2. srpna 2016 • 22:42

Drama v předkole Ligy mistrů. APOEL dal tři góly v nastavení a postoupil

Postupová radost hráčů kyperského APOELU
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu

Fotbalisté Rosenborgu Trondheim drželi v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na Kypru ještě v 90. minutě bezbrankovou remízu, která by jim po domácí výhře 2:1 zajistila postup, nakonec ale s APOEL Nikósie prohráli 0:3 a v soutěži skončili.

V první minutě nastaveného času posunul APOEL do závěrečného předkola Janniotas. Norský celek se následně vrhl do útoku, ale místo vyrovnání ještě dvakrát inkasoval. V 96. minutě se prosadil střídající Vander a po dalších třech minutách završil skóre De Vincenti.

Mnohem jednoznačněji postoupilo Dinamo Záhřeb, které po domácím vítězství 2:0 zdolalo Dinamo Tbilisi i v gruzínské odvetě 1:0.

Odvetná utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů:

APOEL Nikósie - Rosenborg Trondheim 3:0 (0:0)
Branky: 90.+1 Janniotas, 90.+6 Vander, 90.+9 De Vincenti. První zápas 1:2, postoupil APOEL.

Dinamo Tbilisi - Dinamo Záhřeb 0:1 (0:1)
Branka: 8. Rog. První zápas 0:2, postoupilo Dinamo Záhřeb.

CZ Bělehrad - Ludogorec Razgrad 2:4 po prodl. (2:2, 1:2)
Branky: 17. Donald, 62. Ibáňez - 40., 92. a 97. Wanderson, 23. Cafú. ČK: 45.+3 Kanga - 44. Plastun. První zápas 2:2, postoupil Razgrad.

Dundalk (Ir.) - BATE Borisov 3:0 (1:0)
Branky: 44. a 59. McMillan, 90. Benson. První zápas 0:1, postoupil Dundalk.