Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Verona - 19. března 2023   12:30

Sampdoria
24' Gabbiadini (Nuytinck) • 35' Gabbiadini  • 90+8' Zanoli (Jesé)
3:1
(2:0)
Verona
88' Faraoni  (Dawidowicz)
Sampdoria
Türk – Amione, Nuytinck, Günter – Augello, Cuisance (65. İlkhan), Winks, Zanoli – Djuričić (72. Murru), Léris (84. Murillo) – Gabbiadini (84. Jesé).
Tantalocchi, N. Ravaglia – Oikonomou, Quagliarella, Yepes, Malagrida, Sábírí, Paoletti.
Mariani – Bindoni, Valeriani
Stadio Luigi Ferraris, Janov
Verona
Montipò – Coppola, Magnani (46. Veloso), Dawidowicz – Doig (46. Lasagna), Duda, Tameze, Faraoni – Lazović (71. Depaoli), Braaf (78. Kallon) – Djurić (38. Gaich).
Perilli, Toniolo – Ceccherini, Cabal, Abildgaard, Zeefuik, F. Terracciano, Sulemana.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:11.
Je konec. Sampdoria i s problémy uhájila výhru 3:1 nad Veronou, jejíž potíže tak nekončí. Ve druhém poločase se dvakrát prosadil hostující Adolfo Gaich, jenže radost mu vzaly ofsajdy. Právoplatný gól pak vstřelil se štěstím Davide Faraoni, ale konečný stav dokonal po pasu Jesého Alessandro Zanoli. Domácí berou tři body.
90+8'
90+8'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Rozevlátá defenziva hostů umožnila cestu vpřed. Jesé si podržel míč až do poslední možné chvíle, ALESSANDRO ZANOLI dostal přihrávku na zlatém podnose a zakončil s přehledem. Je hotovo. Asistence: Jesé.
90+7'
Padající list a potíže. Adolfo Gaich nacentroval míč přímo na brankovou čáru, Martin Türk si ovšem poradil, byť s problémy.
90+6'
Otevřená obrana Verony, faulovat tak musel za cenu žluté karty Diego Coppola. To už by domácí mohli zvládnout.
90+5'
Rozehrávku domácí nezvládli. Kevin Lasagna nevyhrál sice hlavičkový souboj přesvědčivě, ale Koray Günter se dostal pod tlak a musel poslat míč někam na tribunu.
90+4'
Ze souboje odpadnul Nicola Murru. Jedině plus pro domácí, kteří vybojovali faul na útočné polovině.
90+3'
Znovu Bram Nuytinck, tentokrát při odkopu před vápno. Tlak má nadále hostující strana, jenže se bude odkopávat od brány.
90+2'
Střílenou přihrávku do vápna bezpečně odpravil Bram Nuytinck. Nervozita by se dala krájet, od tohoto nizozemského fotbalisty ji ale nečekejte.
88'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
No a zápletka je na světě. DAVIDE FARAONI si počkal na hraně malého vápna a přimotal se ke gólu jako slepý k houslím. Paweł Dawidowicz hlavičku umístil na svého spoluhráče, který snad hrudí tečoval balon do sítě. Sudí ještě kontroloval hru rukou, ale nakonec branka platí. Asistence: Paweł Dawidowicz.
87'
Míč si nechal propadnout až do rukavic Lorenzo Montipò, ale hosty už tlačí čas. Nutně potřebují kontaktní trefu.
86'
Nákop do šestnáctky defenziva Sampdorie odvrátila, navíc Jeison Murillo předvedl několik přešlapovaček a zdařilou prací s míčem dokázal obstarat aut.
84'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Jeison Murillo,
ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Jesé.
83'
Žlutou kartu si prohlédne Bram Nuytinck a je hodně naštvaný. Možná ví, že bude muset vynechat další zápas, přitom dnes hraje parádně.
82'
Na malém vápně vyplaval volný Yayah Kallon a může si vyčítat, že hlavou nebyl přesnější. Toto snížení by totiž bylo, na rozdíl od předchozích, regulérní.
80'
Další atak rozjel Harry Winks, ale mohl si dovolit zpomalit a počkat na borce z druhé vlny. Manolo Gabbiadini pak na brankové čáře předvedl hezkou patičku, ta ovšem neznamenala další rozvoj útoku.
78'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Jayden Braaf, přichází Yayah Kallon.
77'
Adrien Tameze vyslal všechny své kolegy do vápna, nákop mu nevyšel. Letěl příliš doprava a vysoko, proto se obrana stihla přeformovat a zasáhnout.
76'
Tvrdý souboj podstoupil Fabio Depaoli a řekl si pádem o faul. Rozehrávat může znovu Verona.
75'
Poslední čtvrt hodina základní hrací doby. Sampdoria svědomitě hlídá náskok, oba góly inkasovala vinou ofsajdů.
74'
Pro míč si došel Koray Günter, ale pochopitelně nebude spěchat a ještě přenechává vhazování kolegovi.
73'
Hodně aktivně přistoupil k napadání Adolfo Gaich. I když souboj s Nizozemcem Nuytinckem nevyhrál, na balonu pokračuje Verona.
72'
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Nicola Murru.
71'
Ostře centroval Adrien Tameze a Bruno Amione se okamžitě poroučel na zem. Zřejmě dostal míček nepříjemný úder.
71'
Po delší čase vystoupil na vápno Lorenzo Montipò a přijal balon do rukavic. Okamžitě ovšem otáčí hru.
71'
ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Fabio Depaoli.
70'
Nákop z nohy Türka doputoval mimo hrací plochu, ale až po hlavičkovém souboji, kde ještě zasáhnul jeden z hráčů Verony. Sampdoria vyloženě čeká na závěrečný hvizd, směrem dopředu notnou řádku minut nic nepředvedla.
65'
Hosté pijí z kalichu hořkosti, ani teď branka Hellas Verona není uznána! Adolfo Gaich asi spálí kopačky, radost mu znovu uzmul ofsajd. Darko Lazović ještě centroval dle pravidel v pořádku, jenže Kevin Lasagna zakončoval hlavou ve chvíli, kdy Gaich už nabíhal v ofsajdu. Veroně se ani napodruhé nedaří zdramatizovat zápas. Skutečně pech.
65'
Přihrávku na střed směřoval Darko Lazović, ale jeho pas přišel příliš pozdě. Autobus, který stojí před šestnáctkou Sampdorie, dosud nemá trhliny.
65'
ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Emirhan İlkhan.
64'
Po pravé straně upaloval Alessandro Zanoli, chyběly mu možná dva metry, aby se dostal i k centru.
61'
Hellas Verona sice vstřelila branku, ta ovšem neplatí. Klobouk dolů před Slovákem Ondrejem Dudou, záložník Verony procpal míč krásnou přihrávkou za obrannou linii Sampdorie, jenže náběh nenačasoval Adolfo Gaich. Jeho zakončení přišlo z ofsajdu. Zdvižený prst pro defenzivu domácích.
59'
Byť Darko Lazović dělal, co mohl, míč už před brankovou čarou nechytí. Sampdorie se brání v hlubokém bloku, Verona se snaží odpovědět na ztráty z úvodního poločasu, ale zatím bez výraznějšího skalpu.
58'
Znovu od levého rohového praporku centroval velmi důrazně Miguel Veloso, jenže zatím mu chybí přesnost.
57'
Centr Zanoliho znamenal po delší době návštěvu Sampdorie v pokutovém území soupeře, akce měla ovšem jepičí život. Ukončil ji dobrým výběhem Lorenzo Montipò.
56'
Na travnatém pažitu si tentokrát ustlal Mehdi Léris. Druhý poločas dosud zůstává za očekáváním oproti půli první, což se ovšem vzhledem k vývoji skóre dalo odhadnout.
55'
Rozehrávku rovnou ze vzduchu zvládnul Davide Faraoni a vznikla z toho další šance, kterou měl na kopačce Kevin Lasagna. Zkoušel pálit z méně kvalitní pozice, podle toho jeho střela také dopadla.
54'
Štiplavý centr vyslal na přední tyčku Miguel Veloso, chybělo jen trknout do letícího míče. Domácí se ubránili, to ale neznamená, že by se dokázali vymanit ze soustavného tlaku.
53'
Hlavičku v pokutovém území si našel Kevin Lasagna. Na tohoto útočníka si budou muset dávat domácí pozor, zařídil totiž druhý roh v krátkém časovém úseku.
53'
Rychlost nabral čerstvý muž na hřišti Kevin Lasagna. Jenže i před ním se zjevila překážka jménem Bram Nuytinck, který hraje fantastický part.
52'
Bram Nuytinck si ve vzdušném souboji potvrdil, že má dnes dost sil. Adolfo Gaich se proti jeho výšce nemohl prosadit a hledá si další náběh.
51'
Druhý poločas budou logicky kouskovat přerušení, hráči už jsou opotřebovanější. Nejvíc ze všech teď Diego Coppola, který podstoupil těžký souboj a zůstává ležet.
49'
Tak pozor! Verona se ještě nevzdává, Jayden Braaf natáhnul k razantní střele a jako kdyby chtěl připomenout, že ho nikdo okopávat nebude bez trestu. Jeho pokus se svezl po trávníku a zakončil svou pouť až na levé tyči. Martin Türk, kmenový brankář Parmy, měl kus štěstí.
48'
Čistý zákrok předvedl na středu hrací plochy Koray Günter, ale na trávníku zůstal otřesený Jayden Braaf, který v souboji schytal tvrdý úder.
47'
Vhazovat mohou hráči Sampdorie, míč vrací do jejich držení Ondrej Duda.
46'
Hned na úvod si hosté připravili standardní situaci v podobě rohového kopu, ale nevedlo se jim ideálně.
46'
ze hřiště odchází Josh Doig, přichází Kevin Lasagna,
ze hřiště odchází Giangiacomo Magnani, přichází Miguel Veloso.
46'
Hodně zajímavých momentů nabídla první půle mezi italskými kluby UC Sampdoria a Hellas Verona. Oba soupeři se do sebe obuli hned od úvodních minut. V té třetí po ztrátě Tamezeho postupoval vpřed Filip Djuričić, ale Lorenzo Montipò ho vychytal. Dobrý zákrok pak předvedl i jeho protějšek Martin Türk, a to proti přímému kopu z nohy Darka Lazoviće. Síť rozvlnil až ve 24. minutě Manolo Gabbiadini, jenž po rohu vytěžil zmatek v obraně. A když Bram Nuytinck zastavil největší šanci Verony skluzem na brankové čáře, mohl skóre na 2:0 opět zvýšit aktivní Manolo Gabbiadini, tentokrát efektní ranou z dálky. Druhý poločas začne asi ve 13:32.
45+1'
45'
Zajímavě to zkusil Diego Coppola, ani jeho padáček za obrannou linii ovšem nedoletěl. Verona buší do zavřených vrat a domácí si mohou užívat spanilé jízdy v protiútocích.
44'
Nadšení domácí fanoušci sledují snažení svých borců. Verona sice určuje nyní ráz zápasu, ale Sampdoria se v pohodě brání. Teď si navíc žádal odpískání faulu Mehdi Léris, který upadnul po zásahu Dawidowicze.
43'
Darko Lazović to takzvaně má v noze, technickou střelu zatočil téměř do růžku. Opravdu ale jen téměř. Martin Türk si prohlédnul letící balon a za chvíli si jej postaví k odkopu.
42'
Hosté musí šlapat, chtějí-li se zápasem ještě něco dělat. Odnesl to Filip Djuričić, který musel tvrdě přistoupit k Ondreji Dudovi a vidí žlutou kartu. Bude z toho atraktivní přímý kop.
41'
I když Ondrej Duda nepřihrál přesvědčivě, balon se odrážel někam k penaltovému puntíku. To by ovšem ve středu defenzivy Sampdorie nesměl stát Bram Nuytinck, aby z toho vzniknul výraznější problém.
40'
Dalký odkop vyslal Martin Türk a míč nečekaně proskákal k hladovému Gabbiadinimu, pro nějž dnes nebude žádný pas ztracený. Tvrdě se opřel do soupeře, málem se dostal až do šance.
39'
Manolo Gabbiadini by rád uzavřel hattrick ještě v průběhu úvodní půle, jeho nabídka a potažmo zakončení však tentokrát nemohla nadělat zmatek.
38'
Hosté musejí střídat, svou šichtu končí předčasně Milan Djurić a nahrazuje ho jiný útočník Adolfo Gaich. Uvidíme, zda to prospěje ofenzivnímu představení Verony.
35'
Nazdár! MANOLO GABBIADINI zůstal za obranou zapomenutý, Adrien Tameze hlavou tečoval přihrávku, a tak nemohlo jít ani o ofsajd. I když střelec úvodní branky neměl rychlost, zvládnul šikovný obrat, uvolnil se k zakončení z dálky a překvapil brankáře. Lorenzo Montipò si sice na míč sáhnul, přesto reagoval pozdě a bere svým nepřesvědčivým zásahem Veroně vítr z plachet. Sampdoria odskakuje do trháku.
35'
Zbytečnou ztrátu vyrobil Harry Winks, domácí začínají působit nervózněji. Ke střele natáhnul zpoza vápna Darko Lazović a vyčítá si, že lépe neseřídil mířidla.
33'
V šestnáctce se ukličkoval Mehdi Léris, což byla hozená rukavice pro Veronu. Nabízel se Ondrej Duda, jenže Adrien Tameze nepropasíroval svou přihrávku.
32'
I když Paweł Dawidowicz ukázal, že má sílu v horních končetinách, dlouhý míč se po vhazování dostal přímo na hlavu Brama Nuytincka, který o přestávce uslyší celou řadu pochvalných slov.
31'
Hosté začínají navyšovat svou aktivitu, Davide Faraoni vyslal další nepříjemnou navštívenku, která skončí autem z dobré pozice.
29'
Bram Nuytinck vytahuje fantastický skluz na brankové čáře! Tento fotbal určitě nenudí, Darko Lazović překonal všechny možné i nemožné překážky a zakončil až za záda brankáře. Martin Türk se bezmocně otáčel, jenže zaskočil za něj kolega z obrany. Akci předcházel nenápadný centr Faraoniho, který míč asi netrefil tak, jak by si představoval, ale ten dopadnul přesně na místo určení.
28'
Na levé straně přebral balon Manolo Gabbiadini, není však důvod, aby spěchal vpřed. Sampdorie má herní převahu a nerada by o ni přišla. Přihrávka směřuje na střed hrací plochy.
27'
Ve středu hřiště opět kombinace Verony, která je zatím na míči poměrně silná. Po narážečce před vápnem nicméně fauloval Adrien Tameze, na zemi skončil Filip Djuričić a ozývá se píšťalka.
24'
Nápor vrcholí trefou Sampdorie, znovu v tom měl prsty smolař posledních minut Giangiacomo Magnani. Míč šel od rohového praporku opět do jeho prostoru, kde uspěl ve vzduchu i tentokrát Bruno Amione. Magnani prosil o faul marně, Bram Nuytinck procpal přihrávku přes několik hráčů a odskočený MANOLO GABBIADINI po zemi a podél ruky brankáře zvládl zakončit. Lorenzo Montipò na ránu z bezprostřední blízkosti nereagoval, Sampdoria se ujímá vedení. Asistence: Bram Nuytinck.
24'
Tlak domácích se stupňuje, Giangiacomo Magnani si vybral další slabší moment, nedoskočil a Harry Winks hodně vystrašil táhlou ranou brankáře.
23'
Co chybělo! K hlavičce se po rohovém kopu dostal Bruno Amione, který překonal v souboji Magnaniho. Fanoušci Sampdorie už zvedali ruce k nebi, ale brankář Lorenzo Montipò měl štěstí a duněla za ním tyč. Pak už se podařilo Veroně odpravit míč.
22'
Martin Türk si vypomohl s Harrym Winksem a domácím se povedlo rychle přenést hru na druhou stranu. Ke střele z hrany šestnáctky se dostal Alessandro Zanoli, ale přes dvojitý blok se neprosadil.
20'
Ztrátu si neodpustil Ondrej Duda, z čehož těžil Mickaël Cuisance. Jeho prudká přihrávka nedoputovala až do ohně a nepřinesla tedy ohrožení.
20'
Přes Koraye Güntera propadnul míč až mezi klubko těl, kde hrozila ruka, sudí se raději spojil s asistentem u videa. Vše ovšem bylo v rámci pravidel, domácím se následně nepovedl ani roh.
19'
Standardní situace z poměrně velké vzdálenosti. Nabízí se možnost na centr Sampdorie.
18'
Domácí zkoušeli vysoký presink, pak jim ovšem chyběly síly pro návrat. Jayden Braaf několikrát změnil směr, aby zmátnul obrannou trojku a pak vyslal skrytou ránu po zemi. Míč si v poklidu našel Martin Türk a utěsnil ho v rukavicích.
17'
Nejprve si obranné povinnosti splnil Bruno Amione, pak zkusil kolem levé postranní lajny proniknout hlouběji do soupeřova bloku, to se mu ovšem nevydařilo. I tak zůstanou hráči v modrém dresu v držení meruny.
16'
Pád absolvoval Adrien Tameze a Verona mohla rozvíjet ofenzivní choutky. Centr mířil na protilehlou stranu, kde ovšem Diego Coppola nedostihl míč na hrací ploše.
15'
Raději na svého brankáře zahrál Diego Coppola, jenže Lorenzo Montipò nebyl při nákopu zrovna přesvědčivý a to je odevzdaný míč ve prospěch domácích. Do hry se zapojí i druhý muž s rukavicemi – Martin Türk.
14'
Nepovoleně si počínal Ondrej Duda, což vyvede Mickaëla Cuisance i jeho parťáky z problémů v obraně. Mohou v poklidu rozehrát ze své poloviny.
13'
Další dlouhý nákop nezpracoval Manolo Gabbiadini, na záda se mu dobře přilepil Giangiacomo Magnani. Míč tak proskáče až do rukavic gólmana Hellasu.
12'
Utkání zatím nepřináší příliš nepovolených zákroků, teď se ovšem na trávník skácel Mehdi Léris a to se nelíbilo domácímu trenérovi Dejanu Stankovićovi. Sudí Mariani ho běží uklidnit až do technické zóny.
11'
Na středu hrací plochy připravený Jayden Braaf, na přihrávku si opět naběhnul Ondrej Duda, pak si ovšem nepohlídal strážce na svých zádech a driblink nedokončil úspěšně.
10'
Už ve vápně kombinoval Manolo Gabbiadini, nakonec si ovšem vybírá Winkse, který se blíží z druhé vlny. Jeho přihrávka už takové parametry neměla a akce Sampdorie končí.
9'
Mehdi Léris viděl pod sebou naběhnutého Augella, který bude pravidelně čepovat míče do pokutového území. Jeden takový přilétl i teď, jenže Verona odmítá podcenit defenzivní fázi a v několika mužích zasáhla proti nebezpečí.
8'
Rozehrávka se tentokrát Veroně nedaří, Giangiacomo Magnani nenačasoval pas ideálně a Josh Doig se nestihl otočit a zpracovat. Aut na útočné polovině pro domácí tábor.
7'
Hellas dostal hned dvě možnosti od rohového praporku, ale ani jednu z nich nedokázali zužitkovat. Napodruhé letěl balon daleko a skončí v moci brankáře.
6'
Fantastická rána! Tak to vypadá, že týmy dnes odmítají hrát „zanďoura“. Darko Lazović se opřel do své rány, Martin Türk musel do vzduchu a také on vytahuje famózní zákrok proti dobře mířené střele. Hosté chystají roh.
5'
Velmi solidní práce Ondreje Dudy, který přebral náročný balon a postupoval směrem k bráně. To už ho zezadu stáhnul Harry Winks. Zajímavá pozice pro přímé ohrožení gólmana Martina Türka.
4'
Roh se Sampdorii moc nepovedl, balon na přední tyč a tam už obranná tvrz Verony. O chvíli později se s centrem přihnal zase Tommaso Augello, ale ani jeho nabídka nebyla dostatečně přesná.
3'
Hezká kombinace u levé postranní čáry, jenže Adrien Tameze se zbytečně dostal pod tlak. Těžili z toho domácí, Filip Djuričić měl na středu volný prostor k zakončení a náležitě ho vytěžil. Výborně zasáhnul pravou rukou Lorenzo Montipò, který musel vidět ránu na poslední chvíli. Odvrací na roh.
2'
Dobrý nákop dopředu, jenže přece jen příliš dlouhý. Na hranu šestnáctky vystoupil brankář Lorenzo Montipò, který přišel do Verony v létě minulého roku.
1'
Skvěle se do obrany vrátil Mickaël Cuisance, který tak zastavil postup Verony. Ta začala velmi aktivně, znovu to byl Ondrej Duda, kdo se dostal k držení míče, ale kloudnou rozehrávku nevymyslel.
1'
Hned na úvod postupoval po pravé straně Jayden Braaf. Dobrou přihrávkou na střed hřiště hledal Ondreje Dudu, ale slovenský záložník se nedokázal propracovat až k zakončení.
1'

UC Sampdoria: Türk – Amione, Nuytinck, Günter – Augello, Cuisance, Winks, Zanoli – Djuričić, Léris – Gabbiadini.
Náhradníci: Tantalocchi, N. Ravaglia – Jesé, Murru, Oikonomou, Quagliarella, Yepes, Murillo, İlkhan, Malagrida, Sábírí, Paoletti.
Trenér: Dejan Stanković

Hellas Verona: Montipò – Coppola, Magnani, Dawidowicz – Doig, Duda, Tameze, Faraoni – Lazović, Braaf – Djurić.
Náhradníci: Perilli, Toniolo – Ceccherini, Cabal, Gaich, Veloso, Abildgaard, Depaoli, Kallon, Zeefuik, F. Terracciano, Sulemana, Lasagna.
Trenér: Marco Zaffroni

Rozhodčí: Mariani – Bindoni, Valeriani.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu! Italská nejvyšší soutěž pokračuje už svým 27. kolem. V něm se utkají týmy UC Sampdoria a Hella Verona. Souboj dvacátého týmu s tím osmnáctým začíná v Janově ve 12:30.
Sampdoria Janov
Neveselo a truchlivo je v táboře janovských, jejich oblíbenci totiž aktuálně okupují 20. příčku, která znamená pád do nižší soutěže. V 11 utkáních janovští nezvítězili a jejich forma je na bodě mrazu (0-3-8). Před 27. kolem ztráceli už 12 bodů na záchranu. Pokud neuspějí doma proti Benátkám, bude jejich, udržení už čistě hypotetické. Žádný jiný tým nedal méně gólů než domácí! To podtrhuje i bilance jediného gólu v devíti mečích na domácím trávníku. Na něm ještě Sampdoria dokonce ani jednou nezvítězila. Bilanci na nich má nula výher, čtyři remízy a devět proher. Fanoušky může těšit jen forma proti Benátkám, v posledních utkáních jim pokaždé doma vstřelili aspoň dva góly. Jenže zlí jazykové mohou namítnout, že to bylo v 70. letech.
Hellas Verona
Také hosté se potácí na sestupových příčkách. Jenže v novém kalendářním roce jim to šlape na trávníku o něco lépe. Jen ve třech případech z jedenácti odešli ze hřiště bez bodu (3-5-3). Venku získal Hellas pět remíz a sedm proher. Tři body z cest po Itálii se ale v aktuálním ročníku prozatím nekonaly. Benátky daly po 60. minutě branku pouze jednou, ale téměř každý druhý gól inkasovaly po hodině hry. Venku to hostům nepálí. Ve třech ze čtyřech posledních výjezdů totiž ani neskórovali.
Vzájemné zápasy:
4.9.2022 Hellas Verona – Sampdoria 2:1 (2:1, 0:0)
23.4.2022 20:45 Hellas Verona-Sampdoria 1:1 (0:1, 1:0)
27.11.2021 Sampdoria – Hellas Verona 3:1 (0:1, 3:0)
7.8.2021 Sampdoria - Hellas Verona 1:0 (1:0, 0:0). (Přátelské utkání)
17.4.2021 15:00 Sampdoria – Hellas Verona 3:1 (0:1, 3:0)
Arbitrem tohoto zápasu bude Maurizio Mariani. Ten v průměru vytáhne rovných pět žlutých karet za utkání a 0.32 červené.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62