NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Edmonton - 28. března 2023   04:00

Arizona
Arizona
03:50' Maccelli (McBain, Crouse) • 12:59' Hayton (Crouse, Schmaltz) • 43:52' Maccelli (Crouse, McBain) • 44:50' Hayton (Keller, Schmaltz)
4:5
(2:3, 0:1, 2:1)
Edmonton
Edmonton
04:40' Hyman  (McDavid, Nugent-Hopkins) • 13:34' Bouchard  (Foegele, Bjugstad) • 18:11' Nurse  (Yamamoto) • 34:32' Draisaitl   • 52:05' Nugent-Hopkins  (Bouchard, Draisaitl)
Arizona
Vejmelka (Ingram) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse – O'Brien, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.
Rehman, Lambert – Pancich, Mahon
Mullet Arena, Tempe
4 600 diváků
Edmonton
Campbell (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse, Ceci, Kulak, Desharnais – E. Kane, McDavid, Janmark – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Hyman – Foegele, Bjugstad, Yamamoto – Kostin, Shore, Ryan.

59:40'
Domácí si vypracovali tlak v útočném pásmu, ale zakončení nebylo podle představ. Hra je přerušená. Bude se vhazovat.
59:20'
Jack Campbell kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí se pokouší vyrovnat.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry. Clayton Keller byl volný před brankou, ale nezakončil.
58:32'
Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.
58:25'
Warren Foegele zkoušel od modré čáry trefit prázdnou domácí branku, jeho rána však minula cíl.
57:36'
Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, zkouší hru bez brankáře.
57:10'
Poslední komerční přestávka.
57:00'
Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější závěr zápasu.
56:31'
Domácí se dostali do útočného pásma, Christian Fischer od modré čáry minul branku.
55:24'
Domácí jsou sice střelecky aktivnější, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o jednu branku.
54:16'
Komerční přestávka.
53:19'
Matias Maccelli zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neuspěl.
52:05'
Edmonton právě vstřelil branku!
S přehledem. Hostující celek tak, jak je u něj obvyklé, proměnil přesilovku, z hranice brankoviště se prosazuje RYAN NUGENT-HOPKINS. Asistence: Evan Bouchard a Leon Draisaitl.
51:48'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
Clayton Keller – 2 min., hákování.
50:42'
Connor McDavid kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu.
50:13'
Hosté rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný a uvidíme přesilovku Oilers.
49:56'
Josh Brown – 2 min., sekání.
48:43'
Pomalu, ale jistě se dostáváme do poloviny třetí třetiny, skóre je vyrovnané.
48:42'
Střelecky je zápas vyrovnaný, 27:27, tak vypadá statistika střel na branku.
47:34'
Connor McDavid se dostal do výborné střelecké pozice, ale kotouč nechal za sebou. Následně si s další střelou poradil brankář.
46:36'
Matias Maccelli se dostal do výborné střelecké pozice, ale tentokrát brankáře prostřelit nedokázal. Jeho pokus končí vedle branky.
44:50'
Arizona právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno, díky důrazu před brankou se prosazuje dobře hrající BARRETT HAYTON. Dokázal prostřelit brankáře soupeře, a tak je vyrovnáno. Asistence: Clayton Keller a Nick Schmaltz.
43:52'
Domácí celek snižuje na rozdíl jediné branky, po pěkné individuální akci uspěl MATIAS MACCELLI. Asistence: Lawson Crouse a Jack McBain.
43:37'
Mnoho šancí k vidění není, vhazovat se bude ve středním pásmu. Ani jeden celek se nemůže nyní dostat stabilněji do útočného pásma.
42:14'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.
40:30'
Karel Vejmelka musel hned v úvodu třetiny zasahovat proti dobré akci soupeře. Následně se píská icing Oilers.
40:10'
20:23, tak vypadá statistika střel na branku. Více ze hry mají v úvodu hosté.
40:01'
Utkání, ve kterém jsme zatím viděli šest branek, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
40:00'
39:33'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:14'
Další zajímavá pozice hostů, Darnell Nurse se dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.
37:18'
Mattias Ekholm se propracoval sám před branku, udělal blafák, ale brankáře nepřekonal. Karel Vejmelka výborně zasáhl.
37:02'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
35:39'
Victor Söderström prvním pokusem neohrozil branku, druhým už ano. Gólman kryje kotouč, bude se vhazovat.
35:26'
Domácí akci přerušil ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
34:32'
Aktivněji hrající hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, využil chyby obrany soupeře a střelou od mantinelu dokázal brankáře Vejmelku prostřelit aktivně hrající LEON DRAISAITL.
34:06'
33:46'
Connor McDavid se dostal do střelecké pozice, vypálil, ale jeho rána byla nepřesná. Následně minul branku Arizony také Leon Draisaitl.
32:23'
Brett Kulak vypálil od modré čáry a s jeho pokusem neměl domácí brankář problém. Bude se vhazovat.
31:36'
Karel Vejmelka skvěle zastavil akci soupeře, následně odkrytou část braky minul Leon Draisaitl.
31:07'
Barrett Hayton hledal před brankou spoluhráče, ale Darnell Nurse se položil do jeho přihrávky, a tak akce končí.
30:54'
30:43'
Connor McDavid se po rychlé akci středem hrací plochy dostal do zakončení, domácí brankář si poradil.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině. Střelecky vedou domácí 17:14.
29:25'
Edmonton se musel bránit útočné hře soupeře, ale situaci v pohodě zvládl. Marně domácí čekají na nějakou výraznější šanci.
28:23'
Nick Schmaltz se po rychlém přenesení hry dostal do útočného pásma, ale jeho pokus o zakončení byl obranou zblokovaný.
27:46'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
27:20'
26:26'
Mattias Ekholm měl dost času na zakončení, jeho rána z mezikruží ale končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel proti střele soupeře.
25:47'
Klim Kostin se po rychlé akci po vhazování dostal do zakončení, ale Karel Vejmelka si snadno s jeho pokusem dokázal poradit.
25:00'
Úvodních pět minut hry z druhé třetiny je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do zakončení.
24:33'
Ryan Nugent-Hopkins hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka byla domácí obranou zblokovaná. Následně Zach Hyman a Leon Draisaitl pokračovali v akci.
23:05'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích. Hosté jsou nyní opticky aktivnější, ale na střely vede Arizona.
21:30'
Edmonton nyní kombinoval v útočném pásmu, ale Vincent Desharnais od modré čáry nedokázal přesněji vypálit.
21:13'
Z kraje druhé třetiny sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
20:04'
Utkání pokračuje druhou třetinou, hostující celek má těsný náskok.
20:01'
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, hostující celek má nyní převahu, hraje aktivněji a tlačí se do zakončení.
18:56'
Domácí Karel Vejmelka kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
18:11'
Poprvé v zápase se hostující celek dostává do vedení a máme to kompletní. Gól při hře pět na pět, v přesilovce i při vlastním oslabení. Nyní po obrovské chybě domácích se hosté dostali do útočného pásma a i s trochou štěstí se prosazuje DARNELL NURSE. Asistence: Kailer Yamamoto.
17:06'
Janis Moser kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu, domácí ale mají problém s přesností střelby.
16:42'
Hrát se bude čtyři na čtyři, a pak budou mít přesilovku domácí.
16:42'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Connor McDavid – 2 min., hákování.
16:20'
Výhodu mají domácí, bude se znovu vylučovat.
15:41'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, hosté se dostali do útočného pásma, ale prosadit se nedokázali.
15:41'
Z domácí přesilovky už není vůbec nic, hrát se bude čtyři na čtyři, a pak bude následovat početní výhoda Oilers.
15:41'
Victor Söderström – 2 min., nedovolené bránění.
14:39'
Leon Draisaitl – 2 min., sekání.
14:11'
Domácí mají ponechanou výhodu.
14:08'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.
13:34'
Bleskově dokázal hostující celek najít odpověď na vedoucí branku domácích. Po bleskové akci Oilers zůstal před brankou zcela volný EVAN BOUCHARD. Na zakončení měl dost času a prosadil se, Karel Vejmelka na jeho ránu nedosáhl. Asistence: Warren Foegele a Nick Bjugstad.
12:59'
Také domácí celek proměnil přesilovku a nyní se dostává do vedení, po rychlé akci se z hranice brankoviště prosazuje BARRETT HAYTON. Asistence: Lawson Crouse a Nick Schmaltz.
12:00'
Přesilovku si nyní zahraje domácí celek, který se po vyhraném buly usadil v útočném pásmu.
11:59'
Vincent Desharnais – 2 min., držení.
10:07'
Victor Söderström udržel útočné pásmo, následná rána končí v moci brankáře. Jack Campbell nyní podržel své spoluhráče. Janis Moser neuspěl.
09:50'
Coyotes se vůbec nemohou dostat do útočného pásma, velmi dobře hraje obrana Oilers.
09:30'
Nick Schmaltz to zkoušel individuálně, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.
09:11'
Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit v útočné třetině. Dobře si počíná obrana soupeře.
08:31'
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Warren Foegele.
08:15'
Evan Bouchard vedl útočnou akci svého celku, ale následné zakončení nebylo přesné.
07:34'
Connor McDavid se propracoval do velmi dobré střelecké pozice, z bezprostřední blízkosti však nedokázal přesněji trefit odkrytou část branky.
06:13'
Ofsajd domácích, buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.
05:53'
3:4, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají hostující hokejisté.
04:40'
Nejlepší přesilovku v lize mají hráči Oilers a je to vidět, bleskově ji proměnil šikovným zakončením z hranice brankoviště ZACH HYMAN. Asistence: Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins.
04:34'
Liam O'Brien – 2 min., držení.
03:50'
Poněkud překvapivě se domácí celek dostává do vedení, po rychlé akci a povedené střele se prosazuje z dobré pozice zakončující MATIAS MACCELLI. Asistence: Jack McBain a Lawson Crouse.
02:00'
Kailer Yamamoto autorem další střely, Vejmelka dobře viděl na jeho pokus.
01:37'
Clayton Keller se propracoval ke střele od modré čáry, hostující brankář musel zasahovat a dokázal si poradit se střelou soupeře.
00:50'
První dvě střely na branku patří hostům velmi dobrý vstup do zápasu mají hráči Oilers.
00:25'
Connor McDavid se jako první dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal výborně poradit Karel Vejmelka.
00:01'

Arizona Coyotes: Vejmelka (Prosvetov) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse – O'Brien, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.

Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse, Ceci, Kulak, Desharnais, Broberg – E. Kane, McDavid, Janmark – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Hyman – Foegele, Bjugstad, Yamamoto – Kostin, Shore, Ryan.
Poslední vzájemný zápas se hrál v Kanadě a dospěl do prodloužení. Domácí Edmonton nakonec vyhrál 4:3, když v čase 61:31 rozhodl pro Draisaitlově pasu Connor McDavid.
Arizona Coyotes se nachází na třináctém místě Západní konference. 74 odehraných zápasů s bilancí 20-7-13-34 a zisk 67 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Porazil Chicago 4:2. Pak následující čtyři zápasy prohrál.
Edmonton Oilers je v tabulce Západní konference na šesté pozici, ze 73 zápasů má bilanci 37-7-9-23 a získal 91 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Naposledy však nestačil v prodloužení na Vegas 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.