Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Salernitana - 2. října 2022   15:00

Sassuolo
12' Lauriente (Thorstvedt) • 39' Pinamonti  • 53' Thorstvedt (Álvarez) • 76' Harroui (Lauriente) • 90+2' Antiste
5:0
(2:0)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Erlić (67. Ayhan), G. Ferrari, Rogério – Frattesi (80. Obiang), López, Thorstvedt (67. Harroui) – Ceïde (59. Antiste), Pinamonti (46. Álvarez), Lauriente.
Pegolo, Russo – L. D'Andrea, Kyriakopoulos, Marchizza, Henrique, Tressoldi.
Maria Sole Ferrieri Caputi – S. Ranghetti, M. Vivenzi
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
Salernitana
Sepe – Brún (46. Bradarić), Daniliuc, Lovato – Candreva, L. Coulibaly, Maggiore (46. Radovanović), Vilhena (59. Bonazzoli), Mazzocchi (81. Kastanos) – Piątek, Dia (81. Botheim).
De Matteis, Fiorillo – Capezzi, Gyömbér, Iervolino, Motoc, Pirola, Sambia, Valencia.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:8.
Demolice Salernitany je u konce, dnes se hostům zápas vůbec nepovedl a připisují si tak druhou porážku v řadě, naopak domácí Sassuolo si polepšilo o 3 body za druhou výhru za sebou a tak se tabulkou bude posouvat směrem nahoru.

Pět gólů a pět různých střelců domácích, v 2. poločase se přidal Kristian Thorstvedt, Abdou Harroui a v úplném závěru dovršil nepopulárního bůra Janis Antiste. Salernitana si žádnou zajímavou šanci v 2. poločase nevytvořila.
90+3'
90+2'
Agustín Álvarez si odstavil Radovanoviće, ale jeho střela trefila pouze strážce hostují branky, míč se ale následně odrazil na JANISE ANTISTEHO, který už střelou po zemi nedal Sepemu šanci.
90+1'
V 2. poločase se budou nastavovat 3 minuty.
89'
Candreva se pokoušel o další centry, všechny bez nějakých větších problémů odklidila dnes dobře fungující obrana domácích.
87'
Maxime López se postaral o další ze série nepřesných střel z dálky.
86'
Candrevův centr našel jenom hlavu Toljana, který pohodlně hlavou vrátil vlastnímu gólmanovi.
83'
Álvarez si přihrávku ze středu pole nezpracoval a navíc následně velice neohrabaně fauloval.
82'
Ferrari zahrál ve vápně vysokou nohou, ale podle všeho trefil míč, penalta z toho tak nebude.
81'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Erik Botheim,
ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Grigoris Kastanos.
80'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Pedro Obiang.
80'
Roh Salernitany nebyl přetaven v nebezpečí pro domácí branku.
76'
Demolice hostů pokračuje! Dlouhý míč za obranu si převzal Armand Lauriente, ten následně posunul do leva kde se nacházel úplně volný ABDOU HARROUI, který gólovou akci bez problému zakončil.
75'
Daniliuc dostal zezadu naloženo od Antisteho, volný přímý kop pro hosty.
74'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Rogério).
73'
Domácí už se nacházeli uvnitř pokutového území situaci ale prováhali a vykombinovali se až na vlastní polovinu.
72'
Harrouiho střelu zablokovala na hranici vápna hostující obrana.
71'
Antonio Candreva zkoušel další centr zprava, ten se mu ale opět moc nepovedl a skončil mimo hřiště.
70'
Hosté to nyní zkoušejí pomalou kombinací až od vlastního brankáře.
69'
Dia neuspěl při zpracování dlouhého míče, míč mu odkopnul od nohy Ayhan.
67'
ze hřiště odchází Martin Erlić, přichází Kaan Ayhan,
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Abdou Harroui.
66'
Na vápně měl trochu místa Álvarez, střela se mu moc nepovedla, skončila mimo branku
63'
Ferrari hledal ve velkém obdélníku Lópeze, jeho přihrávka byla bohužel pro Sassuolo asi o metr delší než zamýšlel.
61'
Kristian Thorstvedt svou další tvrdou střelou tentokrát nezamířil přesně, trefil pouze dobře postaveného brankáře.
59'
ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Federico Bonazzoli.
59'
ze hřiště odchází Emil Ceïde, přichází Janis Antiste.
58'
Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Tonny Vilhena).
56'
Frattesi trefil pouze prostředek Sepeho branky.
53'
Chybnou rozehrávku od Salernitany ve středu pole potrestal nechytatelnou střelou z protiútoku KRISTIAN THORSTVEDT, na gól mu skvěle přihrál nový hráč na hřišti Agustín Álvarez.
52'
Coulibaly fauloval Rogéria a může být rád že za tento faul nedostal kartu.
51'
Ceïde v ofsajdu.
48'
Candreva svým dloubáčkem, který směřoval do šestnáctky nikoho nenašel.
47'
Radovanovićův centr z volného přímého kopu odvrátil hlavou Maxime López.
46'
ze hřiště odchází Giulio Maggiore, přichází Ivan Radovanović,
ze hřiště odchází Dylan Brún, přichází Domagoj Bradarić.
46'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Agustín Álvarez.
46'
Máme za sebou zajímavý poločas po kterém má dvougólový náskok domácí Sassuolo.

Skóre otevřel Armand Lauriente v 12. minutě, když se přesně trefil k levé tyči. V 39. minutě se náskok domácích zdvojnásobil po úspěšné penaltě, kterou proměnil Andrea Pinamonti.

Největší šanci hostů prohospodařil Boulaye Dia, když v 35. minutě z výborné pozice zhruba na patnácti metrech vůbec netrefil branku.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
45+2'
45+1'
Piątek po skvělém centru hlavičkoval z malého vápna pouze doprostřed branky, navíc mu byl za jeho souboj s Ferrarim odpískán útočný faul.
45+1'
V 1. poločase se budou nastavovat 2 minuty.
44'
Frattesi zaváhal a domácí spěchali do protiútoku, ten byl však už na svém počátku přerušen domácí obranou.
41'
Candreva zkusil štěstí z dálky, jeho střela doletěla až vysoko do ochozů stadionu Mapei.
39'
ANDREA PINAMONTI nezaváhal a tvrdou střelou po zemi překonal Sepeho!
38'
Byla nařízena penalta pro US Sassuolo Calcio!
36'
Tonny Vilhena už byl ve vápně, tam ho ale zastavil skvělým skluzem Erlič.
35'
Pasquale Mazzocchi našel zleva na vápně volného Diu, který z výborné pozice minul branku!
32'
Armand Lauriente ve sprinterském souboji unikl všem protihráčům, následně ale nedokázal z otočky prostřelit hostujícího gólmana!
30'
Rogério teď nezpracoval přihrávku do běhu od Thorstvedta, bude se kopat od hostující branky.
27'
Piątekův zblokovaný centr skončil v rukavicích domácího brankáře.
25'
Boulaye Dia byl už sám před brankářem! Consigli tak musel proti jeho střele předvést výborný zákrok!
24'
Po nepřesné přihrávce od Lópeze si sebral míč Sepa.
22'
Emil Ceïde teď předržel míč a hostující obrana ho zdvojila.
20'
Davide Frattesi se krásnou otočkou vyhnul dvěma obráncům, poslal míč na Rogéria a ten ze střední vzdálenosti minul branku hostů.
19'
Po nepřesné hlavičce to bude odkop od branky.
18'
Lauriente byl teď faulován u levé postranní čáry, domácí budou zahrávat volný přímý kop.
16'
Kristian Thorstvedt si po zmatcích v obraně hostů navedl míč až do šestnáctky, kde jeho cestu za druhým gólem Sassuola zastavil až pozorný Luigi Sepe!
12'
Naopak z protiútoku se prosazují domácí!
ARMAND LAURIENTE si z levé strany navezl míč až do vápna, kde krásnou a hlavně přesnou střelou překonal Sepeho.
12'
Po centru Candrevy se míč odrážel od domácích obránců, Piatek a ani nikdo jiný se k němu bohužel pro hosty nedostal.
8'
Lauriente si špatně zpracoval dlouhou přihrávku a hostující obrana mu tak v pohodě odebrala míč.
7'
Další pokus o centr od Mazzocchiho skončil v zámezí.
6'
Candrevův prudký přízemní centr jenom proletěl malým obdélníkem.
5'
Po zablokovaném centru Coulibalyho bude následovat první rohový kop zápasu.
4'
Rogerio odcentroval na Pinamontiho, kterému k úspěšné hlavičce chybělo jenom pár centimetrů.
3'
Brún poslal svojí nepřesnou rozehrávku pouze do autu.
2'
Armand Lauriente byl úplně volný na levé straně, jeho pokus o centr byl ale hodně nepřesný.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, López, Thorstvedt – Ceïde, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Álvarez, Antiste, Ayhan, L. D'Andrea, Harroui, Kyriakopoulos, Marchizza, Henrique, Obiang, Tressoldi.
Trenér: Alessio Dionisi

US Salernitana 1919: Sepe – Brún, Daniliuc, Lovato – Candreva, L. Coulibaly, Maggiore, Vilhena, Mazzocchi – Piątek, Dia.
Náhradníci: De Matteis, Fiorillo – Bonazzoli, Botheim, Bradarić, Capezzi, Gyömbér, Iervolino, Kastanos, Motoc, Pirola, Radovanović, Sambia, Valencia.
Trenér: Davide Nicola

Rozhodčí: Maria Sole Ferrieri Caputi – S. Ranghetti, M. Vivenzi.
US Sassuolo Calcio

Domácí Sassuolo zatím v tabulce Serie A okupuje 11. místo, má 9 bodů za dvě výhry, tří remízy a dvě prohry. Před třemi týdny podlehli zatím třetímu Udinese (1:3), o týden později pak vyhráli v Turíně proti místnímu FC (1:0).

Střelecky zatím nikdo moc nevyčnívá, nejlepším střelcem domácích je tak Davide Frattesi, který má na svém kontě má 2 góly.
US Salernitana 1919

Hosté se momentálně nacházejí na 14. místě za jednu výhru, čtyři remízy a dvě prohry, před reprezentační přestávkou vybojovali cennou remízu na hřišti Juventusu Turín (2:2), následně ale podlehli doma proti Lecce (1:2).

Nejproduktivnějším hráčem Salernitany je zatím senegalský útočník Boulaye Dia, když za 6 zápasů stihl zaznamenat tři góly a dvě asistence.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62