Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Verona - 24. října 2022   20:45

Sassuolo
32' Lauriente (Obiang) • 74' Frattesi (Traorè)
2:1
(1:1)
Verona
2' Ceccherini  (Depaoli)
Sassuolo
Consigli (C) – Toljan, Erlić, Ayhan, Kyriakopoulos – Frattesi, Obiang (62. López), Thorstvedt – L. D'Andrea (61. Traorè), Pinamonti, Lauriente (71. Ceïde).
Russo, Pegolo – Ruan, Marchizza, Antiste, Harroui, Rogério, Henrique, Álvarez.
Santoro – Rossi, Politi
MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia)
Verona
Montipò – Hien, Ceccherini (67. Magnani), Günter – Faraoni, Tameze, Veloso (C) (67. Sulemana), Depaoli – Piccoli (30. Kallon), Verdi (84. Djurić) – Henry (67. Lasagna).
M. Chiesa, Perilli, A. Berardi – Cabal, F. Terracciano, Praszelik, Hongla, Dawidowicz.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:19.
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které jsme se dočkali jediné branky. O tu se postaral Davide Frattesi a domácí si odnáší tři body. Hosté těžko kousali závěrečné okamžiky a ještě se snažili si něco vysvětlovat s rozhodčím. Verona přitom dnes rozhodně nepodala špatný výkon, ovšem na domácí to dnes nakonec nestačilo. K vidění byla spíše průměrná podívaná okořeněná třemi brankami se šťastným koncem pro domácí mužstvo. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
90+4'
90+4'
Opět je pískán útočný faul hráči Hellasu Verona a to již vypadá s nadějemi na body pro hosty špatně.
90+3'
Djurićovi je pískán útočný faul, s čímž hosté nejsou srozuměni a vytáhlý útočník dostává žlutý trest.
90+2'
Sassuolo ušetřilo další cenné vteřinky. Hostům už dochází čas na vyrovnání nepříznivého stavu.
90+1'
Traorè vystřelil po rychlém útoku, ovšem zblokovaná rána končí rohovým kopem.
90'
Kevin Lasagna vypustil jedovatou střelu, kterou však dokázal Consigli vyboxovat.
88'
Sassuolo se zatím poměrně snadno brání případnému závěrečnému tlaku. Traorè servíroval před branku, ale se spoluhráčem se úplně nepochopili.
87'
Domácí se dlouho přetahovali o exekutora standardní situaci, k míči se totiž cpal Ayhan, jemuž spoluhráči míč nenechali. Následně mířila střela Traorèho jen do zdi.
86'
Domácím se podařilo vybojovat standardní situaci nedaleko soupeřova pokutového území po faulu na Pinamontiho.
85'
Střídající fotbalista z Bosny a Hercegoviny se ocitl v postavení mimo hru.
84'
Střídání v týmu Hellas Verona FC:
ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Milan Djurić.
83'
Kallon šikovným centrem hledal na zadní tyči Depaoliho, který se pokusil zasáhnout míč v záklonu a výsledek nebyl pro hosty nikterak zajímavý.
82'
Simone Verdi nezvládl procpat míč na spoluhráče, akce hostů ještě pokračovala, ale příliš dlouhá přihrávka zmizela mimo hrací plochu.
81'
Kristian Thorstvedt se drží za rameno po souboji s Kevinem Lasagnou. Nor pravděpodobně zvládne hrát dál.
80'
Maxime López dostal míč do dobré pozice kousek za pokutovým území, leč střela se mu vůbec nepodařila.
79'
Autor druhé branky domácích už je na hrací ploše a zřejmě bude schopen pokračovat v utkání.
78'
Frattesi v souboji s Verdim zřejmě utrpěl nějaké zranění, takže potřebuje lékařské ošetření.
77'
Zakončení hostům nevyšlo, protože střelu spoluhráče zablokoval Kevin Lasagna.
76'
Davide Faraoni dostal žlutou kartu.
74'
Sassuolo právě vstřelilo branku! Hamed Traorè dostal míč do pokutového území, kde byl připravený DAVIDE FRATTESI a ten pohotovým zakončením prostřelil brankáře Montipa. Ještě se u videa řešila situaci, kdy získal míč Kyriakopoulos, ale vše prošlo.
73'
Vysoký centr mizí v rukavicích brankáře Consigliho. Následně akce domácích rychle skončila.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Emil Ceïde.
70'
Další zakončení v podání hostujícího celku brankou neskončilo, Hellas se tlačí do útoku stále víc.
68'
Slušná šance hostů – nejprve málem vlastní gól Sassuola, následně hlavička Lasagny, kterou skvěle vytáhl Consigli a dorážka Faraoniho mířila úplně mimo.
67'
Ze hry míří trojice Veloso, Ceccherini a Henry, které nahrazují Sulemana, Magnani a Lasagna.
65'
Martin Erlić měl štěstí, že si nevstřelil vlastní gól, když se míč odrazil jen mimo hrací plochu. Po rohu žádné další ohrožení domácí branky nepřišlo.
64'
Frattesi dobře našel Toljana, který se tváří v tvář brankáři trefil pouze do vnější strany tyče, od níž se míč odrazil mimo hřiště.
62'
ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Maxime López.
61'
ze hřiště odchází Luca D'Andrea, přichází Hamed Traorè.
60'
Centrovaný míč Fabia Depaoliho neslavil úspěch, takže se defenziva Sassuola ubránila.
59'
Davide Frattesi prováhal nejlepší okamžik ke střelbě v dobré pozici, takže se obrana zformovala a ránu zblokovala.
58'
S centrovaným míčem od praporku si dokázal poradit Montipò, který míč vyboxoval mimo vápno.
57'
Armand Lauriente posílal míč do předbrankového prostoru, jenže soupeř zablokoval přihrávku na roh.
56'
Opět byl k vidění nepovedený kontakt Thomase Henryho s míčem, po kterém vhazuje Sassuolo.
55'
Davide Frattesi se dobře prodral do střelecké pozice, ovšem Davide Faraoni jeho pokus výborně zblokoval.
53'
Když už se Thomas Henry nyní dostal k míči, nedokázal si ho dobře zpracovat.
52'
Thomas Henry je dalším hráčem, jemuž je odpískán faul. V jeho případě šlo o faul na útočné polovině.
51'
Na trávníku se ocitl Pinamonti po nepříjemném kontaktu se soupeřem, ovšem domácí následně nic zvláštního vymyslet nedokázali.
50'
Hosté měli výhodu rohového kopu, nicméně ani po jeho rozehrávce se remízový stav nemění.
49'
Exekuce volného přímého kopu se ujal Simone Verdi. Dobře postavenou zeď se mu prostřelit nepodařilo.
48'
Martin Erlić nedovoleně zastavil Depaoliho nedaleko pokutového území jen za cenu žluté karty.
47'
Yayah Kallon byl nyní hodně rychlý a nadělal pořádné potíže soupeři, který nakonec situaci ustál.
46'
Hosté kombinují v úvodní minutě s míčem u kopaček a hledají možnost, jak zaútočit na Consigliho branku.
46'
Máme za sebou první polovinu utkání, ve které jsme sledovali velice rychlou úvodní branku, o což se postaral svým centrem Federico Ceccherini. Míč z jeho kopačky totiž propadl zřejmě bez Henryho teče až do branky. Domácím se povedlo vyrovnat, když po pěkné individuální akci přesnou střelou placírkou na zadní tyč skórovala letní posila z Lorientu Armand Lauriente. Poté se sice ještě prosadil Miguel Veloso, leč akci předcházel ofsajd, takže branka nebyla uznána. Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
45+2'
45+2'
Armand Lauriente se opět prosadil v souboji s Hienem, který soupeře fauloval.
45+1'
První nastavená minuta se nesla v poklidném tempu bez zajímavějších akcí.
45'
Na hrací ploše se v nefotbalové póze svíjí Davide Frattesi po kontaktu s Miguelem Velosem.
44'
Závěr prvního poločasu se přibližuje, momentálně vše nasvědčuje remíze, ovšem stačí jedna povedená akce a může to být jinak.
43'
Hosté kombinují s míčem u kopaček, ovšem momentálně se drží na vlastní polovině.
41'
Opět měl míč Kallon, potáhl ho, našel Faraoniho, jehož centr byl jen o kousek vyšší, než by hosté potřebovali.
40'
Miguel Veloso sice dostal míč do sítě povedenou střelou, jenže akci předcházel ofsajd střídajícího Kallona.
39'
Hostům se podařilo vybojovat výhodu rohového kopu, na přední tyči trefil míč patou Günter, ovšem spoluhráče ani branku nenašel.
38'
Armand Lauriente tentokrát neměl dostatečnou rychlost, aby překonal Isaka Hiena.
37'
Hostující Henry sice měl míč v pokutovém území na noze, ale poslal nepřesnou přihrávku.
36'
Kallon na pravé straně nedokázal odcentrovat přes pozorného Kaana Ayhana.
35'
Thomas Henry nedokázal dobře zpracovat míč, takže se obrana Sassuola snadno ubránila.
34'
Simone Verdi si dal míč příliš daleko od nohy, čehož však soupeř nakonec využít nedokázal.
32'
Sassuolo právě vstřelilo branku! ARMAND LAURIENTE je za svou aktivitu odměněn brankou. Francouz z levého křídla poměrně snadno přešel přes Isaka Hiena, prosmýkl se do zakončení, které o tyčku skončilo v síti.
32'
Střídající Kallon se snažil prostrčit míč na Henryho, jenže ten nebyl v dobrém náběhu.
31'
Martin Erlić také potřebuje chvilku pauzu, zřejmě dostal nějaký úder do obličeje.
30'
ze hřiště odchází Roberto Piccoli, přichází Yayah Kallon.
29'
Na trávníku zůstal sedět Roberto Piccoli, který potřebuje lékařské ošetření. Zdá se, že přijde střídání.
28'
Rozehrávka volného přímého kopu zůstala na bedrech Armanda Laurienteho, který však našel pouze hlavu Koraye Güntera.
27'
Frattesi pěkně pronikal obranou soupeře, až jeho akci nedovoleně učinil přítrž Federico Ceccherini, který vidí žlutou kartu.
27'
Norský fotbalista tentokrát přihrávku dostal, jenže míč následně poslal pouze na nohy protihráče.
26'
Jeremy Toljan se snažil najít Thorstvedta, jenže do přihrávky se vložila obrana Hellasu.
25'
Tentokrát se situace obrátila a faulujícím hráčem byl Fabio Depaoli, který vytáhl ze svého zásobníku šlapák.
24'
Fabio Depaoli na levé straně přecházel přes soupeře, když byl podražen Lucou D'Andreou.
23'
Thomas Henry se dostal k přízemní přihrávce z pravé strany, kterou však zachytila obrana Sassuola.
22'
Andrea Consigli dostal poměrně těžkou přihrávku od spoluhráče, se kterou si ale dokázal poradit, míč zkrotil a ještě ho poslal na kolegu ve středu hřiště.
21'
Na hranici pokutového území skončil na trávníku Davide Frattesi, nicméně rozhodčí situaci nevyhodnotil jako nedovolenou.
20'
Další střelecký pokus Francouze Laurienteho zblokovala obrana Hellasu Verona.
18'
Po rohovém kopu domácích zůstal ležet v nefotbalové pozici zkušený Faraoni, takže rozhodčí na chvilku přerušuje hru.
17'
Lauriente se opět dostal ve vápně k míči, jenže Faraoni ho nenechal vystřelit.
16'
Po rohovém kopu se dostal ke střele ze střední vzdálenosti Adrien Tameze, ovšem branku vůbec netrefil.
15'
Fabio Depaoli zabojoval a dle verdiktu rozhodčího vybojoval roh, i když se to Toljanovi vůbec nelíbilo.
14'
Henry sice zvládl vysoký centr zasáhnout, současně se však dopustil útočného faulu na Erliće.
13'
Pinamonti dostal svou přihrávku na Laurienteho, který však před brankou prováhal okamžik ke střelbě, takže mu soupeř míč ukopl.
12'
Miguel Veloso vyslal hodně nepovedený dlouhý centr, který vyletěl mimo hrací plochu, aniž by ho Henry zvládl zasáhnout.
11'
U postranní čáry došlo k nedovolenému zákroku, jehož terčem se stal Piccoli. Fauloval Chorvat Erlić.
10'
Roberto Piccoli dobře udržel míč na hrací ploše, nicméně následně hosté nic nevymysleli.
9'
Na druhé straně se pískal útočný faul, kterého se dopustil Henry, jenž došlápl na nohu Ayhana.
8'
Další ofenzivní snažení Sassuola skončilo daleko od branky hostujícího celku.
7'
O útočnou akci se pokusili také domácí, ovšem jejich snažení nemělo valného efektu.
5'
V úvodu utkání jsou zatím jednoznačně aktivnější hosté, kteří svého soupeře brzkou brankou šokovali.
3'
Opět v akci Henry, který táhl akci, poslal na Tamezeho, jenž na zadní tyči zkoušel najít Roberta Piccoliho, leč ten o kousek na míč nedosáhl.
2'
Hellas Verona právě vstřelila branku! Thomas Henry si dobře zaběhl za obránce Ayhana, se kterým se dostal do kontaktu, a odvedl dobrou práci, takže míč z kopačky centrujícího FEDERICA CECCHERINIHO doletěl až do sítě. Branku ještě prověřoval videorozhodčí kvůli možnému faulu, ale vše proběhlo v souladu s pravidly.
1'
Úvodní výkop utkání obstaral hostující Simone Verdi. Následně hosté kombinovali po levé straně, kde vybojovali autové vhazování.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, Ayhan, Kyriakopoulos – Frattesi, Obiang, Thorstvedt – L. D'Andrea, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Russo, Pegolo – Ruan, Traorè, Marchizza, López, Antiste, Harroui, Rogério, Ceïde, Henrique, Álvarez.
Trenér: Alessio Dionisi

Hellas Verona FC: Montipò – Hien, Ceccherini, Günter – Faraoni, Tameze, Veloso (C), Depaoli – Piccoli, Verdi – Henry.
Náhradníci: M. Chiesa, Perilli, A. Berardi – Sulemana, Magnani, Cabal, F. Terracciano, Praszelik, Hongla, Dawidowicz, Lasagna, Kallon, Djurić.
Trenér: Salvatore Bocchetti

Rozhodčí: Santoro – Rossi, Politi.
Hellas Verona FC

Verona prokazuje velice špatnou formu a v dosavadním průběhu soutěže získala pouhých pět bodů, což před startem jedenáctého kola stačí na 18. příčku, která by na konci ročníku znamenala sestup o soutěž níž. Verona zatím vyhrála jediné utkání, když na začátku září porazila na domácí půdě Sampdorii. V současné době se s týmem táhne pětizápasová šňůra porážek. Velkým problémem Verony je příliš propustná obrana, protože ta soupeřům dovolila skórovat již devatenáctkrát a v tomto ohledu je v Serii A momentálně horší pouze předposlední Cremonese.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo v dosavadním průběhu soutěže získalo 12 bodů za 3 výhry, 3 remízy a 4 prohry při vyrovnaném skóre 12:12. Po dvou výhrách (v Turíně 1:0 a se Salernitanou 5:0) to už vypadalo, že se Sassuolo vydá tabulkou vzhůru, jenže přišly dvě porážky. Dlužno dodat, že v ani jednom ze zápasů nebylo Sassuolo favoritem. Nejprve na domácí půdě nestačilo v poměru 1:2 na Inter Milán, aby stejným skóre Sassuolo prohrálo na půdě Atalanty. Nejlepším střelcem týmu je třígólový Frattesi.
V rámci jedenáctého kola italské Serie A se utkávají celky US Sassuolo Calcio a Hellas Verona FC. Podle postavení v tabulce jsou papírovým favoritem domácí fotbalisté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62