ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Portugalsko : Bosna a Hercegovina - 12. ledna 2020   16:00

Portugalsko
Portugalsko
5' Cavalcanti  • 11' Ferraz  • 12' Ferraz  • 13' Ferraz  • 18' H. Borges  • 27'   • 28' Branquinho  • 39' Cavalcanti  • 40' Ferraz  • 45' Martins  • 46' Portela  • 47' Portela  • 48' Portela  • 49' Portela  • 51' Portela  • 52' Portela  • 55' Silva  • 56' Magalhaes  • 60' Portela
27:24
(12:11)
Bosna a Hercegovina
5' Prce   • 6' Ovčina   • 13' Panić   • 15' Panić   • 23' S. Burić   • 26' Perić   • 27' Grahovac   • 30' S. Burić   • 31' Ovčina   • 32'    • 36' Haseljić   • 42' Malinović   • 44' Prce   • 49' Karačić   • 54'    • 54' Malinović   • 55' Vranješ   • 57' Malinović   • 58' Vranješ   • 59' Vranješ
Portugalsko
Mindaugas Gatelis, Vaidas Mazeika (oba LTU)

To je z mé strany pro dnešní den vše. S konstatováním, že Portugalci poráží Bosnu a Hercegovinu 27:24 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek večera.
60'
Pedro Portela rozhoduje! Na jeho střelu a náskok tří branek už soupeř nedokáže odpovědět! Běží poslední minuta.
59'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina (Vladimir Vranješ).
58'
Vladimir Vranješ z brankoviště v pádu snižuje na rozdíl tří branek.
57'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina (Dejan Malinović).
56'
Fabio Magalhaes navyšuje vedení nechytatelnou střelou.
55'
Na druhé straně Vranješ snižuje přesnou střelou k tyčři na rozdíl čtyř branek.
55'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Rui Silva).
55'
Oba gólmani teď předvádí výborné zákroky.
54'
54'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina.
52'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Pedro Portela).
51'
Ohraná písnička posledních minut. Gól v podání Pedro Portely. Tentokráte střelou k tyči.
50'
Pedro Portela uklidil k tyči sedmimetrový hod střelou o zem.
49'
Ivan Karačić se po delší dobu prosazuje i za hráče Bosny. Ti tak snižují na rozdíl tří branek.
49'
Pedro Portela opět trestá chybu Bosny, když dostal rychlý balón, který uklidil do prázdné brány.
48'
47'
Pedro Portela opět vybojoval míč, tentokráte s ním přešel celé hřiště a zakončil opět do odkryté části brány.
46'
Pedro Portela po rychlé přihrávce svého gólmana trefuje prázdnou bránu.
45'
Miguel Martins střelou na bližší tyč překonal gólmana Bosny.
44'
Nikola Prce střelou přes obranu Portugalska zamířil přesně k tyči.
42'
41'
Pedro Portela ze sedmičky otáčí vývoj zápasu. Nedal brankáři Nebojša Grahovac vůbec žádnou šanci.
40'
Otočka a střela pod horní tyč od Ferraze! Máme znovu vyrovnáno!
39'
Alexandre Cavalcanti ze středu hřiště do protipohybu gólmana snižuje na rozdíl jediné branky.
37'
Nebojša Grahovac chytá fantasticky! Další výborný zákrok!
36'
Bosna a Hercegovina přidává další branku, tentokráte zásluhou Ibrahima Haseljiće, který se prosazuje střelou podél gólmana.
35'
Po výborných zákrocích přichází chyby na obou stranách. Stále tak čekáme už přes tři minuty na gól.
34'
Oba gólmani se teď předvádějí ve výborném světle. Jsme svědky výborných zákroků.
32'
31'
Alen Ovčina se stal úspěšným střelcem druhého poločasu. Střela zapadla pod horní tyč.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina (Senjamin Burić).
30'
Běží poslední minuta prvního poločasu.
28'
Diogo Branquinho po rychlé akci přidává další portugalskou branku.
27'
Jeden z portugalských hráčů posílá do vedení.
27'
Brankář Nebojša Grahovac střelou přes celé hřiště trefuje prázdnou portugalskou bránu! . Máme vyrovnáno!
26'
Střelou z dálky snižuje na rozdíl jediné branky Josip Perić .
23'
Z hranice brankoviště v pádu snižuje na rozdíl dvou branek Senjamin Burić.
20'
Další sedmička, tentokrát na druhé straně. Tu přelobováním gólmana proměnil António Areia .
20'
Ivan Karačić snižuje střelou k tyči ze sedmimetrového hodu.
18'
I když byl faulován, tak z hranice brankoviště přidává další branku Alexis H. Borges.
15'
Panić si vyskočil do vzduchu, zamířil pod horní tyč a překonal gólmana.
14'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách. Hráči nedokážou své šance využít a když už se dostanou ke střelbě, tak končí u výborných gólmanů obou týmů.
13'
Ferraz přidává další branku Portugalska. Ti tak vedou už o tři branky.
13'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina (Marko Panić).
12'
Gól vstřelil tým Portugalsko (João Ferraz).
11'
Další chyba hráčů Bosny a Hercogoviny, po které přicházejí o míč.
11'
João Ferraz proměňuje rychlý protiútok. Portugalci vedou o dvě branky.
10'
Omlouváme se menší technické potíže. Aktuální stav je 5:4
6'
Gól vstřelil tým Bosna a Hercegovina (Alen Ovčina).
5'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Alexandre Cavalcanti).
5'
Na druhé straně se vyrovnat podařilo Nikolaovi Prcemu.
3'
O úvodní branku se postaral Areira střelou ze sedmimetrového hodu.
2'
Žlutá karta pro tým Bosna a Hercegovina (Nikola Prce).
2'
Alfredo Quintana teď podržel Portugalce vyborným zákrokem.
1'
Zatím jsou k vidění nepřesnosti na obou stranách.
1'
Portugalci rozehráli první poločas.
1'

Portugalsko: Quintana, H. Gomes – Portela, Ferraz, Silva, Martins, Salina, Rocha, H. Borges, Branquinho, Cavalcanti, Areia, A. Gomes, Antunes, Frade, Magalhaes.

Bosna a Hercegovina: Grahovac, B. Burić – Ovčina, Perić, S. Burić, Panić, Mandić, Haseljić, Terzić, Karačić, Prce, Vranješ, Malinović, Hamidović, Predragović, Vegar.

Rozhodčí: Mindaugas Gatelis, Vaidas Mazeika (oba LTU).
Utkání začíná v 16:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní prostřednictvím našeho online přenosu.
Portugalsko ve svém prvním utkání porazilo v tězkém zápase Francii těsně 28:25, Bosna naopak prohrála proti domácímu Norsku 26:32.
Postavení v tabulce nám napoví, že nás čeká zápas vítězného Portugalska a Bosny a Hercegoviny, která svůj úvodní zápas prohrála. Papírovým favoritem tohoto utkání budou jistě hráči Portugalska, ale jistě to nebude nic jednoznačného a budeme určitě sledovat pěknou házenou z obou stran.
Tabulka skupiny D:
1. Norsko 2b
2. Portugalsko 2b
3. Francie 0b
4. Bosna a Hercegovina 0b
Letošní mistrovství Evropy v házené, které se koná hned ve třech zemích, čeká čtvrtý hrací den bojů v základních skupinách. Skupina D se hraje ve Norsku , v Trondheimu.
Hezký den všem fanouškům, vítáme vás u sledování online přenosu z ME mužů v házené. V dnešním zápase se proti sobě představí házenkaři reprezentace Portugalska a Bosny a Hercegoviny. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.