Utkání je u konce a vítěze jsme dnes nepoznali. Po přestávce se hrál rozhodně aktivnější fotbal, zejména domácí se dostávali do tlaku a šancí, jenže s koncovkou byli na štíru. Hned v úvodu mohl skórovat Favilli, jeho ránu po zemi ale Perin pokryl. A když v závěru vytáhl brankář Janova povedený zákrok i proti Zaccagnimu, skončil zápas bez branek. Po remíze 0:0 je Verona na sedmém místě se sedmi body, Janov je jedenáctý se čtyřmi body.
90+4'
90+4'
No a gólman Perin už skutečně natahuje rozehrávku co to jen jde...
90+3'
Kalinić v pokutovém území předskočil Zapatu a hlavičkoval, jenže opět o kousek mimo.
90+2'
Faraoni poslal nepřesný míč směrem k Perinově brance, ten se pomaličku chystá k odkopu.
90+1'
Kombinace domácích teď postrádá moment překvapení, hráči se s míčem motají u středové čáry.
90'
Budou se přidávat čtyři minuty.
90'
Sám se poté dostal k centru z pravé strany, po jeho kopu se ale hned mával ofsajd.
89'
Scamacca vybojoval míč a založil rychlý protiútok Janova.
88'
Další centry domácích bez úspěchu, je to teď fotbal na jednu branku.
87'
Zapata zastavil další výpad domácích, Verona však i nadále zůstává na útočné polovině.
86'
Hellas se v závěru snaží stupňovat svůj tlak a rozhodnout. Obrana Janova ale předvádí obětavé zákroky a velmi pomáhá svému gólmanovi.
85'
No a žlutou kartu za protesty dostal i hostující trenér Rolando Maran.
85'
Žlutá karta pro hosty, za faul ji dostal Edoardo Goldaniga.
84'
Perin vytáhl špičkový zákrok, když si na centr naběhl Zaccagni a tlačil svou hlavičku k tyči. Tohle byl opravdu skvělý moment.
84'
Po protiakci byl faulován Zaccagni a je tu přímý kop pro Veronu. Perin si už staví tříčlennou zeď.
83'
Po rychlém brejku levou stranou a centru se do vzduchu vyšrouboval Scamacca a nechybělo mu mnoho, aby i povedeně hlavičkoval. Silvestri si ale poradil a už žene hru na opačnou stranu.
82'
Dlouhý pas k vápnu Hellasu, domácí si zvládli poradit, navíc se pískalo porušení pravidel ze strany hostujícího celku.
81'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Eddie Salcedo.
81'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ebrima Colley, přichází Mattia Zaccagni.
80'
Střídat budou i domácí, zde uvidíme na trávník vyběhnout dva čerstvé hráče.
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Pandev, přichází Vittorio Parigini.
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Nicolo Rovella, přichází Steeve Mike Eboa Ebongue.
78'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Valon Behrami.
77'
Hosté chystají další střídání, Valon Behrami si ale musí ještě chvíli počkat.
77'
Centr, mířící na zadní tyč, skončil u Tamezeho, jeho pohotová hlavička si cestu do branky nenašla...
76'
Zprava poslal na malé vápno domácí Lazović, Ghiglione musel hlavičkovat mimo hrací plochu, je tu roh pro Hellas.
74'
Tečovaná Faraoniho střela Perina nepřekvapila, ten se stačil přemístit a skákavý míč pokrýt.
74'
Perin musel opět do práce, tentokrát úspěšně krotil vysoký centr z pravé strany.
72'
Ostrý centr z levé strany předvedl domácí Dimarco, našel Faraoniho, od něj šel míč vedle pravé Perinovy tyče.
71'
Trocha nepřesností na obou stranách, kombinace končí po několika přihrávkách na krátkou vzdálenost.
70'
Z rohu nic nebylo, přesto se domácí po chvilce dostali k zakončení, Faraoni ovšem z úhlu zakončoval do nebes.
69'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Bani, přichází Edoardo Goldaniga.
68'
Před rozehráním se ale na hostující lavičce chystá bleskové střídání, neboť zdravotní problémy má Mattia Bani.
67'
Hra se přelévá ze strany na stranu, roh si nyní vybojoval domácí tým.
66'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alan Empereur, přichází Federico Dimarco.
65'
Janov opět přebírá lehce iniciativu, z otočky zakončoval Scamacca. Ale mimo...
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Gianluca Scamacca.
63'
Lazovićova technická střela z levé strany neměla potřebnou razanci, aby ohrozila Perina, ten neměl těžkou práci.
62'
Šomurodov přehnal svůj důraz a v souboji o míč fauloval bránícího Empereura.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Andrea Favilli, přichází Nikola Kalinić.
59'
Ten už nadvakrát pořešil pozorný Perin a okamžitě poslal hru na opačnou polovinu.
59'
Další roh Hellasu, po centru na první tyč zakončoval Colley, jeho pokus byl sražen na další roh.
58'
Nakonec z toho byla série tří rohových kopů, Perinovi u nich notně pomohla jeho obrana.
57'
O chviličku později se už Colley ke střele dostal, jeho pokus přes obránce vyrazil Perin na rohový kop.
56'
Nadějný brejk v podání domácího Colleyho skončil u pokutového území, dal si totiž míč daleko od nohy...
54'
Rodící se brejk domácích hasil faulem na půlce Paolo Ghiglione a i on byl potrestán žlutou kartou.
54'
Přímý kop rozehrál prudkou ranou po zemi Radovanović, trefil ale pouze dobře postavenou zeď.
53'
Žlutá karta na straně domácích, za nedovolený zákrok kousek od vápna byl potrestán Adrien Tameze.
52'
Na pravé straně se přes obránce uvolnil hostující Ghiglione a ranou z úhlu protáhl Silvestriho.
51'
Na trávníku zůstala i větší agresivita obou celků, pokračuje tvrdě vedený zápas.
49'
Úvod druhého poločasu přináší aktivní fotbal. Z dálky předvedl svou střelu Colley, hostující gólman má další úspěšný zákrok.
48'
Na druhé straně si na centr z pravého křídla naskakoval Šomurodov, bylo to na něj ale příliš vysoké.
46'
Hned v úvodu se domácí po Colleyho zisku dostali do kontru, za obranu dostal přihrávku Favilli, jeho střelu po zemi ale Perin zvládl lapit!
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Je za námi první poločas, který přinesl tvrdý fotbal z obou stran, ovšem minimum šancí. Tu největší měli hosté, když se po rychlé akci dostal do zakončení Goran Pandev, jenže jeho prudkou ránu zvládl Silvestri vyrazit. Za domácí před koncem zahrozil Favilli, i zde ale jako vítěz vyšel gólman. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
Ještě jeden roh pro domácí, do odraženého míče se opřel Tameze, šlo to ovšem o kus vedle Perinovy branky.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
43'
Následný přímý kop z pravé strany si vzal na starost Lazović, jenže i tento centr obrana Janova dostala ven z vápna.
43'
Goran Pandev zajel skluzem do Vieiry a zcela po zásluze byl potrestán žlutou kartou.
42'
Po dalším rohu už to pro hosty tak nebezpečné nebylo, Colleyho centr odhlavičkoval dobře postavený Pandev.
41'
Po rohu z levé strany se do vzduchu pověsil Favilli a hlavičkou o zem protáhl Perina. Ten konečky prstů vyškrábl na další roh.
39'
Faul na Faraoniho, Hellas rozehrává z vlastní poloviny, dopředu jde opravdu velmi pomalu.
39'
Hráči Verony se stáhli před vlastní pokutové území, pečlivě jej brání a snaží se o rychlé výpady. Zatím neúspěšně.
37'
Janov je teď možná aktivnější, než domácí tým. Zprava se po krátkém obléhání pokusil o výpad Ghiglione, narazil však a o míč přišel.
35'
Ani zde neznamenala standardní situace ohrožení branky, dopředu už míří zase janovští.
34'
Ten se hostům nevyvedl, naopak z toho vznikl brejk Hellasu. Zprava vystřelil Colley a Perin musel míč vyškrábnout na roh.
33'
První opravdu vážná šance. Za obranu dostal přihrávku hostující Pandev, zpracoval si a Silvestriho prověřil nepříjemnou střelou. Ten ji vyrazil a spoluhráči uklidili na roh.
32'
Protiútok Hellasu Verona skončil prudký, avšak nepřesným centrem v podání Adriena Tamezeho.
31'
Hostující Badelj se nebojácně probojoval do pokutového území, kde však narazil na aktivní odpor a zpětná přihrávka skončila u kopaček protihráčů.
29'
Máme tu pauzu, na trávníku totiž ležel domácí Tameze a potřeboval ošetření. Už je ale zase připraven pomoci svým spoluhráčům na hrací ploše.
28'
Brejk Janova. Míč se dostal na pravou stranu, odkud centroval Somurodov, našel nabíhajícího Rovellu, tomu ale volej vůbec nesedl a střela prolétla nad brankou.
26'
Pokračuje tvrdá hra z obou stran, na zemi se tentokrát ocitl domácí Colley. Hellas rozehrává z hloubi pole.
25'
Přímý kop si vzal na starost právě Rovella, jenže se zdí překopl i Silvestriho branku.
24'
Faul Iliće na Rovellu kousek před pokutovým územím, rázem je tu nebezpečná standardka pro Janov!
24'
Tohle nevypadalo zle. Domácí potáhli pravým křídlem a po centru se po vysoké přihrávce natahoval Colley. Hlavičkoval nad.
23'
V rozehrávce chyboval hostující gólman Mattia Perin a nechybělo mnoho, aby to Andrea Favilli potrestal. Brankář Janova své pochybení zvládl na zemi napravit.
22'
Eldor Šomurodov si nabíhal na další dlouhou přihrávku, nyní si ale pomohl faulem, když za dres potáhl Lovata.
21'
Vypadá to, že se Janov probouzí, v útoku se hodně nabízí běhavý Šomurodov.
20'
Zleva se o táhlý centr pokoušel Czyborra, našel ovšem pouze připravené hráče Hellasu.
19'
Hra se nám přesunula na opačnou stranu, Verona si vybojovala další roh a po centru se do vzduchu pověsil aktivní Ceccherini. Opět ale branku Janova minul.
18'
Janov se nadechoval k akci, dlouhý pas mířil na Šomurodova, toho ale na poslední chvíli zastavila obrana domácích a do brejku jej nepustila.
16'
Ofsajd domácí Verony, v nedovoleném postavení při svém náběhu se ocitl Favilli.
15'
Janov se v posledních okamžicích stáhl před vlastní šestnáctku a pokud se dostane k míči, následuje rychlá ztráta.
13'
Verona začíná získávat převahu, z dálky nyní zakončoval Ilić, jeho ránu po zemi zvládl Perin zkrotit.
12'
Po dalším rohu se domácí dostali k centru z levé strany, pas mířil na Ceccheriniho, jeho hlavička letěla velký kus vedle Perinovy branky.
11'
Je tu první žlutá karta utkání. Rozhodčímu došla trpělivost a za skluz potrestal hostujícího Milana Badelje.
10'
Z centru toho moc nebylo, ještě před první tyčí přišla dobrá hlavička v podání Zapaty.
9'
Už se ale zase hrálo na opačnou stranu, levým křídlem potáhl Ilić, z úhlu i vystřelil a jeho pokus byl sražen na roh.
8'
Na svou kůži to teď pocítil hostující Badelj, schytal tvrdý zákrok na kotníky, je tu standardka pro Janov.
7'
Je to v úvodu tvrdě vedený zápas, oba celky se pustily do hry s plnou vervou a rozhodčí se rozhodně nenudí.
6'
Osobní souboj u postranní čáry byl sudím vyhodnocen jako faul domácího Colleyho, ten se hodně divil, už se ale přesunul do obranného postavení.
5'
Je to zatím hodně opatrné z obou stran, do první akce se nedostali ani hosté, Pandev neprošel, míč skončil u Silvestriho.
4'
Lazović neprošel levým křídlem, u pomezní čáry byl odstaven od míče. Ukazoval sice, že byl odstrčen, rozhodčí byl jiného názoru.
3'
Janovští se chystali na výpad, jenže šli do plných, vrátili se tedy zpět a vše skončilo až u gólmana Perina.
2'
Centr z pravé strany dolétl do pokutového území, tak však obrana Janova dobře zasáhla a hravě odvrátila.
1'
Hned v úvodu zajel hostující Radovanović do Vieiry a rozhodčí ihned přispěchal s rázným varováním. Karta se zatím nekonala, je tu přímý kop pro Veronu.
1'

Hellas Verona FC: Silvestri – Ceccherini, Lovato, Empereur – Faraoni (C), Tameze, Ilić, Vieira, Lazović – Colley, Favilli.
Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Di Carmine, Dimarco, Rüegg, Salcedo, Terracciano, Udogie, Zaccagni, N. Kalinić, Ilie, Amione.

Janov CFC: Perin (C) – Bani, C. Zapata, A. Masiello – Ghiglione, Badelj, Radovanović, Rovella, Czyborra – Pandev, Šomurodov.
Náhradníci: Zima, Paleari – Asoro, Behrami, Biraschi, Goldaniga, Caso, Eboa Ebongue, Micovschi, Parigini, Scamacca, Dumbravanu.

Rozhodčí: Rapuano – Villa, Lombardo.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Andrea Rapuano, kterému budou na pomezí asistovat Tarcisio Villa a Fabrizio Lombardo.
Poslední vzájemné zápasy

V loňské sezóně využily týmy svého domácího prostředí, když nejprve Verona vyhrála 2:1, v odvetě se lépe dařilo Janovu, ten vyhrál 3:0.
Janov CFC

Hosté jsou na tom tabulkově hůře, mají na 15. místě tři body, odehráli však pouze dva duely, neboť utkání 3. kola proti Turínu bylo odloženo na 4. listopadu. Naposledy se tak mužstvo představilo na trávníku 27. září, když na půdě Neapole schytalo drtivý nářez v podobě výsledku 6:0 pro domácí. Janov tak má dnes rozhodně co napravovat.

Odehrané zápasy

Janov – Crotone 4:1
Neapol – Janov 6:0
Hellas Verona FC

Domácí tým je v tuto chvíli na sedmém místě se ziskem šesti bodů. Hellasu se podařil vstup do sezóny, když vyhrál první dva duely, minulé kolo už to ale tak slavné nebylo. Verona jela do Parmy, kde padl jediný gól – hned v první minutě se trefil Kurtič a rozhodl o zisku bodů pro domácí. Dne bude tým mírným favoritem a bude se chtít vrátit na vítěznou vlnu.

Verona . AS Řím 3:0
Verona – Udinese 1:0
Parma – Verona 1:0
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 4. kola mezi týmy Hellas Verona FC a Janov CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62