Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Juventus - 10. listopadu 2022   18:30

0:1
(0:0)
Juventus
62' Kean  (Rabiot)
Verona
Montipò – Hien, Dawidowicz (79. Günter), Ceccherini – F. Terracciano, Sulemana (66. Veloso), Hongla, Doig (66. Lazović) – Lasagna, Kallon (73. Verdi) – Djurić (79. Henry).
A. Berardi, M. Chiesa, Perilli – Cabal, Depaoli, Ilić, Praszelik, Tameze.
Juventus
Perin – Bremer, Bonucci, Danilo – Cuadrado (80. Sandro), Fagioli (64. Miretti), Locatelli (64. Paredes), Rabiot, Kostić – Milik, Kean (69. Di María).
Pinsoglio, Szczęsny – Gatti, Rugani, Soulé.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:13.
Je konec! Juventus nakonec zvládl utkání na půdě Hellasu Verona a odváží si do Turína těsné vítězství 1:0. Po bojovném prvním poločase se na hřišti začly dít věci až po změně stran. První šanci měl domácí Dawidowicz, ale po přímém kopu ve skluzu netrefil branu. Po hodině hry tak se štěstím poslal hosty do vedení Moise Kean. Domácí se pět minut před koncem dočkali penalty po zákroku Bonucciho, ale sudí po poradě s kolegou u videa penaltu odvolal.
90+5'
90+5'
Di María se v závěru nastavení dostal k zakončení z hranice velkého vápna, jenže jeho pokus levou nohou skončil nad břevnem.
90+4'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Simone Verdi, který si to odkrokoval, jenže následně levačkou vypálil vysoko nad břevno.
90+3'
Lasagna byl faulován posledním Alexem Sandrem. Hostující hráč musí do sprch!
90+2'
Na povedený centr si před brankou Juventusu naskočil Thomas Henry, ale hlavičkoval ze záklonu a přizvedl míč jen nad břevno.
90'
Ángel Di María se v závěru duelu ujal rozehrávky rohového kopu. Centr si našel Bremer, ale v dobré pozici promáchl.
88'
Domácí brankář Lorenzo Montipò si pohlídal nepovedený centr z levé strany a bezpečně si dokráčel pro míč. Brankář Hellasu ihned rozehrál.
87'
Sandro kouzlil s míčem na levé straně, ale nedokázal odcentrovat před Verdiho. Juventus ale získal vhazování u rohového praporku.
86'
Tak pozor! Sudí nakonec po komunikaci s kolegou u videa změnil svůj verdikt a nařídil přímý kop pro Juventus.
85'
Tak pozor! Sudí se ještě jde podívat na video.
84'
Pokutový kop pro Hellas! Ve vápně fauloval Bonucci a sudí neváhal!
83'
Domácí fanoušci hlasitým skandováním ženou své oblíbence vpřed. Naopak hráči Staré dámy se brání na hranici velkého vápna.
81'
Domácí celek se tlačí vpřed se snahou o zakončení. Centr na malé vápno ale odehrál mimo nebezpečné území Bremer.
80'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Aléx Sandro.
79'
Střídání v týmu Hellas Verona FC:
ze hřiště odchází Paweł Dawidowicz, přichází Koray Günter,
ze hřiště odchází Milan Djurić, přichází Thomas Henry.
78'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona FC (Miguel Veloso).
77'
VAR zkoumal možnou penaltu pro domácí celek. Ruku reklamoval Paweł Dawidowicz, ale Bremer podle videa zahrál čistě.
76'
Sudí si na polovině hřiště všiml nedovoleného zákroku jednoho z domácích hráčů. Domácím fotbalistům se verdikt vůbec nelíbí.
75'
Simone Verdi poslal nákop na pravou stranu, ale tam se nikdo v modrém dresu nedokázal uvolnit.
73'
ze hřiště odchází Yayah Kallon, přichází Simone Verdi.
72'
Di María poslal přihrávku na levou stranu a ihned podpořil ofenzivu Juventusu. Stará dáma získala vhazování poblíž velkého vápna.
71'
Filip Kostič vypomohl obraně Juventusu a bez problmů odehrál míč na polovinu soupeře. Hráči v modrém okamžitě otáčejí směr hry.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a Juventus bez větších problémů drží těsné vedení. Obrana Hellasu má plno práce.
69'
ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Ángel Di María.
68'
Filippo Terracciano po pravé straně táhl akci Hellasu, nicméně jeho přihrávka za obranu neoslovila nikoho v modrém dresu.
67'
Miguel Veloso vhazoval na levé straně hřiště. Na jeho pobídku si naběhl Lazovič, jenže důrazný Bremer domácího hráče odstavil od míče.
66'
ze hřiště odchází Ibrahim Sulemana, přichází Miguel Veloso,
ze hřiště odchází Josh Doig, přichází Darko Lazović.
65'
Brankář Perin poslal nákop na levou stranu, kde neměl nikoho v černobílém dresu Juventusu. Hosté ale drží míč na kopačkách.
64'
ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Leandro Paredes,
ze hřiště odchází Nicolò Fagioli, přichází Fabio Miretti.
63'
Branku ještě zkoumal VAR, ale gól Juventusu skutečně platí.
62'
Juventus právě vstřelil branku! Juventus se z první šance dostává do vedení! MOISE KEAN si naběhl na přihrávku za obranu, zakončil levačkou a jeden z obránců Hellasu míč přizvedl mimo dosah brankáře!
61'
Isak Hien se z levé strany dostal k odcentrování. Ke sraženému míči se dostal Martin Hongla, ale nártem poslal míč vysoko nad břevno.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku. Juventus se na půdě posledního celku soutěže stále nedostává do šancí.
59'
Další ofenzivní snažení domácího celku zastavil nedovoleným zákrokem Filippo Terracciano.
58'
Hellas si dal pozor na nákop za obranu a získal míč pro sebe. Fotbalisté v modrém se následně drali vpřed, ale dlouho se v ofenzivě neudrželi.
57'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona FC (Milan Djurić).
56'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona FC (Paweł Dawidowicz).
55'
Kostič se po levé straně uvolnil a odcentroval. Jeho střílený ceotr ale obránce soupeře odehrál do bezpečí.
54'
Kevin Lasagna se při průniku na polovinu Juventusu dopustil útočného faulu. Skvěle se k němu totiž stačil stáhnout zadák Bremer.
53'
Hostující brankář Perin nakopl míč na levou stranu, jenže tam neměl nikoho v černobílém dresu Juventusu.
52'
Domácí Hellas zahrával další standardní situaci. K propadnutému míči se dostal Isak Hien, ale v záklonu poslal míč vysoko nad břevno.
50'
Juventus zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde si útočným faulem pomohl Arkadiusz Milik.
49'
Paweł Dawidowicz se po přímém kopu probil k míči u zadní tyče, ale ve skluzu nedokázal zamířit mezi tři tyče!
48'
Cuadrado si na levé straně pomohl šlapákem a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
47'
Hellas vhazoval na levé straně hřiště. Na pobídku si naběhl Kevin Lasagna, jenže hlavou prodloužil míč jen do rukavic Perina.
46'
Domácí Hellas obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Uvidíme, zda domácí celek naváže na výkon z úvodní pětačtyřicetiminutovky.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali bojovné utkání plné osobních soubojů. Letos trápící se Hellas odehrál proti favoritovi slušný poločas a nepustil soupeře do šance. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45'
Ibrahim Sulemana se sice v závěru první půle zjevil v obrovské šanci, ale radost mu pokazil odmávaný ofsajd.
44'
Bremer hecuje své spoluhráče k větší aktivitě, jenže nikdo v černobílém dresu zrovna nehýří pohybem.
43'
Další ránu zpoza velkého vápna obstaral levou nohou Martin Hongla, jehož přízemní pokus prolétl kolem zadní tyčky.
42'
Josh Doig poslal přihrávku za obranu Juventusu, jenže nikdo v modrém dresu za jeho přihrávkou nevystartoval.
41'
Cuadrado na pravé straně nepustil do ofenzivy Lasagnu. Rychlonohý křídelník Juventusu následně pořádně seřval spoluhráče za pozdní návrat.
40'
Leonardo Bonucci nakopl míč na polovinu soupeře, jenže Kean v hlavičkovém souboji prodloužil míč jen do míst, kde neměl spoluhráče.
39'
Arkadiusz Milik dostal přihrávku na pravou stranu, kde předložil míč Cuadradovi, ale jeho centr brankář domácího celku raději vytěsnil na roh.
38'
Perin si dal pozor na nepřesnou přihrávku do velkého vápna a jednoduše rozehrál na křídlo. Hellas v závěru první půle hýří aktivitou.
37'
Bremer poslal přihrávku na polovinu soupeře, jenže Rabiot si v těžké pozici nedokázal míč ideálně zpracovat.
36'
Milan Djurić se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus placírkou skončil v rukavicích brankáře Perina.
35'
Josh Doig se na levé straně zbavil obránce, posunul míč vpřed, nicméně jeho následný přízemní centr skončil v autu.
34'
Leonardo Bonucci už je po předchozím zákroku zpět na nohou a opět může pokračovat ve hře. Juventus postupně postupuje kupředu.
33'
Další výpad domácího Hellasu zastavuje odpískaný faul. Útočným faulem na Bonucciho se provinil domácí Kevin Lasagna.
32'
Yayah Kallon se ujal rozehrávky přímého kopu z levé strany. Místo centru do pokutového území ale zvolil přihrávku na spoluhráče z defenzivy.
31'
Kean se v blízkosti velkého vápna dostal do zakončení, nicméně jeho projektil placírkou srazil obránce mimo branku.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Juventus v posledních minutách přebírá aktivitu.
29'
Juventus se vydal vpřed po levém křídle. Centr propadl na značku pokutového kopu, ale Moise Kean se neprobil k zakončení.
28'
Domácí kouč je v první půli velmi aktivní a žene své svěřence vpřed z hranice vyznačeného sektoru.
27'
Juventus zahrával přímý kop. Centru se chopil Filip Kostić, ale domácí defenziva nenechala nikoho v černobílém dresu zakončit.
26'
Stopeři Juventusu se vytáhli vysoko na polovinu soupeře. Míč dostal Kean, kterého fauloval zatažením za dres Kevin Lasagna.
25'
Domácí defenziva si poradila také s následným rohovým kopem. Centr odvrátil do bezpečí Paweł Dawidowicz.
24'
Cuadrado se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho centr přiletěl k zadní tyči, ale tam dominoval domácí zadák Federico Ceccherini.
23'
Juventus se nyní dostal vpřed, ale pokus o centr skončil v rukavicích brankáře.
20'
Hellas už znovu kombinuje na polovině Juventusu. Kevin Lasagna se s míčem zjevil poblíž rohového praporku, ale nestačil odcentrovat.
19'
Juan Cuadrado si dal pozor na napadajícího soupeře a raději si pomohl přihrávkou na Bremera. Hellas v úvodních minutách napadá velmi aktivně.
18'
Yayah Kallon táhl akci Hellasu po levé straně, odkud centrem našel Lasagnu, který místo zakončení sklepával míč pod sebe a daroval jej hráčům Juventusu.
17'
Na stadionu od úvodních minut panuje parádní atmosféra. Zejména příznivci Hellasu ženou své oblíbence do ofenzivy.
16'
Filip Kostić se z levé strany dral do velkého vápna, jenže jeho centr levou nohou srazil obránce v modrém dresu do zámezí.
15'
Juan Cuadrado dostal přihrávku na pravou stranu, jenže potažení vpřed mu nevyšlo, jelikož ostatní hráči Juventusu se nenabízeli do volného prostoru.
14'
Bremer tentokrát zvládl hlavičkový souboj s Lasagnou a odehrál míč mimo nebezpečné území. Defenziva soupeře má velké problémy.
13'
Federico Ceccherini z levé strany načechral centr na značku pokutového kopu, jenže tam opět kraloval důrazný stoper Bremer.
12'
Stopeři Juventusu uklidňují hru na vlastní polovině a číhají na skulinku v obraně Hellasu. Zatím sledujeme velmi opatrný duel.
11'
Cuadrado si na pravé straně šikovným zpracováním poradil s napadajícím soupeřem a poslal přihrávku za obranu Hellasu.
10'
Domácí defenziva hraje s míčem na vlastní polovině a nikam se nežene. Naopak hráči Juventusu jsou aktivní při napadání.
8'
Domácí Hellas zahrával standardní situaci. Aktivní Lasagna poslal centr na malé vápno, ale vzdušnému prostoru opět zvládla obrana Juventusu.
7'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Leonardo Bonucci).
6'
Yayah Kallon neustál kousek za středovou čárou souboj s Bonuccim a poroučel se k zemi. Sudí měl střet před očima a nechal pokračovat ve hře.
5'
Do rozehrávky Juventusu se musel zapojit brankář Perin, který poslal přihrávku na levou stranu, jenže tam neměl volného Danila.
4'
Ibrahim Sulemana se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho rána z voleje prolétla kolem branky Juventusu.
3'
Domácí Hellas zahrával úvodní rohový kop dnešního souboje. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde kraloval Bremer.
2'
Danilo diriguje rozehrávku Juventusu na polovině domácího celku. Naopak zadáci Hellasu se zatím drží na hranici velkého vápna.
1'
Hostující Juventus obstaral výkop do prvního poločasu utkání. Stará dáma se ihned vydala vpřed, ale nákop na pravou stranu propadl do autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Hellas bude hrát ve žlutém, zatímco Juventus nastoupí v tradiční černobílé kombinaci.

Hellas Verona FC: Montipò – Hien, Dawidowicz, Ceccherini – F. Terracciano, Sulemana, Hongla, Doig – Lasagna, Kallon – Djurić.
Náhradníci: A. Berardi, M. Chiesa, Perilli – Cabal, Günter, Depaoli, Henry, Ilić, Lazović, Praszelik, Tameze, Veloso, Verdi.

Juventus FC: Perin – Bremer, Bonucci, Danilo – Cuadrado, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostić – Milik, Kean.
Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Sandro, Di María, Gatti, Miretti, Paredes, Rugani, Soulé.
Hellas Verona

Domácí Hellas Verona v letošním ročníku prožívá hrůzné trápení. Po třinácti odehraných duelech má Hellas na kontě pět bodů a patří mu poslední pozice Serie A. Na záchranu ztrácí Hellas jen čtyři body. Letos se ale trápí hlavně směrem dozadu, jelikož obdržel už dvacet šest branek. Hellas navíc prohrál už šestkrát v řadě. Naposledy padl 0:2 na půdě Monzy.
Juventus FC

Stará dáma se v posledních sezónách trápí a letošek zatím není výjimkou. Po výpadku ze skupiny Ligy mistrů se mu nedaří ani v lize. Po třinácti odehraných duelech má Juventus na kontě dvacet pět bodů a zatím mu patří pátá pozice. Na druhé místo navíc Juventus ztrácí jen pět bodů. O víkendu ale Juventus doma přehrál 2:0 silný Inter Milán. V lize navíc Juventus dokázal zvítězit čtyřikrát v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62