Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Lovosice - 30. ledna 2021   15:00

Hranice
Hranice
4' Mucha  • 9' Mucha  • 13' Čadra  • 17' Mrnuštík  • 19' Magrla  • 25' Mucha  • 26' Zbránek  • 27' Magrla  • 28' Čadra  • 30' Brož  • 34' Magrla  • 35' Indrák  • 38' Piwko  • 39' Brož  • 43' Piwko  • 44' Piwko  • 45' Magrla  • 46' Zbránek  • 49' Indrák  • 51' Zbránek  • 52' Padalík  • 53' Piwko  • 55' Kozlovský  • 57' Piwko
27:27
(10:17)
Lovosice
Lovosice
2' Bouček   • 3' Trkovský   • 5' M. Jonsson   • 7' Jonáš   • 9' Strazdiņš   • 10' Trkovský   • 16' Jonáš   • 17' M. Jonsson   • 20' Trkovský   • 23' Stach   • 25' M. Jonsson   • 26' Stach   • 27' M. Jonsson   • 29' Bouček   • 33' Trkovský   • 34' Bouček   • 37' Bouček   • 38' Trkovský   • 42' P. Jahn   • 43' Kupa   • 44' M. Jonsson   • 56' Strazdiņš   • 58' Holubec   • 60' J. Motl
Hranice
Blanár, Opava
Lovosice

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.
Je tu konec! Po prvním poločase, kdy hosté vedli o sedm branek, rozhodně nikdo takové drama nečekal. Hranice od pětačtyřicáté minuty naprosto převzaly kontrolu nad hrou a začaly sázet jeden gól za druhým. Ke konci utkání se Lovosice probudily z klinické smrtí, a tak alespoň vybojovaly remízu, která je pro oba týmy více než zaslouženým východiskem.
TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice 27:27 (10:17)
Nejvíce branek: Piwko 6/1, Magrla 5/1, Mucha 3 – Jonsson 8/3, Trkovský 5, Bouček 4. Rozhodčí: Blanár, Opava. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 5:1.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Domácí měli k dispozici ještě jeden volný hod. Z toho vzešla nebezpečná střela, která ovšem o pár centimetrů minula zařízení!
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Motl střílí veledůležitou branku. Myslím si, že remíza by tomuto zápasu slušela.
60'
Střela hostujícího hráče byla zablokována! Stále to jsou však Lovosice, které drží míč.
60'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra).
59'
Piwko byl nepříjemně faulován a momentálně je ošetřován zdravotníky.
59'
Lovosice přichází o míč! Minutu před koncem se do útoku řítí domácí.
58'
Dvěma po sobě jdoucími zákroky se prezentoval Hrdlička. V obou případech si vedl znamenitě.
58'
Následně srovnává Holubec.
58'
Klement vyrazil nohou střelu Jonssona, stále však hrají hosté.
57'
Piwko v pádu vyslal nepříliš razantní pokus a myslím si, že ani on sám nevěřil tomu, že by mohl skončit v bráně. Nicméně se tak stalo.
56'
Po deseti minutách se prosazují taktéž Lovosice. Střeleckou impotenci hostů zastavil Strazdiņš.
56'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
55'
Střelu z levé spojky, kterou měl na svědomí Kozlovský, nedokázal brankář Lovosic zneškodnit! Hranice otáčejí průběh zápasu!
55'
54'
Hostující pivot ztrácí míč, Hranice se mohou poprvé v utkání dostat do vedení.
53'
Hra Lovosic se naprosto rozpadá! Díky brance Piwka máme srovnáno!
52'
Hranice hrají vynikající házenou! Tentokrát potrestaly další chybu v kombinaci soupeře. Postaral se o to Padalík.
51'
Jonsson nezpracoval přihrávku, a tak se mohl do samostatného úniku pustit Zbránek, který se zakončením neměl sebemenší problém.
50'
Jenže se zaskvěl taktéž lovosický brankář! Ten krásně vytěsnil střelu mířící do protějšího rohu jeho svatyně.
50'
Jiří Bouček ze střední spojky jen trefuje domácího brankáře.
49'
A tato teze nabývá na reálnosti. Z pravé spojky se prosazuje Michal Indrák a Lovosice si berou oddechová čas.
48'
Klement kryje střelu k protější tyči. Hranice se pomalu dostávají na dostřel svému soupeři. Začíná to vypadat, že nás ještě čeká pořádně dramatický závěr.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
46'
Útok Lovosic zaváhal, díky čemuž se dostal do brejkové situace Zbránek. Ten si v podobných momentech ví rady, což potvrdil i nyní.
45'
Magrla na pravém křídle obdržel pohlednou přihrávku, načež snížil na rozdíl pěti branek.
44'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximilian Jonsson).
44'
Piwko v pádu poslal míč k protější tyči a rozvlnil síť za hostujícím gólmanem.
43'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
43'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
43'
Trochu to vypadá, že si domácí začali dávat více pozor na Jonssona. Ten ve druhém poločase nedostává tolik volného prostoru jako v tom předchozím.
43'
Čadra se pokoušel probít do střelecké pozice, jenže obrana Lovosic byla připravena. Jeho zaváhání napravil Piwko, který se už nemýlil.
42'
Jahn přesilovou hru využívá a navyšuje vedení svého týmu na sedm branek.
41'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
40'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
39'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
39'
Hostující házenkář vystihl přihrávku a utíkal sám na Klementa. Ten vytasil parádní zákrok a jeho obrovskou šanci zneškodnil!
38'
Trkovský si všiml nezformované obrany domácích a rychlou střelou skóroval.
38'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
37'
Trochu více prostoru dostal na střední spojce Bouček, který udělal pár kroků vpřed a vypálil přesně k pravé tyči.
36'
Kombinace domácích postrádala myšlenku. Toho využil soupeř, který se míče zmocnil a nyní může přemýšlet, kudy povede svou další akci.
35'
Jonsson nedokázal zakončil přesně. Hrát mohou hráči v modrých dresech.
35'
Po hlušší pasáži přichází smršť branek. O tu další se postaral domácí Indrák.
34'
Bouček napřáhl z levé spojky k protější tyči, kam také míč zapadl.
34'
Magrla se uvolnil na pravé spojce a překonal brankáře soupeře.
33'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
31'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
31'
První poločas je u svého konce! Už od samého úvodu zápasu bylo jasné, jakým směrem se bude utkání ubírat. Lovosice jsou jasně lepším celkem, což se přeneslo i do průběžného výsledku. Hosté vedou 17:10 a je více než pravděpodobné, že dnes body neztratí.
Druhý poločas začne přibližně v 15:52.
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximilian Jonsson).
30'
Nejspíše poslední útočnou akci Hranic v tomto poločase úspěšně zakončil Brož.
29'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
28'
Čadra si vytvořil prostor na pravém křídle a střelou pod nohami gólmana soupeře dopravil míč do brány.
27'
Jonsson se trefuje dnes již pošesté. Jde vidět, že s ním má obrana Hranic značné problémy.
27'
Za domácí snižuje Magrla. Nicméně si myslím, že Hranice s výsledkem zápasu už příliš neudělají.
26'
Jeden z hostujících házenkářů v pádu dokázal posunout míč na volného Stacha, který geniální přihrávku přetavil v další branku Lovosic.
26'
Zbránek využil špatné kombinace soupeře a ze samostatného úniku skóroval.
25'
25'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
25'
Jonsson je dnes k nezastavení. Teď z nepříliš výhodné pozice zkusil podstřel, čímž dokonale zaskočil domácího brankáře.
23'
Hrdlička nejdříve fantasticky vychytal Mrnuštíka, načež se k míči dostal Stach a střelou přes celé hřiště trefil opuštěnou domácí svatyni.
22'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
22'
22'
Nakonec přichází vysvobození v podobě přiřknutého sedmimetrového hodu.
21'
Už nějakou dobu se snaží hosté dostat do zakončení. Zatím bezúspěšně, obrana soupeře je skálopevná.
21'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
20'
Trkovský měl spoustu prostoru na pravé spojce, čehož dokonale využil a navýšil vedení svého celku.
19'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
19'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
19'
Jonsson tentokrát zastaven pozorným hranickým gólmanem.
18'
Kučerka zmenšil úhel soupeři na pravém křídle, který následně umístil svůj pokus jen do boční sítě.
17'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
17'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Pavel Mrnuštík).
17'
Jonsson se trefuje už potřetí! Tentokrát natáhl ke své střele ze střední spojky a propálil vše, co mu stálo v cestě.
16'
Mrnuštík to myslel se svou střelou chytře, když se ji snažil odrazit od země. Jenže jeho záměr byl přečten.
16'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš).
15'
Domácí pivot se prodral ke střele, jenomže tu poslal doprostřed brány, tedy přesně do míst, kde se nacházel gólman.
14'
V krátkém časovém úseku jsme byli svědky dvou neúspěšných útoků na obou stranách hřiště.
13'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
13'
13'
Čadra z pravé spojky zaskočil gólmana Lovosic střelou k bližší tyči.
12'
Kučerka si počíhal na útočícího soupeře, kterého pohledným zákrokem vychytal.
12'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš).
11'
Odpískán útočný faul, Hranice tak mohou odstartovat další ofenzivní výpad.
11'
Mucha zakončoval z levé spojky nepřesně. Nicméně byl faulován, a tak se domácí drží u míče.
10'
Z levé spojky vrací Lovosicím tříbrankové vedení Jaroslav Trkovský.
9'
Mucha si udělal prostor na devíti metrech a tvrdě vypálil. Hostující gólman si na míč sáhl, nicméně vyrazit ho nedokázal.
9'
9'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Uvis Strazdiņš).
7'
Josef Jonáš dostává Lovosice už do tříbrankového vedení. Takový začátek si rozhodně Hranice nepředstavovaly.
5'
Lovosice zatím naplňují roli mírně favorizovaného celku. Třetí gól hostů přidal Jonsson.
4'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Maximilian Jonsson).
4'
Na rozdíl jedné branky snížil Jan Mucha.
3'
2'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
2'
Z rychlého protiútoku otevřel skóre utkání Bouček, přičemž byl faulován.
2'
O podstřel se pokusil z levé spojky Jan Mucha, jenže proti byl hostující brankář.
1'
Kučerka si připsal první zákrok v zápase, když vychytal zakončení z pravého křídla.
1'
Výhodu úvodního útoku mají k dispozici hráči hostujícího výběru.
1'

TJ Cement Hranice: Klement, Vydra, Kučerka – Mucha, Magrla, Polášek, Brož, Čadra, Andrš, Padalík, Piwko, Indrák, Kozlovský, Fulneček, Zbránek, Mrnuštík.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Strazdiņš, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, M. Jonsson, Jonáš, Stach, Heřmanovský, P. Jahn.

HK FCC Město Lovosice

Hosté musí být s dosavadním průběhem sezony spokojeni. Ve čtrnácti duelech nasbírali 17 bodů, což je řadí na průběžnou čtvrtou pozici. Oproti předchozím dvou sezonách, kdy Lovosice bojovaly o samotný postup do playoff, se jedná jistě o příjemnou změnu. Jenže rozestupy mezi celky na předních pozicích jsou malé, a tak hostující výběr nemá moc příležitostí k chybování.

TJ Cement Hranice

Domácí celek jde do zápasu v roli mírného outsidera. V posledních pěti duelech třikrát prohrál, a to dokonce s momentálně posledním týmem tabulky – Maloměřicemi. Nicméně Hranice čeká teprve první soutěžní klání v roce 2021, je tedy velmi obtížné tipovat, v jaké formě do něho nastoupí.

22.12.20 Hranice – Zubří 19 : 17
19.12.20 Maloměřice – Hranice 22 : 20
9.12.20 Hranice – Dukla Praha 24 : 30
6.12.20 Karviná – Hranice 31 : 20
28.11.20 Hranice – Plzeň 24 : 24
Vítám všechny fanoušky a fanynky nejlepší české házené! Dnes se podíváme na duel devátého kola, který pro nás od 15:00 obstarají Hranice a Lovosice.