Sledujte podpisy, trejdy, pohyby mezi farmářskými a hlavními týmy a veškeré dění kolem nejlepší hokejové soutěže světa NHL na iSport.cz ONLINE.
Zprávy ze dne 2. června 2025
Vedení Ottawy oznámilo prodloužení smlouvy s obráncem Tylerem Klevenem. Třiadvacetiletý americký zadák se Senators uzavřel nový dvouletý kontrakt za 3,2 milionu dolarů.
Zprávy ze dne 8. března 2025
Steve Staios, GM Ottawy, prozradil, že trejd se San Jose, jehož hlavní součástí byl Fabian Zetterlund, byl vedení NHL nahlášen 27 sekund před uzávěrkou přestupů.
Zprávy ze dne 7. března 2025
Další výměnu má za sebou San Jose. Vytrejdovalo útočníka Fabiana Zetterlunda do Ottawy. Čekáme na další detaily.
Vancouver je pro dnešek také hotov. Canucks se nedohodli na nové smlouvě s Brockem Boeserem, ale ani ho nevyměnili. Nyní mají čas do konce června, aby s ním prodloužili kontrakt. Jinak se Boeser stane nechráněným volným hráčem.
Los Angeles a Philadelphia jsou s přestupy už hotovy.
Zatímco fanoušci uzávěrky přestupů sledují s nadšením, pro hráče už je to výrazně horší období. Například Brady Tkachuk, kapitán Senators, je z výměny svého velkého kamaráda Joshe Norrise do Buffala nešťastný.
Byla oznámena finální podoba výměny mezi Buffalem a Ottawou, o které jsme už avizovali. Sabres získají Joshe Norrise a Jacoba Bernard-Dockera. Senators naopak uvítají Dylana Cozense, Dennise Gilberta a výběr ve 2. kole draftu 2026.
Vancouver a Brock Boeser se stále nedomluvili na prodloužení smlouvy. To zvýšilo pozornost u ostatních týmů, kteří mají o Boesera zájem. Canucks se jeho výměně za správnou cenu nebrání.
Flyers si v rámci výměny ponechávají 50 % Kuzmenkova platu ve svých rukách. Tedy 2,75 milionu dolarů. Ruský útočník má kontrakt do konce sezony. Philadelphia od Los Angeles získala výběr ve 3. kole draftu 2027.
Los Angeles získává první posilu dnešního dne. Z Philadelphie získává Andreje Kuzmenka. Čekáme na další detaily.
Ottawa byla včera blízko k získání Ryana O'Reillyho z Nashvillu. To nakonec ale nedopadlo, proto obrátila svoji pozornost na Dylana Cozense z Buffala.
Tohle by byla nečekaná bomba! Dylan Cozens z Buffala je prý blízko výměny do Ottawy.
Dalším zájemcem o Brada Marchanda jsou Los Angeles Kings.
Ottawa Senators jsou dalším zájemcem o Brada Marchanda z Bostonu.
Pár nejmenovaných týmů jeví zájem o Teddyho Bluegera z Vancouveru.
Že by ještě nastal zvrat? Vancouver prý opět naslouchá nabídkám ze Eliase Petterssona. Švédský útočník má kontrakt do léta 2032 za 11,6 milionu dolarů ročně.
Zprávy ze dne 6. března 2025
Los Angeles patřili mezi zájemce o Mikko Rantanena. Finský útočník ale prý dal najevo, že s Kings by kontrakt neprodloužil. To by znamenalo, že do Los Angeles vytrejdován nebude.
Několik týmů se vyptává na dostupnost Carsona Soucyho. Kanadský obránce se ve Vancouveru ocitl na okraji sestavy. Má smlouvu do léta 2026 za 3,25 milionu dolarů. Součástí je i klauzule, díky které Soucy může odmítnout jakýkoliv trejd, respektive přijmout.
Momentálně se nezdá, že by Brock Boeser měl prodloužit kontrakt s Vancouverem před pátečním deadlinem. Vedení Canucks čeká těžké rozhodování. A moc času už nezbývá.
Zprávy ze dne 5. března 2025
Poslední zápasy Kings pouze z tribuny sledovat Brandt Clarke. Talentovaný obránce je nabízen k výměně. Cena je ale vysoká.
Zprávy ze dne 4. března 2025
Pius Suter je dalším hokejistou, kterému na konci sezony končí smlouva. A prodloužení kontraktu momentálně není na pořadu dne vzhledem k tomu, že Suter a Vancouver mají rozdílné představy o nové dohodě.
Na konci ročníku vyprší smlouva Claudu Girouxovi. Nepředpokládá se ale, že by měnil dres. Giroux chce prý zůstat v Ottawě a je ochoten dát Senators slevu při vyjednávání o novém kontraktu.
Ottawa se údajně nebrání výměně Josha Norrise. Americký útočník má kontrakt do roku 2030 za 7,95 milionu dolarů a jeho výkony jsou zatím pod očekávání.
O nové smlouvě jednají Los Angeles Kings a Vladislav Gavrikov. Ruskému obránci na konci sezony vyprší smlouva a mohl by se stát nechráněným volným hráčem. Pokud se obě strany dohodnou na předčasném prodloužení kontraktu, délka by mohla být na 7 let.
Zprávy ze dne 3. března 2025
Jednání mezi Vancouverem a Brockem Boeserem se zatím nijak neposunula. Požadavky obou stran jsou rozdílné. Existuje tedy šance, že americký útočník bude do páteční uzávěrky vytrejdován.
Los Angeles Kings by také rádi posílili před play off. A jsou prý ochotni obětovat svůj výběr v 1. kole draftu 2025.
Zprávy ze dne 2. března 2025
Na konci sezony vyprší kontrakt Brocku Boeserovi. Vancouver by ho rád udržel ve svých řadách, a proto mu nabídl prodloužení smlouvy na dalších 5 sezon za 8 milionů dolarů ročně. To ovšem americký útočník odmítl, neboť žádá kontrakt na sedm až osm let.
Zprávy ze dne 21. února 2025
Krátce po turnaji nejlepších 4 Nations Face-Off oznámil Vancouver podpis s brankářem Kevinem Lankinenem, který na mezinárodní akci zasáhl do dvou zápasů v dresu Finska. Nová dohoda potrvá pět let a ročně Seveřanovi v kleci přinese 4,5 milionu dolarů. Pro příští ročník mají Canucks pod smlouvou ještě Thatchera Demka, Arturse Šilovse, ale třeba také českého brankáře z farmy Jiřího Pateru.
Zprávy ze dne 18. února 2025
Vancouver Canucks prodloužili smlouvu s útočníkem Drew O'Connorem, kterého získali teprve nedávno z Pittsburghu. Obě strany se dohodly na dvouletém prodloužení kontraktu za 2,5 milionu dolarů ročně.
Zprávy ze dne 13. února 2025
Vancouver i po trejdu J.T. Millera nadále naslouchal nabídkám ze Eliase Petterssona. Podle posledních zpráv byl ale švédský útočník včera oficiálně stažen z listiny hráčů Canucks, kteří jsou k dispozici na trejd.