Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Udinese - 11. září 2022   15:00

Sassuolo
33' Frattesi (Lauriente)
1:3
(1:0)
Udinese
75' Beto  (Pereyra) • 90+1' Samardžič   • 90+3' Beto
Sassuolo
Consigli – Toljan, Tressoldi, G. Ferrari, Rogério – Frattesi (68. Harroui), López, Henrique (90+2. Álvarez) – Lauriente (68. Thorstvedt), Pinamonti (81. Marchizza), Kyriakopoulos (46. Ayhan).
Pegolo, Russo – Ceïde, Obiang.
Camplone G.
Udinese
Silvestri – N. Pérez, Becao, Ebosse – Pereyra, Lovrić, Walace (67. Beto), Arslan (46. Ebosele), Udogie – Success (67. Nestorovski), Deulofeu (81. Makengo).
Padelli, Piana – Abankwah, Ehizibue, Jajalo, Nuytinck.

Ode mne je to vše. Přeji klidný zbytek neděle!
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:9. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 7:15.
Utkání končí! Sassuolo sice po prvním poločase vedlo, na konci první půle však přišla červená karta na jeho straně a to domácím značně zkomplikovalo situaci. Udine se dlouho nemohlo prosadit, hlavička Beta ze 75. minuty ale jeho hráčům vlila novou krev do žil. V nastavení se pak skvělou individuální akcí prosadil nejprve Lazar Samardžič a následně přidal svou druhou trefu Beto. Udine tak pokračuje v povedeném vstupu do ročníku.
90+7'
90+5'
Hostující fotbalisté si přihrávají na své polovině a čekají na závěrečný hvizd.
90+3'
Udinese právě vstřelilo branku!
Ještě jeden hostující úder! Aktivní BETO nabíhal sám na brankáře, počkal si na jeho pohyb a nakonec zakončil do protipohybu. O vítězi je rozhodnuto.
90+2'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Agustín Álvarez.
90+1'
Máme tu obrat na začátku nastavení! LAZAR SAMARDŽIČ si levačkou zasekl míč, bavil se dvou protihráčů a technickou střelou zpoza pokutového území zakončil přesně k pravé tyči. Parádní individuální počin mladého Němce.
89'
Pérezovi se nepovedl první dotek a na chvíli tak podržel kombinaci svého týmu. nakonec se ale míč dostal do vápna. Nic nebezpečného se ovšem nestalo.
88'
Udine je od svého vstřeleného gólu určitě nebezpečnější než celou předcházející dobu zápasu. Čas se mu ale už poměrně dost začíná krátit.
86'
Další centr už si brankář Consigli dokázal pohlídat sám.
85'
Do třetice Beto! Pereyra tentokrát odcentroval z druhé strany a nechybělo moc, aby Portugalec podruhé hlavou rozvlnil síť.
84'
A znovu Beto, tentokrát se k míči ve vzduchu dokázal dostat o zlomek sekundy dříve než brankář. Dokázal však míč usměrnit pouze do boční sítě.
83'
Beto je při chuti a věří si. Z velkého úhlu ale neměl moc nároků na úspěch a Consigli v klidu zasáhl.
83'
Poměrně překvapivé je vystřídání Gerarda Deulofeua, který byl po celý zápas snad nejaktivnějším minimálně z hostujících fotbalistů.
81'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Riccardo Marchizza.

Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Jean-Victor Makengo.
80'
Hned je to z pohledu hostujícího celku tak i střelecky zajímavější. Sassuolo nečekají jednoduché minuty.
78'
Deulofeu přihrál na hranici vápna Samardžičovi, ten vypálil a přízemním pokusem prověřil gólmana Consigliho.
77'
A o to se pochopitelně budou snažit. Uvidíme, zda se jim to podaří.
76'
Oběma týmům se tak podařilo skórovat z první střely na bránu. Teď budou na koni samozřejmě hosté, kteří mají ještě patnáct minut na to, aby dotáhli obrat.
75'
Konečně to z pohledu hostů vyšlo na zakončení mezi tři tyče a hned je z toho gól. Roberto Pereyra odcentroval z pravé strany prakticky z úrovně brankové čáry, našel přesně hlavu BETA a ten jen míč jednoduše usměrnil do sítě.
73'
Přesun hry na pravou stranu k Gerardu Deulofeuovi byl nepovedený. Míč totiž Španěla přeletěl a skončil v zámězí.
72'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Maxime López).
71'
Pereira nyní posílal míč z pravé strany pokutového území do ohně před bránu. Tam ale stál pouze připravený bránící hráč.
70'
Už jsme za polovinou druhého poločasu a stále čekáme na moment, kdy si Udine vytvoří nějakou jasnou brankovou příležitost.
69'
Dokonce oba týmy předvedli dvojitou personální změny na trávníku. Do hry se tak dostávají čerstvé síly na obou stranách.
68'
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Kristian Thorstvedt,
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Abdou Harroui.
67'
ze hřiště odchází Walace, přichází Beto,
ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Ilja Nestorovski.
65'
Brzy přijde další střídání v podání hostů. Je to potřeba, Udine zatím nijak nevyužívá své přesilovky k tomu, aby skórovalo.
64'
Sassuolo tak dostalo k dispozici standardní situaci. Lauriente na rozdíl od Deulofeu sice zeď přestřelil, přestřelil však také i bránu soupeře.
63'
Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Kingsley Ehizibue).
62'
Udogie nyní hledal z levé strany pokutového území někoho ze spoluhráčů. Nebyl tam nikdo a jeden z bránících hráčů sice odkopl míč na roh. Je ovšem pískán ofsajd, ve kterém se předtím ocitl Deulofeu.
61'
Pouhé dvě střely mezi tři tyče jsme viděli za celou hodinu hry. Z toho jedna byla gólová. Udine Consigliho ještě ani jednou neprověřilo.
60'
Teď sice už pokus o střelu přišel, nebezpečný však nebyl a bránu soupeře nijak neohrozil.
59'
Stále to vypadá tak, že fotbalisté Udine kombinují, do šancí se ale minimálně zatím rozhodně nedostávají.
58'
V posledních minutách se toho na hřišti moc neděje. Hra je taková rozkouskovaná a bez zajímavých momentů.
55'
V prvních deseti minutách druhého poločasu si fotbalisté Udine žádnou střeleckou pozici vytvořit nedokázali.
54'
Celé to ovšem končí tím, že se bude odkopávat od domácí brány. Hosté to musejí zkusit od znovu.
53'
Udine i nadále pokračuje v kombinování a snaze najít si dobré místo pro zakončení.
52'
Frattesi se po střetu na zemi. nakonec se ale zvedl sám a bude v pořádku.
51'
Sassulo se však zatím brání. Přece jen ale uteklo teprve pár minut.
50'
Hned od začátku se však ukazuje, že to budou podle předpokladů domácí, kdo bude tvořit hru.
49'
Deulofeu se snažil proskákat kolem soupeřů na levé straně vápna do střely. Nakonec se však dostal až mimo vymezený hrací prostor.
48'
Na úvod to není od Udine žádný zběsilý nástup do útoku. Nyní přišel pouze centrovaný míč do rukavic Consigliho.
47'
Oba týmy se na úvod druhé poloviny utkání rozhodly vystřídat. Uvidíme, jak dlouho bude Sassuolo v deseti odolávat.
46'
ze hřiště odchází Giorgos Kyriakopoulos, přichází Kaan Ayhan.

ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Lazar Samardžič,
ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Festy Ebosele.
46'
První půle zápasu je minulostí. Dlouhou dobu nám přinášelo podívanou bez střel mezi tři tyče. To změnil ve 33. minutě až Davide Frattesi, který střelou z úhlu na bližší tyč otevřel skóre zápasu. Situaci domácímu týmu však hodně komplikuje vyloučení Ruana Tressoldiho ze závěru poločasu.
45+3'
45+2'
Další kontrola, zda přijde penalta. Tentokrát na opačné straně. Ani v tomto případě však pokutový kop nařízen nebyl.
45'
Chvíli po následném rohu pak přišla zablokovaná hlavička. Pro tento případ se tak domácí ubránili.
44'
Standardku ze slibné pozice i nyní rozehrál Deulofeu, i v tomto případě však Španěl trefil jen zeď.
43'
Ruan Tressoldi (SAS) podkopl do skvělé šance unikajícího Successe a hlavní sudí neměl jinou možnost, než mu udělit červenou kartu! Přichází tak komplikace pro domácí tým.
41'
Kontrola skončila, hlavní sudí nebyl vyzván k tomu, aby si šel video sám překontrolovat a může se tak pokračovat dále.
40'
Ovšem rozhodčí nyní čeká na signál, zda někdo z bránících hráčů nezasáhl ve vápně míč rukou.
39'
Jednalo se však o jeden z nejzajímavějších poločasů prvního poločasu. Rohový kop ani následná standardní situace už pak pro bránu soupeře nebezpečí neznamenaly.
38'
Teď si Frattesi a Laurienta vyměnili pozice a z hranici pokutového území na pravé straně pálil druhý jmenovaný. Brankář Silvestri si s jeho slušným pokusem na druhou tyč poradil a míč vyrazil do zámezí.
37'
Znovu Success. tentokrát nastřeloval míč z levé strany pokutového území před bránu po přihrávce Deulofeua. Trefil jen bránícího hráče.
36'
Udogie posílal razantní přízemní přihrávku na hranici vápna. Success se rozhodl míč ještě prodlužovat za sebe a to nebylo dobrá volba. Nikdo z jeho spoluhráčů tam nebyl.
35'
Sassuolo tak zatím dokázala vytěžit z minima absolutní maximum. Bude však potřeba pokračovat hrát dál, protože jinak měl ze hry o něco více jeho soupeř.
34'
Je to tak Udine, kdo bude muset dotahovat a také se hlavně snažit konečně trefit prostor mezi třemi tyčemi. Sassuolo se podařilo využít hned první pokus.
33'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
První střela na branku v podání domácího týmu končí gólem! Lauriente skvěle prostrčil míč na DAVIDEHO FRATTESIHO a ten razantní střelou z úhlu dokázal propasírovat míč k pravé tyči.
32'
Isaac Success při své hlavičce upadl a nejspíš nepříliš pěkně, protože nějakou dobu zůstal na trávníku. Bude ale bezpochyby pokračovat.
31'
Což je vlastně obrázek dosavadního průběhu prvního poločasu. Týmům se nedaří svá útočná tažení zakončovat.
30'
Půlhodinka hry je už za námi. Nyní se s míčem snaží něco vymyslet hráči domácího celku. Zatím bez úspěchu.
28'
Nejedná se tedy o žádnou nádhernou střeleckou podívanou. Snad to změní a uvidíme nějaké branky.
27'
O ani jeden střelecký pokus se ještě nepostarali hráči Sassuola. Jejich soupeř zase ani jednou ze svých ran nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.
26'
Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Enzo Ebosse).
25'
Frattesi dostal míč na pravou stranu vápna do dobré pozice, dostal se s ním ale až moc do úhlu a jeho následná přihrávka nikoho nenašla.
24'
Stále jsme se tak nedočkali toho, že by jeden z brankářů musel zasahovat proti nějaké nebezpečné střele.
23'
I nadále pokračovala kombinace hostujících fotbalistů. Nakonec se rozhodl vypálit Walace, trefil ovšem jen nejbližšího hráče soupeře.
22'
Standardní situaci z velmi zajímavé pozice měli k dispozici hráči Udine. Gerard Deulofeu však nedokázal svým pokusem přestřelit zeď postavenou z bránících hráčů soupeře.
20'
Success se z levé strany pokusil sehrát míč na některého spoluhráčů do pokutového území. Ani jeden z nich se však v této pozici nenacházel.
19'
Zatím čekáme na nějakou větší šanci. Menší náznaky jsme pak viděli spíše ze strany hostujícího celku.
18'
Nakonec přišel centr, ten byl ale bez problémů ubráněn a navíc se míče zhostili hosté.
17'
Nyní už po delší době kombinují s míčem na útočné polovině i fotbalisté domácího celku.
16'
I nadále jsou to však hráči Udine, komu se více daří v ofenzivě. Vždy tomu ale chybí přesná finální fáze.
14'
Ten byl nakonec sehrán na Ebosseho, který vystřelil zpoza pokutového území. Netrefil se ale přesně a míč bránu celkem o dost minul.
13'
A ten byl ztečován na další roh. O rohové kopy zatím nemámě v dosavadním průběhu zápasu nouzi.
12'
A další ofenzivní výpad fotbalistů Udine. Po něm bude následovat rohový kop z levé strany.
11'
Do ofenzivy jsou zatím o něco nebezpečnější hostující hráči, ani oni však nedokázali seřídit mířidla tak, aby prověřili brankáře.
10'
Sassuolo zahrávalo svůj dnešní rohový kop, ten byl nakonec rozehrán nakrátko. Ani následný centr však nebyl nebezpečný.
9'
Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Rodrigo Becao).
8'
Z toho však nic nebezpečného nepřišlo. Naopak hráči soupeře se dostali rychle do útoku, který zakončil Success. Vůbec mu to ale nesedlo.
6'
Zablokovaný Pinamonti znamená, že bude jeho tým zahrávat rohový kop.
5'
V úvodních minutách zápasu se toho příliš zajímavého nestalo. Komu se podaří vytvořit si první příležitost?
4'
Deulofeu se pokusil odcentrovat na svého parťáka Successe, úspěšný ovšem nebyl.
3'
Zápas již byl odstartován. Uvidíme, kterému z obou týmů se bude dařit.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Tressoldi, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, López, Henrique – Lauriente, Pinamonti, Kyriakopoulos.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Álvarez, Ayhan, Ceïde, Harroui, Marchizza, Obiang, Thorstvedt.

Udinese Calcio: Silvestri – N. Pérez, Becao, Ebosse – Pereyra, Lovrić, Walace, Arslan, Udogie – Success, Deulofeu.
Náhradníci: Padelli, Piana – Abankwah, Beto, Ebosele, Ehizibue, Jajalo, Makengo, Nestorovski, Nuytinck, Samardžič.
Udinese Calcio

Bezpochyby slušně odstartovali současný ligový ročník i pohárový ročník hráči Udine. V Coppa Italia nejprve podle předpokladů potvrdili roli favorita proti týmu FeralpiSalo ze Serie C. V lize pak sice nejprve prohráli s AC Milán a následně jen remizovali se Salernitanou, od té chvíle se ovšem vezou na vítězné vlně, která je momentálně dlouhá tři zápasy. Konkrétně Udine porazilo Monzu a následně dva soupeře z kategorie složitých. Fiorentinu nejtěsnějším možným rozdílem a poté As Řím, které rozdrtilo překvapivě a jasně poměrem:.
US Sassuolo Calcio

Průměrný vstup do sezony mají za sebou fotbalisté dnešního domácího celku. Na úvod nestačili hráči Sassuola v poháru na druholigovou Modenu na následně v prvním ligovém kole podle očekávání na turínský Juventus. Od té doby jsou však neporaženi. Nejprve porazili na svém trávníku 1:0 Lecce a posléze si připsali hned tři remízy za sebou. Konkrétně remízu 2:2 se Spezií a následně odehráli dva bezbrankové zápasy s AC Milán a Cremonese. Tohle všechno Sassuolu stačí na šest získaných bodů a umístění lehce ze polovinou ligové tabulky..
Zdravím vás u zápasu pátého kola italské Serie A, ve kterém se spolu utkají týmy US Sassuolo Calcio a Udinese Calcio
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62