Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Další zvrat v životě tenistky Petry Kvitové: Zase miluje Adama?

Autor: Tomáš Pokorný

Kam se hrabou mexické telenovely! Nejbizarnější milostné zápletky nabízí český tenis! A hlavní roli hraje Petra Kvitová (24), která, podržte se, prý znovu randí s bývalou láskou Adamem Pavláskem (19).

 Tohle vážně není vtip. Lvice z Fulneku se údajně vrátila k Adamovi, který loni horko těžko rozdýchával, když mu po dvou a půl letech dala kopačky. „Přestali jsme si rozumět,“ vysvětlovala Petra, která si záhy začala s daviscupovým hrdinou Radkem Štěpánkem. Tomu se pro změnu rozpadlo manželství s bývalou tenistkou Nicole Vaidišovou, s níž pak krátký románek prožil zhrzený Pavlásek.

Končí i Všetíček!
Rok se s rokem sešel a všechno je zase jinak! Se Štěpánkem už Kvitová nemá společného ani kondičního kouče Marka Všetíčka, kterého jí Radek dohodil. „Je pravda, že jejich spolupráce končí. Vyplývá to z dohody, podle které měl Petru připravit ještě na Wimbledon,“ potvrdil Blesku Karel Tejkal z agentury Česká sportovní, která oba hráče zastupuje.

Sbalila ho v šestnácti
Sama ale dlouho nezůstala. V Prostějově už zase byla viděna v zamilovaném objetí s téměř o 5 let mladším Pavláskem, s nímž poprvé začala randit, když mu bylo šestnáct. „S Áďou se známe už dlouho, bydlí sto metrů ode mě. Na věku přece nezáleží. A on je už velkej chlap,“ smála se v roce 2011. Teď Adamovi pomalu táhne na dvacet. Že by byl kluk odvedle přece jenom ten pravý?

Šťastný pár. Kvitová opět randí s Pavláskem?
Šťastný pár. Kvitová opět randí s Pavláskem?