Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : Verona - 6. března 2022   15:00

Fiorentina
10' K. Piątek
1:1
(1:1)
Verona
20' Caprari
Fiorentina
Terracciano – Venuti, Milenković, Igor, Biraghi – Maleh (46. Sottil), Torreira (76. S. Amrábat), Castrovilli – Ikoné (46. Callejón), K. Piątek (71. N. González), Saponara (46. Duncan).
Manganiello – Vecchi, Cipressa
Verona
Montipò – Ceccherini, Günter, Casale – Faraoni (86. Šutalo), Ilić, Tameze, Lazović (60. Depaoli) – Caprari, Simeone – Lasagna (69. Bessa).

90+3'
90+2'
Centr Callejóna nenalezl adresáta, obrana hostů míč odkopla do zámezí, Fiorentina bude vhazovat míč do hry u rohového praporku.
90+1'
Hráči Verony odvrátili míč daleko od branky Montipa, Fiorentina se znovu žene kupředu.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
88'
Callejón si nabíhal za obranu soupeře, směřoval tam také balón, ale Ceccherini perfektně zasáhl defenzivním zákrokem a míč odklidil.
86'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Davide Faraoni, přichází Bosko Šutalo.
85'
Duncan byl stažen k zemi, Fiorentina bude zahrávat zajímavou standardní situaci z mírného úhlu.
83'
Strkanice u vápna Verony. Sudí vše dokázal zvládnout velmi dobře a nebude muset udělovat ani kartu.
82'
Útočná akce Fiorentiny měla jepičí život a skončila téměř okamžitě, Verona tak může zase chvíli držet balón.
82'
Žlutou kartu dostává Daniel Bessa (Hellas Verona FC).
80'
Útočný faul jednoho z domácích, Verona bude rozehrávat u vlastního vápna.
78'
Verona se snaží držet balón daleko od své branky, tlak Fiorentiny mírně polevil, přesto však jsou domácí jasně aktivnějším týmem.
76'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Sofján Amrábat.
74'
Callejón to vzal na sebe, obstřelil zeď, ale brankář Montipo jeho pokus dokázal vyrazit!
74'
Zajímavá standardní situace pro Fiorentinu.
72'
Žlutou kartu dostává Federico Ceccherini (Hellas Verona FC).
71'
Rychlá akce Verony byla zastavena faulem, sudí ale kartu udělovat Torreirovi nebude.
71'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Nicolás González.
69'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Daniel Bessa.
68'
Z rohového kopu se domácím nepodařilo udeřit, Verona už s rozehrávkou nikam nespěchá.
67'
Rohový kop pro domácí celek.
66'
Fiorentina je nyní jasně lepším týmem, tlak se začíná navyšovat, ale skóre je stále vyrovnané.
64'
Torreira dnes prostě nemá den. Záložník Fiorentiny dostal přihrávku na malé vápno, střílel z první, ale netrefil branku!
63'
Verona drží míč na vlastní polovině, zatím se nemůže dostat na půlku soupeře, Fiorentina brání pozičně na výbornou a nenabízí soupeři příliš mnoho prostoru.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Fabio Depaoli.
59'
A další obrovská šance Fiorentiny! Castrovilli si naběhl ve vápně, dostal tam také míč, ale z dobré pozice branku minul.
57'
Torreira dostal na hranici malého vápna míč, ale netrefil jej vůbec čistě a o několik metrů přestřelil branku!
57'
Simeone zahrál za hranou a sudí mu za to ihned ukazuje žlutý kartónek.
55'
Duncan přišlápl kopačku soupeři, sudí faul píská, ale kartu udělovat nebude.
54'
Přetažený centrovaný míč končí v zámezí, Terracciano bude odkopávat od branky.
53'
Verona bude zahrávat rohový kop.
52'
Callejón byl sražen k zemi, ale dle sudího šlo o čistý zákrok. Naopak následně písknul faul na hostujícího Güntera.
50'
Torreira si naběhl na střílený centr, položil se do zakončení hlavou, ale těsně minul branku Montipa!
48'
Do vápna Fiorentiny letěl vysoký centr, ale nikdo z hostů se k zakončení nedostal.
47'
Caprari vysunul do vápna Faraoniho, ten se dostal ke střele z poměrně ostrého úhlu, ale nedokázal prostřelit brankáře Terracciana.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Jonathan Ikoné, přichází José María Callejón.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Alfred Duncan.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Youssef Maleh, přichází Riccardo Sottil.
46'
První polovina nám nabídla hned dva góly. Nejprve se dostali domácí do vedení po trefě Piąteka, následně hosté vyrovnali z penalty, skóroval Caprari.

Percentuální držení míče: 50:50
Střely na branku: 1:2
Rohy: 3:1
45'
45'
Signál domácím nevyšel, více se toho už nestane.
44'
Fiorentina bude rozehrávat standardní situaci na útočné polovině, do konce první půle zbývá minuta.
42'
Centrovaný míč odhlavičkovala pozorná obrana domácího celku, Verona zůstává na míči a pokračuje v útočné akci.
41'
Odpískaný však nebyl, a tak je tu roh pro Veronu.
40'
Lasagna běžel sám na brankáře, ale překonat jej nedokázal! Mrzet ho to však příliš nemusí, neboť všemu pravděpodobně předcházel ofsajd.
37'
Günter zastavil útočnou akci soupeře za cenu žluté karty.
35'
Ofsajd, ve kterém se ocitl Caprari. Útočná akce Verony tak rychle skončila.
33'
Ani z tohoto rohu nezapršelo, nicméně Fiorentina nadále zůstává na míči.
33'
Roh se bude opakovat, míč opět odvrátila obrana do zámezí.
32'
Jeden z bránících hráčů odhlavičkoval centrovaný míč do zámezí, roh pro Fiorentinu.
31'
Fiorentina bude zahrávat standardní situaci z dobrých třiceti metrů.
30'
První půl hodinka hry je za námi, zatím je zápas velmi vyrovnaný. Uvidíme, co nám nabídne zbytek první půle.
27'
Lazović vyslal do vápna přízemní centr, Simeone se k míči u malého vápna dostal, ale vůbec jej netrefil, velká škoda pro Veronu.
25'
Hned dva hráči se nyní natahovali za stříleným centrem Caprariho, ani jeden z nich na balón ale nakonec nedosáhl.
24'
Ikoné si nabíhal za obranu soupeře, dostal tam také balón, ale poslední obránce hostů jej na poslední chvíli odstavil od míče.
23'
Aktivní pressing málem hostujícímu týmu vyšel, brankář Terracciano musel míč odkopnout do zámezí.
21'
Lazović pronikl do vápna Fiorentiny, obhodil si obránce, ale poté byl čistě odstaven a k zakončení se nedostal.
20'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
A máme vyrovnáno! GIANLUCA CAPRARI poslal míč přímo do středu branky a srovnává na 1:1!
18'
Pokutový kop pro Veronu!
17'
Fiorentina se stále drží na míči, vstřelený gól jí značně pomohl v herní pohodě.
16'
Domácí nedokázali z rohového kopu vytěžit nic, co by stálo za zmínku.
15'
Fiorentina si vypracovala výhodu rohového kopu.
13'
Veronia drží míč na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
11'
Rychlá útočná akce hostů skončila ofsajdem, Fiorentina bude rozehrávat u vlastního vápna.
10'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení! Jeden z domácích se dostal ke střele, míč se odrazil ke KRZYSZTOFU PIĄTEKOVI, jenž jej z bezprostřední blízkosti uklidil do branky.
6'
Simeone si nabíhal za obranu Fiorentiny, ale Milenković na poslední chvíli zastavil centrovaný míč.
5'
Tameze je již na vlastních nohách, hra může pokračovat.
4'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal po srážce ležet Tameze.
3'
Lazović vysunul Caprariho, který centroval z levé strany, ale míč skončil pouze v rukavicích brankáře Terracciana.
2'
Verona drží míč na vlastní polovině a kombinuje po celé šíři hřiště.
1'

ACF Fiorentina: Terracciano – Venuti, Milenković, Igor, Biraghi – Maleh, Torreira, Castrovilli – Ikoné, K. Piątek, Saponara.
Náhradníci: Drągowski, Rosati – S. Amrábat, Cabral, Callejón, Duncan, Egharevba, N. González, Kokorin, Lucas Martínez, Terzić, Sottil.
Trenér: Italiano

Hellas Verona FC: Montipò – Ceccherini, Günter, Casale – Faraoni, Ilić, Tameze, Lazović – Caprari, Simeone – Lasagna.
Náhradníci: A. Berardi, Chiesa – Bessa, Cancellieri, Coppola, Depaoli, Frabotta, Šutalo, Pieroborn, Hongla, Bosilj.
Trenér: Tudor

Rozhodčí: Manganiello – Vecchi, Cipressa.
Poslední vzájemný zápas spolu týmy sehrály v prosinci 2021, tehdy duel skončil remízou 1:1. Za Veronu se prosadil Lasagna, za Fiorentinu Castrovilli.
Verona je na tom podobně, má 40 bodů a kladné skóre 52:43. Hosté se mohou pyšnit jednou z nejlepších ofenziv ligy, více gólů už nastřílel pouze Inter a AC Milán. Verona v minulém zápase porazila Venezii 3:1. Ve Veroně válí ofenzivní duo Simeone (15G) & Barák (10G). Za nimi je devítigólový Caprari.
Fiorentina je momentálně na osmém místě se ziskem 42 bodů, ke kterým patří kladné skóre 45:36. V minulém zápase Fiorentina prohrála na půdě Sassuola 1:2. Ze zápasu si navíc Bonaventura odnesl červenou kartu. Nejlepším střelcem týmu je Biraghi se 4 góly, v závěsu jsou Bonaventura a Sottil se třemi trefami.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu ze Serie A! Na programu je duel 28. kola, ve kterém se utká ACF Fiorentina a Hellas Verona FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62