Baník vyhrál v domácím poháru 6:0, Zlín postoupil i bez Poznara

Kouč Baníku Vlastimil Petržela mohl být spokojený
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič

Fotbalisté Baníku Ostrava s přehledem postoupil do 3. kola českého poháru MOL Cupu. Svěřenci Vlastimila Petržely rozdrtili Břeclav 6:0. Suverénní byl i Zlín, který vyhrál 4:0 v Třebíči.  Ve 2. kole z prvoligových celků tak vypadly jen Teplice a Příbram.

Zlín nastoupil bez útočníka Tomáše Poznara, který má podle spekulací namířeno do Plzně. Jeho místo zaujal senegalský útočník Diop a dvěma zásahy navázal na sobotní gól z ligového duelu v Plzni.

Poprvé se Diop prosadil už v 11. minutě. Ještě do poločasu zvýšil druhý z útočníků Jordan a krátce po změně stran skóroval znovu Diop. V 71. minutě pak skóre završil z pokutového kopu Živulič.

Do dalších bojů prošly i druholigové celky Ústí nad Labem a Baník Ostrava, který vyhrál 6:0 v Břeclavi.