Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Tenisový zázrak Korda si pořádně užil vyhranou sázku: Hybaj do Vltavy!

Autor: as

Tenisovou radost si vychutnal v Paříži, tu pravou švandu si ale užil až v úterý v Praze! Sebastian Korda (20) řval smíchy, když jeho trenéři museli kvůli prohrané sázce do studené Vltavy.

Chtěli ho vyhecovat, mysleli si ale, že mohou být v klidu. „Když na French Open projdeš kvalifikací do třetího kola hlavní soutěže, přeplaveme Vltavu u Karlova mostu,“ slíbili talentovanému Sebíkovi trenér Theodor Devoty a kondičák Marek Všetíček .

Jenže ouha, syn slavného šampiona Petra Kordy vyhrál šest zápasů v řadě a zastavil ho až v osmifinále gigant Nadal ! A tak »Devítka« se »Všéťou« šli v úterý na věc. „Tenhle závodník makal na Roland Garros, teď je řada na nás,“ úpěl Všetíček, když lezli v neoprenech do Vltavy. Sice ne u slavného mostu, kde jsou podobné taškařice zakázány, ale i ve Žlutých lázních to stálo za to. „Sázka je sázka, tak hybaj!“ hecoval je mladík ze záchranářské lodi, kde stál spolu s Radkem Štěpánkem v roli kameramana. „Já bych šel do vody, jen kdyby porazil i Nadala,“ smál se »Štěpec«.

Trenéři přeplavali řeku tam a zpět, po čtvrthodince bylo hotovo a šli na horký čaj. Teď bude trpět zase jejich svěřenec, kterému chystají tréninkové galeje.

Nadějný tenista Sebastian Korda vyhrál sázku se svými trenéry
Nadějný tenista Sebastian Korda vyhrál sázku se svými trenéry