OH - Zápas - Volný styl do 63 kg - finále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  18. srpna 2016   21:10

Volný styl do 63 kg - finále (ženy)

21:00 finále
JPN 1. R. Kawajová
BLR 2. M. Mamašuková
KAT 3. J. Larionová
POL 3. M. Michaliková

Finálový program váhové kategorie do 63 kg končí.

19. Adéla Hanzlíčková (CZE)
V této váhové kategorii jsme také sledovali českou zápasnici Adélu Hanzlíčkovou, která ale prohrála hned svůj první zápas a v konečném pořadí končí na úplně posledním místě...
Je to jasné, japonská zápasnice Risako Kawajová nedala soupeřce žádnou šanci a dokráčela pro zlatou medaili!
Mamašuková opět na zemi, další dva body pro japonskou zápasnici.
A totéž skóre je i po první periodě.
Kawajová (JPN) má podporu i v hledišti, zatím stále vede „jen“ 2:0.
Kawajová dokázala dostat soupeřku na zem, přehodit se jí již ale nepodařilo, je to tedy za dva body.
Nyní je na pořadu v této váhové kategorii již pouze finálový hřeb večera, souboj Bělorusky Maryji Mamašukové a Japonky Risako Kawaiové.
A je to jasné, ruská zápasnice nepředvedla žádnou obodovanou techniku, na rozdíl od Moniky Michalikové (POL), která bere bronzovou medaili!
Ruska znovu pouze bod za pasivitu.
Jenže Michaliková dostala soupeřku znovu na zem, následně ji i jednou přetočila, takže získává čtyři body.
A bod za pasivitu soupeřky opět pro ruskou zápasnici, takže je srovnáno na 2:2.
Polská zápasnice dostává soupeřku na zem a získává dva body.
První bod pro ruskou zápasnici za pasivitu soupeřku.
Složení druhého zápasu o bronz:
Monika Michaliková (POL) – Inna Tražuková (RUS).
A je to jasné, Jekatěrina Larionová (KAZ) vítězí 4:3 a bere první bronz této váhové kategorie.
A pozor, nyní se Larionové podařilo dostat soupeřku na lopatky!
Americká zápasnice dokázala dostat soupeřku na zem a získává tři body.
První souboj o bronz právě začal.
Po zlatém vrcholu kategorie do 53 kg přichází na řadu kategorie do 63 kg, zde budeme sledovat první zápas o bronz, v němž se utká Kazachstánka Larionová s Američankou Pirozhkovou.
Váhová kategorie do 63 kg bude mít nyní přestávku, čekají nás zápasy v kategorii do 75 kg (opravy) a poté vyvrcholení kategorie do 53 kg, takže do této váhové kategorie se vrátíme až za několik desítek minut.
Známe tedy složení zápasů o bronz:

Jekatěrina Larionová (KAZ) – Elena Pirozhková (USA)
a
Ve druhém zápase oprav vítězí Kazachstánka Larionová 4:1 nad Švédkou Johanssonovou.
Anastasija Grigorjevová (LAT) nestačila na polskou závodnici Michalikovou (2:5).
Finálový program této váhové kategorie začíná rovnou druhým kolem oprav, v nich budeme sledovat tyto zápasy:

Jekatěrina Larionová (KAZ) – Henna Johanssonová (SWE)