Československá stopa

Jiří Novotný (JAR) 0+1, čas na ledě: 19:58, 1 střela
Na závěr vám popřeji krásný zbytek čtvrtečního večera. Někdy příště, třeba u KHL nashledanou.
Třetí část nepatřila mezi ty nejúžasnější. Jaroslavl si pohlídá náskok vypracovaný v druhé třetině a zaslouženě poráží Dinamo v poměru 4:2.
Střely na branku: 25:32
60:00
59:38
Enormní tlak se zatím nekoná. Dinamo tohle nejspíše nezvládne.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny!
57:05
Hosté jsou aktivní a chtějí vyrovnat, zatím ale neznají recept na Sanforda. Aktivně od modré pálí Jalasvaara.
54:47
Vladislav Kartajev se na trestné lavici musel zapotit, ale nakonec to jeho tým přečkal. Hraje se pět na pět.
54:30
Hosté nyní neskutečně tlačí, Sanford odolává.
54:05
Jalasvaara vypálil a Žerděv nebezpečně tečoval. Opět bez gólové tečky.
52:47
Vladislav Kartajev (JAR) hákoval a oslabuje domácí celek.
52:40
Lokomotiv se teď nemůže vůbec dostat do útočného pásmu. V druhé třetině jim to nedělalo sebemenší problém.
51:55
Karsums objel branku a pokusil se zakončit, Sanford byl připraven!
49:05
Cvetkov svému týmu ani nechyběl. Jaroslavl v přesilovce nic nevymyslela.
48:40
Domácím přesilovka nevychází. Averin se pokusil prosadit individuálně. Píská se ofsajd.
47:05
Následně svůj tým oslabuje Cvetkov (DMS). Potrestán je za sekání.
46:45
Dinamo právě vstřelilo branku!
Pestuško přenechal puk volnému KONSTANTINU GOROVNIKOVI, který střelou do levého horního rohu snižuje na 4:2! Asistence: Alexander Osipov, Maxim Pestuško.
45:53
Plotnikov vlétl na led a vidíme opět vyrovnanou hru.
45:00
Více jak polovina přesilovky je pryč. Hosté se ještě nedostali ani do útočné třetiny.
44:35
Jiří Novotný vyhazuje a šetří vteřiny.
43:57
Sergej Plotnikov (JAR) přerušil akci Dinama Moskva mírnou sekerkou a je vyloučen.
42:28
Dinamo se i po přesilovce drží v útočném pásmu. Konstantin Volkov mohl dokonce stav zápasu zkorigovat. Odražený puk ovšem netrefil ideálně.
41:28
Apalkov je zpátky na ledě. Hraje se pět na pět.
41:21
Pestuško měl dvě nebezpečné rány, ale ani jedna nebyla až tak nebezpečná, aby skončila brankou.
40:35
Vše je dokončeno. Můžeme se věnovat hře.
U branky Sanforda je více sněhu, než obvykle a rozhodčí s údržbou stadionu nyní tuto situaci řeší.
40:01
Byli jsme svědky úžasné druhé třetiny. Domácí Lokomotiv do této části hry vlétl neskutečným stylem. Během čtyř minut nasázel tři branky a zkušeně si zápas hlídá. Jedinou branku Dinama vstřelil z trestného střílení Nikolaj Źerděv.

Střely na branku: 23:15
40:00
39:28
Další "gólovka" domácích. Jakovlev dostal puk a měl před sebou volný prostor. V tu dobu byl ale tým Lokomotivu v šesti a tak je tu přesilovka pro Dinamo. Vyloučen je Apalkov (JAR).
37:57
Navrátivší se z trestné lavice, Plotnikov, projel až před branku, ale tam byl vychytán Šaryčenkovem.
36:57
Oba týmy hrají v plném počtu. Hosté měli dvě zajímavé střely, ale ani jedna vážně neohrozila Sanforda.
34:57
Domácí Sergej Plotnikov (JAR) dal branku. Ta však není uznána a Plotnikov je navíc vyloučen. Dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.Přesilovka pro hosty.
34:40
Daniil Apalkov si vybruslil z levé strany a vystřelil. Jen do brankáře.
33:37
Tohle hosté přečkali bez úhony, Jaroslavl si nevytvořila žádnou větší střeleckou možnost.
32:10
Dinamo ve čtyřech.
31:37
Maxim Solovjov (DMS) je dalším hostujicím hráčem, který si odsedí dvouminutový trest, a to za sekání. Jaroslavl hraje přesilovku pět na tři.
30:10
Jurij Babenko (DMS) je vyloučen a domácí mají přesilovku. Hostující forvard se provinil sekáním.
28:15
Z pozice pravého kruhu testoval Sanfordovu pozornost Plotnikov. Neuspěl však, domác muž v masce byl na svém místě.
Bláznivý start druhé třetiny uťal timeout hostů.
24:22
Jerjomenka po čtvrté brance střídá Šaryčenkov.
24:22
Jaroslavl právě vstřelila branku!
A další gól! To je fantazie pro domácí celek. Protiútok dva na jednoho využilli domácí hokejisté vstřelenou brankou. SERGEJ KONKOV si puk nechal pro sebe a napodruhé prostřelil z úhlu Jerjomenka! Asistence: Vitalij Višněvskij, Emil Galimov.
23:30
Vidíme úžasný začátek druhé třetiny! Takový hokej fanoušci milují!
22:35
Domácí bleskově odpovídají! V zábaru před brankou se nejlépe zorientoval JEGOR AVERIN a krásně zavěsil! Asistence: Jegor Jakovlev, Daniil Apalkin.
21:45
NIKOLAJ ŽERDĚV byl faulován a bylo nařízeno trestné střílení, které střelou k pravé tyčce ruský útočník proměnil.
20:54
Domácí se ujímají dvoubrankového vedení! JONAS HOLOS dostal skvělou přihrávku a od modré střelou od modré překonal Jerjomenka! Asistence: Jiří Novotný, Jevgenij Gračjov.
20:01
Je za námi úvodní perioda, která přinesla poměrně aktivní hokejovou podívanou. O něco málo lepším celkem byla domácí Jaroslavl, kterou poslal do vedení Emil Galimov. Jak se bude utkání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 10:8
20:00
19:21
Nyní je v nebezpečené zóně naopak Jaroslav. Domácí momentálně bojují o puk v levém rohu. Dinamo se ale nakonec z tlaku vymanilo.
18:29
Denis Mosaljov se podél pravého mantinelu probil až do šance. Z pozice levého kruhu ale nedokázal optimálně zakončit.
17:24
Dinamo je usazené v útočném pásmu, ale zatím se mu nedaří vážněji zahrozit.
16:03
Vylučovat se tentokráte bude na hostující straně, Za nebezpečnou hru vysokou holí odjíždí pykat Ilja Gorochov (JAR).
14:29
Po Sanfordově zákroku došlo v předbrankovém prostoru k menší strkanici. Ani jeden z hlavních arbitrů ale vylučovat nehodlá.
14:16
Až nyní vypálil z poměrně velkého úhlu Gračjov. Prudký švih si ale cestu mezi tři tyče nenašel. Jaroslavl ale pokračuje v ofenzivě.
14:08
Domácí si zahrají přesilovou hru. Za hákování putuje na trestnou lavici Alexander Budkov (DMS).
13:36
Lokomotiv je po vstřelené brance na koni, stále aktivně útočí a snaží se cosi vymyslet. Dinamo se ale velmi dobře pohybuje.
12:21
Dinamo chtělo ihned odpovědět, ovšem Babenkovův pokus zamířil pouze do hrudi připraveného Sanforda. Ten poté přerušil hru.
11:28
Domácí jdou do vedení! Kotouč se dostal na modrou čáru, kde číhal EMIL GALIMOV Domácí forvard poté tvrdou ranou propálil Jerjomenka. Asistence: Vladislav Kartajev, Ilja Ljubuškin.
09:48
Hostující brankář si bez větších obtíží poradil s lehkou ranou Platta. Lokomotiv bude mít výhodu vhazování v útočném pásmu.
08:37
Po jistém Jerjomenkově zásahu následuje komerční přestávka, po níž bude buly vhozeno v obranné třetině Dinama.
07:28
Postavení mimo hru v podání Lokomotivu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:41
Koakrev zkoušel ihned po přejetí útočné modré čáry vypálit, ovšem branku netrefil. Hrát tak může opět Lokomotiv.
05:57
Přechod Dinama do útoku zastavuje zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude po Jerjomenkově levici.
05:09
Moskevští hokejisté si zatím prakticky vůbec nic nevytvořili, Jaroslavl si v defenzivě počíná sebejistě.
04:17
Lokomotiv se brání velmi dobře, momentálně vyhodit až k Jerjomenkovi. Hosté tak budou muset započít své ofenzivní snažení takříkajíc od píky.
03:14
Bude se porpvé vylučovat, v početní výhodě si zahrají hosté. Za hákování putuje na lavici hanby Steffan Kronwall (JAR).
02:41
Hra je velmi plynulá, tempo však udávají domácí hokejisté, kteří vytváří jednu ofenzivní akci za druhou. Zatím se jim ale nepodařilo příliš zahrozit.
01:31
Jiří Novotný vyzkoušel Jerjomenkovu pozornost z levé strany hrací plochy. Hostující brankář si ale poradil na výbornou a včas zasáhl.
00:48
Jako první se vydala kupředu domácí Jaroslavl, ovšem ihned po přechodu útočné modré čáry byla zastavena pozornou defenzivou Dinama.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – V. Višněvskij, Holos, Kronwall, Vasiljev, Jakovlev, Ljubuškin, Martynov, Gorochov – Platt, Novotný, Plotnikov, Konkov, Averin, Apalkov, Thörnberg, Kapustin, Galimov, Korškov, Kartajev

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Budkin, Jalasvaara, Osipov, Solovjov, D. Višněvskij, Korjagin, Mironov – Sojn, Cvetkov, Volkov, Babenko, Žerděv, Karsums, Daugavinš, Kokarev, Gorovikov, Těreščenko, Pestuško, Mosaljov

Rozhodčí: Jeřábek, Sergejev – Misjur, Raming.

Jiří Novotný (JAR)
Pohled do statistik

Lokomotiv se momentálně nachází na desáté příčce Západní konference. Na svém kontě má 12 bodů. Jaroslavl si v posledním utkání poradila s nováčkem soutěže, mužstvo Soči zdolala 4:1.

Dinamo se zatí pohybuje vysoko, v rámci Západní konference mu patří čtvrtá pozice, přičemž posbíralo 25 bodů. Předchozí kolo přineslo Moskvě velkou přestřelku, když družina z hlavního města Ruska přestřílela Čechov 6:4.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kontinentální hokejová liga má na programu další sérii utkání, do které spadá souboj celků Lokomotiv Jaroslavl a Dinamo Moskva. Úvodní buly bude v Areně 200, tedy domovském stánku Lokomotivu, vhozeno v 17:00 CET. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.