Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Cremonese - 6. března 2023   18:30

Sassuolo
26' Lauriente  • 41' Frattesi (Lauriente) • 90+2' Bajrami (Lauriente)
3:2
(2:0)
Cremonese
62' Dessers   • 83' Dessers  (Carnesecchi)
Sassuolo
Consigli (C) – Zortea, Erlić, Ruan, Rogério – Frattesi (68. Thorstvedt), López (81. Obiang), Henrique (88. Harroui) – Pinamonti (81. Álvarez), Defrel (68. Bajrami), Lauriente.
Pegolo, Russo – L. D'Andrea, Ceïde, Toljan, Marchizza, G. Ferrari.
Fourneau – Tegoni, Fontani
MAPEI Stadium – Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Cremonese
Carnesecchi – Chiricheş (35. Ločošvili), Bianchetti (C), J. Vásquez – Sernicola (78. Ghiglione), Pickel, Benassi, Valeri – Afena-Gyan (46. Dessers), Okereke (66. Buonaiuto) – Tsadjout (66. Ciofani).
Sarr, Saro – Meïté, Quagliata, Acella, Galdames, Castagnetti.

Utkání je u svého konce a muselo rozhodně bavit. Jestliže bylo Cremonese v první půli prakticky neškodné, tak po pauze jsme viděli obrat o 180 stupňů a hosté se pustili do snahy o srovnání. A byli úspěšní! Hra byla oživena Cyrielem Dessersem a ten se v 62. minutě dostal po chybě obrany Sassuola do brejku a pohotového zakončení. Domácí si i nadále koledovali svým nedůrazem a v 83. minutě byli opět potrestáni. Po dlouhém Carnesecchiho výkopu si zpracoval Cyriel Dessers a z úhlu zaznamenal svou dnes druhou branku. Cremonese se dokonce snažilo o dokonalý obrat, jenže nakonec nevybojovali ani bod za remízu. V nastaveném čase totiž domácí podnikli rychlou akci, Lauriente našel volného Nedima Bajramiho a ten prudkou ranou překonal Carnesecchiho. Sassuolo tak vyhrálo 3:2 a je s 30 body na 13. místě tabulky. Cremonese pak patří 19. místo s 12 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:9.
90+7'
90+7'
Hodně protestující Chalres Pickel navíc dostal žlutou kartu.
90+6'
Sražená střela hostů, ti okamžitě pospíchali k rozehrávce, ale rozhodčí vzápětí ukončil zápas.
90+5'
Další dlouhé a vysoké míče k brance Sassuola, tohle si už ale domácí dobře hlídají.
90+4'
Jeden z takových nákopů odvrátil Erlić, míč je teď u půlky.
90+3'
Teď se dá čekat jediné, okamžitý tlak Cremonese a nákopy ke Consiglimu.
90+2'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Ledová sprcha pro hostující tým. Sassuolo podniklo výpad levou stranou, Lauriente nacentroval šajtlí na opačnou stranu, kde byl zcela nepokrytý NEDIM BAJRAMI, ten se skvěle položil do rány a nártem doslova prostřelil Carnesecchiho – 3:2.
90+1'
Nepřesná rozehra hostů, dopředu už tak jdou zase hráči v zelenočerných dresech.
89'
Nepřesný centr Cremonese z levého křídla, míč skončil za Consigliho brankou.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Abdou Harroui.
88'
Menší zklidnění hry, vypadá to, že domácí se už nechtějí nikam extra hnát a tiskovat další chybu.
87'
Lauriente se probíjel levou stranou, za dres jej zatáhl Johan Vásquez a ten byl potrestán žlutou kartou.
87'
Centr z levé strany skončil u Consigliho, ten okamžitě žene spoluhráče do protiútoku.
86'
Už je zase vše připraveno ke hře a Cremonese může pokračovat v tlaku.
85'
Krátká pauza, na trávníku probíhá ošetřování hostujícího Buonaiuta.
84'
Hosté nemají dost, cítí šanci na obrat a zase se tlačí do útoku.
83'
Cremonese právě vstřelilo branku!
Penalta se nepískala, ale hosty to nemusí vůbec mrzet! Po dlouhém Carnesecchiho výkopu se míč dostal na nohu CYRIELA DESSERSE, který s trochou štěstí zpracoval, udělal Consiglimu kličku a z ostrého úhlu se mu povedlo skórovat šouravou střelou – 2:2!
83'
U videa se kontrolovala situace ve vápně Sassuola, zda se domácí nedopustili faulu.
81'
ze hřiště odchází Maxime López, přichází Pedro Obiang.
81'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Agustín Álvarez.
81'
Za malý okamžik se bude střídat na straně Sassuola, čeká se na přerušení hry.
80'
Trochu se přiostřilo, na zemi se po souboji ocitl Pinamonti a rozhodčí přerušil hru. Prvotně tedy proto, že se sám dotkl míče, ale situaci využil k tomu aby hráče Sassuola zkontroloval.
78'
Střídání v týmu US Cremonese:
ze hřiště odchází Leonardo Sernicola, přichází Paolo Ghiglione.
77'
Ciofani v další šanci hostů, nyní po rohu. Míč se k němu dostal po hlavičkovém prodloužení, ale jeho trknutí skončilo vedle!
75'
Domácí tým si koleduje... Nyní nechala obrana Sassuola proniknout Ciofaniho a ten se z úhlu snažil překonat Consigliho. Vše skončilo střetem těchto hráčů a gólman domácích je trochu otřesený.
73'
Na opačné straně střílel z dálky Erlić, branku však ani zdaleka netrefil.
72'
Hosté nebyli daleko od srovnání skóre, po rohu totiž ve skrumáži sklepávali na vzdálenější tyč a López jen tak tak vykopl!
71'
Centr domácích skončil pouze u Carnesecchiho, ten neváhal a hned poslal hru na opačnou polovinu.
69'
Pinamonti si na hranici vápna hledal prostor pro zakončení, jeho střelu srazila obrana Cremonese na roh.
68'
ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Nedim Bajrami.
68'
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Kristian Thorstvedt.
66'
O posílení útočné vozby se tak nejedná, střídání bylo klasickým kus za kus.
66'
ze hřiště odchází Franck Tsadjout, přichází Daniel Ciofani.
66'
ze hřiště odchází David Okereke, přichází Cristian Buonaiuto.
65'
Na lavičce Cremonese se chystá střídání, dá se očekávat posílení útočné fáze.
64'
Další chyba domácích u vápna a Dessers se opět dostával k finální fázi. V tuto chvíli však poslal příhru do míst, kde spoluhráči nestáli...
62'
Hosté se vrací do hry, je totiž sníženo! Nákop k brance domácích nedokázal Erlić posunout ke svému gólmanovi, k míči se dostal CYRIEL DESSERS a střelou podél Consigliho upravil na 2:1!
60'
Sražený centr domácích z pravého křídla, míč doskákal k brankáři Cremonese.
58'
Po jeho rozehrání se míč odrazil k malému vápnu a Carnesecchi musel Ruanovu ránu pohotově vyrážet.
57'
Centr Zortey hosté odvrátili, Sassuolo bude pokračovat rohem.
55'
Mohlo ale udeřit na opačné straně! Sassuolo podniklo rychlý výpad, přihrávka z levé strany našla zcela volného Defrela, ten si prohlédl situaci a následnou ranou zatřásl Carnesecchiho břevnem!
54'
Dobrý Valeriho centr z levého křídla a domácí měli s odvrácením docela potíže. Cremonese po přestávce předvádí hodně sympatický výkon.
53'
Příhru na střed dostal hostující Okereke, ten si kličkou udělal ještě více prostoru, ale střele po zemi scházela razance. Consigli si připsal snadný zákrok.
52'
Po střetu s Ločošvilim se pískal faul domácích a Nadir Zortea za něj dostal žlutou kartu.
49'
Teď už to mělo nádech nebezpečna, Sernicola hledal centrem Tsadjouta, ten na míč nedosáhl.
48'
V úvodu druhé půle se hosté snaží o aktivitu, zatím je to o akcích okolo šestnáctky.
46'
ze hřiště odchází Felix Afena-Gyan, přichází Cyriel Dessers.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:34.
Je za námi první půle, ve které sice první střelu předvedli hosté – Okereke minul – ale poté už převzali iniciativu hráči Sassuola a začali stupňovat svůj tlak. Několik akcí sice skončilo nepřesnými centry, ale ve 26. minutě už udeřilo. Přímý kop si nachystal Armand Lauriente a prudkou ranou pod břevno otevřel skóre. A nebyl to poslední úder, neboť ve 42. minutě se po rychlém kontru a akci levou stranou prosadil střelou z otočky Davide Frattesi. Do šaten si tak Sassuolo odnáší zcela zasloužený náskok 2:0.
45+2'
45+1'
Zpoza šestnáctky teď vystřelil hostující Benassi a protáhl Consigliho. Ten se tak po dlouhé době dostal k tomu, aby si osahal míč.
45'
Henrique přiklepl na střed na Frattesiho a ten, povzbuzen gólem, to znovu zkusil. Tentokrát ale míčil vysoko nad branku.
44'
Je tu první žlutá karta utkání, za ostrý skluz si ji prohlédl hostující Felix Afena-Gyan.
41'
A po další chybě hostů přichází druhý gól! Sassuolo si na půlce vybojovalo míč, vznikl rychlý brejk, z levé strany se hra posunula do vápna, Lauriente patičkou přiťukl na DAVIDE FRATTESIHO a ten střelou z otočky uklízel k levé Carnesecchiho tyči – 2:0.
41'
Sassuolo je stále tím aktivnějším celkem, hosté navíc v rozehrávce kupí chyby.
39'
Laurienteho centr z pravé strany prošel po zemi až do vápna, ale nikdo jej nedokázal sklepnout na branku!
37'
Carnesecchi se na opačné straně ocitl pod tlakem a musel narychlo odkopávat. Míč poslal do autu na vhazování Sassuola.
36'
Na centr si u první tyče nabíhal Tsadjout, hlavičkoval zády k brance, ale přesto svým pokusem lízl Consigliho tyč. Tohle byl docela zajímavý okamžik.
35'
Hostující Valeri vyslal prudký centr do vápna a obrana Sassuola jen tak tak odvrátila na rohový kop.
35'
ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Luka Ločošvili.
34'
No a bude se dokonce střídat. Chiricheşovo zranění je tedy vážnějšího rázu a nahradit by jej měl Luka Ločošvili.
33'
Na trávníku posedává velezkušený Vlad Chiricheş a zatím to nevypadá, že by hned vstával. Je k němu dokonce povolána lékařská asistence.
32'
Lauriente nezpracoval neposedný míč a před Afena-Gyanem raději uklízel do autu.
30'
Domácí Frattesi se pokoušel projít pravou stranou, míč se ale od něj odrazil mimo hrací plochu. Takže se bude pokračovat Carnesecchiho rozehrávkou.
29'
Sassuolo vhazovalo na své polovině, v tuto chvíli se nikam nežene a rozehrávka šla dokonce na gólmana Consigliho.
28'
Hosté se hned pokusili o případné srovnání, jenže se svou akcí skončili bez střeleckého vyjádření.
26'
Domácí jdou do vedení! Míč si nachystal ARMAND LAURIENTE, svou ranou překonal zeď a i když jeho pokus šel prakticky do míst, kde stál Carnesecchi, tak byl natopik prudký, že skončil pod břevnem branky. Gólman Cremonese ale nemůže mít zcela čisté svědomí – 1:0.
24'
A teď pozor, tohle bude nebezpečná standardní situace. Po faulu na Pinamontiho se bude rozehrávat kouse za hranicí vápna.
24'
Obdobně to dopadlo i po centru Rogéria. Akce Sassuola tak jsou zatím jen bušením na vrata soupeře.
23'
Standardní situace domácích v podobě přímého kopu, ale následný centr zase skončil u hráčů Cremonese...
22'
Roh Sassuola, po signálu přilétl centr na malé vápno, hosté odvrátili na autové vhazování.
20'
Domácí překombinovali akci ve vápně, Pinamonti s Frattesim prováhali možnost střely, López pak z dálky zakončil vysoko nad.
19'
Máme tu menší uklidnění, nyní končí akce mezi oběma šestnáctkami a brankáři jsou bez práce.
17'
Hostující Sernicola byl při rodící se akci stažen k zemi, tento zákrok zatím rozhodčí nechal bez karetního trestu.
16'
Je to teď nahoru a dolů. Za domácí tým vystřelil zpoza vápna Pinamonti, Carnesecchi ránu zkrotil.
15'
Za hosty zahrozil průnikem do vápna Vásquez, v něm byl ale obrán a jeho pád nebyl vyhodnocen, jako penaltový.
14'
Sassuolo se dlouho chystalo k vhazování poblíž šestnáctky, ale ani tyto přípravy nevedla k něčemu, co by ohrozilo Carnesecchiho.
12'
První střelu utkání měli hosté. Po akci levou stranou, centru a sklepnutí do druhé vlny zakončoval Okereke, jenže ránu pravou nohou poslal o poměrně velký kus vedle branky.
10'
Pickel s Vásquezem byli na chvíli v kombinaci hostů, k vápnu měli však oba ještě dost daleko.
9'
Hodně nepovedená narážečka Sassuola poblíž pokutového území, Rogériovi odskočil míč od kopaček.
8'
Na malou chvíli se hra přesunula blíže k brance Sassuola, Ruan ale možný tlak vyřešil malou domů na Consigliho.
7'
Stále pokračuje budování územní převahy Sassuola, hráči v červenošedé kombinaci pouze stínují a brání svou polovinu.
6'
Domácí Pinamonti se snažil přejít přes Bianchettiho, následnou příhru po zemi zablokoval Valeri.
5'
Do vápna hostů přilétla přihrávka vzduchem, tohle ale byla pro Carnesecchiho snadná práce. Míč má ve svých rukavicích a sám bude rozehrávat.
4'
Domácí tým se hned v úvodu snaží o vybudování se tlaku, Cremonese se brání.
3'
Další centr domácích z pravé strany, ale ani tohle se neujalo. Míč je už spíše blíže středu.
2'
Sassuolo podniklo protiútok s centrem z pravého křídla. Ten byl sražen vracejícími se hráči Cremonese. Po celé akci zůstal ve vápně ležet domácí Frattesi, tohle se ale nepískalo.
1'
Hned po několika málo okamžicích podnikli hosté výpad a na centr z levé strany si nabíhal Okereke. Hlavičkoval ale mimo.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli (C) – Zortea, Erlić, Ruan, Rogério – Frattesi, López, Henrique – Pinamonti, Defrel, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo, Russo – L. D'Andrea, Álvarez, Ceïde, Thorstvedt, Obiang, Toljan, Marchizza, Bajrami, Harroui, G. Ferrari.
Trenér: Alessio Dionisi

US Cremonese: Carnesecchi – Chiricheş, Bianchetti (C), J. Vásquez – Sernicola, Pickel, Benassi, Valeri – Afena-Gyan, Okereke – Tsadjout.
Náhradníci: Sarr, Saro – Meïté, Quagliata, Buonaiuto, Ciofani, Ghiglione, Ločošvili, Acella, Galdames, Castagnetti, Dessers.
Trenér: Davide Ballardini

Rozhodčí: Fourneau – Tegoni, Fontani.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Francesco Fourneau, kterému budou na pomezí asistovat Alberto Tegoni a Federico Fontani.
US Sassuolo Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na 14. místě tabulky se ziskem 27 bodů, což znamená celkem pohodlný náskokdevíti bodů na sestupové příčky. Poslední zápas ale Sassuolu vyšel, na trávníku Lecce vyhrálo po gólu Thorstvedta těsně 1:0.

US Cremonese

Hosté jsou na tom hůře a mají starosti se záchranou a na předposledním místě mají pouze 12 bodů. Ale i Cremonese půjde do dnešního utkání s výhrou v zádech, neboť ukončilo dlouhé čekání a připsalo vůbec první výhru v tomto ligovém ročníku. Odneslo to AS Řím, které sice Spinazzolou zareagovalo na gól Tsadjouta, ale v 83. minutě proměnil penaltu Ciofani a Cremonese vyhrálo 2:1.
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 25. kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a US Cremonese.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62