14. 12. • 18:00
Ostrava vs. Olomouc Ostrava vs. Olomouc Městský stadion, Ostrava-Vítkovice Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Ostrava
0:0
ONLINE
14. 12.
18:00
Olomouc
Olomouc
15. 12. • 15:00
Bohemians 1905 vs. Liberec Bohemians 1905 vs. Liberec Ďolíček, Praha-Vršovice Ďolíček, Praha-Vršovice
Bohemians 1905
Bohemians 1905
0:0
ONLINE
15. 12.
15:00
Liberec
Liberec
15. 12. • 15:00
Slovácko vs. Dukla Slovácko vs. Dukla Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Slovácko
Slovácko
1:0
ONLINE
15. 12.
15:00
Dukla
Dukla
15. 12. • 15:00
Teplice vs. Zlín Teplice vs. Zlín AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
Teplice
Teplice
2:1
ONLINE
15. 12.
15:00
Zlín
Zlín
15. 12. • 15:00
Opava vs. Ml. Boleslav Opava vs. Ml. Boleslav Stadion v Městských sadech, Opava Stadion v Městských sadech, Opava
Opava
Opava
2:1
ONLINE
15. 12.
15:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
15. 12. • 17:00
Příbram vs. Sparta Příbram vs. Sparta Na Litavce, Příbram Na Litavce, Příbram
Příbram
Příbram
1:1
ONLINE
15. 12.
17:00
Sparta
Sparta
16. 12. • 15:00
Plzeň vs. Karviná Plzeň vs. Karviná Doosan Arena, Plzeň Doosan Arena, Plzeň
Plzeň
Plzeň
2:1
ONLINE
16. 12.
15:00
Karviná
Karviná
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 18 15 1 2 46:16 46
2.  Plzeň 19 14 3 2 29:15 45
3.  Ostrava 19 10 4 5 25:15 34
4.  Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
5.  Sparta 19 9 5 5 30:16 32
6.  Zlín 19 9 3 7 25:22 30
7.  Liberec 19 6 7 6 17:17 25
8.  Teplice 19 7 4 8 21:25 25
9.  Opava 19 7 2 10 26:30 23
10.  Ml. Boleslav 19 6 4 9 36:36 22
11.  Slovácko 19 7 0 12 21:31 21
12.  Příbram 19 5 5 9 24:43 20
13.  Bohemians 1905 19 4 7 8 18:27 19
14.  Olomouc 19 5 4 10 17:32 19
15.  Karviná 19 4 3 12 24:37 15
16.  Dukla 19 4 3 12 15:34 15

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 18
2.  Miroslav Stoch Slavia 11
3.  Jean-David Beauguel Zlín 9
4.  Benjamin Tetteh Sparta 9
5.  Martin Doležal Jablonec 8
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Michael Krmenčík Plzeň 7
8.  David Vaněček Teplice 7
9.  Guélor Kanga Sparta 6
10.  Lukáš Budínský Karviná 5
11.  Jan Chramosta Jablonec 5
12.  Antonín Fantiš Příbram 5
13.  Jakub Hora Teplice 5
14.  Nemanja Kuzmanović Opava 5
15.  Martin Nešpor Olomouc 5
16.  Roman Potočný Liberec 5
17.  Tomáš Smola Opava 5
18.  Tomáš Souček Slavia 5
19.  Tomáš Wágner Karviná 5
20.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 5
21.  Milan Baroš Ostrava 4
22.  Dame Diop Ostrava 4
23.  Uroš Djuranović Dukla 4
24.  Jan Kuchta Slovácko 4
25.  Lukáš Masopust Jablonec 4
26.  Jan Matoušek Příbram 4
27.  Peter Olayinka Slavia 4
28.  Roman Procházka Plzeň 4
29.  Ivan Schranz Dukla 4
30.  Milan Škoda Slavia 4
31.  Miroslav Slepička Příbram 4
32.  Nicolae Stanciu Sparta 4
33.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
34.  Pavel Vyhnal Zlín 4
35.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
36.  Vladimír Coufal Slavia 3
37.  Vlastimil Daníček Slovácko 3
38.  Martin Fillo Ostrava 3
39.  Dávid Guba Karviná 3
40.  Tomáš Holeš Jablonec 3
41.  Josef Hušbauer Slavia 3
42.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
43.  Ondřej Kúdela Slavia 3
44.  Roman Květ Příbram 3
45.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
46.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
47.  Jakub Považanec Jablonec 3
48.  Tomáš Poznar Zlín 3
49.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
50.  Jan Rezek Příbram 3
51.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
52.  Josef Šural Sparta 3
53.  Stanislav Tecl Slavia 3
54.  Tomáš Zajíc Slovácko 3
55.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
56.  Alexandru Baluta Slavia 2
57.  Lukáš Bartošák Zlín 2
58.  Tomáš Chorý Plzeň 2
59.  Ján Ďurica Dukla 2
60.  Pavel Dvořák Olomouc 2
61.  Michal Frydrych Slavia 2
62.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
63.  Marek Havlík Slovácko 2
64.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
65.  Daniel Holzer Ostrava 2
66.  David Houska Olomouc 2
67.  Václav Juřena Opava 2
68.  Jan Kopic Plzeň 2
69.  Jan Kovařík Plzeň 2
70.  David Lischka Jablonec 2
71.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
72.  Róbert Matejov Zlín 2
73.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
74.  Pavel Moulis Teplice 2
75.  Filip Oršula Liberec 2
76.  Jan Pázler Liberec 2
77.  Jakub Plšek Olomouc 2
78.  Matěj Pulkrab Sparta 2
79.  David Puškáč Opava 2
80.  Eric Ramírez Karviná 2
81.  Jakub Řezníček Plzeň 2
82.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
83.  Vojtěch Smrž Karviná 2
84.  Jiří Texl Olomouc 2
85.  Petr Zapalač Opava 2
86.  Pavel Zavadil Opava 2
87.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
88.  Patrik Žitný Teplice 2
89.  Rafael Acosta Jablonec 1
90.  Emmanuel Antwi Příbram 1
91.  Frederik Bilovský Dukla 1
92.  Jan Bořil Slavia 1
93.  Aleš Čermák Plzeň 1
94.  Alexandru Chipciu Sparta 1
95.  David Douděra Dukla 1
96.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
97.  Šimon Falta Olomouc 1
98.  Jiří Fleišman Ostrava 1
99.  Martin Frýdek Sparta 1
100.  Zoran Gajič Zlín 1
101.  Petr Galuška Karviná 1
102.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
103.  Milan Havel Plzeň 1
104.  Matěj Helebrand Opava 1
105.  Libor Holík Zlín 1
106.  Lukáš Holík Dukla 1
107.  Tomáš Hořava Plzeň 1
108.  Jan Hošek Teplice 1
109.  David Hovorka Jablonec 1
110.  Petr Hronek Zlín 1
111.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
112.  Robert Hrubý Ostrava 1
113.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
114.  Matěj Hybš Liberec 1
115.  Alexander Jakubov Zlín 1
116.  Jakub Janetzký Opava 1
117.  Adam Jánoš Ostrava 1
118.  Václav Jemelka Olomouc 1
119.  Michal Jeřábek Teplice 1
120.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
121.  Vladimir Jovović Jablonec 1
122.  Tomáš Jursa Opava 1
123.  Taras Kačaraba Liberec 1
124.  Ibrahim Keita Příbram 1
125.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
126.  Martin Koscelník Liberec 1
127.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
128.  Daniel Krch Bohemians 1905 1
129.  Jan Krob Teplice 1
130.  Filip Kubala Slovácko 1
131.  Tomáš Malinský Liberec 1
132.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
133.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
134.  Ruslan Mingazov Příbram 1
135.  Jan Moravec Karviná 1
136.  Jan Navrátil Slovácko 1
137.  Aleš Nešický Liberec 1
138.  Filip Panák Karviná 1
139.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
140.  Jakub Pešek Liberec 1
141.  Milan Petržela Plzeň 1
142.  Srdjan Plavšić Sparta 1
143.  Jakub Podaný Dukla 1
144.  Uroš Radaković Sparta 1
145.  Petr Reinberk Slovácko 1
146.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
147.  Radim Řezník Plzeň 1
148.  Jakub Šašinka Ostrava 1
149.  Petr Ševčík Liberec 1
150.  Dominik Simerský Opava 1
151.  Martin Šindelář Ostrava 1
152.  Rudolf Skácel Příbram 1
153.  Martin Sladký Olomouc 1
154.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
155.  Patrizio Stronati Ostrava 1
156.  Jan Sýkora Slavia 1
157.  Daniel Tetour Dukla 1
158.  Daniel Trubač Teplice 1
159.  Michal Vepřek Olomouc 1
160.  Radek Voltr Příbram 1
161.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
162.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
163.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze