Pátek 6. srpna 2021
Svátek slaví Oldřiška, zítra Lada
Zataženo, déšť 18°C

Sexy introvertka Ósakaová hvězdou titulní stránky slavného magazínu!

Autor: ris

Poněvadž autoři oblíbené plavkové edice prestižního magazínu Sport Illustrated nejsou žádní troškaři, rozhodli se letos v létě poslat do světa hned tři rozdílné titulní stránky! Ústřední postavou jedné z nich je tenisová princezna a čtyřnásobná grandslamová šampionka Noami Ósakaová (23).

Prohlašuje, že k životu rozhodně nepotřebuje světla ramp, ale zrovna jako introvertka se nechová. Svoji sportovní kariéru v květnu přerušila, protože jí bylo na obtíž účastnit se pozápasových tiskových konferencí, o to překvapivější bylo, když se stala hvězdou dokumentární série společnosti Netflix.

Noami Ósakaová si dala od tenisu přestávku, o to více se objevuje pod světly ramp
Noami Ósakaová si dala od tenisu přestávku, o to více se objevuje pod světly ramp

Teď zaujala fanoušky znovu. V sexy průhledných jednodílných plavkách zdobí titulku slavného časopisu Sport Illustrated Swimsuit. „Jsem hrdá na to, že jsem první Japonkou a haitskou ženou, jež je na obálce,“ raduje se z dílčího úspěchu bývalá světová jednička.

„Oslavujeme Noami za její vášeň a sílu jakou se vrhá do překonávání neustále překážek v oblasti rovnosti, sociální spravedlnosti a duševního zdraví,“ uvedla šéfredaktorka magazínu MJ Dayová, která na zbylé dvě obálky nasadila portréty rapperky Megan Thee Stallionové a herečky, modelky a aktivistky Leyany Bloomové.