Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Jaromír Jágr našel novou múzu! Kdo je sexy muzikantka, co ho obletuje?

Autor: Petr Němec

Teda Jardo, ta holka je kus! Snad jen mnich by kolem ní prošel, aniž by mu to pod kutnou nezabrnkalo. Pěvkyně Elizabeth Kopecká (24) obletuje na Kladně Jaromíra Jágra (47).

„Jsem volný jako pták,“ tvrdil Jaromír Jágr po nedávném dostaveníčku se slovenskou tenistkou Hantuchovou . Jenže ptactvo je tady mimo jiné i proto, aby bylo loveno…

Jaký je to vztah?

Muzikantská fešanda Elizabeth si říká Zaelbeth, provozuje hudební žánr elektro/pop a šušká se, že kladenského Rytíře Jaromíra úspěšně elektrizuje. Že se k sobě hezky mají nejen ve vztahu majitel klubu a jeho zaměstnankyně v oddělení marketingu.

Ňadra dmoucí

Ona mu preluduje v kabině své songy a on na ní může sluch i zrak nechat. To děvče má totiž vedle sametového hlasu i jiné přednosti. Nejde ani tak o zručnost při domácích pracích jako o tajemné oči Mony Lisy, smyslné rty a hlavně ňadra dmoucí. „Mám kladenské srdce,“ prozradila rošťanda »Bety« původem z Vysočiny, kam ji to táhne, a pak se s Jardou objímala na ledě! „Za mě jsi top,“ napsal »Džegr« k videu s uhrančivou kráskou z šatny před nočním tréninkem. Okouzlila ho?

Sexy pohled, a kdyby jen ten... Zaelbeth umí zaujmout
Sexy pohled, a kdyby jen ten... Zaelbeth umí zaujmout

Témata:  VIP sporthokejkladnoJaromír JágrženyZaelbeth